de de de


Novinky:

KRÁTKODOBÉ I DLOUHODOBÉ PŮJČENÍ DODÁVKY

Specializací naší firmy je krátkodobé i dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Pokud potřebujete zapůjčit dodávku, obraťte se na nás. Nezáleží na tom, zda jste majitel firmy, živnostník nebo soukromá osoba. Jsme tu pro všechny a připraveni poradit a pomoct.

Naše esa – nízké ceny a příznivá otvírací doba

Věříme, že oceníte především nízké ceny a skvělou otvírací dobu. Co se týče prvního zmíněného, díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našich vozech můžeme garantovat nejnižší ceny na trhu. V tom druhém jsme ještě otevřenější, protože jsme tu pro vás sedm dní v týdnu od osmi od rána do deváté hodiny večerní. Kdyby vám však ani to nestačilo, zavolejte nám kdykoli. Telefon nikdy nevypínáme a rádi vám dodávku půjčíme v kteroukoli jinou denní či noční hodinu.

V naší půjčovně dodávek je každý vítán

Dodávky bývají nejčastěji půjčovány pro zajištění svého podnikání, jako náhrada za porouchaný vůz, případně pro soukromé cesty, kam patří stěhování či převoz objemnějšího nákladu. Najdete u nás vozidla jak pro řidiče, kteří nemají velké zkušenosti s řízením dodávek, tak dodávky, které již vyžadují silného řidiče.

Pokud si nejste jistí, zda si u nás můžete vůz zapůjčit nebo ne, neváhejte se na nás obrátit. Vyjdeme ale vstříc každému. Můžete být živnostník, podnikatel či využít dodávku pro vaše soukromé cesty a účely, nic není problém.

Kde půjčovnu dodávek najdete?

Najdete nás, i se všemi výhodami, které našim zákazníkům nabízíme, v Praze 9. Zde máme své sídlo. Mezi naše klienty ovšem nepatří pouze místní, právě díky vstřícným podmínkám je naše půjčovna oblíbená u klientů ze širokého okolí. Stačí nás kontaktovat a na všem ostatním už se domluvíme. Vyjdeme vám vstříc, spokojený zákazník je pro nás priorita nejvyšší hodnoty.

KRÁTKODOBÉ I DLOUHODOBÉ PŮJČENÍ DODÁVKY
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*