de de de


Novinky:

Parkujete u letiště? Doprovodné služby vás zaujmou

Letecké zájezdy jsou v poslední době velkým hitem. Není se čemu divit, jelikož ceny hlavně díky nízkonákladovým společnostem stále klesají. Jediným vaším úkolem tak může být doprava na letiště. Pokud jde o cestu vlastním vozem, hodí se využít parkoviště u letiště Praha. Důvod je hlavně ten, že vaše auto zde bude v bezpečí. Navíc i s jeho parkováním bude souviset první doprovodná služba, která souvisí s vaším komfortem. Jedná se o jistotu toho, že máte možnost využít nejenom odvoz na letiště k odletu, ale i vyzvednutí v době návratu. A to velmi často zcela zdarma.

Nechte si vůz i dokonale umýt

2-2Ano, i toto může být jedna z celkem poptávaných doprovodných služeb. Pokud máte zájem nechat si váš automobil umýt, a to jak z vnějšku, tak i z vnitřku, můžete danou doprovodnou služby v rámci parkoviště také využít. Samozřejmě konkrétní rozsah dané služby už je jenom na vás. Co musíme připomenout, to je fakt, že tato služba je zcela logicky zpoplatněna. Navíc je dobrovolná a tak je jenom na vás samotných, zda ji využijete. Vytíženým osobám, které na starost o svůj vůz nemají čas, rozhodně může přijít maximálně vhod.

Je třeba technický zásah na vašem voze?

Také tohoto směru se mohou doprovodné služby spojené s vaším vozem také týkat. O co se jedná? Může jít o služby technického charakteru, které budou souviset se základní opravou vašeho automobilu. Zde už záleží hlavně na službách parkoviště a domluveného servisu. Poměrně oblíbené jsou služby spojené se základní opravou a údržbou vozu. Sem se může řadit třeba výměna žárovek, stejně jako výměna olejů a dalších provozních kapalin, doplnění a vyčištění klimatizace, nebo další služby, které tak můžete mít pohodlně vyřízeny právě v době dovolených. Pro vás to znamená hlavně jistotu úspory vašeho času. Samozřejmě i tato služba je placená a také je zcela dobrovolná.

Parkujete u letiště? Doprovodné služby vás zaujmou
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*