de de de


Novinky:

Na výlet vzhůru do oblak

Teploměr nám po dlouhé a mrazivé zimě opět ukázal čísla nad nulou. Slunce už vychází dřív a zapadá později. Svět je zase o něco hezčí a plány na víkend začínají slovy: „ Co podnikneme v sobotu?“ A co takhle výlet? Předpověď na následující období vypadá slibně, tak proč nevyrazit co nejdřív.

Tady od nás máte pár zaručených tipů, kde si užijí jak dospělí, tak i jejich ratolesti.

Stezka korunami stromů Lipno
První a unikátní stromová stezka v České republice, která otevřela své brány široké veřejnosti 10. července 2012 je naprostým unikátem a je dokonale začleněna do krajiny Lipna, která tak doplňuje nabídku sportovních i zábavních aktivit.

Celou prohlídku doprovází naučný program, ve kterém se dozvíte spoustu informací o blízkém okolí a lese pod Vámi. Nahoru se dopravíte lanovkou a zpátky dolů to můžete zkusit svižně na terénní koloběžce, kterou si zde půjčíte a dole zase vrátíte.

A kdybyste náhodou ještě pořád cítili málo adrenalinu, tak to můžete vzít vsedě na nejdelším suchém tobogánu, který je ve středu vyhlídkové věže a má neuvěřitelných 52 metrů.

Stezka korunami stromů Dolní Morava
Pro ty, kterým se výlet korunami stromů zalíbil, ale mají to na Lipno přece jen z ruky, máme dobrou zprávu. Další vyhlídková stezka se nachází poblíž horské chaty Slaměnka, kousek od stanice lanovky Sněžník. Ani zde se nezapomnělo na dobrodružství a zábavu, a tak si můžete nahoře skočit rovnou do sítě, která je umístěná ve výšce 50 metrů a koukat na tu krásu pod Vámi přímo skrz. Nahoru to vezmete lanovkou nebo rovnou pěšky a stejně jako na Lipně, nezapomněli ani tady na parádní tobogán, není sice tak dlouhý, ale má o to ostřejší zatáčky. Ze samého vrcholu stezky se můžete kochat krásou údolím řeky Moravy a širokého okolí.

Noc v oblacích
Pro ty, kterým by procházky v oblacích byly málo, máme jeden extra tip. Můžete si v oblacích klidně ustlat, nebo to nechat na pokojové službě a užít si víkend v oblacích přímo ve vysílači na Pradědu. Ty nejromantičtější západy i východy slunce zažijete jedině tady.

Na výlet vzhůru do oblak
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*