de de de


Novinky:

Bydlení

 • Zastřešení bazénu svépomocí

  Zastřešení bazénu svépomocí

  Zastřešení bazénu má svůj význam v mnoha ohledech. Vodní plochu ochráníte před nepořádkem poletujícím v okolí, padajícím listím a zároveň si vytvoříte prvek, jenž vám alespoň částečně ohřívá vodu v bazénu. Nutno však podotknout, že nákup kvalitního zastřešení bazénů se mnohdy rovná ceně bazénu. Pokud tedy nemáte dostatek finančních prostředků pro vyřešení tohoto problému a toužíte po důkladném ... ...

 • Vhodné zastřešení zahradního bazénu

  Vhodné zastřešení zahradního bazénu

  Bazén je určitě splněným snem mnohých lidí. Libovolně velká a tvarovaná vodní plocha, v níž si lze užívat nekonečných hrátek a příjemné relaxace. První rozčarování však přichází v okamžiku, kdy vám do bazénu průběžně přistane listí, nafoukaný nepořádek ze zahrady a podobné věci. Tímto neduhem si ale nemusíte kazit náladu. Vše vyřeší praktické zastřešení bazénů. Doplňky libovolného ... ...

 • Kovový zahradní nábytek – výhody a nevýhody

  Kovový zahradní nábytek – výhody a nevýhody

  Když chceme koupit dnes tolik vyhledávaný kovový zahradní nábytek, měli bychom mít jasno nejenom v tom, co budeme potřebovat, ale měli bychom mít jasno také v tom, jaké má toto řešení výhody a nevýhody. A ty si společně shrneme. Začít určitě musíme jedním pozitivem, kterým je rozsah sortimentu. Jak dokládají kovový zahradní nábytek sestavy, není v současné době ... ...

Zastřešení bazénu svépomocí

zastreseni bazenu svepomoci

Zastřešení bazénu má svůj význam v mnoha ohledech. Vodní plochu ochráníte před nepořádkem poletujícím v okolí, padajícím listím a zároveň si vytvoříte prvek, jenž vám alespoň částečně ohřívá vodu v bazénu. Nutno však podotknout, že nákup kvalitního zastřešení bazénů se mnohdy rovná ceně bazénu. Pokud tedy nemáte dostatek finančních prostředků pro vyřešení tohoto problému a toužíte po důkladném zakrytí, přinášíme vám praktické tipy. ... Číst více »

Vhodné zastřešení zahradního bazénu

zastreseni bazenu

Bazén je určitě splněným snem mnohých lidí. Libovolně velká a tvarovaná vodní plocha, v níž si lze užívat nekonečných hrátek a příjemné relaxace. První rozčarování však přichází v okamžiku, kdy vám do bazénu průběžně přistane listí, nafoukaný nepořádek ze zahrady a podobné věci. Tímto neduhem si ale nemusíte kazit náladu. Vše vyřeší praktické zastřešení bazénů. Doplňky libovolného typu, s nimiž zakryjete nejenom vodní ... Číst více »

Kovový zahradní nábytek – výhody a nevýhody

Kovový zahradní nábytek 1

Když chceme koupit dnes tolik vyhledávaný kovový zahradní nábytek, měli bychom mít jasno nejenom v tom, co budeme potřebovat, ale měli bychom mít jasno také v tom, jaké má toto řešení výhody a nevýhody. A ty si společně shrneme. Začít určitě musíme jedním pozitivem, kterým je rozsah sortimentu. Jak dokládají kovový zahradní nábytek sestavy, není v současné době bez potíží vybrat celou řadu ... Číst více »

Zahradní altány pro nejrůznější příležitosti

zahradni altany

Rodinné oslavy na zahradě, venkovní firemní večírky v prostorách areálu dané společnosti, stavební hostiny a víkendové grilovací párty. Tyto činnosti mají jedno společné. Jsou realizovány venku, a proto vyžadují určitý typ zastřešení, kdyby bylo třeba schovat se před silnými slunečními paprsky nebo nečekaným deštěm. V tomto směru vám budou nápomocny zahradní altány. Ty se od klasických pergol liší svojí mobilitou. Stany, které ... Číst více »

Moderní polohovací postele pro seniory

zdravotni postele

Stáří si nevybírá a nejrůznější zdravotní obtíže postihují většinu z nás. Pakliže se to aktuálně týká vás nebo vašich blízkých, přinášíme vám tip, jak si každodenní pobyt v posteli co nejvíce zpříjemnit. Jsou to zdravotní postele, které jsou využívány nejenom v nemocničních a obdobných zařízeních, ale také doma. Na mysli nemáme žádné bílé konstrukce, jež na útulnosti daného interiéru jistě nepřidají. Jde o ... Číst více »

Zahradní párty stany a jejich druhy

Párty stany - obecně 4 - 1

Zahradní párty stany se staly neodmyslitelnou součástí všech akcí a oslav konaných nejen na zahradě, ale doslova kdekoliv pod širým nebem. Neumíme si bez nich už představit žádnou firemní či prodejní akci, prezentaci, veletrh, sportovní událost nebo svatbu. Za přijatelné náklady si tak lze pořídit praktický přístřešek, který je rychle sestavený a zároveň skladný, a tím pádem vždy po ruce. Vybíráme ... Číst více »

Originální obrazy do moderního interiéru

artlipa 1

Každý člověk se chce v daném prostoru cítit dobře a spokojeně. Na mysli máme rodinné bydlení i komerční objekty v podobě kanceláří. K tomuto pocitu se obvykle dopracujete za přispění nejrůznějších dekorativních doplňků. Nemusí to být však jen volně stojící vázy nebo jiné prvky. Na holých stěnách nejvíce vyniknou obrazy. Patříte-li k vyznavačům moderního interiéru, pak vás jistě osloví prodejní galerie obrazů Artlipa. Je ... Číst více »

Zahradnické služby v podání odborníka

zahradnicke sluzby

Zahrada je nedílnou součástí mnohých rodinných domů. Nejde však pouze o zatravněnou plochu, kde trávíte spoustu svého času. Je to zároveň reprezentativní součást obydlí, kde se chcete cítit skvěle a příjemně. Nemáte-li dostatek času na tvorbu zahradních návrhů a vůbec na celkovou péči, přijde vám vhod údržba zahrad Brno. Profesionální služby Jiřího Nováčka, který přetvoří vaše venkovní prostory v něco originálního ... Číst více »

Pořiďte si správné vodovodní baterie

podomitkova baterie

Vodovodní baterie jsou nedílnou součástí jakéhokoliv interiéru. Produkt, s pomocí něhož si zajistíte plynulou regulaci vody, ať už je to u dřezu nebo u umyvadla v koupelně. Právě jejich situování do značné míry naznačuje samotné dělení těchto doplňků. Nejčastěji se setkáte s následujícími variantami. Vanové baterie Umyvadlové baterie Dřezové baterie Bidetové baterie Sprchové baterie Moderní vodovodní baterie nabývající nejrůznějších podob a rozměrů. Koupelnové ... Číst více »

Aby koupelnový nábytek dokonale ladil s designem koupelny

classic03

Sladit koupelnový nábytek s designem vybavení koupelny může být výzvou i pro zkušeného architekta. Pokud si potrpíte na design a styl, při návrhu koupelny se raději vyhýbejte kombinaci koupelnového nábytku a dalšího vybavení koupelny od různých výrobců a vyberte si z nabídky specializovaných firem, které nabízejí řešení celé koupelny v podobě designových koupelnových konceptů. Tyto ucelené koncepty nabízejí zařízení koupelny ... Číst více »

Nechte si vytvořit nábytek na míru

zakazkovy nabytek

Plánujete kompletní změnu svého interiéru? Nevíte si rady s upořádáním nového nábytku a zároveň nemáte dostatek fantazie na návrh svépomocí? Toužíte po praktické a efektivní domácnosti, v níž se budete cítit pohodlně a komfortně? V tom případě vás osloví zakázkový nábytek, který je realizován dle přesných požadavků majitele nemovitosti. Profesionální koncept vycházející z vašich tajných přání, jež nabývají skutečných podob. Tak přesně takové zpracování ... Číst více »

Profesionální čištění koberců Olomouc

sachmat

Koberce jsou stále oblíbeným druhem podlahové krytiny, která se vyskytuje v mnoha místnostech rodinných domů, bytových jednotek, ale i kancelářských prostor. Na omak příjemná podlahovina, jež má však jednu jedinou nevýhodu. V koberci se hromadí všemožné nečistoty, prach a jiné částice. Ty následně člověk a malé děti vdechují, což není ideální, navíc pokud trpíte nejrůznějšími alergiemi. S těmito neduhy lze ale velice efektivně ... Číst více »

Prodej a pronájem bytů v ČR

prodej bytu pardubice

Toužíte po vlastním bydlení, které se bude nacházet ve vámi vysněné lokalitě, ať už to bude hlavní město Praha nebo jakékoliv jiné místo? Zajímáte se o výhodný prodej či pronájem, jež budou spjaty s cenovou dostupností a dobrým technickým stavem? V takovém případě vsaďte na prodej bytu Pardubice. V tomto směru vám širokou a pestrou nabídku bydlení poskytne speciální realitní portál EuroBydlení.cz, v jehož ... Číst více »

Skleněné obklady jsou jednoznačně IN

skla na miru

Plánujete výstavbu nebo modernizaci svého rodinného domu či bytu? Chystáte se na zvelebení kuchyňských a dalších prostor v interiéru? Potom například u obkladů za linkou zapomeňte na klasické kachličky a vydejte se mnohem praktičtější a esteticky zajímavější cestou. Tu představují skleněné obklady, jež do vašich místností vnesou harmonii, bytový nadstandard a patřičnou originalitu. Kuchyň s tímto skleněným doplňkem dostane zcela novou a ... Číst více »

Vybíráme tapety na zeď – jaké?

tapeta

V době novostaveb a moderních designových stěn nebo nástěnných maleb nám tapety přijdou zastaralé, nevhodné a jaksi…špinavé. Navíc je jejich nalepování a odstraňování hrozná dřina! My vám ale ukážeme, že to není vůbec pravda a tapety jsou vhodnou dekorací do bytu či domu a poradíme vám s jejich výběrem. Papír nebo vinyl? Nejprve se rozhodněte pro materiál tapet. Neoblíbenější variantou ... Číst více »

Umíte si představit život bez ventilátorů?

ventilator

Ventilátory jsou nedílnou součástí našich interiérů. I když si to většina lidí vůbec neuvědomuje, jsme na těchto zařízeních doslova závislí a život bez nich si dokáže představit jenom málokdo. Dokazují to ostatně mnohé situace, které zažíváme každý den. Tak kupříkladu ventilátor na WC. Automaticky fungující doplněk těchto prostor, jež oceníte vždy, když jdete po někom na toaletu. A teď se ... Číst více »

Hledáte nejvýhodnější osvětlení? Spolehněte se na LED

led osvětlení

Že LED osvětlení nabízí mnoho výhod, je Vám možná známé. Pokud jste se již rozhodli použít tento druh osvětlení ve Vaší domácnosti, pak dobře děláte. Mnoho lidí již tento druh světla používá ve svých domácnostech. Možná Vás ale ješte nenapadlo použít ho tam, kde potřebujete opravdu intenzivní světlo. Může se jednat o velké haly, či zahrady. Pokud řešíte i tento ... Číst více »

Výstavba moderních krbů

moderni krb

Pohled do plápolajícího ohně a příjemné sálavé teplo. To je sen mnohých majitelů rodinných domů. Pakliže máte možnost do daných prostor umístit potřebný odvod spalin, pak se uvedená tužba může stát skutečnou realitou. Postarat se o to mohou moderní krby, respektive firma Krby Parma, jež je jejich dlouhodobým a profesionálním zhotovitelem. Odborník na slovo vzatý, který přetvoří vaši myšlenku a ... Číst více »

Parní čističe pro důkladnou čistotu

parni cistic

Každý člověk touží po čistém a zdravém životním prostředí uvnitř svého interiéru. Mnohdy však nestačí jen vytřít podlahu nebo vyluxovat. Existuje spousta nečistot, bakterií a alergenů, které běžným elektrickým spotřebičem zkrátka neodstraníte. Chcete-li zatočit i s tou nejmenší špínou ve svých vnitřních prostorách, vsaďte na parní čističe. Moderní zařízení, jež se řadí mezi velice oblíbené domácí pomocníky. Nástroj, jehož obliba je ... Číst více »

Profesionální výroba a prodej bazénů

bazény

Sníte o vlastním zahradním bazénu? Chcete si v okolí svého domu vytvořit vodní zázemí, kde budete moci nerušeně relaxovat a oddávat se příjemným chvílím? Potom se zaměřte na plastové bazény, které vám přináší společnost Izoplast a.s., v jejímž podání si každý přijde na to své. Firma se specializuje hned na několik variant provedení, jež jsou určeny pro všechny typy klientů. Ať už ... Číst více »