de de de


Novinky:

Dřevostavby na klíč

Vlastní bydlení je určitě snem každého z nás. Mít rodinný domek odpovídající těm nejtajnějším představám, v němž člověk nalezne dostatek klidu, spokojenosti a celkového zázemí. Dnes již takové sny nepatří k ničemu nedosažitelnému. Ano, potřebujete dostatek financí, které si mimochodem můžete půjčit, například v podobě hypotéčního úvěru.

Pak už vám ale nic nebrání v tom, nechat si vybudovat rodinné domy na klíč. A právě ono slůvko „na klíč“ je tím, co dnešní lidé vyhledávají stále častěji. Možná se ptáte proč? Pak se začtěte do následujících řádků.

Rodinné domy na klíč a bez starostí

Jak asi správně tušíte, jde o stavby realizované víceméně bez vašeho přičinění. Za vším stojí vámi zvolená firma zabývající se takovou činností. Vy si pouze nadiktujete požadavky, sladíte nějaké drobnosti a vše může začít.

Rozhodnete-li se pro rodinné domy na klíč, pak vězte, že v rámci těchto služeb se vám dostane opravdu všeho, od počátku, až do konce. A jak takový harmonogram vlastně vypadá.

  • Výběr z katalogů rodinných domů, popřípadě návrh šitý na míru
  • Prezentace 3D modelu, včetně nejrůznějších detailů
  • Přehledná a kompletní cenová nabídka jen s minimálními odchylkami
  • Zajištění stavebního materiálů
  • Výstavba rodinného domu na klíč od A až do Z
  • Předání hotového díla, včetně zařízených interiérů dle předchozí domluvy

Ano, přesně takhle se můžete dopracovat ke svému vytouženému obydlí, jehož výstavba může být navíc realizována ve velice krátkém čase. O tom ale už vypovídají spíše dřevostavby na klíč, jimž se budeme věnovat nyní.

Co hovoří ve prospěch dřevostavby na klíč

Tak v první řadě je to rychlost výstavby, která nevyžaduje tolik technologických přestávek, jako je tomu u zděných rodinných domů. Mnohdy jde o velice univerzální skládačky, jež jsou hotovy během několika dnů až týdnů.

Dále se můžete těšit na velice přínosné tepelně izolační vlastnosti. Ty se promítají do ekonomičtějšího vytápění nemovitosti a nízkých provozních nákladů domácnosti. Dřevostavby na klíč jsou často osazovány solárními panely, tepelnými čerpadly, podlahovým vytápěním, rekuperací vzduchu a podobnými systémy. Díky těmto technologiím se klasické rodinné domy na klíč pomalu přeměňují na nízkoenergetické až pasivní domy. A to už je bydlení, které stojí opravdu za to.

Dřevostavby na klíč jsou bezpochyby realizovány stejně, jako běžné domy. Domoci se můžete obdobného postupu, jako je uveden výše.

Kolik stojí rodinné domy na klíč?

Vsadíte-li na rodinné domy na klíč, musíte samozřejmě počítat s trochu vyššími pořizovacími náklady, než kdybyste si vše dělali sami neboli svépomocí. Nutno podotknout, že i váš čas je poměrně drahý a mnozí nemohou věnovat výstavbě dostatek úsilí, protože zkrátka musí vydělávat na nové bydlení.

V takové situaci jsou dřevostavby na klíč ideálním řešením. Vše můžete mít bez starostí, fyzické námahy a hlavně ztráty drahocenného času. Navíc na taková obydlí získáváte i odpovídající záruky a máte jistotu, že se na výstavbě podílí jen skuteční odborníci.

Investujte do rodinného bydlení a nechte si jej vytvořit doslova na míru. Vždyť dnes máte možnost rozhodnout o každém záhybu, komůrce či prostoru k dobru. Rodinné domy na klíč jsou toho jasným důkazem. Důležité je pouze zvolit tu správnou stavební firmu, abyste se domohli výše uvedeného v tom nejlepším provedení a kvalitě.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: ponsulak).

Dřevostavby na klíč
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*