de de de


Novinky:

Zahradnické služby v podání odborníka


Zahrada je nedílnou součástí mnohých rodinných domů. Nejde však pouze o zatravněnou plochu, kde trávíte spoustu svého času. Je to zároveň reprezentativní součást obydlí, kde se chcete cítit skvěle a příjemně.

Nemáte-li dostatek času na tvorbu zahradních návrhů a vůbec na celkovou péči, přijde vám vhod údržba zahrad Brno. Profesionální služby Jiřího Nováčka, který přetvoří vaše venkovní prostory v něco originálního a krásného.

Terénní úpravy a přidružené činnosti

Výše uvedený specialista bude k vaší zahradě přistupovat komplexně, tzn. od samotného návrhu až po realizaci jednotlivých úkonů. Na počátku všeho budou vaše osobní tužby a potřeby. To vše se spojí se zkušenostmi pana Nováčka a výsledkem bude bezúdržbový koncept unikátní podoby.

Pod pojmem zahradnické služby si lze představit několik činností.

  • Výsadba stromů, keřů a rostlin
  • Čištění exteriérových ploch
  • Terénní úpravy
  • Výstavba suchých zídek
  • Permakultura
  • Pokládka zahradních prvků a mnohé další

Poradenské služby od A až do Z

Služby výše zmíněného odborníka jsou vhodné především pro ty, jež nemají dostatečnou fantazii a ponětí o tom, jak se taková zahrada zařizuje. Pro ty, kteří chtějí ušetřit svůj drahocenný čas a fyzické síly.

Zahradnické služby na klíč, to je první bezplatná návštěva, v rámci níž se dozvíte, co všechno vaše zahrada potřebuje. V podání Jiřího Nováčka to nebude bezduché rozmístění několika rostlin v ploše, nýbrž praktické situování s přihlédnutím k potřebám každé květiny, keře a stromu.

zahradnicke sluzby

Proč využít návrh zahradních ploch?

Protože splynutí člověka a přírody je pro každodenní spokojené žití velice důležité. Flexibilita a kvalita těchto prací přesvědčí naprosto každého. Ve finále nemusíte mít ani žádné starosti s nákupem jednotlivých rostlin a sháněním všech potřebných substrátů či techniky pro terénní úpravy. Zkrátka vše potřebné na klíč.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*