de de de


Novinky:

Zahradnické služby v podání odborníka


Zahrada je nedílnou součástí mnohých rodinných domů. Nejde však pouze o zatravněnou plochu, kde trávíte spoustu svého času. Je to zároveň reprezentativní součást obydlí, kde se chcete cítit skvěle a příjemně.

Nemáte-li dostatek času na tvorbu zahradních návrhů a vůbec na celkovou péči, přijde vám vhod údržba zahrad Brno. Profesionální služby Jiřího Nováčka, který přetvoří vaše venkovní prostory v něco originálního a krásného.

Terénní úpravy a přidružené činnosti

Výše uvedený specialista bude k vaší zahradě přistupovat komplexně, tzn. od samotného návrhu až po realizaci jednotlivých úkonů. Na počátku všeho budou vaše osobní tužby a potřeby. To vše se spojí se zkušenostmi pana Nováčka a výsledkem bude bezúdržbový koncept unikátní podoby.

Pod pojmem zahradnické služby si lze představit několik činností.

  • Výsadba stromů, keřů a rostlin
  • Čištění exteriérových ploch
  • Terénní úpravy
  • Výstavba suchých zídek
  • Permakultura
  • Pokládka zahradních prvků a mnohé další

Poradenské služby od A až do Z

Služby výše zmíněného odborníka jsou vhodné především pro ty, jež nemají dostatečnou fantazii a ponětí o tom, jak se taková zahrada zařizuje. Pro ty, kteří chtějí ušetřit svůj drahocenný čas a fyzické síly.

Zahradnické služby na klíč, to je první bezplatná návštěva, v rámci níž se dozvíte, co všechno vaše zahrada potřebuje. V podání Jiřího Nováčka to nebude bezduché rozmístění několika rostlin v ploše, nýbrž praktické situování s přihlédnutím k potřebám každé květiny, keře a stromu.

zahradnicke sluzby

Proč využít návrh zahradních ploch?

Protože splynutí člověka a přírody je pro každodenní spokojené žití velice důležité. Flexibilita a kvalita těchto prací přesvědčí naprosto každého. Ve finále nemusíte mít ani žádné starosti s nákupem jednotlivých rostlin a sháněním všech potřebných substrátů či techniky pro terénní úpravy. Zkrátka vše potřebné na klíč.

Zahradnické služby v podání odborníka
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*