de de de


Novinky:

Elektronika

 • Jak vybrat kameru a navigaci do auta?

  Jak vybrat kameru a navigaci do auta?

  Kamera a navigace jsou v dnešní době dva nejvyhledávanější doplňky do libovolného dopravního prostředku. S pomocí prvního si natočíte situaci před sebou, což se vám může hodit při případném řešení následných problémů. S navigací naopak nikde nezabloudíte, a to nejenom v Česku, ale také v zahraničí. Máte-li zálusk na obě dvě elektronická zařízení, přinášíme vám několik praktických rad, které by ... ...

 • Kvalitní a lehká selfie tyč s tlačítkem, držák do auta nebo bezdrátová nabíječka pro váš mobilní telefon

  Kvalitní a lehká selfie tyč s tlačítkem, držák do auta nebo bezdrátová nabíječka pro váš mobilní telefon

  Rádi fotíte s mobilním telefonem? Zvěčňujete sami sebe a své přátele v nejrůznějších situacích a na odlišných místech? Potom se vám určitě hodí praktický doplněk na pořizování osobních fotografií. Jak asi správně tušíte, je to selfie tyč s tlačítkem, s pomocí níž utvoříte podstatně lepší a originálnější vzpomínky, než kdy předtím. Vysouvací tyč s bezpečným držákem na telefon. Na opačné ... ...

 • Chytrá datová úložiště do domácnosti

  Chytrá datová úložiště do domácnosti

  Chytrá datová úložiště jsou dnes součástí nejenom firemního sektoru, ale také domácností. Lidé mají stále častěji potřebu sdílet své dokumenty a multimediální obsah s ostatními členy rodiny. Vyžadují zálohy a bezpečnost svých dat, o něž by neradi přišli. Mnohdy jde tato úložiště napojit na televizní obrazovky nebo herní konzole, kde se z nich stávají doslova převratná multimediální ... ...

Jak vybrat kameru a navigaci do auta?

Kamera a navigace jsou v dnešní době dva nejvyhledávanější doplňky do libovolného dopravního prostředku. S pomocí prvního si natočíte situaci před sebou, což se vám může hodit při případném řešení následných problémů. S navigací naopak nikde nezabloudíte, a to nejenom v Česku, ale také v zahraničí. Máte-li zálusk na obě dvě elektronická zařízení, přinášíme vám několik praktických rad, které by vám měly pomoci s finálním nákupem. ... Číst více »

Kvalitní a lehká selfie tyč s tlačítkem, držák do auta nebo bezdrátová nabíječka pro váš mobilní telefon

Rádi fotíte s mobilním telefonem? Zvěčňujete sami sebe a své přátele v nejrůznějších situacích a na odlišných místech? Potom se vám určitě hodí praktický doplněk na pořizování osobních fotografií. Jak asi správně tušíte, je to selfie tyč s tlačítkem, s pomocí níž utvoříte podstatně lepší a originálnější vzpomínky, než kdy předtím. Vysouvací tyč s bezpečným držákem na telefon. Na opačné straně se nachází pohodlná rukojeť ... Číst více »

Chytrá datová úložiště do domácnosti

Chytrá datová úložiště jsou dnes součástí nejenom firemního sektoru, ale také domácností. Lidé mají stále častěji potřebu sdílet své dokumenty a multimediální obsah s ostatními členy rodiny. Vyžadují zálohy a bezpečnost svých dat, o něž by neradi přišli. Mnohdy jde tato úložiště napojit na televizní obrazovky nebo herní konzole, kde se z nich stávají doslova převratná multimediální centra. Co to jsou však ... Číst více »

Historie rádia

Rádio nebo lépe rozhlas, je nedílnou součástí mnohých domácností a komerčních prostor. Dnes jde v podstatě o naprosto běžnou záležitost, kterou využíváme jak v automobilu, venku, tak v pohodlí vlastního křesla. Rozhlas lze označit, jako přenos zvuku na určitou vzdálenost. Jednosměrný provoz, který je zajišťován přenosem akustických frekvencí, jež se převádí na elektrické signály. Využívány tak jsou elektromagnetické vlny a modulace. Běžný uživatel ... Číst více »

Vybíráme nové domácí kino

I přestože na multimediální kina narazíte v každém větším městě, roste zájem o jejich domácí podobu. Lidé si chtějí stále častěji užívat tohoto nevšedního zážitku v pohodlí vlastního příbytku. Abyste se však při sledování svého filmu měli opravdu na co těšit, musíte v první řadě zvolit to správné domácí kino. Dnes už na nákup tohoto zařízení nepohlížejte, jako na pořízení několika reproduktorů. Vnímejte ... Číst více »

Nejlepší mobil zakoupíte na základě kvalitních recenzí

Mobilní telefony jsou něčím, bez čehož by si pravděpodobně většina z nás nedokázala představit svůj běžný den. Podle čeho ale takový mobil vybrat? Na co se zaměřit ve spleti desítek výrobků, navíc když některým parametrům vůbec nerozumíte? Efektivní a praktickou pomůckou vám v tomto směru budou recenze mobilních telefonů. Zkušenosti ostatních uživatelů, kteří jsou schopni předložit skutečné a pravdivé informace týkající se ... Číst více »

Historie firmy Google

Google je bezpochyby synonymem dnešní doby. Jedním z největších celosvětových vyhledávačů, který se samozřejmě řadí také mezi ty nejpropracovanější. Akciová společnost, která aktuálně disponuje řadou předkládaných služeb a obřími tržbami v hodnotách miliard dolarů. Jaká je však historie Google? Kde započal vznik jednoho z nejpřínosnějších vyhledávacích nástrojů? Google historie pěkně od počátku Strůjcem všeho jsou dva kamarádi ze studií. Jména, která mají v oblasti ... Číst více »

Stolní držák monitoru pro lepší práci

Práce na velkém monitoru je určitě velice příjemná a přehledná. Čas od času je však zapotřebí obrazovku natočit jinak, posunout si ji blíže nebo dokonce postavit na výšku, abyste mohli lépe pracovat se zobrazovanými daty. A právě v ten moment se může vyskytnout problém s polohovatelností. Tento neduh lze ale vyřešit za pomoci moderního kancelářského držáku. Je to stolní držák na ... Číst více »

Seznamte se s Markem Zuckerbergem

Každý jistě zná jméno zakladatele Facebooku: Mark Zuckerberg. Málokdo ale ví, že je po rodičích Žid, i když se k tomuto náboženství nehlásí a nedokončil Harvardovu univerzitu kvůli nesplnění studijních povinností. Běžná americká rodina Mark Elliot Zuckerberg se narodil 14. května 1984 v Dobbs Ferry ve státě New York. Vyrůstal spolu s třemi sestrami v rodině psychiatričky a zubaře. Po ... Číst více »

Vytvořte si vlastní kryt na mobil

Stále více lidí se v dnešní době vydává cestou originality a osobitého stylu. To platí nejenom v oblékání či bytových dekoracích. Týká se to také mobilních telefonů, potažmo jejich zadních krytů. Pakliže se nespokojíte se základní nabídkou mnohých prodejců, vydejte se individuálním směrem. Je to například kryt na IPhone a jiné značky. Vlastní motiv, obrázek nebo grafický symbol vyrobený zcela na míru. ... Číst více »

Dieselová elektrocentrála vždy splní svůj účel

Přemýšleli jste někdy o tom, co byste si počali bez kvalitní elektrocentrály? Potřebovali byste v současné době spíše dieselagregát, který je výkonnější? Pokud se Vaše požadavky změnily a nyní jste o mnoho náročnější, je nutné najít dieselagregát, který by splňoval i náročné požadavky. Zařízení, na kterém vše stojí Elektrocentrála většího výkonu se povětšinou vyrábí jako stacionární záložní zdroj elektrické energie, který ... Číst více »

Výhodný pronájem kopírek Vám ušetří až 50% nákladů na tisk a kopírování

Kopírka je jedním ze základních vybavení dnešních kanceláří a v mnoha firmách se stala naprosto nezbytným pomocníkem v jejich činnosti. Opravdu kvalitní kopírka ale není nijak levnou záležitostí, a pokud jich potřebujete více, jsou náklady na jejich pořízení a provoz poměrně vysoké. Jedním z řešení tohoto problému je jejich pronájem, který má oproti nákupu celou řadu výhod a to nejen ... Číst více »

Sušička vyřeší vaše problémy se žehlením prádla

Nemáte v bytě prostory pro sušení vypraného prádla? Chcete se zbavit vzlínající vlhkosti při tomto procesu? Nebaví vás neustálé žehlení, jemuž se nevyhnete, i když prádlo při věšení složíte sebelépe? Pak se netrapte s těmito procesy a vydejte se daleko jednodušší a dnes i naprosto ekonomičtější cestou. Jsou to samozřejmě sušičky prádla, které vyřeší spoustu vašich strastí s mokrým a pomačkaným prádlem. Navíc ... Číst více »

Elektronické zabezpečovací systémy a bezpečnostní systémy pro vaši nemovitost

Zloději a lupiči jsou čím dál rafinovanější a vynalézavější a ochránit majetek před jejich útoky často není úplně snadné. Pro opravdu účinnou a efektivní ochranu domů, kanceláří nebo jiných objektů tak slouží moderní bezpečnostní systémy a elektronické zabezpečovací systémy. Tato zařízení jsou velmi propracovaná a kvalitní a zajistí maximální ochranu Vašeho majetku před vloupáním. Bezpečnostní systémy se staly celkem běžnou ... Číst více »

Chromebooky stále oslňují

Chromebooky spatřily světlo světa zhruba v roce 2010. O rok později se na trhu objevil plnohodnotný produkt se všemi rysy tohoto výpočetního, avšak velice mobilního zařízení. Netrvalo to ani čtyři léta a s chromebooky se doslova roztrhl pytel. Trh se rozrostl o zařízení odlišných výrobců, kde stále převládají počítače o velikosti do 13,4“. Je to způsobeno hlavně účelem tohoto výrobku. K jeho vlastnostem ... Číst více »

Elektrooáza, to jsou nákupy pod jednou střechou

Sháníte elektroniku různého typu? Pračky, ledničky, myčky nebo televize a mobilní telefony? Chcete si zároveň rozšířit nástroje určené do dílny, domácnosti či na zahradu? Pak spojte dobré s užitečným a pořiďte všechno na jednom jediném místě. Strůjcem tohoto pohodlného nákupu může být internetový obchod Elektrooáza, kde si každý náročný zákazník přijde na své. Ať už jsou to ledničky, svítidla či výpočetní ... Číst více »

Profesionální servis notebooků

Máte problémy s notebookem nebo tiskárnou? Vykazuje vám tento značkový sortiment chyby a problémy nejrůznějšího typu a vy si s nimi nevíte rady? V takovém případě je vhodné volit opravy notebooků, které jsou realizovány pod drobnohledem zkušených odborníků. Tento profesionální servis můžete nalézt na internetovém portálu ServisvALZE.cz. Ten je partnerem společnosti S&T, jež na trhu působí dlouhá léta a je součástí velkého koncernu ... Číst více »

LED reflektory vám šetří energii

Klasický reflektor je součástí mnohých interiérů či exteriérů. Zamysleli jste se však někdy nad tím, kolik elektrické energie takové svítidlo spotřebuje? Pakliže s tím chcete něco dělat, budou ideální volbou LED reflektory. Moderní zařízení, která na první pohled vypadají jako klasický reflektor, jen s tím rozdílem, že uvnitř se nachází technologie LED, prostřednictvím níž ušetříte na provozních nákladech a zároveň si dopřejete ... Číst více »

Jak naučit psa tolik neštěkat

Taky vás rozlaďuje neustálé poštěkávání vašeho psa? Pomocníka při výcviku vyvinula společnost Conrad. Tato německá firma se specializuje na zasílání zboží v oboru elektroniky a techniky. Původně šlo o rodinnou firmu s vizí vlastního vývoje uživatelsky potřebných produktů. Tato představa se nyní holdingové společnosti daří plnit. Firma dnes patří mezi největší evropské prodejce  elektroniky. Jednou z technických inovací, na které ... Číst více »

Výběr domácí trouby

Trouba neboli sporák, to je nedílná součást každé moderní kuchyně, ve které se připravují lahodné speciality všeho druhu. Při jejím výběru se nabízí hned několik praktických a zajímavých variant, jež se mohou stát zásadním prvkem kulinářského prostředí. Na úvod vyvstává pravděpodobně ta nejzásadnější otázka, jestli vsadíte na samostatný a volně stojící spotřebič nebo dáte raději přednost vestavěným produktům. Ty se ... Číst více »