de de de


Novinky:

Elektronika

 • Historie firmy Google

  Historie firmy Google

  Google je bezpochyby synonymem dnešní doby. Jedním z největších celosvětových vyhledávačů, který se samozřejmě řadí také mezi ty nejpropracovanější. Akciová společnost, která aktuálně disponuje řadou předkládaných služeb a obřími tržbami v hodnotách miliard dolarů. Jaká je však historie Google? Kde započal vznik jednoho z nejpřínosnějších vyhledávacích nástrojů? Google historie pěkně od počátku Strůjcem všeho jsou dva kamarádi ze ... ...

 • Stolní držák monitoru pro lepší práci

  Stolní držák monitoru pro lepší práci

  Práce na velkém monitoru je určitě velice příjemná a přehledná. Čas od času je však zapotřebí obrazovku natočit jinak, posunout si ji blíže nebo dokonce postavit na výšku, abyste mohli lépe pracovat se zobrazovanými daty. A právě v ten moment se může vyskytnout problém s polohovatelností. Tento neduh lze ale vyřešit za pomoci moderního kancelářského držáku. ... ...

 • Seznamte se s Markem Zuckerbergem

  Seznamte se s Markem Zuckerbergem

  Každý jistě zná jméno zakladatele Facebooku: Mark Zuckerberg. Málokdo ale ví, že je po rodičích Žid, i když se k tomuto náboženství nehlásí a nedokončil Harvardovu univerzitu kvůli nesplnění studijních povinností. Běžná americká rodina Mark Elliot Zuckerberg se narodil 14. května 1984 v Dobbs Ferry ve státě New York. Vyrůstal spolu s třemi sestrami v ... ...

Historie firmy Google

Google

Google je bezpochyby synonymem dnešní doby. Jedním z největších celosvětových vyhledávačů, který se samozřejmě řadí také mezi ty nejpropracovanější. Akciová společnost, která aktuálně disponuje řadou předkládaných služeb a obřími tržbami v hodnotách miliard dolarů. Jaká je však historie Google? Kde započal vznik jednoho z nejpřínosnějších vyhledávacích nástrojů? Google historie pěkně od počátku Strůjcem všeho jsou dva kamarádi ze studií. Jména, která mají v oblasti ... Číst více »

Stolní držák monitoru pro lepší práci

drzak monitoru

Práce na velkém monitoru je určitě velice příjemná a přehledná. Čas od času je však zapotřebí obrazovku natočit jinak, posunout si ji blíže nebo dokonce postavit na výšku, abyste mohli lépe pracovat se zobrazovanými daty. A právě v ten moment se může vyskytnout problém s polohovatelností. Tento neduh lze ale vyřešit za pomoci moderního kancelářského držáku. Je to stolní držák na ... Číst více »

Seznamte se s Markem Zuckerbergem

Seznamte se s Markem Zuckerbergem
Každý jistě zná jméno zakladatele Facebooku: Mark Zuckerberg. Málokdo ale ví, že například nedokončil Harvardovu univerzitu kvůli nesplnění studijních povinností.

Každý jistě zná jméno zakladatele Facebooku: Mark Zuckerberg. Málokdo ale ví, že je po rodičích Žid, i když se k tomuto náboženství nehlásí a nedokončil Harvardovu univerzitu kvůli nesplnění studijních povinností. Běžná americká rodina Mark Elliot Zuckerberg se narodil 14. května 1984 v Dobbs Ferry ve státě New York. Vyrůstal spolu s třemi sestrami v rodině psychiatričky a zubaře. Po ... Číst více »

Vytvořte si vlastní kryt na mobil

kryt na Samsung

Stále více lidí se v dnešní době vydává cestou originality a osobitého stylu. To platí nejenom v oblékání či bytových dekoracích. Týká se to také mobilních telefonů, potažmo jejich zadních krytů. Pakliže se nespokojíte se základní nabídkou mnohých prodejců, vydejte se individuálním směrem. Je to například kryt na IPhone a jiné značky. Vlastní motiv, obrázek nebo grafický symbol vyrobený zcela na míru. ... Číst více »

Dieselová elektrocentrála vždy splní svůj účel

foto03-oprava

Přemýšleli jste někdy o tom, co byste si počali bez kvalitní elektrocentrály? Potřebovali byste v současné době spíše dieselagregát, který je výkonnější? Pokud se Vaše požadavky změnily a nyní jste o mnoho náročnější, je nutné najít dieselagregát, který by splňoval i náročné požadavky. Zařízení, na kterém vše stojí Elektrocentrála většího výkonu se povětšinou vyrábí jako stacionární záložní zdroj elektrické energie, který ... Číst více »

Výhodný pronájem kopírek Vám ušetří až 50% nákladů na tisk a kopírování

tomados-pronajem-tiskaren-tomados

Kopírka je jedním ze základních vybavení dnešních kanceláří a v mnoha firmách se stala naprosto nezbytným pomocníkem v jejich činnosti. Opravdu kvalitní kopírka ale není nijak levnou záležitostí, a pokud jich potřebujete více, jsou náklady na jejich pořízení a provoz poměrně vysoké. Jedním z řešení tohoto problému je jejich pronájem, který má oproti nákupu celou řadu výhod a to nejen ... Číst více »

Sušička vyřeší vaše problémy se žehlením prádla

susicka pradla

Nemáte v bytě prostory pro sušení vypraného prádla? Chcete se zbavit vzlínající vlhkosti při tomto procesu? Nebaví vás neustálé žehlení, jemuž se nevyhnete, i když prádlo při věšení složíte sebelépe? Pak se netrapte s těmito procesy a vydejte se daleko jednodušší a dnes i naprosto ekonomičtější cestou. Jsou to samozřejmě sušičky prádla, které vyřeší spoustu vašich strastí s mokrým a pomačkaným prádlem. Navíc ... Číst více »

Chytrá datová úložiště do domácnosti

datove uloziste

Chytrá datová úložiště jsou dnes součástí nejenom firemního sektoru, ale také domácností. Lidé mají stále častěji potřebu sdílet své dokumenty a multimediální obsah s ostatními členy rodiny. Vyžadují zálohy a bezpečnost svých dat, o něž by neradi přišli. Mnohdy jde tato úložiště napojit na televizní obrazovky nebo herní konzole, kde se z nich stávají doslova převratná multimediální centra. Co to jsou však ... Číst více »

Elektronické zabezpečovací systémy a bezpečnostní systémy pro vaši nemovitost

topsecurity.cz

Zloději a lupiči jsou čím dál rafinovanější a vynalézavější a ochránit majetek před jejich útoky často není úplně snadné. Pro opravdu účinnou a efektivní ochranu domů, kanceláří nebo jiných objektů tak slouží moderní bezpečnostní systémy a elektronické zabezpečovací systémy. Tato zařízení jsou velmi propracovaná a kvalitní a zajistí maximální ochranu Vašeho majetku před vloupáním. Bezpečnostní systémy se staly celkem běžnou ... Číst více »

Chromebooky stále oslňují

chromebook

Chromebooky spatřily světlo světa zhruba v roce 2010. O rok později se na trhu objevil plnohodnotný produkt se všemi rysy tohoto výpočetního, avšak velice mobilního zařízení. Netrvalo to ani čtyři léta a s chromebooky se doslova roztrhl pytel. Trh se rozrostl o zařízení odlišných výrobců, kde stále převládají počítače o velikosti do 13,4“. Je to způsobeno hlavně účelem tohoto výrobku. K jeho vlastnostem ... Číst více »

Elektrooáza, to jsou nákupy pod jednou střechou

oaza.cz

Sháníte elektroniku různého typu? Pračky, ledničky, myčky nebo televize a mobilní telefony? Chcete si zároveň rozšířit nástroje určené do dílny, domácnosti či na zahradu? Pak spojte dobré s užitečným a pořiďte všechno na jednom jediném místě. Strůjcem tohoto pohodlného nákupu může být internetový obchod Elektrooáza, kde si každý náročný zákazník přijde na své. Ať už jsou to ledničky, svítidla či výpočetní ... Číst více »

Profesionální servis notebooků

servis v ALZE

Máte problémy s notebookem nebo tiskárnou? Vykazuje vám tento značkový sortiment chyby a problémy nejrůznějšího typu a vy si s nimi nevíte rady? V takovém případě je vhodné volit opravy notebooků, které jsou realizovány pod drobnohledem zkušených odborníků. Tento profesionální servis můžete nalézt na internetovém portálu ServisvALZE.cz. Ten je partnerem společnosti S&T, jež na trhu působí dlouhá léta a je součástí velkého koncernu ... Číst více »

LED reflektory vám šetří energii

cerne led reflektory

Klasický reflektor je součástí mnohých interiérů či exteriérů. Zamysleli jste se však někdy nad tím, kolik elektrické energie takové svítidlo spotřebuje? Pakliže s tím chcete něco dělat, budou ideální volbou LED reflektory. Moderní zařízení, která na první pohled vypadají jako klasický reflektor, jen s tím rozdílem, že uvnitř se nachází technologie LED, prostřednictvím níž ušetříte na provozních nákladech a zároveň si dopřejete ... Číst více »

Jak naučit psa tolik neštěkat

yorkshire

Taky vás rozlaďuje neustálé poštěkávání vašeho psa? Pomocníka při výcviku vyvinula společnost Conrad. Tato německá firma se specializuje na zasílání zboží v oboru elektroniky a techniky. Původně šlo o rodinnou firmu s vizí vlastního vývoje uživatelsky potřebných produktů. Tato představa se nyní holdingové společnosti daří plnit. Firma dnes patří mezi největší evropské prodejce  elektroniky. Jednou z technických inovací, na které ... Číst více »

Výběr domácí trouby

vyber trouby

Trouba neboli sporák, to je nedílná součást každé moderní kuchyně, ve které se připravují lahodné speciality všeho druhu. Při jejím výběru se nabízí hned několik praktických a zajímavých variant, jež se mohou stát zásadním prvkem kulinářského prostředí. Na úvod vyvstává pravděpodobně ta nejzásadnější otázka, jestli vsadíte na samostatný a volně stojící spotřebič nebo dáte raději přednost vestavěným produktům. Ty se ... Číst více »

Neplaťte víc, než musíte

telefonující žena

V době, kdy jsme více či méně výhodnými paušály doslova zahlceni, se v nabídce ztratí i ten největší „mobiloznalec“. Jsou mobilní operátoři, kteří nabízejí takový či onaký výhodný paušál s velkými číslicemi, ale vždy je tam ta miniaturní hvězdička, která nás bude odkazovat na výjimky, kdy to neplatí. Nevybírejte si paušál podle toho, jaké fantastické a neuvěřitelné slevy a akce umí ... Číst více »

Jak přejít z Windows XP na Windows 7?

Windows-7

Mnozí uživatelé operačního systému Windows XP musejí v těchto dnech hledat možnosti a alternativy, jak se vypořádat s koncem podpory právě tohoto OS. Ostatně o tom jsme vás v článku Právě nastal konec podpory Windows XP informovali, a nyní se podíváme na to, jakým způsobem celou situaci řešit. Samozřejmě tím nejlepším krokem je přechod na novější operační systém, a to konkrétně Windows 7. ... Číst více »

Právě nastal konec podpory Windows XP

windows_xp_logo

Je tomu již dlouhých 12 let, kdy byl oficiálně vydán operační systém společnosti Microsoft, s produktovým označením Windows XP. Operační systém, jehož primárním působištěm jsou osobní počítače, které se využívají nejenom v domácnostech, ale také v komerčním prostředí. Nyní se však píše rok 2014, kdy nastal konec Windows XP, respektive došlo 8. dubna 2014 k ukončení technické podpory ze strany Microsoftu. Nadále tak již ... Číst více »

Jak najít pro opravy notebooků spolehlivého partnera?

opravy notebooků

Kvalitní opravy notebooků Notebooky jsou citlivé přístroje, které vyžadují odborné opravy a ohleduplný servis. Pokud zvolíte kvalitní servis, notebook k opravě odevzdáte a oni vám jej vrátí opravený. Praxe je bohužel jiná – notebook se vám vrátí neopravený nebo poškozený a servis si ještě naúčtuje za své “profesionální služby” nemalé poplatky. Pokud nechceme podobnou zkušeností projít, vždycky si musíme předem ... Číst více »

Kdo by neznal Wikipedii

wikipedia

Každý, kdo se pohybuje na internetu a hledá jakékoliv slovní výrazy, jistě zná internetový projekt Wikipedia. Server, kde se mu mnohdy dostalo náležitých odpovědí, informací a bohatého zdroje dat nejrůznějšího charakteru. To je Wikipedia, internetová encyklopedie světového rozsahu, která se stala unikátním a ve své podstatě i nepřekonatelným projektem. Její výjimečností je maximální otevřenost, což znamená, že do bohatých databází ... Číst více »