de de de


Novinky:

Finance

 • „Černé listiny“ neplatičů ve finančním sektoru

  „Černé listiny“ neplatičů ve finančním sektoru

  Typická modelová situace – jdete žádat o úvěr do banky či nebankovní společnosti a odcházíte se zamítnutou žádostí, protože jste se dostali na černou listinu neplatičů. Průběh, s nímž se možná setkala spousta lidí, jež hledá řešení této nepříjemnosti. Abychom však byli důslední, je třeba začít pěkně od začátku. V první řadě určitě vysvětlením, co si představit ... ...

 • Výhodný obchod s drahými kovy

  Výhodný obchod s drahými kovy

  Máte finanční úspory, které byste chtěli zhodnotit a myslíte na budoucí generace svých potomků. Jde vám o efektivní uložení peněz, jehož výsledkem budou odpovídající zisky a nulová ztráta hodnoty? Potom se zaměřte na investiční zlaté slitky, popřípadě na stříbrné mince. Komodity, jež se řadí k bezpečným investicím a nabývají mnoha podob. Pakliže je pro vás tento ... ...

 • Rychlá nebankovní půjčka pro každého

  Rychlá nebankovní půjčka pro každého

  Pokud si v dnešní době chcete půjčit peníze rychle a bez zbytečné administrativy, určitě zapomeňte na bankovní instituce. Daleko flexibilnějším východiskem jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmu. Úvěry od prověřené společnosti, která dbá na maximální uspokojení každého žadatele. Typickým příkladem je ReRum půjčka, respektive krátkodobé nebankovní půjčky online. Ty lze získat s pomocí jednoduchého internetového formuláře, aniž ... ...

„Černé listiny“ neplatičů ve finančním sektoru

vsepujcky

Typická modelová situace – jdete žádat o úvěr do banky či nebankovní společnosti a odcházíte se zamítnutou žádostí, protože jste se dostali na černou listinu neplatičů. Průběh, s nímž se možná setkala spousta lidí, jež hledá řešení této nepříjemnosti. Abychom však byli důslední, je třeba začít pěkně od začátku. V první řadě určitě vysvětlením, co si představit pod formulací „černá listina“. Databáze ... Číst více »

Výhodný obchod s drahými kovy

stribrne mince

Máte finanční úspory, které byste chtěli zhodnotit a myslíte na budoucí generace svých potomků. Jde vám o efektivní uložení peněz, jehož výsledkem budou odpovídající zisky a nulová ztráta hodnoty? Potom se zaměřte na investiční zlaté slitky, popřípadě na stříbrné mince. Komodity, jež se řadí k bezpečným investicím a nabývají mnoha podob. Pakliže je pro vás tento segment velkou neznámou, chopte se ... Číst více »

Rychlá nebankovní půjčka pro každého

rerum

Pokud si v dnešní době chcete půjčit peníze rychle a bez zbytečné administrativy, určitě zapomeňte na bankovní instituce. Daleko flexibilnějším východiskem jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmu. Úvěry od prověřené společnosti, která dbá na maximální uspokojení každého žadatele. Typickým příkladem je ReRum půjčka, respektive krátkodobé nebankovní půjčky online. Ty lze získat s pomocí jednoduchého internetového formuláře, aniž byste opustili prostory svého domu. ... Číst více »

JAKÉ ZMĚNY NÁS ČEKAJÍ VE STAVEBNÍ SPOŘENÍ?

PR_2_2

Stavební spoření dlouhodobě patří k nejoblíbenějším spořícím finančním produktům, i přesto že od svého vzniku prošlo mnoha změnami. Nejprve se snížil limit státní podpory, postupně klesaly i úrokové sazby a asi nejdiskutovanějším zásahem byl nutný souhlas opatrovnického soudu pro ukončení smlouvy uzavřené na dítě. VÝVOJ STÁTNÍ PODPORY Státní podpora byla od roku 1993 snížena celkem dvakrát. V prvních deseti letech dosahovala až ... Číst více »

Hotovostní nebo bezhotovostní půjčka 20000 Kč?

titulka-pujcky1

Když mluvíme o půjčkách, je často na výběr to, zda máme zájem o půjčku hotovostní, nebo naopak bezhotovostní. Pokud se podíváme na možnosti, může taková být třeba i půjčka 20000 každému ihned. Jestliže vás zaujala, je dobré si nejprve vysvětlit to, jak se dané formy liší. V případě hotovostní půjčky lze získat peníze na ruku. V případě bezhotovostní možnosti je to úvěr, ... Číst více »

Půjčka do 10000 Kč ihned – jak si požádat?

titulka-pujcky

Potřebujete peníze a chcete je získat formou půjčky? Pokud je tomu opravdu tak, potom není nic jednoduššího, než si o ně požádat. Pokud nevíte, jaké možnosti vám půjčka 100000 nabídne, pojďme se na ně podívat. Začneme klasikou, která sice může být celkově náročnější na čas, ale na druhou stranu nezapomínejte na jeden velmi důležitý fakt, kterým je osobní jednání. Jak ... Číst více »

Jak eliminovat nečekané výdaje spojené s dovolenou?

porovnej

Na dovolenou jezdíme primárně proto, abychom si zde konkrétní pobyt hlavně dokonale užili. A to po všech stránkách. Proto je dobré myslet na možná rizika, která pokryjeme tím, že si sjednáme cestovní pojištění do zahraničí. To nás ochrání především před velkým množstvím možných finančních výdajů. A tak je více než jasné, že je stále více lidí, kteří se rozhodnou cestovní ... Číst více »

Chcete ušetřit za plyn?

nej tarif

Topná sezóna se rychle blíží. Přišel tedy vhodný čas zjistit si plánované náklady související s topením. Mohli byste oproti loňsku ušetřit? Jednou variantou může být pořízení teplejších svetrů pro celou rodinu. Jednodušší a levnější postup je srovnání ceny plynu jednotlivých dodavatelů  a následný přechod k firmě nabízející výhodnější tarif dle vašich požadavků. Cesta k penězům Nižší účty za plyn vítá každý. Připravte si ... Číst více »

JAK NA INVESTIČNÍ ZLATO

PR_1

Během staletí si zlato jako ryzí kov našlo v různých podobách mnoho využití – jako platidlo, k výrobě šperků, v průmyslu, v zubním lékařství a stalo se také významným investičním nástrojem.  V první řadě je důležité zmínit, že investiční zlato nepřináší žádné závratné zhodnocení, plní především funkci uchovatele hodnoty. To znamená, že je dlouhodobě stabilní – jeho hodnota odolává růstu ... Číst více »

Co jsou binární opce a proč je obchodovat?

binární opce

V poslední době se o binárních opcích hodně mluví. Jejich popularita roste a možná i vy jste o nich v práci nebo i jen mezi přáteli něco zaslechli. Zajímá vás, o co se jedná a jak si lze binárními opcemi vydělávat nebo aspoň přivydělat při zaměstnání? Pokud ano, tak vstupte do světa binárních opcí! Zřejmě již samotné slovní spojení „binární opce“ zní ... Číst více »

Ministerstvo financí a daňový portál

Ministerstvo financí

Ministerstvo financí provozuje daňový portál, pomocí kterého se snaží snížit míru byrokratické zátěže a zjednodušit papírování a čas strávený na úřadech podnikatelům a v neposlední řadě i fyzickým osobám. Daňový portál ministerstva financí naleznete na webu www.mfcr.cz. Jedná se o přehlednou internetovou aplikaci, která se dá používat na většině počítačů. Zda váš počítač plně podporuje tuto aplikaci si můžete snadno ... Číst více »

Rychlá půjčka pro každého, první půjčka zdarma

Rychlá půjčka před výplatou

Půjčky jsou samozřejmostí v našich životech. Jenom málokoho by minula aktuální nabídka nebankovních společností a bank. Stejně tak můžeme říci, že jenom málokdo úvěr neměl. Pokud se podíváme na aktuální možnosti na trhu, jsou více než zajímavé. Platí totiž, že především nebankovní segment jasně ukazuje, že půjčku dnes může získat doslova každá žadatel. Samozřejmě není to vždy a v každé situaci, jelikož ... Číst více »

ČESKÉ DOMÁCNOSTI STÁLE VÍCE ŽIJÍ NA DLUH

17766502_s

Zadluženost českých domácností roste. Z monitoringu ČNB vyplývá, že na konci minulého měsíce se zvýšil jejich dluh vůči bankám na téměř 1,287 bilionu korun, což je o 29 miliard více než květnu. JAKÉ ÚVĚRY BANKY NEJČASTĚJI POSKYTUJÍ? Největší podíl na dluhu domácností mají hypoteční úvěry. Úrokové sazby byly ještě do nedávna na historických minimech, proto o úvěr na bydlení tento ... Číst více »

Přestaňte se bát kontrol z finančního úřadu

aza ucetnictvi

Každý živnostník, podnikatel a firma mají povinnost, vést si řádné účetnictví nebo daňovou evidenci. Obvykle jde však o procesy, s nimiž konkrétní lidé nemají téměř žádné zkušenosti. Není na zpracování těchto údajů dostatek času a někdy chybí i potřebná chuť. Pakliže nechcete mít oplétačky s finančním úřadem, zaměřte se na vedení účetnictví Praha, které za vás převezme odborník v tomto segmentu. Svěřte tuto ... Číst více »

Nejrozsáhlejší nabídka úvěrů na jednom místě

cool půjčky

Máte zájem o bankovní či nebankovní půjčku, která bude plně vyhovovat vašim požadavkům? Nevíte však, jakému produktu dát přednost nebo poptáváte zajímavé splátkové podmínky na trhu? V takovém případě existuje pouze jediné řešení, jímž je srovnání půjček. Porovnání několika vybraných a prověřených úvěrů najednou, s pomocí nichž se dostanete k tíženému výsledku. A to velice rychle, spolehlivě a na základě aktuálních informací, jež ... Číst více »

Půjčka před výplatou vyřeší vaše problémy

pujcka pred vyplatou

Situace, kdy vám na konci měsíce dojdou peníze ještě před výplatou je jistě nezáviděníhodná. Okamžik, kdy si spousta lidí jednoduše neví rady a snižuje se k nejrůznějším činům. Pakliže nechcete patřit do této sorty občanů, zaměřte se na adekvátní a profesionální řešení tohoto neblahého momentu. Je to nebankovní půjčka před výplatou, která vám pomůže z potenciální dluhové pasti a zároveň vás díky ... Číst více »

Cena povinného ručení stále stoupá

cena za povinne ruceni

Postřehl to pravděpodobně každý majitel motorového vozidla, který v letošním roce platil povinné ručení. Další nepříjemný nárůst cen v prvním čtvrtletí proběhl a všem se opět protočily panenky. Zdražení však postihlo pouze určitou skupinu řidičů. Největší vliv na nárůst cen mají tyto události. Odvody 3 % z Fondu zábrany škod Zrušení příspěvku nepojištěných motoristů Navýšení platby za zásahy hasičů Zrušení částek za zdravotní ... Číst více »

Nepodceňujte bonusy a malusy u pojištění

bonusy a malusy

Povinné ručení je zákonem vyžadované pojištění každého motorového vozidla, které se pohybuje po silničních komunikacích. To ví pravděpodobně každý řidič, jenž tuto službu platí v určité výši. Jen málokdo je však obeznámen s tím, že existuje také řada bonusů nebo malusů, o nichž neslyšela většina lidí. Chcete-li se trochu lépe vyznat ve stanovení ceny za povinné ručení, přinášíme vám krátké vysvětlení obou ... Číst více »

Obchodujte binární opce s vysokým ziskem

markets

Obchodování na burze se stává čím dál oblíbenější. Lidé se zajímají o své finance a především o jejich rozmnožování a růst. A právě k tomu vám může posloužit Forex a CFD s Markets.com. Obchodování na devizovém trhu, které probíhá prostřednictvím uvedené společnosti online. To vše za přispění populární platformy MetaTrader 4. Pustit se můžete do investování hned v několika komoditách, jež patří ... Číst více »

Nebankovní půjčky mohou získat i problémoví zájemci

pujcky

Nebankovní sektor patří k nejotevřenějšímu svého druhu z pohledu možnosti získat finanční prostředky. Bankovní půjčky jsou povětšinou doprovázeny řadou administrativních obstrukcí a nutností dokládat nejrůznější dokumenty. Nebankovní P2P půjčky, respektive půjčky od soukromých osob jsou však zcela jiné a daleko benevolentnější. Pomocná ruka vám může být podána, ať už vyžadujete několik tisíc korun nebo desítky tisíc pro nákup produktů, služeb či uhrazení ... Číst více »