de de de


Novinky:

Finance

 • Srovnání půjček vám pomůže vybrat tu nejlepší půjčku

  Srovnání půjček vám pomůže vybrat tu nejlepší půjčku

  Získat v dnešní době půjčku je čím dál jednodušší – kromě bank, které patří k tradičním poskytovatelům úvěrů je na českém finančním trhu i nepřeberné množství nebankovních společností, které se hodně zaměřují i na tzv. rizikové klienty. Díky tomu tak mají šanci na úvěr i lidé, kterým by žádná banka peníze nepůjčila. Protože je ale ... ...

 • Rychlá zástava auta přináší potřebné peníze

  Rychlá zástava auta přináší potřebné peníze

  Potkala vás špatná životní situace spojená s nedostatkem financí, která si žádá rychlé řešení? Nemáte čas ani nervy stát dlouhé fronty v bankách, kde by ke kladnému schválení úvěru stejně nemuselo dojít? Vyžadujete hotovost v řádu několika následujících hodin? Potom vám svou pomocnou ruku nabídce Autozastavárna zastavuz.cz. Ta je v tomto oboru špičkou na současném trhu a pyšní se ... ...

 • Okrádají i vás nezdravé návyky o hodně peněz?

  Okrádají i vás nezdravé návyky o hodně peněz?

  Možno si to nechceme přiznat, ale je to tak. Většina našeho jednání je automatické a děláme to, co jsme dělali doteď. Náš život je do velké míry ovlivněn návyky, které jsme si vytvořili a ty pak tvořili nás. Bohužel i mistr tesař se někdy utnete. Může vytvořit velkolepé dílo, ale může ho i pokazit. Podobně ... ...

Srovnání půjček vám pomůže vybrat tu nejlepší půjčku

36

Získat v dnešní době půjčku je čím dál jednodušší – kromě bank, které patří k tradičním poskytovatelům úvěrů je na českém finančním trhu i nepřeberné množství nebankovních společností, které se hodně zaměřují i na tzv. rizikové klienty. Díky tomu tak mají šanci na úvěr i lidé, kterým by žádná banka peníze nepůjčila. Protože je ale poskytovatelů obrovské množství, je pro ... Číst více »

Rychlá zástava auta přináší potřebné peníze

zastavuz-cz

Potkala vás špatná životní situace spojená s nedostatkem financí, která si žádá rychlé řešení? Nemáte čas ani nervy stát dlouhé fronty v bankách, kde by ke kladnému schválení úvěru stejně nemuselo dojít? Vyžadujete hotovost v řádu několika následujících hodin? Potom vám svou pomocnou ruku nabídce Autozastavárna zastavuz.cz. Ta je v tomto oboru špičkou na současném trhu a pyšní se hned čtyřmi pobočkami po celém ... Číst více »

Okrádají i vás nezdravé návyky o hodně peněz?

mbank_cz_clanok_1

Možno si to nechceme přiznat, ale je to tak. Většina našeho jednání je automatické a děláme to, co jsme dělali doteď. Náš život je do velké míry ovlivněn návyky, které jsme si vytvořili a ty pak tvořili nás. Bohužel i mistr tesař se někdy utnete. Může vytvořit velkolepé dílo, ale může ho i pokazit. Podobně to vypadá i s našimi návyky. ... Číst více »

Používání platebních karet v cizině

platebni karta

Platební karta je pro někoho jen nenápadnou kartičkou v peněžence, pro jiného zase primárním nástrojem pro hrazení nejrůznějších služeb a nákupů. Jestliže se chystáte na letní dovolenou do ciziny, určitě ji přibalte sebou. Získáte nejenom patřičnou finanční rezervu, ale velice praktický a efektivní platební nástroj. Co byste měli vědět o užívání karty Pakliže vlastníte více těchto platebních doplňků, vezměte si je ... Číst více »

Volba vhodného bankovního účtu

platebni karta

Bankovní účet je v dnešní době naprostou nezbytností. Bezhotovostní prostředek, kam nám povětšinou chodí výplata, s nímž platíme nejrůznější výdaje a pravidelné platby. Jaký účet ale zvolit v přemíře mnohých bankovních společností na současném trhu? Jakým službám dát přednost a co od takového účtu očekávat? Na to vám s největší pravděpodobností odpoví porovnání bankovních účtů, které si můžete provést. Teprve na základě těchto výsledků ... Číst více »

Využijte profesionální zpracování účetnictví Praha

profitas

Každá podnikatelská činnost je spjata s určitými povinnostmi, mezi něž nespadá pouze shánění zakázek, výroba a prodej služeb či produktů. Nedílnou součástí těchto procesů jsou také administrativní záležitosti, které je třeba dodržovat minimálně z důvodu platných zákonů. Na mysli máme především vedení účetnictví, u menších živnostníků je to potom daňová evidence. Pakliže v těchto oblastech jednoduše tápete nebo na ně nemáte čas a ... Číst více »

Výhody platebních karet

vyhody platebnich karet

Platební kartu má v peněžence snad každý člověk. Jde o bezhotovostní prostředek určený k platbě, s nímž se pojí spousta výhod. Jestliže jste k tomuto platebnímu doplňku prozatím nedůvěřiví, přinášíme vám pár neoddiskutovatelných kladů, jež hovoří v jeho prospěch. Vybírat si můžete určitě z několika typů karet. Jednou z nich je například anonymní platební karta nabitá na určitou finanční částku. O ní ale hovořit nebudeme. Nás bude ... Číst více »

„Černé listiny“ neplatičů ve finančním sektoru

vsepujcky

Typická modelová situace – jdete žádat o úvěr do banky či nebankovní společnosti a odcházíte se zamítnutou žádostí, protože jste se dostali na černou listinu neplatičů. Průběh, s nímž se možná setkala spousta lidí, jež hledá řešení této nepříjemnosti. Abychom však byli důslední, je třeba začít pěkně od začátku. V první řadě určitě vysvětlením, co si představit pod formulací „černá listina“. Databáze ... Číst více »

Výhodný obchod s drahými kovy

stribrne mince

Máte finanční úspory, které byste chtěli zhodnotit a myslíte na budoucí generace svých potomků. Jde vám o efektivní uložení peněz, jehož výsledkem budou odpovídající zisky a nulová ztráta hodnoty? Potom se zaměřte na investiční zlaté slitky, popřípadě na stříbrné mince. Komodity, jež se řadí k bezpečným investicím a nabývají mnoha podob. Pakliže je pro vás tento segment velkou neznámou, chopte se ... Číst více »

Rychlá nebankovní půjčka pro každého

rerum

Pokud si v dnešní době chcete půjčit peníze rychle a bez zbytečné administrativy, určitě zapomeňte na bankovní instituce. Daleko flexibilnějším východiskem jsou nebankovní půjčky bez doložení příjmu. Úvěry od prověřené společnosti, která dbá na maximální uspokojení každého žadatele. Typickým příkladem je ReRum půjčka, respektive krátkodobé nebankovní půjčky online. Ty lze získat s pomocí jednoduchého internetového formuláře, aniž byste opustili prostory svého domu. ... Číst více »

JAKÉ ZMĚNY NÁS ČEKAJÍ VE STAVEBNÍ SPOŘENÍ?

PR_2_2

Stavební spoření dlouhodobě patří k nejoblíbenějším spořícím finančním produktům, i přesto že od svého vzniku prošlo mnoha změnami. Nejprve se snížil limit státní podpory, postupně klesaly i úrokové sazby a asi nejdiskutovanějším zásahem byl nutný souhlas opatrovnického soudu pro ukončení smlouvy uzavřené na dítě. VÝVOJ STÁTNÍ PODPORY Státní podpora byla od roku 1993 snížena celkem dvakrát. V prvních deseti letech dosahovala až ... Číst více »

Hotovostní nebo bezhotovostní půjčka 20000 Kč?

titulka-pujcky1

Když mluvíme o půjčkách, je často na výběr to, zda máme zájem o půjčku hotovostní, nebo naopak bezhotovostní. Pokud se podíváme na možnosti, může taková být třeba i půjčka 20000 každému ihned. Jestliže vás zaujala, je dobré si nejprve vysvětlit to, jak se dané formy liší. V případě hotovostní půjčky lze získat peníze na ruku. V případě bezhotovostní možnosti je to úvěr, ... Číst více »

Půjčka do 10000 Kč ihned – jak si požádat?

titulka-pujcky

Potřebujete peníze a chcete je získat formou půjčky? Pokud je tomu opravdu tak, potom není nic jednoduššího, než si o ně požádat. Pokud nevíte, jaké možnosti vám půjčka 100000 nabídne, pojďme se na ně podívat. Začneme klasikou, která sice může být celkově náročnější na čas, ale na druhou stranu nezapomínejte na jeden velmi důležitý fakt, kterým je osobní jednání. Jak ... Číst více »

Jak eliminovat nečekané výdaje spojené s dovolenou?

porovnej

Na dovolenou jezdíme primárně proto, abychom si zde konkrétní pobyt hlavně dokonale užili. A to po všech stránkách. Proto je dobré myslet na možná rizika, která pokryjeme tím, že si sjednáme cestovní pojištění do zahraničí. To nás ochrání především před velkým množstvím možných finančních výdajů. A tak je více než jasné, že je stále více lidí, kteří se rozhodnou cestovní ... Číst více »

Chcete ušetřit za plyn?

nej tarif

Topná sezóna se rychle blíží. Přišel tedy vhodný čas zjistit si plánované náklady související s topením. Mohli byste oproti loňsku ušetřit? Jednou variantou může být pořízení teplejších svetrů pro celou rodinu. Jednodušší a levnější postup je srovnání ceny plynu jednotlivých dodavatelů  a následný přechod k firmě nabízející výhodnější tarif dle vašich požadavků. Cesta k penězům Nižší účty za plyn vítá každý. Připravte si ... Číst více »

JAK NA INVESTIČNÍ ZLATO

PR_1

Během staletí si zlato jako ryzí kov našlo v různých podobách mnoho využití – jako platidlo, k výrobě šperků, v průmyslu, v zubním lékařství a stalo se také významným investičním nástrojem.  V první řadě je důležité zmínit, že investiční zlato nepřináší žádné závratné zhodnocení, plní především funkci uchovatele hodnoty. To znamená, že je dlouhodobě stabilní – jeho hodnota odolává růstu ... Číst více »

Co jsou binární opce a proč je obchodovat?

binární opce

V poslední době se o binárních opcích hodně mluví. Jejich popularita roste a možná i vy jste o nich v práci nebo i jen mezi přáteli něco zaslechli. Zajímá vás, o co se jedná a jak si lze binárními opcemi vydělávat nebo aspoň přivydělat při zaměstnání? Pokud ano, tak vstupte do světa binárních opcí! Zřejmě již samotné slovní spojení „binární opce“ zní ... Číst více »

Ministerstvo financí a daňový portál

Ministerstvo financí

Ministerstvo financí provozuje daňový portál, pomocí kterého se snaží snížit míru byrokratické zátěže a zjednodušit papírování a čas strávený na úřadech podnikatelům a v neposlední řadě i fyzickým osobám. Daňový portál ministerstva financí naleznete na webu www.mfcr.cz. Jedná se o přehlednou internetovou aplikaci, která se dá používat na většině počítačů. Zda váš počítač plně podporuje tuto aplikaci si můžete snadno ... Číst více »

Rychlá půjčka pro každého, první půjčka zdarma

Rychlá půjčka před výplatou

Půjčky jsou samozřejmostí v našich životech. Jenom málokoho by minula aktuální nabídka nebankovních společností a bank. Stejně tak můžeme říci, že jenom málokdo úvěr neměl. Pokud se podíváme na aktuální možnosti na trhu, jsou více než zajímavé. Platí totiž, že především nebankovní segment jasně ukazuje, že půjčku dnes může získat doslova každá žadatel. Samozřejmě není to vždy a v každé situaci, jelikož ... Číst více »

ČESKÉ DOMÁCNOSTI STÁLE VÍCE ŽIJÍ NA DLUH

17766502_s

Zadluženost českých domácností roste. Z monitoringu ČNB vyplývá, že na konci minulého měsíce se zvýšil jejich dluh vůči bankám na téměř 1,287 bilionu korun, což je o 29 miliard více než květnu. JAKÉ ÚVĚRY BANKY NEJČASTĚJI POSKYTUJÍ? Největší podíl na dluhu domácností mají hypoteční úvěry. Úrokové sazby byly ještě do nedávna na historických minimech, proto o úvěr na bydlení tento ... Číst více »