de de de


Novinky:

Jak by měla vypadat dokonalá pedikúra?

Co je to vlastně pedikúra? Jedná se o postupy, které mají za cíl zlepšit krásu vašich nohou. Může být určena mužům i ženám. Pokud nad ní uvažujete, je dobré vybrat nejprve kvalitní salon. Doporučením může být pedikúra Praha 9. Dále je dobré vědět, co by měla kvalitní péče obsahovat. Určitě by měla začínat změkčující koupelí, která je naprostým základem. Trvá zhruba 15 minut. Díky ní změkne samotná pokožka, díky čemuž je možné aplikovat kvalitní peeling, popřípadě je možné použít pemzu, vše proto, aby mohlo dojít k jednoduchému odstranění ztvrdlé kůže.

Péče je spojena také s nehty

Pokud dojde k tomu, že je ztvrdlá kůže na nohách definitivně odstraněna, již může dojít k tomu, že je věnována následná péče samotným nehtům. I ta může být spojena s různými přípravky, díky kterým lze například výrazně změkčit kůži v okolí nehtů a tu následně jednoduše odstranit. Také nezapomínejme na to, že daný krok je spojený i se samotnými nehty. Pokud jsou příliš dlouhé, jsou klasicky ostříhány. Poté dojde k tomu, že jsou obroušeny také pilníkem. Výsledkem tohoto postupu je samozřejmě to, že by měly vypadat naprosto dokonale.

pedikura

Nezapomínejme také na výživu

Ano, i ta je velmi důležitá. A to nejenom pro nehty, ale i pro samotnou kůži na noze. Moderní pedikúra je tak spojována třeba s kvalitní vyživující maskou, která se aplikuje zhruba na 10 minut. Tato maska obsahuje mnoho prospěšných látek, které postupně prostupují do pokožky, kterou vyživují. Stejně tak je možné vyživovat i samotné nehty. Kromě klasického laku, který je doporučován spíše u žen, existují i různé výživy na nehty, které jsou bezbarvé a aplikují se podobně, jako samotný lak. Výsledkem tohoto procesu je to, že se posílí nejenom samotný nehet, ale dojde také k posílení nehtového lůžka. Právě výše popsané kroky jsou ideální cestou ke skutečně dokonalým nohám.

Zaujal Vás náš článek? Zjistěte více na www.ESMINA.cz.

Jak by měla vypadat dokonalá pedikúra?
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*