de de de


Novinky:

Tenisky jako všestranná obuv, do města i na sport

Tenisky představují sportovní a velmi pohodlnou obuv, kterou využijete jak do terénu, tak na normální každodenní nošení. V dobře zvolených teniskách se nepotí noha, dá se v nich chodit téměř po celý rok, lze je vytáhnout na běžecký maraton, i na pouhý nákup v supermarketu. Ale pořád vypadají jako tenisky. Dámské tenisky mají už jednoduše zajetý design, který se nemění, takže kromě toho, že najednou máte na nohou tenisky zelené místo červené, nebo na jejich boku už nejsou tři pruhy ale jedna fajfka, si ani nikdo nevšimne, že máte nějaké nové.

Klasické dámské tenisky se vyrábějí zhruba od roku 1860, jejich podobu už tedy jistě máte přesně vrytou v paměti, ovšem dnes si můžete pořídit dámské tenisky s novou frizurou. Tenisky bez paty jsou originální a pohodlné botky, které by neměly chybět v botníku žádného fanouška klasických tenisek. Jedná se o boty na pomezí mezi sportovní obuví a pantoflíčky, stylově vypadají a dobře se nosí.

Bezpatové tenisky

Tenisky bez paty jsou velmi kreativním výtvorem, ovšem jejich univerzálnost oproti klasickým teniskám trochu pokulhává. Ven je můžete vytáhnout pouze během hezkého a teplého počasí, hodí se především na letní nošení, ačkoliv špička se vám v nich může mírně potit, proto volte takové, které mají špičku s větráním. Rovněž tkaničky jsou na těchto botách spíše z estetického důvodu, aby obuv vypadala opravdu jako teniska, bohužel s nimi ale nic neutáhnete. Bota vám tedy na noze musí dobře sedět a nevyzouvat se.

Tenisky bez paty jsou vhodné na každodenní nošení, běh vám v nich ale půjde spíše obtížně. Lepší jsou na chození po městě nebo na kratší výlet a to po pevném povrchu, terén volte obezřetně. I přes všechny tyto nedostatky jsou dámské tenisky bez paty originálním kouskem pro váš botník. Snadno se nazouvají a svým netradičním provedením jistojistě upoutají pozornost každého, koho potkáte.

Mrkněte i na info o teniskách na wikipedii.

Tenisky jako všestranná obuv, do města i na sport
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*