de de de


Novinky:

Zimní bundy Kilpi v nové kolekci

Outdoorová značka Kilpi má svoji tradici a svým sortimentem se zaměřuje na nejrůznější sportovní odvětví, včetně běžného nošení. Oblečení a doplňky podléhající vysoké kvalitě zpracování, které mají originální střih, výjimečné barevné vzory a hlavně vás ochrání před nevlídným počasím.

Funkční a spolehlivé oblečení Kilpi se aktuálně rozrůstá o svoji další kolekci s charakteristickým názvem Kilpi Winter 2016/2017. Nabídka oděvů pro pohybové i volnočasové aktivity zaměřená na nadcházející zimní období.

Zimní bundy Kilpi

shopkilpiZahledíte-li se do produktového portfolia tohoto výrobce, jistě vám neunikne, že moderní oblečení je prezentováno jak pro muže, ženy, tak děti a malé juniory. Vzhledem k přicházejícímu sněhového podnebí je zcela na místě, že se do popředí zájmu dostávají hlavně pánské a dámské zimní bundy.

Univerzální a speciální svršky vhodné pro lyže, snowboard i turistiku, s nimiž budete následovat nejenom aktuální módní trendy, ale hlavně se pořádně zahřejete. Vybírat si lze například péřové zimní bundy Kilpi, které se pyšní svou nadstandardní tepelnou izolací, k níž si připočtěte ještě voděodolnost a odpovídající prodyšnost.

Lyžařské bundy Kilpi

Dámské a pánské zimní bundy mají samozřejmě velice široké upotřebení. Nejúčinnější bezpečnou ochranu vám však přinesou na horách, až se budete oddávat svému oblíbenému lyžování. V rámci nové zimní kolekce lze tyto bundy obohatit také o elastické zimní kalhoty, elegantní mikiny nebo funkční trička s dlouhým rukávem.

Připravte se na nadcházející zimu a nepodceňujte prvotřídní zimní bundy a ostatní oblečení Kilpi. Nakupujte přímo u výrobce, jenž po odzkoušení několika modelů dlouhodobě pronikne do vašeho šatníku a přinese vám maximální komfort a pohodlí. Vybírejte si oblečení pro snowboardisty, lyžaře, freeridery, skialpinisty i volný čas za výjimečné ceny na trhu.

Zimní bundy Kilpi v nové kolekci
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*