de de de


Novinky:

Chcete se stát grafickými návrháři? Máte jedinečnou šanci

Mnohým z nás osud a sudičky nevložily do vínku výtvarné a návrhářské nadání, zato nás obdařily matematickým nadáním či hudebním talentem. Většinou je člověk někým, kým být nechce. Touží se stát někým lepším. K tomu máme všichni stejné startovní čáry života a záleží jen na nás, jakým směrem se budeme ubírat. Jestli ustrneme ve svém oboru, nebo se budeme dále vzdělávat, případně se učit něčemu úplně novému…

Vytvořte si vlastní návrhy vizitek a do 24 hodin je vytištěné máte doma

Komu nebylo do vínku dáno právě výtvarné nadání a cit pro grafiku, nemusí si zoufat. Jednak mu nikdo nebrání ve zprvu laickém, později určitě lepšícím se kreslení a skicování do šuplíků. Může si také vytvářet vlastní návrhy bez nutných znalostí a ovládání grafických programů. Například pro vlastní tisk vizitek lze využít předem připravené návrhy a šablony grafického studia Printuj.cz, které jsou k dispozici na jejich webu http://www.printuj.cz/vizitky/. Právě méně zdatní výtvarníci s minimem citu mají šanci se ponořit do fantaskního světa a zkusit si něco úplně nového. Vizitky v barevných kombinacích, jež jsou vlastní vám, vaší společnosti, případně firemní strategii si objednáte on-line a do 24 hodin vám budou dodány, ať už jste z jakéhokoliv místa v celé České republice.

Nezapomeňte, že navštívenky jsou důležitým reprezentativním a propagačním nástrojem

Zkušení návrháři si pošlou návrh vlastní a doplní jen informace, jakou úpravu si pro své navštívenky přejí. K dispozici je brilantně bílý, pevný a odolný papír s matnou, nebo lesklou úpravou. Kvalitní tisk vizitek a jasné barvy předznamenají nesmrtelnost navštívenek i vás samotných. Pro luxusní vzhled vizitek se dá použít také laminace. Sjednocený design šablon vizitek a hlavičkových papírů může být pro vaši firmu skvělým reprezentativním prvkem.

Chcete se stát grafickými návrháři? Máte jedinečnou šanci
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*