de de de


Novinky:

Hledáte kvalitní pleny pro své miminko?


Při shánění všech důležitých potřeb během těhotenství se většině žen vybaví jediné. Mít dostatek plen do zásoby. Dnešní doba a vůbec konzumní společnost doslova vybízí k jednorázovým papírovým plenám, které vidíte v reklamě na každém kroku.

Spousta matek však opomíjí na bavlněné pleny, jimž zdaleka neodzvonilo. Praktická pomůcka, od níž musíte vyžadovat maximální kvalitu a jemnost materiálu proto, aby splňovala svůj primární účel a vlhkost neprosákla ven.

Látkové pleny mají stále zelenou

Kojenecké pleny zhotovené z bavlny neslouží pouze k přebalování, jak si většina lidí myslí. Díky prvotřídnímu zpracování a mnohdy i líbivému designu jsou vhodné také při utírání a ve formě bryndáku.

Látkové pleny vyrobené ze 100% bavlny nabývají nejčastěji rozměru 70×70 cm. Výjimkou nejsou ani větší varianty 80×80 cm. K typickým vlastnostem tohoto materiálu patří následující.

  • Jsou vysoce hygienické a zdravotně nezávadné
  • Nezpůsobují žádné alergické reakce a podráždění kůže
  • Sterilizaci lze provádět běžnou vyvářkou a žehlením

Ve své podstatě je to stejný model, který znají postarší maminky z dob minulých, jen v daleko lepší a praktičtější podobě.

bavlnene pleny

Vyberte si bavlněné pleny s veselým motivem

Ať už se řadíte mezi příznivce látkových plen, popřípadě je chcete vyzkoušet, lpěte za všech okolností na požadované kvalitě. Tu vám přináší internetový obchod waldes.cz, v jehož bohatém produktovém portfoliu objevíte i kojenecké pleny.

Vedle bílého provedení je to i několik barevných variant s dětskými motivy a precizně vyhotoveným potiskem. Produkty, jež můžete kombinovat s ostatními doplňky a výbavou malého dítka.

Ověřte si spolehlivost bavlněných plen na vlastní kůži. Vyzkoušejte jejich prvotřídní zpracování, které z dávných dob postoupilo zase o kus výše. Dopřejte svému dítěti jen to nejlepší, co současný trh nabízí.

Hledáte kvalitní pleny pro své miminko?
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*