de de de


Novinky:

Hledáte kvalitní pleny pro své miminko?


Při shánění všech důležitých potřeb během těhotenství se většině žen vybaví jediné. Mít dostatek plen do zásoby. Dnešní doba a vůbec konzumní společnost doslova vybízí k jednorázovým papírovým plenám, které vidíte v reklamě na každém kroku.

Spousta matek však opomíjí na bavlněné pleny, jimž zdaleka neodzvonilo. Praktická pomůcka, od níž musíte vyžadovat maximální kvalitu a jemnost materiálu proto, aby splňovala svůj primární účel a vlhkost neprosákla ven.

Látkové pleny mají stále zelenou

Kojenecké pleny zhotovené z bavlny neslouží pouze k přebalování, jak si většina lidí myslí. Díky prvotřídnímu zpracování a mnohdy i líbivému designu jsou vhodné také při utírání a ve formě bryndáku.

Látkové pleny vyrobené ze 100% bavlny nabývají nejčastěji rozměru 70×70 cm. Výjimkou nejsou ani větší varianty 80×80 cm. K typickým vlastnostem tohoto materiálu patří následující.

  • Jsou vysoce hygienické a zdravotně nezávadné
  • Nezpůsobují žádné alergické reakce a podráždění kůže
  • Sterilizaci lze provádět běžnou vyvářkou a žehlením

Ve své podstatě je to stejný model, který znají postarší maminky z dob minulých, jen v daleko lepší a praktičtější podobě.

bavlnene pleny

Vyberte si bavlněné pleny s veselým motivem

Ať už se řadíte mezi příznivce látkových plen, popřípadě je chcete vyzkoušet, lpěte za všech okolností na požadované kvalitě. Tu vám přináší internetový obchod waldes.cz, v jehož bohatém produktovém portfoliu objevíte i kojenecké pleny.

Vedle bílého provedení je to i několik barevných variant s dětskými motivy a precizně vyhotoveným potiskem. Produkty, jež můžete kombinovat s ostatními doplňky a výbavou malého dítka.

Ověřte si spolehlivost bavlněných plen na vlastní kůži. Vyzkoušejte jejich prvotřídní zpracování, které z dávných dob postoupilo zase o kus výše. Dopřejte svému dítěti jen to nejlepší, co současný trh nabízí.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*