de de de


Novinky:

Vyzkoušejte možnosti nočního vidění

Noční vidění, to není pouze výbava moderní armády nebo doplněk známý z akčních filmů. Tento přibližovací přístroj upotřebitelný především v noci si dnes může pořídit naprosto každý. Vliv na to má nejenom cenová dostupnost, ale také velký výběr nabízeného sortimentu.

Noční vidění, to jsou vlastně takové teleskopy, které vám umožní přiblížit vzdálený předmět a vidět jej i ve tmě. Rozhoduje o tom hlavně použitá technologie pracující se zbytkovým světlem. Pojďme si tedy o těchto výrobcích povědět něco více.

Jaké jsou typy nočního vidění?

Pokud nemáte vůbec žádné tušení o tom, jak funguje noční vidění, povíme vám to. Jde ve své podstatě o elektrochemický proces, prostřednictvím kterého je získáváno viditelné světlo v okuláru. Součástí takových produktů jsou také speciální IR lampy.

Osloví-li vás dalekohledy tohoto typu, pak vězte, že volit můžete výrobky minimálně ze tří kategorií.

  • Noční vidění generace I
  • Noční vidění generace II
  • Digitální noční vidění

Každý člověk má v tomto směru trochu jiné požadavky, na základě nichž je třeba zakoupit ten správný přístroj. Někdo dá přednost nočnímu vidění Pulsar, jiného ohromí binokulární nebo monokulární noční vidění. Výjimkou není ani populární noční vidění Yukon.

Na kolik vyjde noční vidění?

Na tuto otázku nelze jednoznačně odpovědět, a to právě kvůli tomu, že noční vidění máte šanci zakoupit v nejrůznějších variantách provedení. Základní modely se však pohybují od 4 000 Kč. Ta nejlepší zařízení pořídíte naopak za 40 000 Kč. To je důkazem toho, že na své si v tomto směru přijde doopravdy každý zákazník.

Ať už jsou vaše potřeby nočního vidění jakéhokoliv rázu, vždy se zaměřujte pouze na kvalitní a značkové výrobky, u nichž máte záruku dlouhé životnosti, špičkového zvětšení a zobrazení. Jedině pak budete maximálně spokojeni a docílíte svých požadavků.

Vyzkoušejte možnosti nočního vidění
Ohodnoťte článek