de de de


Novinky:

Sport

 • Kdy začít se sportem u dítěte?

  Kdy začít se sportem u dítěte?

  Otázka, na níž hledá odpověď velká spousta rodičů. Každý chce mít doma slavného fotbalistu, hokejistu nebo plavce. A všichni si jistě uvědomují, že být nejlepší, znamená věnovat se dané sportovní disciplíně od útlého dětství. Možná hned v úvodu tohoto článku vás zklameme, protože neexistuje téměř žádné jasně dané pravidlo, kdy vyslat dítě do sportovního kroužku. Vaše ... ...

 • Pořiďte si do hor správný ferratový set

  Pořiďte si do hor správný ferratový set

  Ferraty jsou stále oblíbenějším a vyhledávanějším místem mnohých amatérských horolezců a vysokohorských turistů. Pakliže netušíte, co tento výraz znamená, prozradíme vám to. Jde o zajištěné cesty v náročném horském terénu, které jsou opatřeny řadou speciálních doplňků. Jsou to především železné stupačky, fixní lana a další prvky, jež umožňují výstup i méně zkušeným horalům. Vydáte-li se do ... ...

 • Správná výbava pro běhání

  Správná výbava pro běhání

  Běh je pohybovou aktivitou, jíž propadá stále více lidí. Do značné míry je to spojeno s tím, že při této činnosti nejste omezováni prostorem, časem a mnohdy ani financemi. Základní běžeckou výbavu pořídíte za přijatelný peněžní obnos a můžete se pustit do zlepšování svých výkonů. Ač výše uvedená definice působí jakkoliv jednoduše, právě volbu správného vybavení ... ...

Kdy začít se sportem u dítěte?

kdy zacit se sportem

Otázka, na níž hledá odpověď velká spousta rodičů. Každý chce mít doma slavného fotbalistu, hokejistu nebo plavce. A všichni si jistě uvědomují, že být nejlepší, znamená věnovat se dané sportovní disciplíně od útlého dětství. Možná hned v úvodu tohoto článku vás zklameme, protože neexistuje téměř žádné jasně dané pravidlo, kdy vyslat dítě do sportovního kroužku. Vaše ratolesti jsou individuálními jedinci, mají ... Číst více »

Pořiďte si do hor správný ferratový set

singing-rock-packet-ferrata-ii

Ferraty jsou stále oblíbenějším a vyhledávanějším místem mnohých amatérských horolezců a vysokohorských turistů. Pakliže netušíte, co tento výraz znamená, prozradíme vám to. Jde o zajištěné cesty v náročném horském terénu, které jsou opatřeny řadou speciálních doplňků. Jsou to především železné stupačky, fixní lana a další prvky, jež umožňují výstup i méně zkušeným horalům. Vydáte-li se do libovolné části hor, kde se ... Číst více »

Správná výbava pro běhání

vybava na beh

Běh je pohybovou aktivitou, jíž propadá stále více lidí. Do značné míry je to spojeno s tím, že při této činnosti nejste omezováni prostorem, časem a mnohdy ani financemi. Základní běžeckou výbavu pořídíte za přijatelný peněžní obnos a můžete se pustit do zlepšování svých výkonů. Ač výše uvedená definice působí jakkoliv jednoduše, právě volbu správného vybavení pro běhání nesmíte v žádném případě ... Číst více »

Sportovní oblečení pro běh, cyklistiku a outdoor

sportovni obleceni

Patříte k milovníkům venkovních pohybových aktivit? Rádi a s chutí si vybíráte volnočasové aktivity, které jsou spojeny se sportem? Pokud ano, pak byste neměli podceňovat kvalitu svého oblečení. Pořídit si musíte pouze takové svršky, jež jsou zhotoveny z těch nejmodernějších materiálů a ochrání vás za každého počasí. Je to určitě dámské a pánské sportovní oblečení značky Kilpi. Profesionální výrobce zaměřující se na outdoor, ... Číst více »

Láska ke sportu je v každém z nás

tinkoff-saxo-2016-hobby-cykloset-2589.thumb_220x350

Život sportovce, je jako věčný život ve spěchu. Věčné časné ranní vstávání, striktní jídelníček, věčné spěch se z tréninku na trénink. Trénink silový, trénink kondiční, rehabilitace, oddechový trénink – nikdy nekončící kruh. Věčně zpocené oblečení, puch, který to všechno jen podtrhne. Disciplína, drezura, soustředění, odhodlanost, připravenost, ale i pocit štěstí, radost sama ze sebe, pevná vůle a endorfiny. I o ... Číst více »

Norské oblečení: nesmrtelná a stylová klasika

ktmerino-370x160

Kdo by netoužil mít ve skříni pravý norský svetr? Konec snění! Proč si neudělat radost a jeden, možná dva i tři si prostě a jednoduše nepořídit. V žádném případě pro norské moderní oblečení nemusíte jezdit až na mrazivý sever. Díky specializovanému internetovému shopu, který najdete na adrese scandinavia.cz, si můžete vybrat z poměrně široké nabídky kvalitního sportovního oblečení, vybavení a doplňků. Ostatně ... Číst více »

Toulky českými skalními městy

skály

Skalní města jsou jedním z fenoménů naší vlasti a přitahují množství návštěvníků, stejně jako historické památky. Většina skalních měst je pískovcových, ale najdeme i žulová nebo vytvořená z jiných hornin. Ty nejznámější najdeme v severních a východních Čechách a třeba Český ráj si bez nich nedovedeme představit. Na ploše Českého ráje je skalních měst několik, nejznámější je Hruboskalské skalní město ... Číst více »

Cyklistické brašny

cyklo brašna

Proč je lepší jedna cyklo brašna než deset malých kapsiček na cyklistickém dresu? Pojďte si přečíst, jaký typ si vybrat a co by se do ní mělo vejít. Brašna nebo kapsy? O tom, že je vhodné s sebou vozit základní cyklo nářadí pokaždé, když vytáhnete kolo z domu, a být tak připraven na případný defekt, už bylo řečeno mnohé. Zůstává nám tu ... Číst více »

Dámská výbava na snowboard

snb_uvodni obrazek

Jste aktivní ženou, zvláště pak v zimě? Naplňuje vás první sníh na sjezdovkách touhou a očekáváním? Hodláte investovat své těžce nabyté finanční prostředky do nové a kvalitní snowboardové výbavy? Potom je těchto pár vět určených právě pro vás. Přečtěte si, na co si dát pozor a jak vybrat nejlepší výbavu právě pro vás. Dámské snowboardy Není snowboardistky bez snowboardu, to dá ... Číst více »

Kvalitní lyžařská škola pro děti i dospělé

lyzarska skola

Sníte o rodinné dovolené na horách, potíž je v tom, že neumíte lyžovat? Rádi byste si své velice strohé a základní zkušenosti patřičně rozvíjeli, nevíte však, na koho se obrátit? Hledáte, která lyžařská škola vám nabídne komplexní servis v této oblasti? V tom případě pro vás máme potěšující zprávu. Je to lyžařská škola Ski Centrum Šafář. Ta vznikla za přispění skutečných profesionálů a ... Číst více »

Golfové vybavení pro začátečníky i pokročilé

golfovy vozik

Golf je výsostným a elegantním sportem, jemuž se začíná věnovat stále větší množství lidí. Je to do určité míry způsobeno nejenom výjimečností samotného průběhu hry, ale také daleko dostupnějším vybavením. To si může v současné době pořídit téměř každý začátečník, jenž prahne okusit tento sport. Pakliže se chcete zařadit mezi ony spokojené a dobře vybavené hráče golfu, určitě se musíte zaměřit ... Číst více »

Řeky, kde se vodáci rozloučí během října se sezónou

Zamykání _ek 1

Loučení s vodáckou sezónou se spojuje s podzimem. Konec sjíždění oblíbených toků je spjato se starým vodáckým rituálem – se zamykáním řek. Smyslem zamykání řek je především náležitá oslava konce vodáckého roku a poděkování řece za pěkně strávené chvilky. Hodně se veselí, hraje, hoduje a pije. Většina akcí se neobejde bez Čochtana – patrona českých vodáků. A závěr je věnován symbolickému otočení ... Číst více »

Fotbalové mistrovství světa 2014 v České televizi

Pohár

Stejně jako v případě hokejového mistrovství světa v Bělorusku, nebude Česká televize ani tentokrát chybět ani u vrcholného fotbalového turnaje. Šampionát, který bude sestávat z celkem 64 zápasů, hraného ve 12 brazilských městech, se vrací po 4 letech opět na scénu. Očekávaná fotbalová akce roku začíná 12. června a vítěze by se měli sportovní fanoušci dozvědět 13. července přibližně po 6. Hodině večerní. ... Číst více »

Staňte se pilotem na zkoušku

vyhlidkovy let

Vždy vás zajímalo létání, ale nikdy jste neměli dostatek sil, odvahy, případně finančních prostředků k tomu, abyste si udělali průkaz pilota? Pak se do svého snu vžijte prostřednictvím daleko jednodušší a ekonomičtější cesty. Na mysli máme vyhlídkové lety, které mohou být absolvovány v libovolném vzdušném prostoru České republiky. Nad nejrůznějšími městy, pamětihodnostmi nebo přírodními úkazy, které vypadají z ptačí perspektivy opravdu úchvatně a ... Číst více »

Cashback ve skateboardových a snowboardových e-shopech

skate

V dnešní době rozvinutého internetového obchodování je důležité poskytovat zákazníkům služby navíc. Konkurence je veliká a tak každá přidaná hodnota se počítá. Jednou z těch, která se zákazníkům e-shopů jistě vyplácí, je takzvaný cashback. Za každý nákup v e-shopu získává zákazník jistý podíl celkové částky zpět na své zákaznické konto a tyto prostředky pak může utratit třeba za jiné zboží. ... Číst více »

Turistika nebo cykloturistika?

cyskloturistika

Ať už zvolíte kteroukoliv z obou zmiňovaných činností, vždy půjde o velice příjemný pohyb v přírodě, při němž se budete oddávat nejenom čistému vzduchu, ale také přírodním krásám a zkoumání nejrůznějších pamětihodností. Turistika je pěší činnost, která má v podstatě neomezené možnosti. Nejste vázáni na žádné kolo a můžete vkročit či vylézt v podstatě kamkoliv. Pro někoho však může být určitým mantinelem denní porce ... Číst více »

Zamilujte si běh aneb jak na to?

běhání

Rozhodli jste se, že uděláte ve svém životě změnu a začněte běhat? Neotálejte a pusťte se nadšeně do toho. V žádném případě však nepočítejte s tím, že vám všelijaké výmluvy, proč nejít běhat pomohou, pravý opak je pravdou. Místo hledání výmluv se neustále motivujte a budujte své odhodlání. Vysněná postava a dobrá fyzická kondice vás pak nemine. Představa umí hodně Především vaše ... Číst více »

Češi kvalifikaci na MS ve fotbale nevzdávají

fotbalový míč

Česká republika se snaží probojovat na mistrovství světa ve fotbale, které se bude hrát v Brazílii. Jde o skutečný fotbalový svátek, který v roce 2014 poblázní prakticky celý svět. Jde o mimořádnou událost, která se zase dlouhá léta nebude opakovat. Zahrát si fotbal v Brazílii, to je snem snad všech fotbalistů, kteří kdy kopali do balónu. A zahrát si tam přímo mistrovství světa, ... Číst více »

Tenis zažívá v ČR boom

tenis

Tenis se stává v České republice čím dál oblíbenějším sportem. Je to hned z několika důvodů. Historicky to byl jeden z velice oblíbených sportů, ale díky jeho finanční náročnosti ho nemohlo dělat mnoho lidí. To se postupně mění a k tenisu tak přicházejí děti i nemajetných rodičů, což výrazně rozšiřuje členskou základu. Proč tomu ale tak je právě teď? Důvody jsou zřejmé. Především jde ... Číst více »

Mistrovství světa v hokeji 2013

ms-v-hokeji-2013

Mistrovství světa v hokeji se v roce 2013 opět uskuteční na území Finska a Švédska. Jde o jakýsi unikát, kdy obě země hostily šampionát i v loňském roce. Spojily tak možnost, kdy každá z nich získala v jednom roce pořadatelství a díky tomu uspořádají už druhý šampionát po sobě. Půjde o 77. Mistrovství světa, které se bude hrát od 3. do 19. května ve Stoskholmu ... Číst více »