de de de


Novinky:

Sport

 • Správná výbava pro běhání

  Správná výbava pro běhání

  Běh je pohybovou aktivitou, jíž propadá stále více lidí. Do značné míry je to spojeno s tím, že při této činnosti nejste omezováni prostorem, časem a mnohdy ani financemi. Základní běžeckou výbavu pořídíte za přijatelný peněžní obnos a můžete se pustit do zlepšování svých výkonů. Ač výše uvedená definice působí jakkoliv jednoduše, právě volbu správného vybavení ... ...

 • Sportovní oblečení pro běh, cyklistiku a outdoor

  Sportovní oblečení pro běh, cyklistiku a outdoor

  Patříte k milovníkům venkovních pohybových aktivit? Rádi a s chutí si vybíráte volnočasové aktivity, které jsou spojeny se sportem? Pokud ano, pak byste neměli podceňovat kvalitu svého oblečení. Pořídit si musíte pouze takové svršky, jež jsou zhotoveny z těch nejmodernějších materiálů a ochrání vás za každého počasí. Je to určitě dámské a pánské sportovní oblečení značky Kilpi. Profesionální ... ...

 • Láska ke sportu je v každém z nás

  Láska ke sportu je v každém z nás

  Život sportovce, je jako věčný život ve spěchu. Věčné časné ranní vstávání, striktní jídelníček, věčné spěch se z tréninku na trénink. Trénink silový, trénink kondiční, rehabilitace, oddechový trénink – nikdy nekončící kruh. Věčně zpocené oblečení, puch, který to všechno jen podtrhne. Disciplína, drezura, soustředění, odhodlanost, připravenost, ale i pocit štěstí, radost sama ze sebe, pevná ... ...

Správná výbava pro běhání

vybava na beh

Běh je pohybovou aktivitou, jíž propadá stále více lidí. Do značné míry je to spojeno s tím, že při této činnosti nejste omezováni prostorem, časem a mnohdy ani financemi. Základní běžeckou výbavu pořídíte za přijatelný peněžní obnos a můžete se pustit do zlepšování svých výkonů. Ač výše uvedená definice působí jakkoliv jednoduše, právě volbu správného vybavení pro běhání nesmíte v žádném případě ... Číst více »

Sportovní oblečení pro běh, cyklistiku a outdoor

sportovni obleceni

Patříte k milovníkům venkovních pohybových aktivit? Rádi a s chutí si vybíráte volnočasové aktivity, které jsou spojeny se sportem? Pokud ano, pak byste neměli podceňovat kvalitu svého oblečení. Pořídit si musíte pouze takové svršky, jež jsou zhotoveny z těch nejmodernějších materiálů a ochrání vás za každého počasí. Je to určitě dámské a pánské sportovní oblečení značky Kilpi. Profesionální výrobce zaměřující se na outdoor, ... Číst více »

Láska ke sportu je v každém z nás

tinkoff-saxo-2016-hobby-cykloset-2589.thumb_220x350

Život sportovce, je jako věčný život ve spěchu. Věčné časné ranní vstávání, striktní jídelníček, věčné spěch se z tréninku na trénink. Trénink silový, trénink kondiční, rehabilitace, oddechový trénink – nikdy nekončící kruh. Věčně zpocené oblečení, puch, který to všechno jen podtrhne. Disciplína, drezura, soustředění, odhodlanost, připravenost, ale i pocit štěstí, radost sama ze sebe, pevná vůle a endorfiny. I o ... Číst více »

Norské oblečení: nesmrtelná a stylová klasika

ktmerino-370x160

Kdo by netoužil mít ve skříni pravý norský svetr? Konec snění! Proč si neudělat radost a jeden, možná dva i tři si prostě a jednoduše nepořídit. V žádném případě pro norské moderní oblečení nemusíte jezdit až na mrazivý sever. Díky specializovanému internetovému shopu, který najdete na adrese scandinavia.cz, si můžete vybrat z poměrně široké nabídky kvalitního sportovního oblečení, vybavení a doplňků. Ostatně ... Číst více »

Toulky českými skalními městy

skály

Skalní města jsou jedním z fenoménů naší vlasti a přitahují množství návštěvníků, stejně jako historické památky. Většina skalních měst je pískovcových, ale najdeme i žulová nebo vytvořená z jiných hornin. Ty nejznámější najdeme v severních a východních Čechách a třeba Český ráj si bez nich nedovedeme představit. Na ploše Českého ráje je skalních měst několik, nejznámější je Hruboskalské skalní město ... Číst více »

Cyklistické brašny

cyklo brašna

Proč je lepší jedna cyklo brašna než deset malých kapsiček na cyklistickém dresu? Pojďte si přečíst, jaký typ si vybrat a co by se do ní mělo vejít. Brašna nebo kapsy? O tom, že je vhodné s sebou vozit základní cyklo nářadí pokaždé, když vytáhnete kolo z domu, a být tak připraven na případný defekt, už bylo řečeno mnohé. Zůstává nám tu ... Číst více »

Dámská výbava na snowboard

snb_uvodni obrazek

Jste aktivní ženou, zvláště pak v zimě? Naplňuje vás první sníh na sjezdovkách touhou a očekáváním? Hodláte investovat své těžce nabyté finanční prostředky do nové a kvalitní snowboardové výbavy? Potom je těchto pár vět určených právě pro vás. Přečtěte si, na co si dát pozor a jak vybrat nejlepší výbavu právě pro vás. Dámské snowboardy Není snowboardistky bez snowboardu, to dá ... Číst více »

Kvalitní lyžařská škola pro děti i dospělé

lyzarska skola

Sníte o rodinné dovolené na horách, potíž je v tom, že neumíte lyžovat? Rádi byste si své velice strohé a základní zkušenosti patřičně rozvíjeli, nevíte však, na koho se obrátit? Hledáte, která lyžařská škola vám nabídne komplexní servis v této oblasti? V tom případě pro vás máme potěšující zprávu. Je to lyžařská škola Ski Centrum Šafář. Ta vznikla za přispění skutečných profesionálů a ... Číst více »

Golfové vybavení pro začátečníky i pokročilé

golfovy vozik

Golf je výsostným a elegantním sportem, jemuž se začíná věnovat stále větší množství lidí. Je to do určité míry způsobeno nejenom výjimečností samotného průběhu hry, ale také daleko dostupnějším vybavením. To si může v současné době pořídit téměř každý začátečník, jenž prahne okusit tento sport. Pakliže se chcete zařadit mezi ony spokojené a dobře vybavené hráče golfu, určitě se musíte zaměřit ... Číst více »

Řeky, kde se vodáci rozloučí během října se sezónou

Zamykání _ek 1

Loučení s vodáckou sezónou se spojuje s podzimem. Konec sjíždění oblíbených toků je spjato se starým vodáckým rituálem – se zamykáním řek. Smyslem zamykání řek je především náležitá oslava konce vodáckého roku a poděkování řece za pěkně strávené chvilky. Hodně se veselí, hraje, hoduje a pije. Většina akcí se neobejde bez Čochtana – patrona českých vodáků. A závěr je věnován symbolickému otočení ... Číst více »

Fotbalové mistrovství světa 2014 v České televizi

Pohár

Stejně jako v případě hokejového mistrovství světa v Bělorusku, nebude Česká televize ani tentokrát chybět ani u vrcholného fotbalového turnaje. Šampionát, který bude sestávat z celkem 64 zápasů, hraného ve 12 brazilských městech, se vrací po 4 letech opět na scénu. Očekávaná fotbalová akce roku začíná 12. června a vítěze by se měli sportovní fanoušci dozvědět 13. července přibližně po 6. Hodině večerní. ... Číst více »

Italské Alpy

Alpy Itálie

Každým rokem nabírají italské Alpy víc a víc bodů v oblíbenosti. Je to hlavně kvůli kvalitním službám. Mohou se chlubit vynikající upraveností sjezdových tratí, dávají se záležet na jednoduchém značení a orientaci. Italové také velice dbají na bezpečnost jednotlivých tratí. Výhodou stálé modernizace je řada nových sedačkových a kabinových lanovek. Úchvatnost masivu Dolomit vše přibližuje až na samotnou hranici dokonalosti. ... Číst více »

Kam v Čechách na lyže?

Lyžovácí v Čechách

Přichystali jsme pro vás přehled těch nejoblíbenějších lyžařských středisek u nás i v zahraničí. V dnešním článku se zaměříme na naši vlast, a pak se v dalších článcích přesuneme k našim západním sousedům do trochu jiných nadmořských výšek. Naše lyžařská střediska sice nemohou konkurovat alpským areálům, ale i tak mají co nabídnout. Mezi oblíbená místa patří Ski Ještěd. Díky skvělé ... Číst více »

Staňte se pilotem na zkoušku

vyhlidkovy let

Vždy vás zajímalo létání, ale nikdy jste neměli dostatek sil, odvahy, případně finančních prostředků k tomu, abyste si udělali průkaz pilota? Pak se do svého snu vžijte prostřednictvím daleko jednodušší a ekonomičtější cesty. Na mysli máme vyhlídkové lety, které mohou být absolvovány v libovolném vzdušném prostoru České republiky. Nad nejrůznějšími městy, pamětihodnostmi nebo přírodními úkazy, které vypadají z ptačí perspektivy opravdu úchvatně a ... Číst více »

Cashback ve skateboardových a snowboardových e-shopech

skate

V dnešní době rozvinutého internetového obchodování je důležité poskytovat zákazníkům služby navíc. Konkurence je veliká a tak každá přidaná hodnota se počítá. Jednou z těch, která se zákazníkům e-shopů jistě vyplácí, je takzvaný cashback. Za každý nákup v e-shopu získává zákazník jistý podíl celkové částky zpět na své zákaznické konto a tyto prostředky pak může utratit třeba za jiné zboží. ... Číst více »

Turistika nebo cykloturistika?

cyskloturistika

Ať už zvolíte kteroukoliv z obou zmiňovaných činností, vždy půjde o velice příjemný pohyb v přírodě, při němž se budete oddávat nejenom čistému vzduchu, ale také přírodním krásám a zkoumání nejrůznějších pamětihodností. Turistika je pěší činnost, která má v podstatě neomezené možnosti. Nejste vázáni na žádné kolo a můžete vkročit či vylézt v podstatě kamkoliv. Pro někoho však může být určitým mantinelem denní porce ... Číst více »

Zamilujte si běh aneb jak na to?

běhání

Rozhodli jste se, že uděláte ve svém životě změnu a začněte běhat? Neotálejte a pusťte se nadšeně do toho. V žádném případě však nepočítejte s tím, že vám všelijaké výmluvy, proč nejít běhat pomohou, pravý opak je pravdou. Místo hledání výmluv se neustále motivujte a budujte své odhodlání. Vysněná postava a dobrá fyzická kondice vás pak nemine. Představa umí hodně Především vaše ... Číst více »

Češi kvalifikaci na MS ve fotbale nevzdávají

fotbalový míč

Česká republika se snaží probojovat na mistrovství světa ve fotbale, které se bude hrát v Brazílii. Jde o skutečný fotbalový svátek, který v roce 2014 poblázní prakticky celý svět. Jde o mimořádnou událost, která se zase dlouhá léta nebude opakovat. Zahrát si fotbal v Brazílii, to je snem snad všech fotbalistů, kteří kdy kopali do balónu. A zahrát si tam přímo mistrovství světa, ... Číst více »

Tenis zažívá v ČR boom

tenis

Tenis se stává v České republice čím dál oblíbenějším sportem. Je to hned z několika důvodů. Historicky to byl jeden z velice oblíbených sportů, ale díky jeho finanční náročnosti ho nemohlo dělat mnoho lidí. To se postupně mění a k tenisu tak přicházejí děti i nemajetných rodičů, což výrazně rozšiřuje členskou základu. Proč tomu ale tak je právě teď? Důvody jsou zřejmé. Především jde ... Číst více »

Mistrovství světa v hokeji 2013

ms-v-hokeji-2013

Mistrovství světa v hokeji se v roce 2013 opět uskuteční na území Finska a Švédska. Jde o jakýsi unikát, kdy obě země hostily šampionát i v loňském roce. Spojily tak možnost, kdy každá z nich získala v jednom roce pořadatelství a díky tomu uspořádají už druhý šampionát po sobě. Půjde o 77. Mistrovství světa, které se bude hrát od 3. do 19. května ve Stoskholmu ... Číst více »