de de de


Novinky:

Zábava

 • Dárky, které potěší každou ženu

  Dárky, které potěší každou ženu

  Zajistit rozzářený úsměv na tváři jakékoliv ženy nemusí být zrovna jednoduché. Pakliže toho chcete docílit u svých manželek, přítelkyň nebo kamarádek, stanou se ideálním prostředkem dárky pro ženy. Nikoliv však žádné obyčejné dary, na něž se každoročně spoléháte. Chcete-li vidět upřímnou lásku, radost a potěšení, měli byste být podstatně nápaditější. Dárek pro ženu by měl ... ...

 • Kouzelný podzim díky létajícím drakům

  Kouzelný podzim díky létajícím drakům

  Máte už tak akorát dost sychravého podzimního počasí, do kterého by ani psal nevyhnal…? Vezměte to z té lepší stránky a vraťte se do dětských let díky pestrobarevným létajícím drakům. Že už jste letos nějakého na podzimní obloze zahlédli? Proč byste si také nemohli jednoho pořídit? Pravá podzimní zábava s létajícími draky Podzimní počasí někdy dokáže pořádně ... ...

 • Originální reklamní a dárkové předměty

  Originální reklamní a dárkové předměty

  Chcete-li oslovit své zákazníky či obchodní partnery, neměli byste zapomínat na praktické a nápadité reklamní předměty. Věci, které jsou opatřeny logem vaší společnosti a zároveň představují doplněk s širokým upotřebením. Dárkové předměty nabývají nejrůznějších podob. Dnes to samozřejmě nejsou pouze klasické propisky a tužby, jak byl ještě před nedávnem každý zvyklý. Současný trh je v tomto směru ... ...

Dárky, které potěší každou ženu

darek-pro-zenu

Zajistit rozzářený úsměv na tváři jakékoliv ženy nemusí být zrovna jednoduché. Pakliže toho chcete docílit u svých manželek, přítelkyň nebo kamarádek, stanou se ideálním prostředkem dárky pro ženy. Nikoliv však žádné obyčejné dary, na něž se každoročně spoléháte. Chcete-li vidět upřímnou lásku, radost a potěšení, měli byste být podstatně nápaditější. Dárek pro ženu by měl být originální, osobitý a zároveň ... Číst více »

Kouzelný podzim díky létajícím drakům

Kouzelný podzim

Máte už tak akorát dost sychravého podzimního počasí, do kterého by ani psal nevyhnal…? Vezměte to z té lepší stránky a vraťte se do dětských let díky pestrobarevným létajícím drakům. Že už jste letos nějakého na podzimní obloze zahlédli? Proč byste si také nemohli jednoho pořídit? Pravá podzimní zábava s létajícími draky Podzimní počasí někdy dokáže pořádně otrávit, tím spíš, když je ... Číst více »

Originální reklamní a dárkové předměty

imi darkove predmety

Chcete-li oslovit své zákazníky či obchodní partnery, neměli byste zapomínat na praktické a nápadité reklamní předměty. Věci, které jsou opatřeny logem vaší společnosti a zároveň představují doplněk s širokým upotřebením. Dárkové předměty nabývají nejrůznějších podob. Dnes to samozřejmě nejsou pouze klasické propisky a tužby, jak byl ještě před nedávnem každý zvyklý. Současný trh je v tomto směru daleko flexibilnější a rozmanitější. Trička ... Číst více »

Selfie tyč s tlačítkem, držák na mobilní telefon nebo bezdrátová nabíječka

Selfie tyč s tlačítkem - růžová

Rádi fotíte s mobilním telefonem? Zvěčňujete sami sebe a své přátele v nejrůznějších situacích a na odlišných místech? Potom se vám určitě hodí praktický doplněk na pořizování osobních fotografií. Jak asi správně tušíte, je to selfie tyč s tlačítkem, s pomocí níž utvoříte podstatně lepší a originálnější vzpomínky, než kdy předtím. Vysouvací tyč s bezpečným držákem na telefon. Na opačné straně se nachází pohodlná rukojeť ... Číst více »

Vezměte své děti do Mirakula v Milovicích

Vezměte své děti do Mirakula v Milovicích
Máte rádi zábavu, které se můžete oddávat se svými dětmi? Pak tuto činnost nechte na profesionálech a vezměte celou svojí rodinu do Mirakulum Milovice.

Máte rádi zábavu, které se můžete oddávat se svými dětmi? S chutí a s nadšením se pouštíte do nejrůznějších adrenalinových záležitostí a baví vás pro své malé ratolesti vymýšlet zábavný a kreativní program? Pak tuto činnost nechte na profesionálech a vezměte celou svojí rodinu do Milovic, které se nachází mezi Benátkami nad Jizerou a Nymburkem. Právě v těchto místech je totiž situován pozemek ... Číst více »

Úniková hra Praha na ExitGames.cz

exitgames.cz

O únikových hrách v reálném prostředí slyšel bezpochyby každý. Jde o speciální zábavu, která se odehrává v dané lokalitě, z níž se obvykle máte dostat s pomocí vlastní kreativity, nápaditosti a určité zručnosti. Hry zaměřené hlavně pro menší a větší skupinky lidí, jež prahnou po adrenalinu, dobrodružství a přirozeném humoru. Escape Game Praha, tak nějak lze nazvat zábavu nahrazující virtuální svět. Proč podobné věci ... Číst více »

Blíží se vinobraní

vinobraní

Vinobraní. To je slovo, které vyvolá ve znalcích vína chvění v oblasti osrdí a jemnou natrpklou chuť na špičce jazyka. Na vinicích již víno dozrává, a tak se uvažuje, jaké letos bude. Možná mu vyhovuje teplé nebo zas jindy chladné léto, sucho, deště, je to vždy trochu loterie. Ale na to se teď nemyslí, je potřeba připravit slavnost vinobraní. Mezi ... Číst více »

Zdokonalte svoji angličtinu efektivním způsobem

englishstay

Anglický jazyk představuje celosvětově používanou řeč, bez níž se v zahraničí jenom stěží obejdete. Ať už cestujete na dovolenou, absolvujete pracovní cestu nebo komunikujete s novými obchodními partnery. Pakliže chcete své dovednosti co nejefektivněji rozvíjet, zaměřte se na intenzivní kurzy angličtiny s rodilým mluvčím. Zapomeňte však na klasickou zahraniční výuku, která sebou přináší hlavně vyšší náklady, stojí hromadu drahocenného času a mnohdy se ... Číst více »

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem
Možná i vy čas od času koukáte do nebes a sníte o tom, jak asi svět vypadá z ptačí perspektivy a jaké to je, jen tak se vznášet a alespoň na chvilku bezstarostně plout oblohou.

Možná i vy čas od času koukáte do nebes a sníte o tom, jak asi svět vypadá z ptačí perspektivy a jaké to je, jen tak se vznášet a alespoň na chvilku bezstarostně plout oblohou. Sny se mají plnit, tak proč si neprohlédnout svět pořádně s nadhledem, třeba při tandemovém seskoku z letadla. Stačí jen překonat počáteční obavy, zhluboka se ... Číst více »

Lety do vesmíru započaly již v roce 1957!

lety do vesmiru

Vesmír je pro lidstvo stále velkou neznámou. Prostorem, který je všude kolem nás a jenž v sobě ukrývá značná tajemství. Lidstvo jako celek však můře tvrdit, že alespoň částečně dobylo tento temný časoprostor. Nutno podotknout, že je to jen kapka v převelikém moři. Jsou to právě lety do vesmíru, které započaly již v roce 1957 a od té doby se do vzdálených míst ... Číst více »

Adrenalinové zážitky mají své kouzlo

allegria

Chcete obšťastnit své přátele, kamarády či partnery a partnerky něčím originálním a zajímavým? Toužíte někomu nadělit dárek, respektive nezapomenutelný zážitek, jenž mu vykouzlí široký úsměv na tváři? Pak vám při samotném výběru bude nápomocna společnost Allegria, která patří k přeborníkům v této oblasti. Nabízeny vám budou adrenalinové zážitky nejrůznějšího typu, s nimiž uspokojíte obě lidská pohlaví a všechny věkové kategorie. Aktuálně navíc s předvánočními ... Číst více »

Geocaching slaví 15 let

geocaching

Geocaching je celosvětově populární hrou, která pojí prvky turistiky a sportu v jeden záživný a nezaměnitelný celek. Podstata této hry spočívá v hledání ukrytých pokladů, k nimž se můžete dostat jedině za pomoci navigačního zařízení. Známy vám totiž budou souřadnice takového místa. Všechny geokeše jsou navíc shromažďovány prostřednictvím velkého serveru a vy si jednoduše logujete své hledané úspěchy. Při nálezu konkrétní keše ... Číst více »

Nikdy nekončící zábava

logo

Co děláte, když se večer vracíte ze zaměstnání utahaní jak přísloveční pivovarští valaši? Lehnete si a spíte nebo se vydáte někam za sportem? Aktivity různých lidí se během dne diametrálně liší, ovšem večer si většina ráda sedne chvíli k televizi a sleduje oblíbený film, seriál či jiný pořad. Kdo se ale má dívat na ty věčné reklamy? Je celkem otravné ... Číst více »

Modely aut libovolného typu

macmodel

Řadíte se k vášnivým sběratelům modelů aut? Rádi byste si rozšířili sbírku o nové kusy, jež jsou pro vás srdeční záležitostí? Pak se zaměřte na jednoho z největších dodavatelů modelů aut, kterým je internetový portál macmodel.cz. Skutečné království autíček, v němž naleznete více, jak 10 000 modelů. To je již úctyhodná sbírka. Ta potěší naprosto každého milovníka miniaturních, ale i větších modelů aut z celého ... Číst více »

Dětská hřiště na zahradu

detska hriste

Každé malé dítko vyžaduje značnou pozornost svých rodičů a rádo se oddává nejrůznějším hrátkám. To platí dvojnásob, pokud jde o letní období, kdy je krásné počasí a touha dětí po zábavě rázem narůstá. Určitým řešením se vám mohou stát dětská hřiště na zahradu. Moderní, bezpečné a hlavně zdravotně nezávadné produkty, které potěší především děti menšího věku. Produkty, pod jejichž výrobou ... Číst více »

Pohoštění pro přátele bez nesnází a rychle

dobra-oslava

Titulek našeho článku zaujal pravděpodobně všechny čtenáře, kteří právě chystají domácí párty. Rodí se jim v hlavně dokonalý večírek pro nejbližší nebo naopak romantické rande pro dva. Ať už tak či onak, není třeba v dnešní době propadat jakýmkoliv panikám a starostem s přípravou lahodného, originálního a kvalitního menu. Pohoštění pro návštěvu se může již velice brzy stát naprosto snadným a nenáročným procesem. ... Číst více »

Zábava zvaná Geocaching

geocaching

Patříte mezi milovníky přírody a zajímavých míst? S chutí a s nadšením se oddáváte nejrůznější zábavě, do níž lze zahrnout i řadu hlavolamů, rébusů a vědomostních soutěží? V takovém případě by vás mohla zajímat celosvětově populární hra, která se nazývá geocaching. Do určité míry lze tvrdit, že jde o spojení turistiky a sportu. Pohybujete se totiž ve venkovním prostředí, které občas může vyžadovat ... Číst více »

Nejlepší vtipy na internetu

vtipy

Vtipy jsou nikdy nestárnoucími anekdotami, jež se vypráví od pradávna. Krátké příběhy s určitou pointou, jež mají za úkol všechny řádným způsobem rozesmát. Pakliže znáte sem tam nějaký vtip, ale rádi byste si jejich znalost patřičným způsobem rozšířili, máme pro vás jedno řešení. Nejlepší vtipy o doktorech naleznete na internetovém portálu vtipy.net, který se kompletně zabývá touto tematikou a lze ho ... Číst více »

Forrest Gump – příběh filmového hrdiny

Forrest Gump

Pokud některý film znamenal skutečně velmi pozitivní reakce kritiky a široké veřejnosti, potom to byl rozhodně film Forrest Gump. Ten ale vychází se stejnojmenného románu, ze kterého čerpá to základní, ale v mnohých věcech se liší. Pokud se tedy podíváme právě na samotný film Forrest Gump, tak ten byl natočen v roce 1994, a tím byl vzdán hold Winstornu Groomovi, který právě ... Číst více »

Originální zábava z hlavního města

time2quest

Nudíte se a toužíte po nějakém přínosném rozptýlení? Rádi byste trávili svůj volný čas nekonečnou zábavou a především ve venkovním prostředí? Pak se nabízí možnost velice zajímavé hry, která má podobu nápaditých hádanek a odehrává se v hlavním městě Praze. Je to originální zábava, která má pouze několik prvopočátečních kroků, nežli se můžete oddávat báječným okamžikům ve volném čase a se ... Číst více »