de de de


Novinky:

Bydlení

 • Velkoplošné LED stěny vám pomohou být vidět

  Velkoplošné LED stěny vám pomohou být vidět

  Doba je neustále v pokroku a není tedy divu, že promítacím plátnům pomalu, ale jistě odzvonilo, a na jejich místo se derou velkoplošné LED stěny. Ty se vyznačují jak mnohem větší odolností, tak mnohem modernějším provedení. Kde všude mohou být umístěny a kolik stojí? Kde jsou tyto LED stěny k vidění? Velkoplošné LED stěny můžete nejčastěji vidět ... ...

 • Jak na řasy v akváriu

  Jak na řasy v akváriu

  Úvodem je nutno říci, že přítomnost řas v akváriu neznamená, že je všechno špatně. Řasy v akváriu jsou přirozený jev, jen je musíme dostat pod kontrolu. V prvé řadě je nutné v akváriu vytvořit vhodné podmínky. Je třeba si uvědomit, že jestliže budeme v akváriu silně svítit a přitom nebudeme dodávat do vody CO2, porostou ... ...

 • Návrhy interiérů – to je bydlení bez chyb

  Návrhy interiérů – to je bydlení bez chyb

  Sedáváme nad časopisy, obdivujeme cizí bydlení a sami po takovém toužíme. Jenomže pokud se do změn pustíme bez odborné pomoci, obvykle se dopouštíme chyb. A ty jsou zbytečně drahé. Rozhodně nákladnější než služby kvalitního bytového designéra. V podstatě je jedno, jestli potřebujeme pomoci s návrhem interiéru jedné místnosti, celého bytu, nebo dokonce domu. Vždy narážíme ... ...

Velkoplošné LED stěny vám pomohou být vidět

zbozi

Doba je neustále v pokroku a není tedy divu, že promítacím plátnům pomalu, ale jistě odzvonilo, a na jejich místo se derou velkoplošné LED stěny. Ty se vyznačují jak mnohem větší odolností, tak mnohem modernějším provedení. Kde všude mohou být umístěny a kolik stojí? Kde jsou tyto LED stěny k vidění? Velkoplošné LED stěny můžete nejčastěji vidět na koncertech či jiných událostech, ... Číst více »

Jak na řasy v akváriu

asa

Úvodem je nutno říci, že přítomnost řas v akváriu neznamená, že je všechno špatně. Řasy v akváriu jsou přirozený jev, jen je musíme dostat pod kontrolu. V prvé řadě je nutné v akváriu vytvořit vhodné podmínky. Je třeba si uvědomit, že jestliže budeme v akváriu silně svítit a přitom nebudeme dodávat do vody CO2, porostou nám řasy. Když budeme chtít ... Číst více »

Návrhy interiérů – to je bydlení bez chyb

Návrhy interiérů

Sedáváme nad časopisy, obdivujeme cizí bydlení a sami po takovém toužíme. Jenomže pokud se do změn pustíme bez odborné pomoci, obvykle se dopouštíme chyb. A ty jsou zbytečně drahé. Rozhodně nákladnější než služby kvalitního bytového designéra. V podstatě je jedno, jestli potřebujeme pomoci s návrhem interiéru jedné místnosti, celého bytu, nebo dokonce domu. Vždy narážíme na velké množství otázek, se ... Číst více »

Projekt ČOV z pohodlí vlastního domova

COV

Budujete vysněnou nemovitost a zjistili jste, že její součástí musí být také ČOVka neboli domoví čistička odpadních vod? Pak určitě nezoufejte a zapomeňte na složité hledání projektanta, který by vám vše potřebné zpracoval. Vydat se lze daleko jednodušší cestou. A je jedno, jestli potřebujete kanalizační přípojky, vodovodní přípojky nebo řešíte spolehlivou a správnou likvidaci odpadních vod. Projekt ČOV online V dnešní ... Číst více »

Bytový textil do dětského pokoje: Víte, jak vybrat dětské povlečení?

Dětský koberec silnice RALLY x cm

Na první pohled by se mohlo zdát, že na výběru bytového textilu do dětského pokoje není vůbec nic složitého. To je velký omyl, protože rodiče musí brát ohled na řadu věcí, jinak se jejich potomek nebude cítit dobře. Všechno pro zdravý spánek O tom, jak moc je spánek pro regeneraci organismu důležitý, jistě není pochyb. U dítěte to platí dvojnásob, ... Číst více »

Betonové ploty jsou praktické i zajímavé na pohled

betonovy plot

Plánujete kolem svého obydlí postavit oplocení, ale stále váháte nad tím, jaký typ zvolit? Betonové ploty mají řadu nesporných výhod, které u jiných druhů nenajdete. Dlouhá životnost s minimální údržbou Jestliže hledáte oplocení, co vám bude sloužit dlouhá léta, je betonový plot tím pravým ořechovým přímo pro vás. Samozřejmě jelikož bývá složený z přírodních materiálů, je třeba počítat s tím, ... Číst více »

Víte, jak využít prostor malé kuchyně?

rohová kuchyně

Kuchyně je jakýmsi pomyslným centrem celé domácnosti, a tím pádem se jedná o jednu z nejdůležitějších místností. Bohužel ne vždy má člověk to štěstí, že má k dispozici velkou místnost, avšak pracovat se dá i s omezeným prostorem. Nebojte se vrstvit Jedním z nejlepších způsobů, a současně také tím nejjednodušším, jak se v klidu vměstnat i do malé kuchyně, je ... Číst více »

Perské koberce budou moderní navždy

moderni koberce

Chtěli byste si do své domácnosti pořídit nějaký skutečně hodnotný kousek? Vybavení, které nestárne a bude vždy pěkné? Pak se zamyslete nad tím, jestli by se vám domů nehodil perský koberec. To je ta pravá investice na dlouhé generace dopředu. Domníváte se, že perský koberec se k vám domů nehodí? Zadržte, protože dnes se prodávají i moderní koberce s velmi zajímavými vzory. ... Číst více »

Výběr vhodné dekorace zútulní každý dětský pokoj

miminko

Není v životě krásnějšího okamžiku, než je narození dítěte. To s sebou však přináší nejen nepřeberné množství nádherných zážitků, ale také spoustu starostí. Každý rodič jistě chce, aby dětský pokoj jeho ratolesti sršel originalitou a současně byl dostatečně útulný, aby se v něm dítě cítilo dobře. Proto je nezbytné zvolit do něho vhodné dekorace! Dekorace do pokoje miminka musí vyzařovat dostatek stimulů S miminkem ... Číst více »

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum uklidí za vás

Kvalitní robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum

Svět domácích prací se s příchodem robotických vysavačů zcela zásadně změnil. Pro mnohé z nás ubyla jedna z nejméně oblíbených činností – vysávání. Kdo už jednou robotický vysavač měl, jen stěží se bez něj v budoucnu obejde. Kdo ne, s pořízením by váhat rozhodně neměl. Xiaomi Mi Robot Vacuum je skutečný krasavec a současně velice výkonný pomocník do domácnosti za dobrou ... Číst více »

Designový nábytek do našich domovů

zidle

Současní výrobci nábytku přinášejí do našich domovů originalitu v podobě designového nábytku. Což znamená, že každý kousek bude mít svůj styl. Designový nábytek – originalita nejen do našich domovů Pro koho je určen takzvaný moderní designový nábytek? Dalo by se říci, že pro každého, kdo nechce mít uniformní zařízení svého bytu. Designový nábytek je prostě originální a neokoukaný. Inspiraci k jeho navržení ... Číst více »

Prvky pro zvýšení bezpečnosti

Schodová hrana x mm

Nejen z estetických, ale i bezpečnostních důvodů se využívají různé zakončovací prvky na veškerou podlahovou krytinu i na jednotlivé schodišťové stupně. Estetické i praktické ukončení podlahové krytiny Tím, že se na podlahu položí koberec nebo jiná podlahová krytina, práce zdaleka nekončí. Je nutné, aby se vše zakončilo vkusně a dokonale esteticky. K tomuto účelu se využívají přechodové lišty neboli přechodové profily. V porovnání ... Číst více »

Odhad ceny nemovitosti získáte i zdarma

MAXIMA

Čeká vás prodej nemovitosti? Pak před sebou máte spoustu důležitých úkolů. Jedním z těch vůbec nejzodpovědnějších je ocenění nemovitosti. Říct si moc je chybné a málo je rovněž špatně. Laik ovšem správnou částku určí jen těžko. Většina lidí raději vymyslí částku sama, než aby zaplatili odborníkovi. Přitom pokud by to udělali, pravděpodobně by ve finále byli bohatší. Neprodali by pod ... Číst více »

Půjčovna párty stanů ani v zimě nezahálí

lookcool.cz azrent cz nahledovy

Závěr roku je již opravdu na spadnutí, a tak se do center měst vracejí ve velké míře tematické jarmarky a kulturní akce. Ani zima, mráz, déšť nebo dokonce sníh velkolepé programy nezastaví. Češi, stejně jako Evropané a Američané, si začali užívat doprovodných programů v ulicích měst natolik intenzivně, že si zaslouží patřičného zázemí. Mezi to patří párty stany a pivní ... Číst více »

Kožené sedací soupravy potřebují péči

Kožená sedací souprava KAVALI s elektrickým polohováním

Kožené sedací soupravy mají nádech luxusu, a přesto jsou velmi praktické. Hodí se zejména pro alergiky a snadno se udržují. Jenže kůže, stejně jako každý jiný přírodní materiál potřebuje občas i nadstandardní péči, aby vydržela dlouho jako nová. Pozor si dávejte na sluníčko a vysoké teploty Kožené sedací soupravy nesnáší vůbec dobře přímé sluneční záření ani vysoké teploty, je tedy ... Číst více »

Skoncujte s bolavými zády a probouzejte se každé ráno svěží

Laťové rošty Masiv v rámu HN polohovací latí

Kvalitní spánek je pro naše tělo velmi důležitý. Dlouhodobé spaní na nekvalitní matraci s ještě horším polštářem vám může odrovnat záda a způsobovat nemalé obtíže. Poznejte i vy, že spát se dá mnohem lépe, než jak jste doposud byli zvyklí. Chybět by vám neměly chrániče matrací Chrániče matrací slouží k ochraně před všemi možnými nečistotami a měly by je mít všechny matrace, ... Číst více »

Nábytek, který dodá interiéru patřičné kouzlo

vintage nabytek

Přijde vám vaše domácnost omšelá a nudná? Pak jistě přemýšlíte o tom, jak ji co nejlépe změnit, vyzdobit a dodat jí potřebnou jiskru. Každý chce žít v bytě či domě, kde se cítí dobře a spokojeně. K takovému cíli můžete dospět odlišnými způsoby. Někdo vymaluje všechny místnosti, jiný přistoupí k daleko ráznějšímu řešení. A tím bude nový kvalitní nábytek nabývající mnoha podob, ... Číst více »

Jak řešit ucpanou kanalizaci?

tlakove cisteni

Kanalizace bývá jedním z důležitých rozvodů každé domácnosti. Stará se o odvod veškerého odpadu vody z vany, dřezu, toalety a z dalších vodovodních odpadů. Je velice důležité, aby fungovala správně. Pokud dojde k poruše, musíme problém s kanalizací co nejrychleji řešit. Poradíme vám, co v danou situaci dělat a jak problémům předcházet. Když nefunguje kanalizace Špatnou kanalizaci poznáte na první ... Číst více »

Vybíráme dřezové baterie do domácnosti

kuchyňský robot

Dřezové vodovodní baterie – to je nedílná součást kuchyní. Jedná se o jeden ze základních prvků kuchyně, ovšem i ten podléhá módním trendům. Díky tomu, že i dřezová baterie podléhá módním trendům, se lidé dívají spíše na design a na cenu jako takovou. Jenže při výběru by měli brát v potaz daleko více kritérií. Měli by myslet například na odolnost ... Číst více »

Jaký bytový textil nesmí chybět v žádné ložnici?

povleceni dante

V každé místnosti je bytový textil velice důležitý – kromě své praktické funkce, jakou mají například ručníky v koupelně a utěrky na nádobí v kuchyni, plní i dekorační úlohu. Díky bytovému textilu získá interiér útulnou atmosféru. Pojďte se podívat, jaký by vám rozhodně neměl chybět v ložnici. Ta patří z celého bytu mezi místnosti, kde je bytový textil nejdůležitější a naprosto nenahraditelný. Postele a bytový ... Číst více »