de de de


Novinky:
Home » Bydlení

Bydlení

 • Výběr podlahové krytiny představuje důležitou volbu

  Výběr podlahové krytiny představuje důležitou volbu

  Kvalitní podlaha je základem každé domácnosti. Je to část našeho obydlí, kterou používáme každý den a jež často musí vydržet velký nápor ze strany obyvatel domova. Podlaha tak často vykazuje známky nadměrného používání – ono, když si na ní hrají děti, prohání se po ní zvířata a dospělí na ní cvičí, tak se není čemu ... ...

 • Designový architekt změní vaše bydlení k lepšímu

  Designový architekt změní vaše bydlení k lepšímu

  Uvažujete o tom, že si zrekonstruujete a zmodernizuje vlastní bydlení? Pak se vám nabízí dvě možnosti. Buď se do této činnosti pustíte sami svépomocí nebo vsadíte na pomoc zkušených odborníků. A těmi jsou designoví architekti, chcete-li interiéroví návrháři. Pokud si pokládáte otázku, proč investovat peníze právě do činností těchto lidí, přinášíme vám jasné odpovědi. Co ... ...

 • Pusťte se do renovace nábytku svépomocí

  Pusťte se do renovace nábytku svépomocí

  Našli jste na půdě starý nábytek? Potom ho v žádném případě nevyhazujte a raději si přečtěte, jak ho co možná nejlepším způsobem zrenovovat. Takový upravený kus nábytku totiž změní svoji vizáž a dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru. A to nejenom do toho tradičního. I v moderní domácnosti se může vyjímat zrenovovaný nábytek, který si zachovává svoji starožitnou ... ...

Výběr podlahové krytiny představuje důležitou volbu

vinylove podlahy

Kvalitní podlaha je základem každé domácnosti. Je to část našeho obydlí, kterou používáme každý den a jež často musí vydržet velký nápor ze strany obyvatel domova. Podlaha tak často vykazuje známky nadměrného používání – ono, když si na ní hrají děti, prohání se po ní zvířata a dospělí na ní cvičí, tak se není čemu divit. Při výstavbě nebo rekonstrukci ... Číst více »

Designový architekt změní vaše bydlení k lepšímu

design

Uvažujete o tom, že si zrekonstruujete a zmodernizuje vlastní bydlení? Pak se vám nabízí dvě možnosti. Buď se do této činnosti pustíte sami svépomocí nebo vsadíte na pomoc zkušených odborníků. A těmi jsou designoví architekti, chcete-li interiéroví návrháři. Pokud si pokládáte otázku, proč investovat peníze právě do činností těchto lidí, přinášíme vám jasné odpovědi. Co všechno dělá designový architekt? V první ... Číst více »

Pusťte se do renovace nábytku svépomocí

sofa

Našli jste na půdě starý nábytek? Potom ho v žádném případě nevyhazujte a raději si přečtěte, jak ho co možná nejlepším způsobem zrenovovat. Takový upravený kus nábytku totiž změní svoji vizáž a dokonale zapadne do jakéhokoliv interiéru. A to nejenom do toho tradičního. I v moderní domácnosti se může vyjímat zrenovovaný nábytek, který si zachovává svoji starožitnou hodnotu. Renovace nábytku krok za ... Číst více »

Pergoly pro zútulnění každé zahrady

drevene terasy

Zpříjemněte si posezení na vaší zahradě a nechte si od nás vyrobit krásnou a moderní pergolu nebo dřevěnou terasu, která zútulní každý exteriér. Pergoly a dřevěné terasy Pokud bydlíte v rodinném domě se zahradou, neváhejte ji využívat na maximum za každého počasí. Nechte si od stavební firmy vytvořit příjemné místo k posezení, kde budete rádi trávit volný čas, ať už o samotě ... Číst více »

Rekonstrukce domu a bytu svěřte raději profesionálům

rekonstrukce bytu

Už vás nenaplňuje váš stávající interiér? Chcete změnu nebo jste se jednoduše rozhodli nahradit staré bydlení novým? Potom vás bude čekat rekonstrukce bytu či domu. Ať už se pustíte pouze do obměny kuchyně nebo budete chtít předělat celou domácnost, je zapotřebí několik důležitých věcí. Kreativita, zručnost, nápaditost, fyzické síly a dostatek času. Pakliže něčím z toho nedisponujete v plné míře, vyplatí se ... Číst více »

Kotle na tuhá paliva a biomasu

AMelektro kotel

Vybrat si kvalitní přístroj pro své podnikání je nejen alfou a omegou celého byznys plánu, ale zároveň i sen každého podnikatele. Při výběru správného vybavení do dílny nebo továrny je potřeba vybírat z několika možností a rozhodně se nespoléhat primárně na cenu, protože to, co je levné, nemusí být zároveň i kvalitní. Výše uvedená pravidla platí prakticky pro všechny stroje, ... Číst více »

Kapkovou závlahu si můžete vyrobit sami doma. Co budete potřebovat?

Kapková závlaha patří k nejefektivnějším druhům zalévání, které lze v současné době na trhu sehnat. Zálivka pomocí automatizovaného systému s přívodem vody přímo k rostlině je nejen efektivní, ale také ekonomická. Její pořízení vás navíc nemusí finančně zruinovat, jestliže na to půjdete chytře. Systém kapkové závlahy si totiž můžete vyrobit i sami doma. Základní komponenty kapkové závlahy Základem celého kokovacího systému je zdroj vody. ... Číst více »

Přečalounění starého nábytku má něco do sebe

sofa

Starý nábytek je sám o sobě zajímavý. V první řadě se s ním pojí určitá historie, která láká spoustu lidí. Zadruhé je to originální vzhled, který nachází upotřebení i jinde než v tradičně zařízených domácnostech. Ba naopak. Takový starý nábytek může být doslova nepřehlédnutelnou ikonou libovolné domácnosti. To platí ovšem za předpokladu, že má ucházející podobu. Když ho snesete z půdy rovnou do obývacího ... Číst více »

Čističku nebo přípojku? Žádný problém

pikwizard addbabbbbdbfe scaled

Plánujete na pozemku čističku odpadních vod (ČOV), kanalizační či vodovodní přípojku? Nebo snad retenční nádrž či domácí studnu? Pak pro vás máme dobrou zprávu. Není tomu ještě tak dávno, co byl každý zájemce nucen projít velice zdlouhavým procesem hledání kvalifikovaného projektanta, dostupného hydrogeologa, čekání na jejich posudky, obíhání úřadů a pak samozřejmě také vybírání vhodného zařízení právě pro váš pozemek. ... Číst více »

Anhydritové podlahy vhodné pro různé typy nemovitostí

anhydritova podlaha

Plánujete výstavbu rodinného domu nebo kancelářských prostor? Máte v plánu rekonstrukci od A až do Z? Ať už jsou vaše plány jakéhokoliv rázu, jednou z nejdůležitějších částí stavby je bezpochyby podlaha. Plocha, na které bude položena ta správná podlahová krytina a po níž se budete celý život pohybovat. V dnešní době jsou jasnou volbou anhydritové podlahy. Ty osloví každého stavebníka a majitele nemovitosti ... Číst více »

Víte, jaké rozdíly jsou mezi dvojskly a trojskly?

windows

Chystáte se pořídit si nová okna do svého rodinného domu, bytu nebo jiného typu nemovitosti? Pak budete s největší pravděpodobností řešit jedno zásadní dilema. To se týká provedení oken. Je lepší zvolit dvojsklo nebo si raději připlatíte za trojsklo? Dražší v tomto směru nemusí znamenat lepší. Každá z variant totiž nabízí něco. Jaké jsou výhody dvojskla? V případě dvojskla jistě oceníte větší propustnost světla ... Číst více »

Dřevostavba vs. zděný dům. Nemůžete se rozhodnout? Poradíme vám

house

Spousta lidé řeší v rámci vlastního bydlení jednu zásadní věc. Když už se rozhodnou pro výstavbu rodinného domu neví, jakou konstrukci zvolit. V tomto směru se totiž nabízí zděná stavba versus dřevostavba. Každé z těchto řešení má své klady a zápory, tudíž si vždy najde své příznivce. Jestliže nevíte, k jaké skupině stavebníků tíhnete, následující řádky vám to prozradí. Výhody a nevýhody dřevostavby A ... Číst více »

Ložní prádlo za nízké ceny

lozni pradlo

Hledáte kvalitní ložní prádlo za dostupnou cenu? Eshop ProLožnici.cz má pro vás povlečení, prostěradla, peřiny a polštáře a další výběr zboží a doplňků pro vaši ložnici. Eshopu ProLožnici.cz záleží na tom, aby ložní prádlo bylo kvalitní a zároveň za přijatelné ceny pro každého, proto vybírá vhodné výrobce a dodavatele, kteří splňují tyto podmínky. V eshopu ProLožnici.cz najdete vybavení do ložnice ... Číst více »

Pružinovou nebo pěnovou matraci? Která z nich je lepší?

pruzinova matrace

Odpověď na otázku, která z těchto dvou matrací je lepší, bohužel není tak snadná, jak by se mohlo zdát. Obě totiž mají své výhody i nevýhody a záleží na preferencích každého. Před nákupem proto zvažte nejen to, kolik do matrace chcete investovat, ale také to, jaký typ je pro vás nejvhodnější. Pěnové matrace jsou dnes mnohem běžnější, nicméně ve specializovaných ... Číst více »

Moderní spotřebiče můžete ovládat také přes mobil

washing machine

Technologie jdou v současné době neustále kupředu, o tom není žádných pochyb. A týká se to také ovládání domácích spotřebičů. Vzhledem k tomu, že nedílnou součástí našich životů jsou mobilní telefony, lze je využít právě k ovládání takové techniky. Spojení mobilu a spotřebiče Možná si pokládáte otázku, jak je možné ovládat spotřebič za pomoci mobilního telefonu? Jde to velice jednoduše. Hlavní roli zde ... Číst více »

Co vše řeší geodeti

DOKUMENTACE scaled

Víte, na koho se obrátit v případě, že byste potřebovali dodat na katastrální úřad dokumenty k vaší stavbě nebo pozemku? Oslovit byste měli geodetickou firmu. Specialistou v oboru geodézie je například společnost VISIONPLAN-3D, která provádí geodetickou činnost pro veřejnost i podnikatele. Firma VISIONPLAN-3D vám vypracuje zaměření pozemku pro projekt domu, pokud se chystáte stavět, provede vytyčení stavby a pozemku, také ... Číst více »

Snadné řešení pro domovní ČOV

vdv

Potřebujete pro svůj rodinný dům nebo chalupu zřídit domovní čistírnu odpadních vod? Pokud jste se již zajímali o to, co je potřeba zařídit, asi jste zjistili, že to není tak úplně jednoduché. Ovšem je tu společnost ZAKRA, která vám s vyřízením pomůže od A do Z. Vyprojektuje odpovídající projekt, vyřeší i náležitosti na úřadech. Domovní ČOV je vhodné řešení, pokud ... Číst více »

Hliníkové brány cílí na design a moderní pojetí

hlinikove vyplne bran

Přemýšlíte o výměně staré brány u zahrady? Hledáte způsob, jak elegantně vyřešit vjezd na svůj pozemek? Ať tak či onak, zaměřte se na vjezdové brány zhotovené z hliníku. Tento novodobý materiál přináší spoustu kladů a pojí se především s velice originálním vzhledem. Z pohledu konstrukce výroby se nabízí bezpočet možností realizace. Proč zvolit hliníkové výplně bran? Hliník je sám o sobě hodně lehkým ... Číst více »

Užijte si pohled do plápolajícího ohně, i když nemáte komín

fireplace

Spousta majitelů nemovitostí v podobě bytového jednotky nebo vybraných domů závidí ostatním, že mají odvod spalin a mohou si pořídit krb. Pokud ovšem nelpíte na spalování dřeva nebo plynu, existuje varianta i pro vás. A věřte nebo ne, může být téměř do posledního detailu věrohodná a přinese vám řadu věcí navíc. Elektrické krby jsou boomem současné doby Na mysli máme elektrické ... Číst více »

Moderní hliníkové ploty a další prvky exteriéru

moderni plot a balkonove zabradli

Každý z nás chce mít krásný dům, který bude oku lahodící nejenom uvnitř, ale především zvenčí. Jestliže sázíte na prvotřídní výrobní materiály a nadčasový design, potom by se do vašeho hledáčku měl dostat nějaký moderní plot. A jaký jiný zvolit materiál nežli hliník? Vždyť právě ten splňuje vše popisované a nabízí toho daleko více. Od plotu až po balkon Hliník vyniká ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu