de de de


Novinky:
Home » Bydlení

Bydlení

 • Bydlení na pražském Smíchově mění svou tvář a je lákavé pro všechny věkové kategorie

  Bydlení na pražském Smíchově mění svou tvář a je lákavé pro všechny věkové kategorie

  Pražský Smíchov je známou čtvrtí Prahy. Na Smíchově se nachází vše, od nákupních center, přes sportovní zázemí, až po známý pivovar. Proč je investice do bydlení právě v této pražské čtvrti výhrou v loterii? Gastronomické, kulturní i sportovní zážitky všude, kam oko dohlédne Pokud je některá pražská čtvrt na vrcholu rozkvětu, je to právě Smíchov. ... ...

 • Designový křišťál nikdy neomrzí, navíc si uchovává svou hodnotu i v budoucnosti

  Designový křišťál nikdy neomrzí, navíc si uchovává svou hodnotu i v budoucnosti

  Svítidlo na jednu sezónu z běžné obchodní nebo hobbymarketové sítě? Světlo je základem každého domova, ale jaké vybrat? Záleží na vzhledu i použitém materiálu, a zatímco v minulosti bývala první volbou svítidla z běžných řetězců, dnes se vrací do popředí zájmu spotřebitelů kvalita a tradice. Křišťálová svítidla vynikají zpracováním i designem, navíc neztrácí na hodnotě. Naopak, jsou natolik ... ...

 • Vyzdobte si interiér kovovými prvky

  Vyzdobte si interiér kovovými prvky

  Kov jako takový spadá do segmentu hutního materiálu. Ten je nejčastěji využíván na stavbách a při realizacích nejrůznějších konstrukcí. Zkoušeli jste však na kov dívat také trochu jiným pohledem než ve formě, ocelových trubek a tyčí? Co takhle doplňky zhotovené z oceli, které jsou pro interiér jako stvořené? Jestli o nich nemáte žádné povědomí, začtěte se ... ...

Bydlení na pražském Smíchově mění svou tvář a je lákavé pro všechny věkové kategorie

lookcool.cz vilaparkklamovka uvodni

Pražský Smíchov je známou čtvrtí Prahy. Na Smíchově se nachází vše, od nákupních center, přes sportovní zázemí, až po známý pivovar. Proč je investice do bydlení právě v této pražské čtvrti výhrou v loterii? Gastronomické, kulturní i sportovní zážitky všude, kam oko dohlédne Pokud je některá pražská čtvrt na vrcholu rozkvětu, je to právě Smíchov. Právě v této městské části ... Číst více »

Designový křišťál nikdy neomrzí, navíc si uchovává svou hodnotu i v budoucnosti

lookcool.cz artglass uvodni

Svítidlo na jednu sezónu z běžné obchodní nebo hobbymarketové sítě? Světlo je základem každého domova, ale jaké vybrat? Záleží na vzhledu i použitém materiálu, a zatímco v minulosti bývala první volbou svítidla z běžných řetězců, dnes se vrací do popředí zájmu spotřebitelů kvalita a tradice. Křišťálová svítidla vynikají zpracováním i designem, navíc neztrácí na hodnotě. Naopak, jsou natolik kvalitní, že se mohou dědit, ... Číst více »

Vyzdobte si interiér kovovými prvky

steel

Kov jako takový spadá do segmentu hutního materiálu. Ten je nejčastěji využíván na stavbách a při realizacích nejrůznějších konstrukcí. Zkoušeli jste však na kov dívat také trochu jiným pohledem než ve formě, ocelových trubek a tyčí? Co takhle doplňky zhotovené z oceli, které jsou pro interiér jako stvořené? Jestli o nich nemáte žádné povědomí, začtěte se do následujících řádků. Začít můžete ... Číst více »

Klimatizací můžete nejenom chladit, ale také topit

air conditioning

Většina z nás si klimatizaci do interiéru pořizuje z jednoho prostého důvodu. A tím je chlazení domácnosti v letním období. Pro tyto účely jsou klimatizace jako stvořené a dokáží během velice krátkého času vytvořit příjemné prostředí. Věděli jste ale také o tom, že klimatizaci byste mohli využít i k vytápění interiéru? Tato metoda s sebou pochopitelně přináší jisté klady a zápory. S obojím vás nyní v následujících ... Číst více »

Jak vybrat správnou matraci do postele?

matrace do postele

V posteli trávíme v průměru 8 hodin denně. Je to hodně času na to, abychom spali na nekvalitní matraci, která nám kromě dolámaného pocitu při vstávání může způsobit špatné formování páteře a později zdravotní problémy či chronickou bolest kloubů. Jak tedy vybrat správnou matraci? Všude kolem nám prodejci nabízejí různé matrace. V dnešní době se setkáváme s názvy jako pěnové matrace, ... Číst více »

Energetické úspory? Stačí najít tu správnou inspiraci

uspora energii

Navyšující se účty za energie nedělají radost určitě žádnému majiteli nemovitosti. Pokud nechcete patřit do sorty těchto lidí, jednoduše se z tohoto stereotypu vymaňte a vydejte se cestou udržitelnosti, ochrany přírody a energetických úspor. I když to může znít složitě či nereálně, lze docílit snížení nákladů. Musíte pouze vědět, jak na to. Inspirace od E.ON Energy Globe Vaším odrazovým můstkem ... Číst více »

Vyberte si vhodnou ledničku do domácnosti

fridge

Porouchala se vám stará lednice a vy řešíte nákup nové? Potom vám bude nápomocen tento článek. Právě nyní vám totiž přineseme několik praktických rad, jak vybrat novou a lepší lednici. Vědět byste totiž měli, na jaké technické parametry se zaměřit. Zároveň vás seznámíme s technickými parametry, o nichž možná ani nemáte tušení. Správný typy a velikost lednice Takovým pomyslným odrazovým můstkem ... Číst více »

Izolace, jako základ pro anhydritovou podlahu

izolace

Když se rozhodnete realizovat podlahy ve svém novém domě, popřípadě řešíte rekonstrukci toho starého, myslete na několik důležitých věcí. Ještě, než se pustíte do samotné anhydritové podlahy, neopomínejte na izolace. Použití vhodného izolačního materiálu se totiž promítá do budoucího využití podlah. Jaké jsou typy izolací? Asi není třeba zdůrazňovat, že základem všeho je hydroizolace. Ta v podstatě odděluje stavbu od vnitřních ... Číst více »

Náhradní díly pro žaluzie a okna

servis oken

Většina z nás v dnešní době již disponuje plastovými okny a žaluziemi, ať už jde o bytovou jednotku nebo rodinný dům. Při pravidelném používání těchto komponent je logické, že postupem času dojde k jejich opotřebení. V takovém případě mohou přestat fungovat některé části, popřípadě si žádají adekvátní výměnu. Typickým příkladem je třeba těsnění do oken. Okenní těsnění není radno podceňovat Právě zmiňované těsnění hraje ... Číst více »

Kapénková závlaha značně zamezí plýtvání vodou. Vyrobit si ji navíc zvládnete sami

zavlazovaci system

Klasické zavlažování zahradní hadicí nebo konví je jednou z hlavních příčin plýtvání vodou na zahradách. Možná, že žijete v oblasti, kde je vody méně, a především v horkém létě se objeví zákaz napouštění bazénů a zalévání zahrad vodou z vodovodu. Co ale s tím, když rostliny vodu potřebují a žádný jiný její zdroj k dispozici nemáte? Snižte plýtvání vodou Zauvažujte ... Číst více »

Prosluňte svůj interiér všemožnými způsoby

window

Světlo, to je něco, co nás každý den nabíjí a přináší nám dostatek radosti. Pokud ho máme málo, cítíme se často unavení a máme zhoršenou náladu. Pokud se takovým stavům chcete vyhnout zaměřte se na proslunění domácnosti. Pokud trávíte příliš času v interiéru bez světla, mohou se u vás projevovat zmíněné neduhy. Nejvíce světla dávají určitě okna Čím více budete mít ... Číst více »

Zahrada ve stylu Provence je vzdušná a příjemná nejen na pohled

zahradni nabytek

Styl Provence ve vaší zahradě, to je kousek Francie u vás doma. Tento styl nese své jméno podle oblasti na jihu Francie, která je pověstná svými rozsáhlými levandulovými poli, azurovým mořem a bohatou historií. Trochu této atmosféry si s trochou námahy můžete přenést i k vám domů. Provensálský styl je vhodný nejen pro romantické duše. Ocení ho každý, kdo si ... Číst více »

Klimatizace do bytu zvýší váš životní komfort

klimatizace do bytu

Velká letní vedra mohou být pro někoho obtěžující, a to i v okamžiku, kdy si zalezete do svého bytu a myslíte si, že se schováte před sluníčkem. Jenže, tomu tak obvykle není. Pokud si však doma chcete vytvořit příjemné klima se vším všudy, vydejte se jinou cestou, než je noční větrání. Efektivním řešením se stane klimatizace. Ta umí nejenom chladit, ale ... Číst více »

Jaké znáte typy garnýží podle materiálů?

typy garnyzi

Garnýže jsou důležitou součástí domácností, protože dokážou vytvořit velmi zajímavý estetický efekt. Můžete si rozmyslet, jestli budete chtít, aby vaše garnýže byly viditelné, nebo spíše nenápadné. V každém případě je dobré materiál garnýží přizpůsobit vzhledu vašeho interiéru. Pokud v nich převládají přírodní prvky, můžete zvolit dřevěné garnýže. Každý materiál ale přináší různé výhody a nevýhody. Nyní si je popíšeme. Dřevěné ... Číst více »

Nepodceňujte důkladné zabezpečení domu či bytu

secret

Rodinný dům nebo byt. Místo, kde se všichni z nás chtějí cítit jako doma. Tedy bezpečně ukryti před okolním světem a vším zlým za dveřmi. Pokud to tak máte stejně, měli byste zapracovat na důkladném zabezpečení před vniknutím nežádoucích osob. Nejenom, že tím ochráníte svůj majetek, ale v některých případech i vlastní život. Základní možnosti zabezpečení Každé zabezpečení nemovitosti má pochopitelně několik ... Číst více »

Jakým směrem položit plovoucí podlahu

plovouci podlaha

Směr pokládky podlahy je často předmětem mnoha dotazů. Jakým směrem vlastně plovoucí podlahu umístit, aby v místnosti vypadala přirozeně? Podívejte se na základní informace, kterými je třeba se řídit. Dřevěná podlaha je splněným snem Kvůli množství uvolňovaných škodlivin z PVC podlah se stále více lidí obrací k nadčasové klasice. Dřevěná podlaha je tak splněným snem mnoha domácností i provozoven. Její ... Číst více »

Vzduchotechnika do bytových i průmyslových objektů

splitove jednotky

Čistý a příjemný vzduch, to je jedna z hodně důležitých věcí, kterou oceníme v jakémkoliv prostoru. Jestliže v létě bojujete s přílišnými horky v interiéru, pak s takovým nešvarem co možná nejdříve zatočte. Nápomocna vám může být vzduchotechnika Ostrava, s pomocí níž se domůžete většího komfortu a lepšího životního prostředí. Ať už se jedná o rodinný dům, bytovou jednotku, kancelář nebo průmyslovou halu. Splitové klimatizace do bytu ... Číst více »

Vybíráme zrcadlo do každé místnosti interiéru

mirror

Zrcadla jsou nedílnými součástmi našich domovů. Jde o prvek, který nám slouží nejenom k tomu, abychom vědět, jak vypadáme. Mnohdy jej můžeme využít také jako praktickou dekoraci. Musíte pouze vědět, kam a jaké zrcadlo umístit, popřípadě na jaké jeho vlastnosti si dát pozor. Jestliže v této oblasti tápete, prozradíme vám několik praktických tipů. V koupelně nesmíte zapomínat na světlo U zrcadla do koupelny ... Číst více »

Jaká pravidla dodržovat při stavbě zahradního koupacího jezírka? A jak při ní postupovat?

koupaci jezirko

Stavba koupacího jezírka uprostřed vaší zahrady vyžaduje zkušenost, ale i důkladné plánování. Z jakých pravidel při něm vycházet a na co všechno myslet, aby vám koupací jezírko vyhovovalo a především v něm bylo možné snadno udržet biologickou rovnováhu zajišťující čistou vodu? Jaká je optimální hloubka? Pro komfortní užívání přírodního koupaliště, ale i jeho dokonalé začlenění do terénu je vhodné pozvolně ... Číst více »

Vidíme to černobíle. Dokonale stylový interiér

stylovy interier

Černá a bílá. Věčné protiklady, které mají své hlavní slovo v módě i v bytovém designu. Můžete si je pozvat, aby se postaraly o dokonalou podobu vašeho příbytku. Jak na to? Stylová čistota Černá a bílá, to jsou hlavní stavební kameny minimalistického stylu. Netoužíte být stále zaplaveni barvami a raději si necháváte prostor pro vzdušnost a inspiraci? Dopřejte si tuto ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu