de de de


Novinky:
Home » Bydlení

Bydlení

 • Dřevostavba vs. zděný dům. Nemůžete se rozhodnout? Poradíme vám

  Dřevostavba vs. zděný dům. Nemůžete se rozhodnout? Poradíme vám

  Spousta lidé řeší v rámci vlastního bydlení jednu zásadní věc. Když už se rozhodnou pro výstavbu rodinného domu neví, jakou konstrukci zvolit. V tomto směru se totiž nabízí zděná stavba versus dřevostavba. Každé z těchto řešení má své klady a zápory, tudíž si vždy najde své příznivce. Jestliže nevíte, k jaké skupině stavebníků tíhnete, následující řádky vám to prozradí. ... ...

 • Ložní prádlo za nízké ceny

  Ložní prádlo za nízké ceny

  Hledáte kvalitní ložní prádlo za dostupnou cenu? Eshop ProLožnici.cz má pro vás povlečení, prostěradla, peřiny a polštáře a další výběr zboží a doplňků pro vaši ložnici. Eshopu ProLožnici.cz záleží na tom, aby ložní prádlo bylo kvalitní a zároveň za přijatelné ceny pro každého, proto vybírá vhodné výrobce a dodavatele, kteří splňují tyto podmínky. V eshopu ... ...

 • Pružinovou nebo pěnovou matraci? Která z nich je lepší?

  Pružinovou nebo pěnovou matraci? Která z nich je lepší?

  Odpověď na otázku, která z těchto dvou matrací je lepší, bohužel není tak snadná, jak by se mohlo zdát. Obě totiž mají své výhody i nevýhody a záleží na preferencích každého. Před nákupem proto zvažte nejen to, kolik do matrace chcete investovat, ale také to, jaký typ je pro vás nejvhodnější. Pěnové matrace jsou dnes ... ...

Dřevostavba vs. zděný dům. Nemůžete se rozhodnout? Poradíme vám

house

Spousta lidé řeší v rámci vlastního bydlení jednu zásadní věc. Když už se rozhodnou pro výstavbu rodinného domu neví, jakou konstrukci zvolit. V tomto směru se totiž nabízí zděná stavba versus dřevostavba. Každé z těchto řešení má své klady a zápory, tudíž si vždy najde své příznivce. Jestliže nevíte, k jaké skupině stavebníků tíhnete, následující řádky vám to prozradí. Výhody a nevýhody dřevostavby A ... Číst více »

Ložní prádlo za nízké ceny

lozni pradlo

Hledáte kvalitní ložní prádlo za dostupnou cenu? Eshop ProLožnici.cz má pro vás povlečení, prostěradla, peřiny a polštáře a další výběr zboží a doplňků pro vaši ložnici. Eshopu ProLožnici.cz záleží na tom, aby ložní prádlo bylo kvalitní a zároveň za přijatelné ceny pro každého, proto vybírá vhodné výrobce a dodavatele, kteří splňují tyto podmínky. V eshopu ProLožnici.cz najdete vybavení do ložnice ... Číst více »

Pružinovou nebo pěnovou matraci? Která z nich je lepší?

pruzinova matrace

Odpověď na otázku, která z těchto dvou matrací je lepší, bohužel není tak snadná, jak by se mohlo zdát. Obě totiž mají své výhody i nevýhody a záleží na preferencích každého. Před nákupem proto zvažte nejen to, kolik do matrace chcete investovat, ale také to, jaký typ je pro vás nejvhodnější. Pěnové matrace jsou dnes mnohem běžnější, nicméně ve specializovaných ... Číst více »

Moderní spotřebiče můžete ovládat také přes mobil

washing machine

Technologie jdou v současné době neustále kupředu, o tom není žádných pochyb. A týká se to také ovládání domácích spotřebičů. Vzhledem k tomu, že nedílnou součástí našich životů jsou mobilní telefony, lze je využít právě k ovládání takové techniky. Spojení mobilu a spotřebiče Možná si pokládáte otázku, jak je možné ovládat spotřebič za pomoci mobilního telefonu? Jde to velice jednoduše. Hlavní roli zde ... Číst více »

Co vše řeší geodeti

DOKUMENTACE scaled

Víte, na koho se obrátit v případě, že byste potřebovali dodat na katastrální úřad dokumenty k vaší stavbě nebo pozemku? Oslovit byste měli geodetickou firmu. Specialistou v oboru geodézie je například společnost VISIONPLAN-3D, která provádí geodetickou činnost pro veřejnost i podnikatele. Firma VISIONPLAN-3D vám vypracuje zaměření pozemku pro projekt domu, pokud se chystáte stavět, provede vytyčení stavby a pozemku, také ... Číst více »

Snadné řešení pro domovní ČOV

vdv

Potřebujete pro svůj rodinný dům nebo chalupu zřídit domovní čistírnu odpadních vod? Pokud jste se již zajímali o to, co je potřeba zařídit, asi jste zjistili, že to není tak úplně jednoduché. Ovšem je tu společnost ZAKRA, která vám s vyřízením pomůže od A do Z. Vyprojektuje odpovídající projekt, vyřeší i náležitosti na úřadech. Domovní ČOV je vhodné řešení, pokud ... Číst více »

Hliníkové brány cílí na design a moderní pojetí

hlinikove vyplne bran

Přemýšlíte o výměně staré brány u zahrady? Hledáte způsob, jak elegantně vyřešit vjezd na svůj pozemek? Ať tak či onak, zaměřte se na vjezdové brány zhotovené z hliníku. Tento novodobý materiál přináší spoustu kladů a pojí se především s velice originálním vzhledem. Z pohledu konstrukce výroby se nabízí bezpočet možností realizace. Proč zvolit hliníkové výplně bran? Hliník je sám o sobě hodně lehkým ... Číst více »

Užijte si pohled do plápolajícího ohně, i když nemáte komín

fireplace

Spousta majitelů nemovitostí v podobě bytového jednotky nebo vybraných domů závidí ostatním, že mají odvod spalin a mohou si pořídit krb. Pokud ovšem nelpíte na spalování dřeva nebo plynu, existuje varianta i pro vás. A věřte nebo ne, může být téměř do posledního detailu věrohodná a přinese vám řadu věcí navíc. Elektrické krby jsou boomem současné doby Na mysli máme elektrické ... Číst více »

Moderní hliníkové ploty a další prvky exteriéru

moderni plot a balkonove zabradli

Každý z nás chce mít krásný dům, který bude oku lahodící nejenom uvnitř, ale především zvenčí. Jestliže sázíte na prvotřídní výrobní materiály a nadčasový design, potom by se do vašeho hledáčku měl dostat nějaký moderní plot. A jaký jiný zvolit materiál nežli hliník? Vždyť právě ten splňuje vše popisované a nabízí toho daleko více. Od plotu až po balkon Hliník vyniká ... Číst více »

Zútulněte si bydlení levně a zároveň originálně

apartment

Každý sní o vlastním bydlení. Ne všichni na něj však mají dostatek finančních prostředků. Pokud se vám naskytla příležitost zařídit si vytoužený byt, ale nemáte peníze, poradím vám pár tipů, které do začátku potěší bezpochyby každého. Stačí, kdy spojíte svůj vlastní um s několika praktickými radami uvedenými níže. Začněte výmalbou svépomocí Pomyslným odrazovým můstkem se pro vás stane nová podoba bytu. ... Číst více »

V moderní dřevostavbě se může ukrývat herna i chytré systémy

kulecnik

Dřevostavby na klíč jsou hitem dnešní doby. Bohužel se mezi námi stále najdou jedinci, kteří se domnívají, že se jedná pouze o dřevěné obydlí, které je vlastně velice nudné. Podle nich se nemůže ani zlomkem rovnat klasickým zděným obydlím, ale ve skutečnosti jsou dnešní dřevostavby od zděných alternativ naprosto k nerozeznání. Nejen, že jsou ekologičtější formou bydlení, ale kromě jiného ... Číst více »

Ručníky s vysokou gramáží poznáte na první dotyk, často i pohled

Rucniky s vysokou gramazi poznate na prvni dotyk casto i pohled

Bez ručníků by z nás ještě dlouho kapala voda po sprše nebo každodenní ranní hygieně. Bohužel tento výrobek jsme možná i díky jeho neustálému používání začali brát jako samozřejmost, na které příliš nesejde. Jenže ve skutečnosti právě ručník přichází do přímého kontaktu s naší pokožkou, což mu dává možnost napáchat řadu škod. Abyste se vyhnuli nejen pocitům svědění, ale také ... Číst více »

Byty Pitkovice – chcete si pořídit kvalitní bydlení v Praze a zároveň zůstat v kontaktu s přírodou? Máme pro vás řešení!

bUvjuOq o

V podstatě všechny nově budované byty v Pitkovicích v současnosti disponují tím nejdůležitějším, co byste od svého domova měli chtít. Prvotřídní architektonické zpracování, kvalitní materiály, nezbytná energetická úspornost a velmi slušná dopravní dostupnost. To jsou atributy, které jsou pro novostavby v této okrajové části Prahy typické. ádi byste bydleli v naší metropoli, využívali veškerých vymožeností, které život ve velkoměstě přináší, a zároveň ... Číst více »

Zvelebování zahrady na mnoho způsobů

garden

Každá zahrada by měla být útulným prostorem, který bude do jisté míry ozdobnou součástí jakékoliv nemovitosti. Pokud se aktuálně zabýváte tím, jak zvelebit vlastní zahradu, přinášíme vám několik užitečných tipů. V první řadě můžeme zmínit například to, že hodně oblíbený je v tomto směru minimalismus. Čím dál více lidí si chce užívat volného a krásného prostoru s přiměřenou výzdobou. Ekologie na prvním místě ... Číst více »

Pohodlné a úsporné bydlení na klíč

ffeebbdfaaeac s

Již hodně let uteklo od té doby, co dřevostavby byly spíše ojedinělou stavbou. Nyní je to zcela opačně. Staly se velmi vyhledávaným objektem pro všední bydlení. Úsporné bydlení na klíč Dřevostavby nejsou nic míň, než jiné domy. Naopak se dá říci, že se jedná o stavby, které přináší jen samé výhody a vskutku jich není málo. Mohou vypadat na pohled ... Číst více »

Dokonalé stylové vychytávky pro dětský pokojíček

children girls

Přivítali jste nového člena vaší rodiny, nebo zařizujete pokoj pro teenagera? Podívejte se na stylové vychytávky, které parádně vyladí dojem, který nový prostor zanechá. Jdeme na to! Nápaditosti se meze nekladou Cítíte se svázáni konvencemi nebo názory vašich předků na to, jak by měla konečná podoba pokoje vypadat? Zapomeňte na úzkoprsé pohledy vašich známých a navrhněte si prostor přesně podle ... Číst více »

Rodiny s dětmi chtějí bydlet na Vackově

lookcool.cz byty u parku uvodni

Chtěli byste poznat byty nové generace? Byty, v nichž vyroste nová inteligence a budou tu rády žít i děti našich dětí? Právě takové rostou na pražském Vackově. Rezidenční projekt Byty u parku se stane novým domovem stovek rodin, které chtějí žít v poklidu a harmonii. Nové byty v Praze na Žižkově se nacházejí v jedenácti maximálně šestipodlažních domech, které vyrostly ... Číst více »

Chcete koupit párty stan? Využití má opravdu široké

dafdfdf

V posledních několika letech jsou takzvané párty stany velice žádané, protože mají vskutku široké uplatnění. Používají se na zahradách namísto pergol a altánků, ovšem dokonale poslouží i jako prodejní stánek na veletrhu. V následujících řádcích vám prozradíme, jaký stan vybrat, abyste neměli práci při jeho sestavování. V první řadě byste si měli ujasnit, jestli vám má sloužit párty stan primárně ke stínění, ... Číst více »

Když okna a dveře, tak jedině hliník

hlinikova okna

Spousta majitelů nemovitostí si jistě klade zásadní otázku, jaká zvolit okna a dveře pro vstup do nemovitosti? Odpověď na ni ve výsledku nemusí být tak složitá, jak se na první pohled zdá. Jednou z možných variant jsou totiž hliníková okna a dveře. Ty jsou velkým konkurentem plastu i dřeva, a to z hlediska kvality, designu a funkčnosti. Profesionální výroba hliníkových oken Pokud ... Číst více »

Pořiďte si kvalitní vrata a řadu dalších doplňků

garazova vrata

Garáž je nedílnou součástí mnohých nemovitostí, o tom není žádných pochyb. Pokud si chcete u takového objektu zajistit náležitý vjezd, jak po stránce reprezentativní, tak z hlediska praktičnosti, budou vás zajímat moderní garážová vrata. Ty se ostatně nemusí týkat pouze rodinných objektů, ale také těch komerčních. Garážová vrata nejrůznějších podob Jestliže uvažujete o garážových vratech, máte samozřejmě na výběr. Typickým příkladem ... Číst více »