de de de


Novinky:

Bydlení

 • Vybíráme dřezové baterie do domácnosti

  Vybíráme dřezové baterie do domácnosti

  Dřezové vodovodní baterie – to je nedílná součást kuchyní. Jedná se o jeden ze základních prvků kuchyně, ovšem i ten podléhá módním trendům. Díky tomu, že i dřezová baterie podléhá módním trendům, se lidé dívají spíše na design a na cenu jako takovou. Jenže při výběru by měli brát v potaz daleko více kritérií. Měli ... ...

 • Jaký bytový textil nesmí chybět v žádné ložnici?

  Jaký bytový textil nesmí chybět v žádné ložnici?

  V každé místnosti je bytový textil velice důležitý – kromě své praktické funkce, jakou mají například ručníky v koupelně a utěrky na nádobí v kuchyni, plní i dekorační úlohu. Díky bytovému textilu získá interiér útulnou atmosféru. Pojďte se podívat, jaký by vám rozhodně neměl chybět v ložnici. Ta patří z celého bytu mezi místnosti, kde je bytový textil nejdůležitější a ... ...

 • Ideální volbou je tepelné čerpadlo

  Ideální volbou je tepelné čerpadlo

  Moderní systémy zajišťují veškerý dostupný komfort při minimálních nákladech na provoz. Cílem je dostatek tepla, čerstvého vzduchu a snížení vlhkosti. Tepelná čerpadla Pokud si chcete zajistit vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení úsporným způsobem, pak je ideální cestou tepelné čerpadlo. Tepelná čerpadla umožní využívat různé technologie, ke kterým patří i řízené větrání. ... ...

Vybíráme dřezové baterie do domácnosti

kuchyňský robot

Dřezové vodovodní baterie – to je nedílná součást kuchyní. Jedná se o jeden ze základních prvků kuchyně, ovšem i ten podléhá módním trendům. Díky tomu, že i dřezová baterie podléhá módním trendům, se lidé dívají spíše na design a na cenu jako takovou. Jenže při výběru by měli brát v potaz daleko více kritérií. Měli by myslet například na odolnost ... Číst více »

Jaký bytový textil nesmí chybět v žádné ložnici?

povleceni dante

V každé místnosti je bytový textil velice důležitý – kromě své praktické funkce, jakou mají například ručníky v koupelně a utěrky na nádobí v kuchyni, plní i dekorační úlohu. Díky bytovému textilu získá interiér útulnou atmosféru. Pojďte se podívat, jaký by vám rozhodně neměl chybět v ložnici. Ta patří z celého bytu mezi místnosti, kde je bytový textil nejdůležitější a naprosto nenahraditelný. Postele a bytový ... Číst více »

Ideální volbou je tepelné čerpadlo

Tepelna cerpadla

Moderní systémy zajišťují veškerý dostupný komfort při minimálních nákladech na provoz. Cílem je dostatek tepla, čerstvého vzduchu a snížení vlhkosti. Tepelná čerpadla Pokud si chcete zajistit vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení úsporným způsobem, pak je ideální cestou tepelné čerpadlo. Tepelná čerpadla umožní využívat různé technologie, ke kterým patří i řízené větrání. Získáte tak klimatizaci, která pracuje ... Číst více »

Laminát, vinyl nebo dřevo? Jak vybrat tu správnou podlahu

floor

Správný výběr podlahy je velice důležitý, protože podlaha plní praktickou funkci a zároveň také estetickou. Měla by v daném interiéru dobře vypadat a zároveň by měla být dostatečně odolná a kvalitní, aby vám vydržela po mnoho let. Ale jakou vybrat? Na trhu existuje mnoho materiálů a každý z nich má své specifické vlastnosti. Proto vám nyní pro lepší rozhodování představíme tři nejčastěji ... Číst více »

Technika pro náročné zemní práce

realizace zakazek na zemni prace

Kopání základů pro různé stavby nebo demolice starého objektu se většinou neobejdou bez vhodné techniky. Ta ušetří nejen čas, ale i finance. Náročné zemní práce se bez techniky neobejdou Většinou jsou veškeré zemní práce velice náročné. Pokud bychom to měli shrnout pod jeden výraz, pak je to prostě „dřina“. V mnoha případech se tedy neobejdeme bez pomoci techniky. Nabízené zemní práce ... Číst více »

Rady a tipy pro správný výběr matrace

matrace na spani

Rozhodli jste se investovat do zbrusu nové matrace, protože ta, kterou máte ve své ložnici, je už proležená a bolí vás z ní záda? Ideální matrace by neměla způsobovat bolest zad, stejně tak by neměla ubírat kvalitu spánku. Pokud si však matraci vybíráte, buďte při výběru opravdu ostražití a výběr nepodceňujte. Matrace se opravdu podílí na kvalitě vašeho spánku, mějte ... Číst více »

Sedačky na míru vám rychle a kvalitně vyrobí Milénium Praha

35717 1

Sháníte sedačku do netypických prostorů nebo prostě jen požadujete, abyste si tak důležitý kus nábytku mohli navrhnout přesně podle svých představ a nemuseli se spoléhat jen na výběr z omezeného množství provedení? V takovém případě oceníte možnost výroby sedačky na míru. Zhotovení podle vašich představ je velice originální a zároveň se kvalitou bez problémů vyrovná i těm nejlepším sériovým kusům. Jak na ... Číst více »

Ušetřete při zařizování koupelny díky výprodejům zboží

35717

Zařizování koupelny mnohdy není levnou záležitostí, avšak u vlhkostí a jinými vlivy zatěžované místnosti není dobré snižovat kvůli ceně z nároků na kvalitu. Pro snížení finančních nákladů zvolte raději jiné řešení, které je velice chytré a dokáže váš nezbytný rozpočet na výstavbu koupelny výrazně omezit. Trik je v nakupování zboží ve výprodeji. Vybrat si můžete různý sortiment od obkladů a dlažeb, přes ... Číst více »

Jak najít vhodný prodej nemovitostí pro vaše podnikání

Bez názvu 2 kopie

Zakládáte novou firmu nebo chcete rozšířit svůj stávající obchod o další pobočku? V takovém případě vás čeká výběr té správné nemovitosti na prodej určené pro komerční využití. Pojďte se podívat, jak správně vybrat a podle čeho se rozhodovat při pořízení. Chytrý výběr konkrétních prostorů je prvním krokem k úspěchu. Prodej nemovitostí a jejich cena Stejně jako u každé jiné investice, i v případě ... Číst více »

Pořiďte si na zahradu vlastní bazén, o kterém jste snili

prodluzte si koupaci sezonu se zastresenim

V letních horkách není nic příjemnějšího, než se zchladit ve vodě. O to lepší je to zážitek, když nemusíte chodit na plavecký stadion či k řece a máte bazén přímo doma. Jen co přijdete z práce, můžete se dojít vykoupat. V současné době se jedná o trend, který si díky kvalitnímu provedení specializovaných výrobců a přesto výhodné ceně pořizuje čím dál více ... Číst více »

Vily Chuchle – exkluzivní bydlení na kraji metropole

lookcool.cz vilychuchle cz nahledovy

Hledáte bydlení, které by umožnilo žít ve městě, poskytovalo dostatek soukromí, bylo v souladu s přírodou? Projekt Vily Chuchle nabízí luxusní bydlení ve vilách v atraktivní oblasti Velké Chuchle nad dostihovým závodištěm. Metropoli budete mít na dosah, současně můžete odpočívat v unikátním prostředí těsně spjatém s přírodou. Co víc si přát? Přání plní jedinečný rezidenční projekt i v dalších ohledech. Bydlení v Praze Dojíždět a trávit dlouhé ... Číst více »

Na co si dát pozor při výběru klimatizace do pokoje

logo

Klimatizace nejen chladí, ale moderní přístroje umí i hřát a čistit vzduchu. Ještě nedávno byla klimatizace v českých domovech spíše raritou, ale dnes už často patří k základnímu vybavení novostaveb. Důvodem jsou nejen přijatelnější ceny, pěkný design, který nekazí vzhled vaší domácnosti, ale i lepší informovanost veřejnosti, jak správně klimatizaci použít a jak se o ní starat. Klimatizace již není strašákem, ale ... Číst více »

Jak vybrat ten správný nábytek do koupelny?

3344 5c90bb675ad61

Koupelna, stejně jako jakákoliv jiná místnost, by měla být vybavena úložnými prostory. Možná se vám to ani nezná, ale v koupelně uschováváte velké množství drobností. Navíc chytré skříňky vyřeší vaše starosti, kam dát všechny ty věci, pro které zatím nemáte žádný úložný prostor. Neméně důležité je pak na koupelnových skříňkách to, že v prostoru vytvoří příjemnou atmosféru. Ale jak si z široké nabídky ... Číst více »

Výhody litých anhydritových podlah

lite podlahy anhydritove podlahy

Stavíte nový rodinný dům nebo jen provádíte rekonstrukci bytu či domu? Předěláváte u komerčního objektu podlahu? Přemýšlíte, jaký podklad zvolit pod krytinu? Pokud zvažujete klasický betonový podklad, poradíme vám ještě jednu možnost. Jedná se o litou tzv. anhydritovou podlahu. I když jsou její pořizovací náklady vyšší než u betonové, výhodami ji velmi převyšuje. Například se jedná o tyto hlavní přednosti: ... Číst více »

Vsaďte na výhodný prodej palivového dřeva

prodej palivoveho dreva

Letní sezóna je tím nejvhodnějším časem pro pořízení palivového dřeva. Má to hned několik důvodů. Ceny dřeva jsou velice nízké, takže ve výsledku můžete ušetřit. Za druhé získáte dostatek času na jeho zpracování, vyrovnání do rázů a přípravu na chladnou zimu. Vzhledem k dosti příznivým nákladům na pořízení této topné komodity dřevo hodně často nahrazuje klasický plyn a elektřinu. A není ... Číst více »

Kuchyně na míru a kompletní rekonstrukce bytů

kuchyne na miru

Bydlení je základem spokojeného života. Vhodně navržené interiéry, řada prvků přinášejících maximální komfort a pohodlí. Tak přesně tohle je sen mnoha lidí. Pokud vlastníte byt, ale jeho vzhled nevyhovuje vašim požadavkům, je nejvyšší čas pustit se do rekonstrukce. Jestliže nepatříte mezi dvakrát zručné občany, pak se pochopitelně nabízí řešení v podobě zkušených profesionálů. Ti vám mohou udělat kompletní rekonstrukce bytu nebo ... Číst více »

Klady a zápory travního koberce

grass 1554219828

Trávník a zahradě kolem domu je obvykle reprezentativní záležitostí každé nemovitosti. Ne všichni jsou však zruční natolik, aby si v těchto prostorách vypěstovali trávu originálního a působivého vzhledu. Pokud se na něco takového necítíte nebo vám už delší dobu nevzešel krásný trávník podle vašich představ, nezoufejte. Existují totiž různá řešení, jak se s tímto problémem vypořádat. Tím velice efektivním a v poslední době ... Číst více »

Horní Žižkov ožívá díky nové výstavbě

lookcool cz byty navackove cz nahledovy

Pryč jsou doby, kdy byl Žižkov pro svou neútulnost zatracovanou pražskou čtvrtí. V posledních letech zažívá právě třetí městská část nebývalý rozkvět a mohutnou moderní výstavbu. Vzhledem k blízkosti centra a rozmanité občanské vybavenosti se jedná o velmi lukrativní lokalitu, ve které se nabízí aktuálně v projektu Na Vackově k prodeji byty s dispozicemi 1+kk až 5+kk, případně ateliéry nebo nebytové prostory. V minulosti svérázný Žižkaperk, ... Číst více »

Přísavky na sklo jako nástroj pro precizní manipulaci se skleněnými výplněmi

25683565 m

Jestli existují nástroje, bez kterých se montáž okenních výplní větších rozměrů neobejde, pak jde jednoznačně o přísavky na sklo. Ačkoliv si lidé pod tímto pojmem představí tak možná prvky pro upevnění držáku mobilního telefonu v automobilu, ve skutečnosti jsou tyto nástroje pro manipulaci mnohem sofistikovanější. Jejich návrh je mnohem složitější, než se může zdát, a to i navzdory tomu, že fungují ... Číst více »

Nápady a inspirace do zahrady

zavlahove systemy

Zahrada je nedílnou součástí naší nemovitosti a podle toho by měla vypadat. Pokud toužíte po reprezentativním provedení svého obydlí, měli byste myslet i na ty nejmenší detaily. Jestliže v tomto směru nevíte přesně kde začít, přinášíme vám několik praktických tipů, respektive nápadů a inspirací do zahrady. Začněte u automatického zavlažování Aby byl váš trávník dokonale zelený a připomínal pověstný „anglický trávník“, ... Číst více »