de de de


Novinky:

Bydlení

 • Výběr vhodné dekorace zútulní každý dětský pokoj

  Výběr vhodné dekorace zútulní každý dětský pokoj

  Není v životě krásnějšího okamžiku, než je narození dítěte. To s sebou však přináší nejen nepřeberné množství nádherných zážitků, ale také spoustu starostí. Každý rodič jistě chce, aby dětský pokoj jeho ratolesti sršel originalitou a současně byl dostatečně útulný, aby se v něm dítě cítilo dobře. Proto je nezbytné zvolit do něho vhodné dekorace! Dekorace do pokoje miminka ... ...

 • Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum uklidí za vás

  Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum uklidí za vás

  Svět domácích prací se s příchodem robotických vysavačů zcela zásadně změnil. Pro mnohé z nás ubyla jedna z nejméně oblíbených činností – vysávání. Kdo už jednou robotický vysavač měl, jen stěží se bez něj v budoucnu obejde. Kdo ne, s pořízením by váhat rozhodně neměl. Xiaomi Mi Robot Vacuum je skutečný krasavec a současně velice výkonný ... ...

 • Odhad ceny nemovitosti získáte i zdarma

  Odhad ceny nemovitosti získáte i zdarma

  Čeká vás prodej nemovitosti? Pak před sebou máte spoustu důležitých úkolů. Jedním z těch vůbec nejzodpovědnějších je ocenění nemovitosti. Říct si moc je chybné a málo je rovněž špatně. Laik ovšem správnou částku určí jen těžko. Většina lidí raději vymyslí částku sama, než aby zaplatili odborníkovi. Přitom pokud by to udělali, pravděpodobně by ve finále ... ...

Výběr vhodné dekorace zútulní každý dětský pokoj

miminko

Není v životě krásnějšího okamžiku, než je narození dítěte. To s sebou však přináší nejen nepřeberné množství nádherných zážitků, ale také spoustu starostí. Každý rodič jistě chce, aby dětský pokoj jeho ratolesti sršel originalitou a současně byl dostatečně útulný, aby se v něm dítě cítilo dobře. Proto je nezbytné zvolit do něho vhodné dekorace! Dekorace do pokoje miminka musí vyzařovat dostatek stimulů S miminkem ... Číst více »

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum uklidí za vás

Kvalitní robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum

Svět domácích prací se s příchodem robotických vysavačů zcela zásadně změnil. Pro mnohé z nás ubyla jedna z nejméně oblíbených činností – vysávání. Kdo už jednou robotický vysavač měl, jen stěží se bez něj v budoucnu obejde. Kdo ne, s pořízením by váhat rozhodně neměl. Xiaomi Mi Robot Vacuum je skutečný krasavec a současně velice výkonný pomocník do domácnosti za dobrou ... Číst více »

Odhad ceny nemovitosti získáte i zdarma

MAXIMA

Čeká vás prodej nemovitosti? Pak před sebou máte spoustu důležitých úkolů. Jedním z těch vůbec nejzodpovědnějších je ocenění nemovitosti. Říct si moc je chybné a málo je rovněž špatně. Laik ovšem správnou částku určí jen těžko. Většina lidí raději vymyslí částku sama, než aby zaplatili odborníkovi. Přitom pokud by to udělali, pravděpodobně by ve finále byli bohatší. Neprodali by pod ... Číst více »

Půjčovna párty stanů ani v zimě nezahálí

lookcool.cz azrent cz nahledovy

Závěr roku je již opravdu na spadnutí, a tak se do center měst vracejí ve velké míře tematické jarmarky a kulturní akce. Ani zima, mráz, déšť nebo dokonce sníh velkolepé programy nezastaví. Češi, stejně jako Evropané a Američané, si začali užívat doprovodných programů v ulicích měst natolik intenzivně, že si zaslouží patřičného zázemí. Mezi to patří párty stany a pivní ... Číst více »

Kožené sedací soupravy potřebují péči

Kožená sedací souprava KAVALI s elektrickým polohováním

Kožené sedací soupravy mají nádech luxusu, a přesto jsou velmi praktické. Hodí se zejména pro alergiky a snadno se udržují. Jenže kůže, stejně jako každý jiný přírodní materiál potřebuje občas i nadstandardní péči, aby vydržela dlouho jako nová. Pozor si dávejte na sluníčko a vysoké teploty Kožené sedací soupravy nesnáší vůbec dobře přímé sluneční záření ani vysoké teploty, je tedy ... Číst více »

Skoncujte s bolavými zády a probouzejte se každé ráno svěží

Laťové rošty Masiv v rámu HN polohovací latí

Kvalitní spánek je pro naše tělo velmi důležitý. Dlouhodobé spaní na nekvalitní matraci s ještě horším polštářem vám může odrovnat záda a způsobovat nemalé obtíže. Poznejte i vy, že spát se dá mnohem lépe, než jak jste doposud byli zvyklí. Chybět by vám neměly chrániče matrací Chrániče matrací slouží k ochraně před všemi možnými nečistotami a měly by je mít všechny matrace, ... Číst více »

Nábytek, který dodá interiéru patřičné kouzlo

vintage nabytek

Přijde vám vaše domácnost omšelá a nudná? Pak jistě přemýšlíte o tom, jak ji co nejlépe změnit, vyzdobit a dodat jí potřebnou jiskru. Každý chce žít v bytě či domě, kde se cítí dobře a spokojeně. K takovému cíli můžete dospět odlišnými způsoby. Někdo vymaluje všechny místnosti, jiný přistoupí k daleko ráznějšímu řešení. A tím bude nový kvalitní nábytek nabývající mnoha podob, ... Číst více »

Jak řešit ucpanou kanalizaci?

tlakove cisteni

Kanalizace bývá jedním z důležitých rozvodů každé domácnosti. Stará se o odvod veškerého odpadu vody z vany, dřezu, toalety a z dalších vodovodních odpadů. Je velice důležité, aby fungovala správně. Pokud dojde k poruše, musíme problém s kanalizací co nejrychleji řešit. Poradíme vám, co v danou situaci dělat a jak problémům předcházet. Když nefunguje kanalizace Špatnou kanalizaci poznáte na první ... Číst více »

Vybíráme dřezové baterie do domácnosti

kuchyňský robot

Dřezové vodovodní baterie – to je nedílná součást kuchyní. Jedná se o jeden ze základních prvků kuchyně, ovšem i ten podléhá módním trendům. Díky tomu, že i dřezová baterie podléhá módním trendům, se lidé dívají spíše na design a na cenu jako takovou. Jenže při výběru by měli brát v potaz daleko více kritérií. Měli by myslet například na odolnost ... Číst více »

Jaký bytový textil nesmí chybět v žádné ložnici?

povleceni dante

V každé místnosti je bytový textil velice důležitý – kromě své praktické funkce, jakou mají například ručníky v koupelně a utěrky na nádobí v kuchyni, plní i dekorační úlohu. Díky bytovému textilu získá interiér útulnou atmosféru. Pojďte se podívat, jaký by vám rozhodně neměl chybět v ložnici. Ta patří z celého bytu mezi místnosti, kde je bytový textil nejdůležitější a naprosto nenahraditelný. Postele a bytový ... Číst více »

Ideální volbou je tepelné čerpadlo

Tepelna cerpadla

Moderní systémy zajišťují veškerý dostupný komfort při minimálních nákladech na provoz. Cílem je dostatek tepla, čerstvého vzduchu a snížení vlhkosti. Tepelná čerpadla Pokud si chcete zajistit vytápění, ohřev teplé vody, ohřev bazénu, větrání či chlazení úsporným způsobem, pak je ideální cestou tepelné čerpadlo. Tepelná čerpadla umožní využívat různé technologie, ke kterým patří i řízené větrání. Získáte tak klimatizaci, která pracuje ... Číst více »

Laminát, vinyl nebo dřevo? Jak vybrat tu správnou podlahu

floor

Správný výběr podlahy je velice důležitý, protože podlaha plní praktickou funkci a zároveň také estetickou. Měla by v daném interiéru dobře vypadat a zároveň by měla být dostatečně odolná a kvalitní, aby vám vydržela po mnoho let. Ale jakou vybrat? Na trhu existuje mnoho materiálů a každý z nich má své specifické vlastnosti. Proto vám nyní pro lepší rozhodování představíme tři nejčastěji ... Číst více »

Technika pro náročné zemní práce

realizace zakazek na zemni prace

Kopání základů pro různé stavby nebo demolice starého objektu se většinou neobejdou bez vhodné techniky. Ta ušetří nejen čas, ale i finance. Náročné zemní práce se bez techniky neobejdou Většinou jsou veškeré zemní práce velice náročné. Pokud bychom to měli shrnout pod jeden výraz, pak je to prostě „dřina“. V mnoha případech se tedy neobejdeme bez pomoci techniky. Nabízené zemní práce ... Číst více »

Rady a tipy pro správný výběr matrace

matrace na spani

Rozhodli jste se investovat do zbrusu nové matrace, protože ta, kterou máte ve své ložnici, je už proležená a bolí vás z ní záda? Ideální matrace by neměla způsobovat bolest zad, stejně tak by neměla ubírat kvalitu spánku. Pokud si však matraci vybíráte, buďte při výběru opravdu ostražití a výběr nepodceňujte. Matrace se opravdu podílí na kvalitě vašeho spánku, mějte ... Číst více »

Sedačky na míru vám rychle a kvalitně vyrobí Milénium Praha

35717 1

Sháníte sedačku do netypických prostorů nebo prostě jen požadujete, abyste si tak důležitý kus nábytku mohli navrhnout přesně podle svých představ a nemuseli se spoléhat jen na výběr z omezeného množství provedení? V takovém případě oceníte možnost výroby sedačky na míru. Zhotovení podle vašich představ je velice originální a zároveň se kvalitou bez problémů vyrovná i těm nejlepším sériovým kusům. Jak na ... Číst více »

Ušetřete při zařizování koupelny díky výprodejům zboží

35717

Zařizování koupelny mnohdy není levnou záležitostí, avšak u vlhkostí a jinými vlivy zatěžované místnosti není dobré snižovat kvůli ceně z nároků na kvalitu. Pro snížení finančních nákladů zvolte raději jiné řešení, které je velice chytré a dokáže váš nezbytný rozpočet na výstavbu koupelny výrazně omezit. Trik je v nakupování zboží ve výprodeji. Vybrat si můžete různý sortiment od obkladů a dlažeb, přes ... Číst více »

Jak najít vhodný prodej nemovitostí pro vaše podnikání

Bez názvu 2 kopie

Zakládáte novou firmu nebo chcete rozšířit svůj stávající obchod o další pobočku? V takovém případě vás čeká výběr té správné nemovitosti na prodej určené pro komerční využití. Pojďte se podívat, jak správně vybrat a podle čeho se rozhodovat při pořízení. Chytrý výběr konkrétních prostorů je prvním krokem k úspěchu. Prodej nemovitostí a jejich cena Stejně jako u každé jiné investice, i v případě ... Číst více »

Pořiďte si na zahradu vlastní bazén, o kterém jste snili

prodluzte si koupaci sezonu se zastresenim

V letních horkách není nic příjemnějšího, než se zchladit ve vodě. O to lepší je to zážitek, když nemusíte chodit na plavecký stadion či k řece a máte bazén přímo doma. Jen co přijdete z práce, můžete se dojít vykoupat. V současné době se jedná o trend, který si díky kvalitnímu provedení specializovaných výrobců a přesto výhodné ceně pořizuje čím dál více ... Číst více »

Vily Chuchle – exkluzivní bydlení na kraji metropole

lookcool.cz vilychuchle cz nahledovy

Hledáte bydlení, které by umožnilo žít ve městě, poskytovalo dostatek soukromí, bylo v souladu s přírodou? Projekt Vily Chuchle nabízí luxusní bydlení ve vilách v atraktivní oblasti Velké Chuchle nad dostihovým závodištěm. Metropoli budete mít na dosah, současně můžete odpočívat v unikátním prostředí těsně spjatém s přírodou. Co víc si přát? Přání plní jedinečný rezidenční projekt i v dalších ohledech. Bydlení v Praze Dojíždět a trávit dlouhé ... Číst více »

Na co si dát pozor při výběru klimatizace do pokoje

logo

Klimatizace nejen chladí, ale moderní přístroje umí i hřát a čistit vzduchu. Ještě nedávno byla klimatizace v českých domovech spíše raritou, ale dnes už často patří k základnímu vybavení novostaveb. Důvodem jsou nejen přijatelnější ceny, pěkný design, který nekazí vzhled vaší domácnosti, ale i lepší informovanost veřejnosti, jak správně klimatizaci použít a jak se o ní starat. Klimatizace již není strašákem, ale ... Číst více »