de de de


Novinky:

Povlečení pro dokonalý spánek

Luxusní ložní povlečení by nemělo chybět v žádné ložnici. Udělejte si i vy radost kvalitnímu lůžkovinami, díky kterým si budete užívat spánek ještě o něco víc.

Prvotřídní povlečení pro dokonalý spánek

Kvalitní ložní prádlo je naprostým základem správně vybavené ložnice. Jestliže si chcete zajistit plnohodnotný a kvalitní spánek, který bude pro vaše tělo přínosem, je potřeba investovat do špičkových lůžkovin. Luxusní povlečení je tedy investicí, která potěší nikoliv pouze vaše oči, ale také vaše tělo, které si bude moci užívat dokonalého a obohacujícího spánku v lůžkovinách prvotřídní kvality.

V České republice a na Slovensku působí hned několik firem, které se zabývají poctivou výrobou lůžkovin do domácností, ale i hotelů. Pokud tedy přemýšlíte nad investicí do nového povlečení, prostěradel, polštářů nebo třeba přikrývek, upřednostněte místní výrobce před zahraničními firmami. Odměnou vám bude vysoce kvalitní, a zároveň luxusní ložní povlečení s přidanou hodnotou toho, že se jedná o domácí výrobek, jehož koupí jste podpořili lokální výrobce zaměřující se na tradici.

Povlečení BÍLÝ KŮŇ

Kvalita vždy na prvním místě

Tradiční společnost Áčko pocházející ze slovenského Ružomberoku se specializuje na výrobu a prodej luxusního ložního prádla již téměř třicet let. V dnešní době najdete v portfoliu této neustále se rozvíjející firmy obrovský sortiment ložního prádla. Bavlněné povlečení, povlečení vyrobené ze saténu, flanelu a dalších netradičních materiálů, až po kvalitní prostěradla na matrace různých velikostí – to vše je nedílnou součástí sortimentu této osvědčené firmy, která se neustále vzdělává a zlepšuje.

Samozřejmostí jsou také polštáře, ať už klasické, nebo třeba antialergické, antistresové nebo se speciální úpravou pro astmatiky. V nabídce dále najdete kvalitní přikrývky, a to jak letní, tak i celoroční, vysoce hřejivé nebo přikrývky francouzského typu. Sortiment je zkrátka obrovský, a to z toho důvodu, aby uspokojil co možná nejširší klientelu, která prahne po vysoce kvalitních lůžkovinách v luxusním provedení, od lokálního výrobce, a navíc za běžně dostupné ceny.

 

 

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*