de de de


Novinky:
Home » Zábava » Online sledování lodí i letadel
Online sledování lodí i letadel
flightradar24

Online sledování lodí i letadel

Sledování letadel online

Asi většina z vás zná známý projekt www.flightradar24.com. Jedná se o web, kde můžete využít službu sledování letadel online přímo v reálném čase jak právě prolétávají nejen nad Českou republikou, ale také v podstatě nad celým světem. Nejlepší pokrytí je však v Evropě. Pokud si chcete ukrátit čas, nebo zrovna nemáte co dělat, tento web může být pro vás ideální volbou. Data pro sledování letadel online jsou získávána z automatických odpovídačů umístěných přímo v civilních letadlech.

sledování letadel online

Sledování lodí online

Možná vás napadá otázka co všechno dalšího lze na internetu v online přenosu sledovat. Mezi další úspěšný projekt se řadí www.MarineTraffic.com, který shromažďuje údaje o polohách lodí, které jsou vysílány v rámci tzv. Automatického informačního systému (Automatic Information System). Polohy pro sledování lodí online jsou pak zavedeny a zobrazeny přímo v Google mapách. Ke každé lodi se vám navíc po rozkliknutí zobrazí i její popis a fotografie.

sledování lodí online

Rate this post
Sdílejte článek

1 komentář

  1. Občas, když nemám co dělat, tak sleduji pohyb letadel právě přes Flightradar. Tato stránka se hodí také, pokud se chystáte na Ruzyňské letiště podívat na letadla, tak máte přehled o tom, za jak dlouho nějaké přistane a to, co odlétá, tak víte rychle kam.

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu