de de de


Novinky:

Auto

 • Alternativní pohony pro auta

  Alternativní pohony pro auta

  Jen málokterý občan vlastní automobil, který by nebyl poháněn palivy vznikajícími z ropy. Ať už je to benzín či nafta, jde v každém případě o nejpoužívanější palivo do dopravních prostředků. Vzhledem ke kolísající ceně těchto pohonných komodit je zcela na místě zamyšlení nad tím, jaké alternativní pohony je možné ještě využívat? Některé z nich mají už své praktické ... ...

 • Jak prodat auto

  Jak prodat auto

  Vlastníte starší dopravní prostředek, jejž jste se rozhodli prodat? Potom zauvažujte nad tím, kterou cestou se vydáte. Trh vám nabízí hned několik možností, jak se co nejrychleji, nejjednodušeji a výhodně zbavit automobilu libovolné značky. My vám nyní poradíme, jaké jsou vlastně varianty. Prodej vozu známému či kamarádovi Prodej prostřednictvím inzerátu Komisní prodej Prodej formou výkupu ... ...

 • Audi předvedlo nový koncept – je určený do města

  Audi předvedlo nový koncept – je určený do města

  Jezdit autem ve městě není rozhodně nic příjemného. Na mysli máme přirozeně velká města, kde jsou na denním pořádku zácpy, stejně jako jsou zde problémy spojené s tím, že je všude málo místa. I proto automobilky neustále inovují a vytvářejí takzvaná malá městská auta. Tímto směrem jdou i v Audi. Zde si však pro zájemce ... ...

Alternativní pohony pro auta

alternativni pohon pro auta

Jen málokterý občan vlastní automobil, který by nebyl poháněn palivy vznikajícími z ropy. Ať už je to benzín či nafta, jde v každém případě o nejpoužívanější palivo do dopravních prostředků. Vzhledem ke kolísající ceně těchto pohonných komodit je zcela na místě zamyšlení nad tím, jaké alternativní pohony je možné ještě využívat? Některé z nich mají už své praktické uplatnění, mnohé další jsou teprve ... Číst více »

Jak prodat auto

jak prodat auto

Vlastníte starší dopravní prostředek, jejž jste se rozhodli prodat? Potom zauvažujte nad tím, kterou cestou se vydáte. Trh vám nabízí hned několik možností, jak se co nejrychleji, nejjednodušeji a výhodně zbavit automobilu libovolné značky. My vám nyní poradíme, jaké jsou vlastně varianty. Prodej vozu známému či kamarádovi Prodej prostřednictvím inzerátu Komisní prodej Prodej formou výkupu v autobazaru Prodej na vlastní pěst ... Číst více »

Audi předvedlo nový koncept – je určený do města

logo

Jezdit autem ve městě není rozhodně nic příjemného. Na mysli máme přirozeně velká města, kde jsou na denním pořádku zácpy, stejně jako jsou zde problémy spojené s tím, že je všude málo místa. I proto automobilky neustále inovují a vytvářejí takzvaná malá městská auta. Tímto směrem jdou i v Audi. Zde si však pro zájemce připravili ještě jednu celkem unikátní ... Číst více »

Sháníte auto na dovolenou? Půjčte si ho bez kauce.

autopujcovna

Půjčování vozů v autopůjčovnách zažívá velký boom. Lidé při dovolených nebo pracovních schůzkách často odmítají jezdit vlastními dopravními prostředky a volí raději půjčovnu v konkrétním městě. Dostupnost těchto služeb je totiž podstatně větší, než kdykoliv předtím. I přes velice pestrou nabídku na trhu je tu jedna autopůjčovna, která se od těch ostatních liší v  zásadní věci. A tou je kauce, jíž nepožaduje. ... Číst více »

Jakým způsobem financovat nákup auta?

financovani auta

Dopravní prostředky v podobě osobních automobilů jsou nepostradatelnou součástí našich životů. Čtyřkolá vozítka, s pomocí nichž se dostáváme z bodu A do bodu B, aniž bychom museli vyvinout jakékoliv fyzické vypětí. Pakliže chcete u sebe doma nebo ve firmě rozšířit svůj vozový park, popřípadě jej obnovit, nabízí se otázka, jak takový nákup realizovat. Jsou tu určitě mnozí, kteří sáhnou do úspor a pořídí ... Číst více »

Vybavení autolakovny na vysoké úrovni

vybaveni autolakoven

Průmyslové provozy, ale také běžné autolakovny libovolné velikosti. To všechno jsou prostory, které by pro výkon své práce měly být dostatečně vybaveny. Na mysli máme profesionální technologické zázemí, s nímž je dosaženo vysoce kvalitního výsledku. Prvotřídní vybavení autolakoven, jež musí být spjato s odpovídající certifikací, splňovat patřičné normy a zároveň potřebné zkoušky. Tím vším v plné míře disponují nabízená zařízení společnosti Naver, s.r.o. ... Číst více »

Proč se rozhodnout pro nákup SUV?

SUV

Uvažujete o pořízení nového vozu? Rádi byste se však od nízkých sedanů a kombíků přesunuli k vyšším automobilům? Nevíte ale, co od těchto robustních korábů silnic očekávat? V takovém případě vás bude možná zajímat, co vám jejich konstrukční provedení přinese. Jaké jsou hlavní výhody, jež vás možná přesvědčí o okamžitém nákupu. Dopřejte si bezpečnost a prostornost O kategorii vyšší a mnohdy i ... Číst více »

Sjednání  povinného ručení z pohodlí domova

pojisteni

Povinné ručení je v České republice povinné uzavírat ze zákona. Jde o pojištění odpovědnosti za škodu z provozu motorových vozidel. Povinné ručení musí mít uzavřeno všechna vozidla, která jsou ponechána na silnici. Za pomoci povinného ručení jsou uhrazeny škody, které způsobíte na zdraví či majetku svým vozem, a které by jste nemohli uhradit ze svých vlastních peněz. V některých případech ... Číst více »

Pořízení vozu – automat nebo manuál?

automat nebo manual

Uvažujete o výměně zastaralého dopravního prostředku? Pak se vám dnes více, než kdy předtím, nabízí možnost volby řazení. Ať už půjde o nové či ojeté vozidlo, prezentovaná portfolia automobilů jsou bohatě rozšířena o auta s automatickým řazením. Vyvstává tedy otázka, zda investovat do prověřeného manuálu, na nějž jste zvyklí nebo dáte přednost automatické převodovce, o níž nevíte zhola nic. Abychom vám ... Číst více »

Pořiďte si příslušenství pro vaše vozidlo

poklice

Život bez osobního automobilu si dnes dokáže představit jen málokdo. Auto se stalo naším společníkem, jehož služby využíváme dnes a denně. Čas od času potřebuje téměř každý majitel osobního auta pořídit nějaké to příslušenství. Dobrou zprávou je, že pokud i vy momentálně sháníte autopříslušenství, nemusíte chodit do kamenných prodejen, kde kolikrát stejně ani neseženete to, co zrovna hledáte. Stačí sednout ... Číst více »

ŠKODA Auto představuje nabídku svých vozů

auto

Automobilka ŠKODA Auto je naší největší automobilkou a také největší českou firmou. Je součástí koncernu Volkswagen Group, do kterého patří např. značky Bentley, Bugatti nebo Lamborghini. Naše Škodovka je zde tedy ve velmi dobré společnosti. Rodinné vozy V nabídce vozů ŠKODA Auto nalezneme různé typy aut. Klasickým vozem pro rodinu je Škoda Octavia, automobil nižší střední třídy. Má ideální velikost, ... Číst více »

Autokoberce a autopotahy za výhodné ceny

autokoberce

Nepodceňujte péči o svůj automobil, a to nejenom tu vnější, ale hlavně tu vnitřní. Postarejte se o to, že váš vůz bude i po dlouhé době a mnoha najetých kilometrech vypadat stále, jako nový. Vliv na to mají autopotahy a autokoberce, které umístíte na sedačky a na zem. Doplňky, u nichž je třeba hledět jak na výsledný vzhled, tak na ... Číst více »

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia
Kdo má miliony na účtě, má v garáži i Ferrari. Platí to? Co třeba takové Ferrari 458 Italia? Pojďme se na toto luxusní vozítko podívat zblízka.

Kdo je pracovitý a snaží se, daleko to dotáhne. Kdo to daleko dotáhne, je bohatý a má na účtě miliony. Kdo má miliony na účtě, má v garáži i Ferrari. Platí to? To my zatím neumíme posoudit, nicméně auta Ferrari se nám zamlouvají. Co třeba takové Ferrari 458 Italia? Pojďme se na toto luxusní vozítko podívat zblízka. Italský závodní kůň ... Číst více »

Druhé největší dopravní letadlo na světě

Druhé největší dopravní letadlo na světě
Ve výrobě dopravních letadel spolu soupeří dva výrobci: Boeing a Airbus. Náš dnešní článek bude právě o společnosti Boeing a jejich největším dopravním letadle.

Ve výrobě dopravních letadel spolu od poloviny 20. století soupeří dva výrobci: americký Boeing a evropský Airbus. Airbus se soustředí na výrobu civilních letadel, Boeing navíc ještě produkuje munici a vesmírné systémy. Náš dnešní článek bude právě o společnosti Boeing a jejich největším dopravním letadle. Zakladatel s německými kořeny Společnost Boeing byla založena roku 1916 prezidentem dřevařské společnosti Williamem Edwardem ... Číst více »

Víte, kde koupit kvalitní díly na kamiony?

karosarske dily

Provozujete autodopravu a sháníte karosářské díly nejrůznějšího typu? Potřebujete vylepšit váš vozový park a nevíte, kde nakupovat jednotlivé komponenty levně, rychle a se spoustou nadstandardních služeb? Máte zájem o kvalitu spojenou se zajímavými pořizovacími náklady? Potom se obraťte na internetový obchod lkwdily.cz, který se specializuje na tuto oblast. Dlouhodobě prověřený odborník, jenž vám zajistí karosářské díly na MAN, DAF, IVECO ... Číst více »

Jak pečovat o motor u auta

motor auta

Motor je v podstatě srdcem a hnací částí jakéhokoliv automobilu. Pohonnou jednotkou, která uvádí vozidlo do pohybu a díky němuž se můžete přesouvat z místa A na místo B. A právě kvůli tomu je třeba věnovat péči o motor dostatek času a pozornosti. Pravidelná údržba se totiž pozitivním způsobem projeví nejenom na výkonu a tichém chodu motoru, ale také na jeho životnosti. ... Číst více »

Jak funguje v automobilu airbag

airbag

Airbag je dnes již téměř nedílnou součástí jakéhokoliv automobilu. Bezpečností prvek, který se doslova zaryl do standardní výbavy každého nového vozu, jen v trochu odlišném měřítku a počtu. Historie tohoto praktického zařízení sahá až do roku 1952, kdy došlo k prvnímu oficiálnímu vývoji, jež byl patentován. Byl to John Hetrick, který tento nápad o několik let prodal slavné automobilce Chrysler. První airbagy ... Číst více »

Autoškola Student a její on-line studovna

autoskola praha

Řidičák na auto chce v dnešní době vlastnit bezpochyby každý. Není proto nic snazšího, než zvolit tu správnou autoškolu, v níž budete absolvovat kurz, připravíte se na závěrečné zkoušky a bez sebemenšího problému je splníte. Právě proto zapomeňte na staré školicí modely a nevrlé instruktory. Autoškola v Praze, kterou tvoří Autoškola Student, vám přináší zcela novodobé podmínky a nadčasový způsob výuky. Kurz, jenž ... Číst více »

Čtyřkolky prodej a servis České Budějovice

prodej ctyrkolek

Čtyřkolky jsou v dnešní době velice lákavou zábavou. Zdroj nekonečného adrenalinu, poznávání a přínosná pracovní síla. To vše lze očekávat od strojů s odlišnou kubaturou a provedením. Motorová zařízení určená pro děti i dospělé. Máte-li zálusk na některý z modelů na současném trhu a nacházíte-li se v Českých Budějovicích a v blízkém okolí, bude volba pravděpodobně jednoznačná. Je to společnost G4R s.r.o. a její prodej ... Číst více »

Modulární samoobslužné myčky

automyčky

Myčky aut by měly být v dnešní době nezbytnou výbavou každé profesionální čerpací stanice, popřípadě prostor, které to svým charakterem vyžadují. Jde přece jenom o službu zákazníkům a návštěvníkům, jež minimálně potěší. Hledáte-li ekonomické, praktické a hlavně jednoduché řešení automyčky, zaměřte se na společnost bkfcarwash.cz. Ta je totiž strůjcem bezkontaktní myčky. Velice zajímavé konstrukční zpracování, včetně přínosného osvětlení jednotlivých boxů s ... Číst více »