de de de


Novinky:

Auto

 • Sjednání  povinného ručení z pohodlí domova

  Sjednání  povinného ručení z pohodlí domova

  Povinné ručení je v České republice povinné uzavírat ze zákona. Jde o pojištění odpovědnosti za škodu z provozu motorových vozidel. Povinné ručení musí mít uzavřeno všechna vozidla, která jsou ponechána na silnici. Za pomoci povinného ručení jsou uhrazeny škody, které způsobíte na zdraví či majetku svým vozem, a které by jste nemohli uhradit ze svých ... ...

 • Pořízení vozu – automat nebo manuál?

  Pořízení vozu – automat nebo manuál?

  Uvažujete o výměně zastaralého dopravního prostředku? Pak se vám dnes více, než kdy předtím, nabízí možnost volby řazení. Ať už půjde o nové či ojeté vozidlo, prezentovaná portfolia automobilů jsou bohatě rozšířena o auta s automatickým řazením. Vyvstává tedy otázka, zda investovat do prověřeného manuálu, na nějž jste zvyklí nebo dáte přednost automatické převodovce, o níž ... ...

 • Pořiďte si příslušenství pro vaše vozidlo

  Pořiďte si příslušenství pro vaše vozidlo

  Život bez osobního automobilu si dnes dokáže představit jen málokdo. Auto se stalo naším společníkem, jehož služby využíváme dnes a denně. Čas od času potřebuje téměř každý majitel osobního auta pořídit nějaké to příslušenství. Dobrou zprávou je, že pokud i vy momentálně sháníte autopříslušenství, nemusíte chodit do kamenných prodejen, kde kolikrát stejně ani neseženete to, ... ...

Sjednání  povinného ručení z pohodlí domova

pojisteni

Povinné ručení je v České republice povinné uzavírat ze zákona. Jde o pojištění odpovědnosti za škodu z provozu motorových vozidel. Povinné ručení musí mít uzavřeno všechna vozidla, která jsou ponechána na silnici. Za pomoci povinného ručení jsou uhrazeny škody, které způsobíte na zdraví či majetku svým vozem, a které by jste nemohli uhradit ze svých vlastních peněz. V některých případech ... Číst více »

Pořízení vozu – automat nebo manuál?

automat nebo manual

Uvažujete o výměně zastaralého dopravního prostředku? Pak se vám dnes více, než kdy předtím, nabízí možnost volby řazení. Ať už půjde o nové či ojeté vozidlo, prezentovaná portfolia automobilů jsou bohatě rozšířena o auta s automatickým řazením. Vyvstává tedy otázka, zda investovat do prověřeného manuálu, na nějž jste zvyklí nebo dáte přednost automatické převodovce, o níž nevíte zhola nic. Abychom vám ... Číst více »

Pořiďte si příslušenství pro vaše vozidlo

poklice

Život bez osobního automobilu si dnes dokáže představit jen málokdo. Auto se stalo naším společníkem, jehož služby využíváme dnes a denně. Čas od času potřebuje téměř každý majitel osobního auta pořídit nějaké to příslušenství. Dobrou zprávou je, že pokud i vy momentálně sháníte autopříslušenství, nemusíte chodit do kamenných prodejen, kde kolikrát stejně ani neseženete to, co zrovna hledáte. Stačí sednout ... Číst více »

ŠKODA Auto představuje nabídku svých vozů

auto

Automobilka ŠKODA Auto je naší největší automobilkou a také největší českou firmou. Je součástí koncernu Volkswagen Group, do kterého patří např. značky Bentley, Bugatti nebo Lamborghini. Naše Škodovka je zde tedy ve velmi dobré společnosti. Rodinné vozy V nabídce vozů ŠKODA Auto nalezneme různé typy aut. Klasickým vozem pro rodinu je Škoda Octavia, automobil nižší střední třídy. Má ideální velikost, ... Číst více »

Autokoberce a autopotahy za výhodné ceny

autokoberce

Nepodceňujte péči o svůj automobil, a to nejenom tu vnější, ale hlavně tu vnitřní. Postarejte se o to, že váš vůz bude i po dlouhé době a mnoha najetých kilometrech vypadat stále, jako nový. Vliv na to mají autopotahy a autokoberce, které umístíte na sedačky a na zem. Doplňky, u nichž je třeba hledět jak na výsledný vzhled, tak na ... Číst více »

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia
Kdo má miliony na účtě, má v garáži i Ferrari. Platí to? Co třeba takové Ferrari 458 Italia? Pojďme se na toto luxusní vozítko podívat zblízka.

Kdo je pracovitý a snaží se, daleko to dotáhne. Kdo to daleko dotáhne, je bohatý a má na účtě miliony. Kdo má miliony na účtě, má v garáži i Ferrari. Platí to? To my zatím neumíme posoudit, nicméně auta Ferrari se nám zamlouvají. Co třeba takové Ferrari 458 Italia? Pojďme se na toto luxusní vozítko podívat zblízka. Italský závodní kůň ... Číst více »

Druhé největší dopravní letadlo na světě

Druhé největší dopravní letadlo na světě
Ve výrobě dopravních letadel spolu soupeří dva výrobci: Boeing a Airbus. Náš dnešní článek bude právě o společnosti Boeing a jejich největším dopravním letadle.

Ve výrobě dopravních letadel spolu od poloviny 20. století soupeří dva výrobci: americký Boeing a evropský Airbus. Airbus se soustředí na výrobu civilních letadel, Boeing navíc ještě produkuje munici a vesmírné systémy. Náš dnešní článek bude právě o společnosti Boeing a jejich největším dopravním letadle. Zakladatel s německými kořeny Společnost Boeing byla založena roku 1916 prezidentem dřevařské společnosti Williamem Edwardem ... Číst více »

Víte, kde koupit kvalitní díly na kamiony?

karosarske dily

Provozujete autodopravu a sháníte karosářské díly nejrůznějšího typu? Potřebujete vylepšit váš vozový park a nevíte, kde nakupovat jednotlivé komponenty levně, rychle a se spoustou nadstandardních služeb? Máte zájem o kvalitu spojenou se zajímavými pořizovacími náklady? Potom se obraťte na internetový obchod lkwdily.cz, který se specializuje na tuto oblast. Dlouhodobě prověřený odborník, jenž vám zajistí karosářské díly na MAN, DAF, IVECO ... Číst více »

Jak pečovat o motor u auta

motor auta

Motor je v podstatě srdcem a hnací částí jakéhokoliv automobilu. Pohonnou jednotkou, která uvádí vozidlo do pohybu a díky němuž se můžete přesouvat z místa A na místo B. A právě kvůli tomu je třeba věnovat péči o motor dostatek času a pozornosti. Pravidelná údržba se totiž pozitivním způsobem projeví nejenom na výkonu a tichém chodu motoru, ale také na jeho životnosti. ... Číst více »

Jak funguje v automobilu airbag

airbag

Airbag je dnes již téměř nedílnou součástí jakéhokoliv automobilu. Bezpečností prvek, který se doslova zaryl do standardní výbavy každého nového vozu, jen v trochu odlišném měřítku a počtu. Historie tohoto praktického zařízení sahá až do roku 1952, kdy došlo k prvnímu oficiálnímu vývoji, jež byl patentován. Byl to John Hetrick, který tento nápad o několik let prodal slavné automobilce Chrysler. První airbagy ... Číst více »

Autoškola Student a její on-line studovna

autoskola praha

Řidičák na auto chce v dnešní době vlastnit bezpochyby každý. Není proto nic snazšího, než zvolit tu správnou autoškolu, v níž budete absolvovat kurz, připravíte se na závěrečné zkoušky a bez sebemenšího problému je splníte. Právě proto zapomeňte na staré školicí modely a nevrlé instruktory. Autoškola v Praze, kterou tvoří Autoškola Student, vám přináší zcela novodobé podmínky a nadčasový způsob výuky. Kurz, jenž ... Číst více »

Čtyřkolky prodej a servis České Budějovice

prodej ctyrkolek

Čtyřkolky jsou v dnešní době velice lákavou zábavou. Zdroj nekonečného adrenalinu, poznávání a přínosná pracovní síla. To vše lze očekávat od strojů s odlišnou kubaturou a provedením. Motorová zařízení určená pro děti i dospělé. Máte-li zálusk na některý z modelů na současném trhu a nacházíte-li se v Českých Budějovicích a v blízkém okolí, bude volba pravděpodobně jednoznačná. Je to společnost G4R s.r.o. a její prodej ... Číst více »

Modulární samoobslužné myčky

automyčky

Myčky aut by měly být v dnešní době nezbytnou výbavou každé profesionální čerpací stanice, popřípadě prostor, které to svým charakterem vyžadují. Jde přece jenom o službu zákazníkům a návštěvníkům, jež minimálně potěší. Hledáte-li ekonomické, praktické a hlavně jednoduché řešení automyčky, zaměřte se na společnost bkfcarwash.cz. Ta je totiž strůjcem bezkontaktní myčky. Velice zajímavé konstrukční zpracování, včetně přínosného osvětlení jednotlivých boxů s ... Číst více »

Jak prodat auto

jak prodat auto

Vlastníte starší dopravní prostředek, jejž jste se rozhodli prodat? Potom zauvažujte nad tím, kterou cestou se vydáte. Trh vám nabízí hned několik možností, jak se co nejrychleji, nejjednodušeji a výhodně zbavit automobilu libovolné značky. My vám nyní poradíme, jaké jsou vlastně varianty. Prodej vozu známému či kamarádovi Prodej prostřednictvím inzerátu Komisní prodej Prodej formou výkupu v autobazaru Prodej na vlastní pěst ... Číst více »

Alternativní pohony pro auta

alternativni pohon pro auta

Jen málokterý občan vlastní automobil, který by nebyl poháněn palivy vznikajícími z ropy. Ať už je to benzín či nafta, jde v každém případě o nejpoužívanější palivo do dopravních prostředků. Vzhledem ke kolísající ceně těchto pohonných komodit je zcela na místě zamyšlení nad tím, jaké alternativní pohony je možné ještě využívat? Některé z nich mají už své praktické uplatnění, mnohé další jsou teprve ... Číst více »

Profesionální půjčovna osobních automobilů

pujcovna osobnich vozu

Půjčovna osobních vozů je v současnosti velice populární. Lidé tuto variantu volí nejenom při návštěvě konkrétního místa, ale také v rámci obchodních schůzek nebo při přepravě v okamžiku poškození vlastního automobilu. Jak se ale vyznat v přemíře autopůjčoven, které okupují současný trh? Jaké z nich dát přednost? Chcete-li, aby půjčovna osobních vozů byla na skutečně profesionální úrovni a její součástí bylo velké kvantum nadstandardních služeb ... Číst více »

I na skútru můžete vypadat cool! Stačí vybrat ten správný!

nahledovy

Když se řekne slovo skútr, tak si většina z nás představí malý dvoukolový dopravní prostředek do města, který má největší výhody v nízké spotřebě, snadné ovladatelnosti a v malých rozměrech. Jen málokoho z nás napadne jako jedna z prvních myšlenek skvělý styl. Že jste ještě neviděli skútr, který by vás ohromil? Tak to jste asi špatně hledali. Právě v tomto článku se podíváme na to, jak ... Číst více »

Profesionální autoservis a pneuservis Praha 5

renecar

Máte problémy se svým dopravním prostředkem? Blíží se výměna provozních kapalin u vašeho vozu a vy na tuto činnost nemáte dostatek času? Řešíte přezouvání pneumatik nebo jejich opravu? Ať už je to cokoliv z výše uvedeného co souvisí s automobilem, určitě se obraťte na profesionální a kvalitní autoservis Praha 5. Konkrétně je to autoservis Renecar, který poskytuje své služby pro libovolné značky ... Číst více »

Co vše je třeba k přihlášení vozu?

prihlaseni vozu

Většina dopravních prostředků je v současné době pořizována ojetá, od předchozího majitele, proto se zaměříme právě na popis tohoto případu. Co je tedy zapotřebí, pakliže si pořídíte vůz od jiné fyzické osoby, popřípadě firmy. Prodávající je v takovém okamžiku téměř z obliga. Postačí mu, pokud navštíví příslušný dopravní odbor, odhlásí vozidlo a takto potvrzený velký technický průkaz zašle na vaši adresu. Následně začíná ... Číst více »

Dlouhodobý pronájem vozů za bezkonkurenční ceny

Happy family in car

Hledáte-li řešení pro své služební cesty nebo letní dovolenou s rodinou, využijte dlouhodobý pronájem vozu, který je dnes mnohem ekonomičtější cestou, než kdy předtím. Nespoléhejte se na svůj starý vůz a vybírejte z automobilů starých maximálně jeden rok, jež mají najeto jen několik málo tisíc kilometrů. Takový dlouhodobý pronájem automobilu vám totiž přináší autopůjčovna Praha, respektive společnost Taggart. Ta se specializuje na ... Číst více »