de de de


Novinky:
Home » Zdraví

Zdraví

 • Podpořte své zdraví vhodným doplňkem stravy

  Podpořte své zdraví vhodným doplňkem stravy

  Zdraví bychom měli mít všichni na prvním místě. S přicházejícím podzimem a zimou to platí dvojnásob. Právě v tomto období nás mohou ohrožovat nejrůznější virová onemocnění. Abyste s nimi dobře bojovali, je zapotřebí podpořit celkovou imunitu. Dopřávejte svému tělu nezbytné vitamíny, minerály a podobné látky. Vyzkoušejte například česnekové tablety. Česnekové tablety ALLICOR Super Ať už ... ...

 • Hemeroidy a vše, co byste o nich měli vědět

  Hemeroidy a vše, co byste o nich měli vědět

  Člověka mohou sužovat nejrůznější onemocnění komplikující život. Jedním z nich jsou také hemeroidy. Nepříjemné svědění konečníku, problémy při vyprazdňování, krvácení, výrůstky a podobné neduhy. Tohle všechno jsou hemeroidy, které jsou povětšinou citlivějším tématem. Možná právě proto je vhodné o nich vědět alespoň vše základní. Nejprve je vhodné zmínit, že jde o v podstatě o cévní pletence, které ... ...

 • Stimulujte svůj nervový systém vhodným doplňkem stravy

  Stimulujte svůj nervový systém vhodným doplňkem stravy

  Lidé v dnešní době velice často podceňují patřičnou dávku vitamínů a minerálů pro své tělo. A to je špatně. Nedostatek potřebných látek se negativně promítá do špatného imunitního systému, horšího trávení, většího stresu a zároveň hrozí zvýšené riziko onemocnění, ať už chřipky nebo nachlazení. Pokud chcete zlepšit svou životní úroveň, cilte na vitamíny a minerály. Zbavte ... ...

Podpořte své zdraví vhodným doplňkem stravy

allicor super

Zdraví bychom měli mít všichni na prvním místě. S přicházejícím podzimem a zimou to platí dvojnásob. Právě v tomto období nás mohou ohrožovat nejrůznější virová onemocnění. Abyste s nimi dobře bojovali, je zapotřebí podpořit celkovou imunitu. Dopřávejte svému tělu nezbytné vitamíny, minerály a podobné látky. Vyzkoušejte například česnekové tablety. Česnekové tablety ALLICOR Super Ať už se rozhodnete své zdraví podpořit ... Číst více »

Hemeroidy a vše, co byste o nich měli vědět

hemorrhoids

Člověka mohou sužovat nejrůznější onemocnění komplikující život. Jedním z nich jsou také hemeroidy. Nepříjemné svědění konečníku, problémy při vyprazdňování, krvácení, výrůstky a podobné neduhy. Tohle všechno jsou hemeroidy, které jsou povětšinou citlivějším tématem. Možná právě proto je vhodné o nich vědět alespoň vše základní. Nejprve je vhodné zmínit, že jde o v podstatě o cévní pletence, které mohou nabývat odlišné podoby. Je ... Číst více »

Stimulujte svůj nervový systém vhodným doplňkem stravy

kofex

Lidé v dnešní době velice často podceňují patřičnou dávku vitamínů a minerálů pro své tělo. A to je špatně. Nedostatek potřebných látek se negativně promítá do špatného imunitního systému, horšího trávení, většího stresu a zároveň hrozí zvýšené riziko onemocnění, ať už chřipky nebo nachlazení. Pokud chcete zlepšit svou životní úroveň, cilte na vitamíny a minerály. Zbavte se stresu a psychické zátěže ... Číst více »

Zlozvyky, které zrovna neprospívají zdraví

nails

Každý z nás trpí určitými zlozvyky. Některé jsou obtěžující pro okolí, jiné dokonce i pro nás samotné. Mnohé z nich můžou dokonce škodit lidskému zdraví. A právě na takové zlozvyky se v dnešním článku zaměříme. Seznámíme vás s těmi nejčastějšími z nich. Ty se ve výsledku mohou týkat i vás samotných. Klasické kousání nehtů Pokud bychom měli zmínit jeden z nejčastějších zlozvyků, bude to bezpochyby kousání ... Číst více »

Tři základní energie ajurvédy a jak s nimi pracovat

asvaganda

Ajurvéda je pradávný systém, který vnímá člověka jako celek. Její kolébkou je Indie v době zhruba před 6 000 lety. Název ajurvéda se předkládá jako „věda o životě“. A tou také je. Ajurvéda se snaží najít cestu pro zdravý život v souladu harmonií těla, duše i ducha. Spíše než na potlačování někdy nepříjemných symptomů nezdravého způsobu života se ajurvéda zaměřuje na znovunastolení a ... Číst více »

Snižte hladinu cholesterolu bez pomoci léků

cholesterol

Cholesterol je pojmem, se kterým se setkal bezpochyby každý z nás. Jeho ideální hodnoty se pohybují kolem 5,2 mmol/l. Pokud se začnou zvyšovat nad 6,2 mmol/l, lze jej označit jako vysoké a zdraví nebezpečný. Pokud podceníte vysoký cholesterol, vystavujete se riziku mozkové příhody, infarktu, zhoršenému prokrvování dolních končetin a mnohým dalším neduhům. Vyšší cholesterol pochopitelně lze srážet léky. Proč ale spoléhat ... Číst více »

Užijte si lázeňský pobyt se vším všudy

wellness lazne

Každý z nás potřebuje čas od času oddych, relaxaci a odpočinek. Přesně k takovým účelům slouží lázně. Zařízení, která jsou spojena s pestrým výběrem nejrůznějších procedur. Místo, kde dokáží ulevit vašemu bolavému tělu a dát vám novou sílu do života. Jestliže jste se rozhodli využít nějaký lázeňský pobyt, přinášíme vám několik praktických tipů. Lázně Karlova Studánka a Františkovy Lázně Vaším odrazovým můstkem se ... Číst více »

Injekční lipolýza – metoda, která umí odstranit přebytečný tuk a zmenšit poprsí

injekcni lipolyza

Pojem liposukce je mezi lidmi velmi dobře znám. Avšak termín injekční lipolýza je pro většinu z nás něco zcela nového. Oba estetické zákroky mají stejný cíl – zbavit nás bez námahy a omezování nadbytku tukové tkáně ve vybraných partiích. V čem tedy tkví zásadní rozdíly mezi oběma procedurami? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody? Pojďte se na věc podívat blíže v následujícím ... Číst více »

Zapracujte na pevné a stabilní imunitě

immunity

Imunitní sytém člověka je velmi důležitý. Jedná se v podstatě o obranyschopnosti těla. Díky vlastní imunitě jste schopni odolávat nejrůznějším bakteriím a virům. Právě díky tomu se vyhnete častým onemocněním a jiným zdravotním komplikacím. Jestliže vás zajímá, co dělat pro posílení imunitního systému, začtěte se do následujících řádků. Budování imunity od A až do Z Imunita se do jisté míry odvíjí ... Číst více »

Zlepšete obranyschopnost těla prostřednictvím doplňků stravy

zdravi

Každý člověk by měl dbát o svoje zdraví. O to více v dnešní době. Důraz musí být kladen především na imunitní systém. Věděli jste o tom, že ten můžete posílit s pomocí přírodních produktů? Za pomoci vitamínů a minerálu, které zlepší vaši obranyschopnost na všech frontách. Jestliže chcete vyzkoušet takový doplněk stravy, bude vás zajímat například Echinacea. V čem je Echinacea prospěšná ... Číst více »

Brní vás končetiny? Příčin může velká spousta

legs

Brnění končetin je nepříjemnou záležitostí. To může potvrdit spousta z nás. Pokud vás na těle brní končetiny, pak byste měli zbystřit. Může to mít hned několik příčin, které je vhodné odhalit, popřípadě zapracovat na nápravě. Velice často se tento pocit dostaví v okamžiku, kdy si přeležíte nohu nebo ruku. Pak ji malou chvíli necítíte a dostavují se spíše pocity mravenčení. To je ... Číst více »

Vitamínové doplňky prospějí vašemu tělu

collagen

Pro správnou funkci, imunitu a zdraví našeho těla v dnešní době již nestačí dodržovat základní poučky ohledně zdravého životního stylu, ale je třeba své tělo podporovat i různými doplňky stravy – zejména vitamíny a minerály. Zároveň žijeme velice aktivním životem, nejen co se týče sportovních aktivit, ale i nedostatkem odpočinku, a proto nám vitamínové a kloubní doplňky mohou jenom prospět. ... Číst více »

Kokosová šťáva prospěje nejenom vašeho zdraví, ale i kráse

coconut

Spousta lidí se snaží svému tělu dopřávat jenom to nejlepší. Využít k tomu můžete řadu nejrůznějších preparátů a přírodních extraktů. Jen malé množství lidí tuší, že také kokosy představují určitý elixír mládí. A to primárně kokosová šťáva nebo chcete-li kokosové mléko. Snadno poživatelná tekutina, která disponuje zázračným účinkem. Proč pít kokosovou šťávu? Kokosová voda má především detoxikační účinky. Obsahuje spoustu antioxidantů, ... Číst více »

Víte, co je to anémie a jak se projevuje?

anemia

S výrazem anémie se setkal bezpochyby každý. Jen málokdo však tuší, co si pod tímto výrazem představit. Ve zkratce vám prozradíme, že jde o tzv. chudokrevnost neboli snížené množství červených krvinek. Celý problém souvisí s omezenějším množstvím krevního barviva označovaného jako hemoglobin. Pokud nevíte, zda chudokrevností netrpíte, začtěte se do následujících řádků. Poznejte hlavní příznaky anémie Anémie se projevuje nejrůznějšími způsoby. Jedním ... Číst více »

Víte, co je to akupunktura?

acupuncture

V dnešní době se nemusíte spoléhat pouze na moderní medicínu. Do popředí zájmu mnohých lidí se dostává tradiční čínská medicína. Je to akupunktura pocházející právě z Číny. Pokud jste o ní doposud neslyšeli určitě je vhodné zmínit, že se jedná o práci s akupunkturními body. Těch má každý člověk na těle přehršel. Právě do nich jsou zapíchávány speciální jehly. Z tohoto popisu tedy jasně ... Číst více »

Konec klasické kávy, nyní je populární zelená káva

zelenakavanaturvitac m

O zelené kávě se v poslední době mluví velmi často. Pomáhá odbourávat tuky, zlepšuje metabolismus a také snižuje hladinu špatného cholesterolu. Omlazuje pokožku, napomáhá k silnějším vlasům. Co dalšího ještě umí a co to vlastně zelená káva je? Zelená káva není nic jiného než zelená nepražená kávová zrna. Díky tomu, že neprojdou pražením, se v nich zachová řada vitaminů a mají ... Číst více »

Zbavte se zápachu nohou snadno a rychle

foot

Nepříjemný zápach z nohou zná bohužel asi spousta z nás. Nevábná vůně může poměrně nepříjemně zkomplikovat život. A to nejenom ten soukromý, ale především ten pracovní. Proč byste se měli cítit trapně při návštěvě svých přátel, když s nevábným zápachem nohou lze účinně bojovat? Tipy, jak se zbavit zápachu nohou Základem všeho je bezpochyby pravidelná hygiena. Tu není radno podceňovat v žádném případě. Mnohdy ... Číst více »

Jak vyzrát na nespavost

Jak vyzrat na nespavost

Nespavost neboli insomnie trápí nejednoho z nás. Lidé jsou dnes ve stresu, neustále v nich proudí nahromaděné napětí, což se následně projevuje právě na kvalitě jejich spánku. Jelikož mluvíme o jedné z nejdůležitějších činností během dne, zejména při dlouhodobé nespavosti musíme zpozornit a snažit se problém vyřešit. Jenže jak vyzrát na nespavost, se kterou možná už pár týdnů svádíme neutichající ... Číst více »

Stav vlasů ovlivňuje také genetika

girl

I když rady dnešních influencerů, blogerů a nejrůznějších rádoby odborníků slibují mnohé, pravdou je, že základem vlasů je jednoznačně genetika. Není možné, aby člověk z černými havraními vlasy a rodinnými dispozicemi k brzkému šedivění měl ještě v padesáti stále stejnou hřívu a stejně tak není možné, aby měly dvě ženy s různým přírodním odstínem vlasů stejnou kvalitu a hustotu vlasového ... Číst více »

Keto dieta vám pomůžete zhubnout

ketodieta

Nejste spokojeni se svou postavou? Rádi byste změnili jídelníček a shodili přebytečná kila? Potom byste měli vědět, že jenom pohyb k pozitivnímu výsledku nestačí. Alfou a omegou je v tomto směru strava. Ideálně, když celý proces uspíšíte prostřednictvím vhodně zvolené diety. Těch je samozřejmě více než dost. Jestliže hledáte něco účinného, zdravého a osvědčeného, bude vám nápomocna keto dieta. Jak funguje keto ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu