de de de


Novinky:
Home » Zdraví

Zdraví

 • Medvědí česnek je zdravý. Přírodu kvůli němu ale neničte

  Medvědí česnek je zdravý. Přírodu kvůli němu ale neničte

  S přicházejícím jarem přichází i spousta zeleně kolem nás. Ve spleti nejrůznějších rostlin si samozřejmě nelze nepovšimnout ani bylinek prospěšných pro lidské tělo. Jednou z poměrně vyhledávaných rostlin se v poslední době stal medvědí česnek. O jeho účincích a výskytu vás budeme informovat v následujících řádcích. Čím je přínosný medvědí česnek? Medvědí česnek je velice bohatou zásobárnou vitamínů a ... ...

 • Podpořte svoji imunitu s pomocí doplňků stravy

  Podpořte svoji imunitu s pomocí doplňků stravy

  Člověk by měl svému tělu dodávat patřičné množství vitamínů, minerálů a dalších látek, které zvyšují přirozenou obranyschopnost. Navíc v této době, kdy je silná imunita tím, co bychom měli chtít nejvíce. Je však pravdou, že někdy ani stravou nedoženete to, co tělo opravdu potřebuje. Pak přichází na přetřes doplňky stravy. Graviola Plus pro podporu imunity Jestliže ... ...

 • Návod, jak zbavit lískové ořechy slupky

  Návod, jak zbavit lískové ořechy slupky

  Lískové ořechy nejsou jen pro Popelku. Vám sice možná nezařídí prince a štěstí do konce života, ale pokud je budete občas konzumovat, obohatí váš jídelníček o mnoho zdravých tuků, biotin, hořčík, kyselinu listovou, vápník, zinek a samozřejmě i o vlákninu. Jediný háček je v tom, že všechny tyto živiny jsou ukryté pod tvrdou skořápkou a ... ...

Medvědí česnek je zdravý. Přírodu kvůli němu ale neničte

medvedi cesnek

S přicházejícím jarem přichází i spousta zeleně kolem nás. Ve spleti nejrůznějších rostlin si samozřejmě nelze nepovšimnout ani bylinek prospěšných pro lidské tělo. Jednou z poměrně vyhledávaných rostlin se v poslední době stal medvědí česnek. O jeho účincích a výskytu vás budeme informovat v následujících řádcích. Čím je přínosný medvědí česnek? Medvědí česnek je velice bohatou zásobárnou vitamínů a minerálů. Obsahuje dostatek vitamínu C, ... Číst více »

Podpořte svoji imunitu s pomocí doplňků stravy

naturvita banner

Člověk by měl svému tělu dodávat patřičné množství vitamínů, minerálů a dalších látek, které zvyšují přirozenou obranyschopnost. Navíc v této době, kdy je silná imunita tím, co bychom měli chtít nejvíce. Je však pravdou, že někdy ani stravou nedoženete to, co tělo opravdu potřebuje. Pak přichází na přetřes doplňky stravy. Graviola Plus pro podporu imunity Jestliže v tomto směru chcete vsadit na ... Číst více »

Návod, jak zbavit lískové ořechy slupky

big boy liskove orechy v cokolade white brownie by mamadomisha g

Lískové ořechy nejsou jen pro Popelku. Vám sice možná nezařídí prince a štěstí do konce života, ale pokud je budete občas konzumovat, obohatí váš jídelníček o mnoho zdravých tuků, biotin, hořčík, kyselinu listovou, vápník, zinek a samozřejmě i o vlákninu. Jediný háček je v tom, že všechny tyto živiny jsou ukryté pod tvrdou skořápkou a ještě ve slupce. Hodila by ... Číst více »

Nakupujte respirátory a roušky na internetu

respiratory

Současná doba spojená s onemocněním COVID-19 si žádá své. Jsou to nejenom různá omezení a ekonomické dopady, ale také ochrana zdraví. V tomto směru máme na mysli ochranu dýchacích cest před nežádoucími viry. Právě v takovém případě vám budou nápomocny respirátory, roušky a ústenky. Vybírejte tu správnou kvalitu Adekvátní ochrana se pochopitelně odvíjí od patřičné kvality těchto produktů. Především respirátory musí splňovat všechny ... Číst více »

Smoothie bude přínosem pro vaše tělo

smoothie

Smoothie je výrazem, se kterým se setkal bezpochyby každý. Pokud ne, tak vám můžeme sdělit, že jde o speciální zeleninové a ovocné nápoje, které neslouží ani tak k zahnání žízně, jako spíše velká porce vitamínů. A to těch prospěšných pro lidské tělo. My vám nyní prozradíme, v čem je smoothie přínosné a jak vytvořit to skutečně zdravé smoothie. Hlavní výhody smoothie Pokud ... Číst více »

Víte, jak se dožít vysokého věku?

older

Dlouhověkost, to je bezpochyby sen každého z nás. Je mezi námi asi jenom velice malé množství lidí, kteří by si nechtěli užívat se svou rodinou do vysokého věku. Jestliže k takovým šťastlivcům chcete patřit také, musíte pro to něco udělat. Ideálně, když si osvojíte několik přínosných zvyků. Začněte zdravým jídlem Vysokého věku se můžete dožít za předpokladu, že začnete dobře jíst. Na ... Číst více »

Volně prodejné léky si objednejte online!

ACC lekarna

Více než 70 % žen bojuje s vaginálními problémy, ke kterým patří především záněty a vaginální infekce. Těchto obtíží se lze snadno zbavit volně prodejnými léky. Volně prodejné léky si objednáte online V současné době lze mnoho produktů nakoupit z pohodlí domova na internetu. Není nutné navštěvovat kamenné prodejny a ztrácet tak čas. K internetovým prodejnám se připojily i lékárny. Online lékárna má celou ... Číst více »

Jak léčit zánět močového měchýře?

bolest

Zánět močového měchýře neboli cystitida je poměrně nepříjemným a bolestivým zdravotním problémem. Vzhledem k anatomické struktuře vylučovací soustavy trápí mnohem častěji ženy než muže, statistiky uvádějí, že alespoň jednou za život se s ním setká více než padesát procent žen. Jaké jsou nejčastější příznaky zánětu a jak se ho v případě nutnosti co nejúčinněji a nejrychleji zbavit? Nejčastější příčiny zánětu močového měchýře Nejčastěji ... Číst více »

Čím si vybavit dům či byt, aby bylo naše tělo fit

Svaly i kosti potřebují pravidelný pohyb! Zvlášť v dnešní koronavirové době, kdy řada lidí tráví celé dni doma na home office, je to více než potřebné. Určitě sami víte, že po celodenním sezení u počítače, je jen těžké se narovnat a najít motivaci na cvičení. Proto, jakmile to jde, jděte ven. Pokud se to ale zrovna nedá, pořiďte si domů ... Číst více »

Nepodceňujte péči o své vlasy

oro therapy

Vlasy bezpochyby patří k viditelným přednostem mnohých žen. Dají se upravovat nejenom z pohledu délky a střihu, ale také barevného podání. Zkrátka nedílná součást ženského těla, která dotváří výsledný outfit. Pokud pravidelně měníte účesy, vlasy často myjete a sušíte, je samozřejmě zapotřebí dodat jim odpovídající péči. V tomto směru vám mohou být nápomocny výrobky značky Fanola. Ty jsou zaměřeny na nejrůznější typy vlasů. ... Číst více »

Doplňky stravy posílí vaše tělo

naturvita banner biosil

Aktuální doba si ze zdravotního hlediska žádá své. Pokud se chcete vyhnout nejrůznějším chřipkám a jiným komplikacím podobného rázu, dopřejte svému tělu dostatek vitamínů. Ty pochopitelně můžete konzumovat v surové podobě, pravděpodobně však nepokryjete jejich dostatečné množství. Mnohem lepší je vsadit na vhodné doplňky stravy. Ty vám pomohou zvýšit imunitu v těle, stanou se efektivní prevencí proti chřipce a nachlazení, potlačí jakoukoliv ... Číst více »

Zdravá výživa každý den

cekankovy sirup

Veškerá strava, kterou člověk konzumuje, má vliv na jeho celkový stav. Nejedná se jen o váhu či kondici, ale také o psychickou stránku a předně zdravotní stav. Správně nastavený zdravý jídelníček V dnešní době se stále více dbá na zdravé produkty a v podstatě je to velmi dobře. Tím že se správně a především zdravě stravujeme, tak tím sloužíme svému zdraví. Kvalitně ... Číst více »

Ketonová dieta v praxi

keto dieta

O ketonové dietě bylo napsáno již hodně článků. Jen málokdo si však dokáže představit, jak vlastně taková dieta vypadá a co obnáší. Keto dieta od Ketomix, to je to, čemu se budeme dnes věnovat podrobněji. Na úvod je třeba říci, že tento způsob hubnutí je vhodný pro toho, kdo se chce zbavit přebytečných kil šetrnějším způsobem. Je zdravý a plný ... Číst více »

Čajový obřad s Matcha tea vám přinese vzpruhu i relaxaci

matcha powder exotic herbs

Čaj Matcha se připravuje z jemně namletého prášku jasné zelené barvy, který pochází z předem zpracovaných čajových lístků. Již před stovkami let jej využívali Japonci k mystickému čajovému obřadu s předem stanovenými přísnými pravidly. Dodnes je tento druh čaje uznáván pro svoje výjimečné účinky jako elixír zdraví a dlouhověkosti. Svoji sytě tmavou barvu získává Matcha tea díky růstu ve stínu Matcha Tea tvoří přes ... Číst více »

Přírodní doplňky stravy pro zdraví a krásu

naturvita

Každodenní stres, únava, problémy s trávením, oslabená imunita a nekvalitní spánek. Přesně tyto a podobné neduhy má spousta z nás. Mnohdy je těžké se jich zbavit jen změnou životního stylu. Někdy to zkrátka nejde. Přesto existuje řešení, jak toho docílit. Zaměřte se na vitamíny, minerály a přírodní doplňky stravy, s nimiž to dokážete. Antistres, Moruše a další Pokud chcete posílit svůj imunitní systém, ... Číst více »

Léčba artrózy za pomoci kmenových buněk

lecba artrozy

Máte problémy se svými klouby? Trpíte při každém pohybu? Přesně takové jsou nežádoucí příznaky artrózy, která postihuje spoustu lidí. A nemusí jít pouze o postarší pacienty. Léčba kloubů je pak tím prvním, co zajímá asi jakéhokoliv člověka postiženého tímto onemocněním. Jestliže v tomto směru chcete docílit pozitivních výsledků, přinášíme jedno řešení. Síla a moc kmenových buněk Zaměřte se na kmenové buňky. ... Číst více »

Vodní usazeniny ničí vaše domácí spotřebiče? Jděte na to chytře

DeLonghi EcoDecalk odvápňovač ml

Snad každý z nás se někdy dostal do křížku s vodním kamenem. Ten se usazuje ve varných konvicích, je příčinou nevzhledných skvrn na koupelnových dlaždicích a bateriích a především ucpává úzká místa kávovarů, napařovacích žehliček a dalších těžko dostupných prostor. Jak poznáte, že máte tvrdou vodu a co je její příčinou? Nejsnazším indikátorem je intenzita usazování vodního kamene ve vaší varné konvici. ... Číst více »

Příznak infarktu a mrtvice. Rady, jak se jim vyhnout

infarkt

Infarkt i mrtvice jsou velkým strašákem spousty z nás. Onemocnění, které se sebou přináší trvalé následky a v mnoha případech bohužel vede k úmrtí. Právě proto se spousta lidí snaží předcházet takovým obtížím. Abyste se vyhnuli jednomu nebo druhému, je zapotřebí dodržovat jisté věci. Zároveň se vyplatí vědět o mrtvici a infarktu co možná nejvíce informací, abyste takové obtíže dokázali zavčasu zpozorovat a ... Číst více »

Výhody a nevýhody kontaktních čoček

edcaabeaceecddfebffd

Kontaktní čočky patří do kategorie moderních zdravotnických pomůcek, které plnohodnotně nahrazují dioptrické brýle. Jejich rozmach sahá zhruba do konce 19. století. Od té doby byl jejich vývoj díky moderním technologiím posunut hodně kupředu. Dnes jsou každodenním doplňkem mnohých lidí kolem nás a ani o tom nevíme. Novodobé kontaktní čočky jsou vyráběny z nejrůznějších materiálů. Jejich základní rozdělení je v podobě čoček tvrdých ... Číst více »

Vlastní obličejová hydratační maska ve 3 snadných krocích

Krásná pokožka je pouze pokožka, která je hydratovaná. Je známo, že člověk potřebuje denně vypít 8 až 12 šálků vody, jenomže k celkové hydrataci to nestačí. Připravili jsme pro vás tip na pleťovou masku, která se postará o hydrataci vaší pokožky z venku. Někdy máme hektický denní program, který nám nedovoluje dostatečně hydratovat. Tělo má mechanismy, které vyvolávají žízeň, takže nám dá ... Číst více »