de de de


Novinky:
Home » Zdraví

Zdraví

 • Doplňky stravy pro vaše lepší zdraví

  Doplňky stravy pro vaše lepší zdraví

  Nepodceňujte své zdraví, ať už jste žena nebo muž. Jak budete přistupovat ke svému tělu, tak se vám v následujících letech odvděčí. Chcete-li stále překypovat vitalitou, zakomponujte do svého každodenního žití správné vitamíny a minerály. Spolehněte se na přírodní doplňky stravy, mezi které patří kupříkladu Kyselina listová Super, jejímž výrobcem je společnost NATURVITA. Co přináší kyselina ... ...

 • Trápí vás bolavé a popraskané bradavky při kojení nebo v těhotenství? Vyzkoušejte lanolinovou mast!

  Trápí vás bolavé a popraskané bradavky při kojení nebo v těhotenství? Vyzkoušejte lanolinovou mast!

  Hledáte pomoc pro zklidnění citlivých, bolavých nebo suchých bradavek? Lanolinová mast je přírodní pomocník, který vám uleví a pomůže ve vašich začátcích s miminkem. Čím je výjimečná? Lanolinová mast se vyrábí z vlny ovcí a je 100% přírodní. 100% přírodní Mast obsahujicí čistý 100% lanolin nejvyšší kvality s certifikátem CPK (Certifikovaná Přírodní Kosmetika) neobsahuje žádné přidané ... ...

 • Pět způsobů, jak zůstat klidný pod tlakem

  Pět způsobů, jak zůstat klidný pod tlakem

  Zdá se, že tempo života neustále zrychluje a chvíle klidu jsou vzácnější než kdy jindy. Čelíme nekonečným deadlinům, sociálním tlakům a požadavkům, které testují naše hranice. V těchto chvílích se může zdát, že stres musí být neodmyslitelnou součástí našeho života. Ale co když existuje způsob, jak všechny tyhle překážky zvládnout? Jsou nástroje a metody, které ... ...

Doplňky stravy pro vaše lepší zdraví

doplnky stravy

Nepodceňujte své zdraví, ať už jste žena nebo muž. Jak budete přistupovat ke svému tělu, tak se vám v následujících letech odvděčí. Chcete-li stále překypovat vitalitou, zakomponujte do svého každodenního žití správné vitamíny a minerály. Spolehněte se na přírodní doplňky stravy, mezi které patří kupříkladu Kyselina listová Super, jejímž výrobcem je společnost NATURVITA. Co přináší kyselina listová? Tento přírodní doplněk stravy ... Číst více »

Trápí vás bolavé a popraskané bradavky při kojení nebo v těhotenství? Vyzkoušejte lanolinovou mast!

detska prirodni kosmetika

Hledáte pomoc pro zklidnění citlivých, bolavých nebo suchých bradavek? Lanolinová mast je přírodní pomocník, který vám uleví a pomůže ve vašich začátcích s miminkem. Čím je výjimečná? Lanolinová mast se vyrábí z vlny ovcí a je 100% přírodní. 100% přírodní Mast obsahujicí čistý 100% lanolin nejvyšší kvality s certifikátem CPK (Certifikovaná Přírodní Kosmetika) neobsahuje žádné přidané látky, konzervanty, přidané vůně, ani ... Číst více »

Pět způsobů, jak zůstat klidný pod tlakem

antistresove hracky

Zdá se, že tempo života neustále zrychluje a chvíle klidu jsou vzácnější než kdy jindy. Čelíme nekonečným deadlinům, sociálním tlakům a požadavkům, které testují naše hranice. V těchto chvílích se může zdát, že stres musí být neodmyslitelnou součástí našeho života. Ale co když existuje způsob, jak všechny tyhle překážky zvládnout? Jsou nástroje a metody, které vám pomůžou zůstat klidnými a ... Číst více »

Vybírejte si kosmetiku s kvalitním složením

biokosmetika

Kosmetika je nedílnou součástí našich životů. Ať už v malé, či velké míře, všichni ji používáme. Pakliže se zamýšlíte nad tím, jakým produktům dát zelenou, vsaďte na biokosmetiku. Kvalitní produkty, které budou mít ekologické složení a obsah složek bude velkým přínosem pro vaše tělo. Taková kosmetika musí být voňavá, ale také účinná. Proto se pohodlně usaďte a začtěte se do ... Číst více »

Nejnovější trendy ve vývoji záchranářského vybavení

zdravotnicke pristroje

V dnešní době, kdy se svět neustále potýká s novými výzvami v oblasti zdravotnictví a bezpečnosti, je nezbytné, aby bylo záchranářské vybavení neustále inovováno a vylepšováno. Nejnovější trendy ve vývoji záchranářského vybavení naznačují, že jsme na prahu revoluce v způsobu, jakým poskytujeme první pomoc a zachraňujeme životy. V tomto článku se zaměříme na nejnovější inovace v oblasti vybavení zdravotnických zařízení, ... Číst více »

Jak vybírat nejlepší zdravotnické vybavení pro vaši nemocnici

vakuove matrace

Výběr nejlepšího vybavení zdravotnických zařízení je klíčovým krokem k zajištění vysoké kvality péče o pacienty a efektivního chodu vaší nemocnice. Ať už jde o zdravotnické přístroje, vakuové matrace či jiné nezbytné komponenty, správná volba může výrazně ovlivnit výsledky léčby a spokojenost pacientů. V tomto článku se podíváme na několik klíčových aspektů, které byste měli zvážit při výběru vybavení pro vaši ... Číst více »

Přírodní doplňky stravy prospěšné pro zdraví

zdravi

Každý z nás by se měl starat o své zdraví. Dvojnásob to platí v zimním období, kdy se vyskytují nejrůznější virózy, jsme podráždění a dopadá na nás chmurná nálada. Právě v této době je vhodné zaměřit se na podporu imunitního systému. V ideálním případě vsaďte na přírodní doplňky stravy. Jedním z nich je také KARNITIN + CHROM, jehož výrobcem je společnost NATURVITA. Co všechno vám ... Číst více »

Tipy, jak se zbavit nežádoucí deprese

depression

Pocity úzkosti, depresivní nálady a celková únava. Tak nějak vypadá nejenom podzimní deprese, ale i ta celoroční. Pokud se potýkáte s podobnými stavy, které jsou mnohdy podporovány zimním počasí, máme pro vás několik tipů. V první řadě si musíte uvědomit, že máte problém, s nímž je třeba co nejdříve něco dělat. Následně vám poradíme, jak na to. Znáte příznaky depresivních stavů? Jak už ... Číst více »

Víte, jak si poradit s angínou?

sick

Angína je nepříjemným onemocněním, které může postihnout každého z nás. Někdo na ni trpí více, jiný zase méně. Pokud s tímto zánětem mandlí nemáte ještě co dočinění, přinášíme vám několik praktických informací. Například to, jak takovou angínu vlastně poznat. Zároveň byste měli vědět, jak angínu léčit. Angína má jasně dané příznaky Pokud máte opravdu angínu v těle, nemine vás nepříjemná bolest v krku. Na ... Číst více »

Biochemické těhotenství není spontánní potrat. V čem se liší?

lookcool.cz modrykonik uvodni

Vždycky to bohužel nevyjde. Ale vůbec nejhorší je, když se počáteční radost změní jako mávnutím kouzelného proutku v naprostou beznaděj. V případě tzv. biochemického těhotenství je tomu zrovna tak. Gravidita se nekoná, i když k oplodnění došlo. A nejde ani o spontánní potrat. Co je to biochemické těhotenství? Biochemické těhotenství označuje stav, kdy se raný těhotenský test ukáže jako pozitivní, ... Číst více »

Podzimní deprese, úzkosti a další psychické stavy, které je vhodné řešit návštěvou psychoterapie

lookcool.cz adicare uvodni

Trápí vás s příchodem podzimu výkyvy nálad a pociťujete na sobě známky deprese? Potkala vás v nedávné době osobní tragédie či jiné trauma a potřebujete si jej zpracovat? Nebraňte se návštěvě specialisty. S tím správným vedením můžete opět dosáhnout stavu psychické pohody a vyrovnat se tak snáze s odchodem někoho blízkého a jinými traumatickými prožitky. Jak probíhá psychoterapie? Není to ... Číst více »

Jak snížit vysoký krevní tlak?

blood pressure

Vysoká krevní tlak sužuje poměrně velké množství Čechů. Tento nenápadný zabiják je postrachem mnohých. Pokud nechcete skončit se zdravotními komplikacemi nebo ještě hůře, měli byste se pokusit udělat vše pro snížení krevního tlaku. V následujících řádcích vám přinášíme několik praktických tipů. Začněte pravidelnými procházkami Pokud chcete snížit svůj vysoký tlak, začněte tím nejjednodušším a v podstatě i nejpříjemnějším způsobem. Choďte na procházky. ... Číst více »

Přírodní doplňky pro zdraví i krásu žen

vitalita

Vhodně zvolené doplňky stravy jsou jistě velkým příslibem zdraví a zároveň krásy. Takového cíle lze docílit primárně s použitím přírodních produktů. Pokud svému tělu budete v průběhu celého roku dodávat dostatečné množství těch správných minerálů, vitamínů a ostatních látek, domůžete se lepšího fyzického a psychického zdraví. Kapitolou samou o sobě je například produkt Meno Komfort, který ocení primárně ženy. Meno ... Číst více »

Facelift jako trend moderní doby. Kdy je zákrok na místě?

facelift

Stárnutí je přirozený proces, který postihuje každého z nás. Ovšem ne každý se s tímto stavem dokáže ztotožnit. Proto přichází na pomoc trend dnešní doby, a tím je facelift. Avšak co všechno s sebou přináší a kdy je tento zákrok na místě? Nežádoucí změny kůže S věkem kůže ztrácí svou elasticitu a pevnost, což se projevuje vráskami, povislými partiemi obličeje ... Číst více »

Zvolte si minerál pro posílení imunity a zdraví

mineral

Každý z nás jistě obdivoval malé krásné kameny, které okouzlí svým vzhledem. Mnohdy mohou být zakomponovány do nejrůznějších šperků a vy je tak můžete mít neustále při sobě. Málokdo však ví, že právě konkrétní typy minerálů mohou mít přínos pro lidské tělo. Stačí si pouze zvolit ten správný podle toho, co od něho očekáváte. Vzhled tak nemusí být jedinou klíčovou vlastností. ... Číst více »

Akné? Od teď už nebude mít šanci!

lookcool.cz bioderma uvodni

„Pomoc, zase beďar!“ Pupínky ničí sebevědomí teenagerům, ale lépe na tom nejsou ani dvacetiletí. Akné postihuje většinu mladých dospělých, přičemž ani vyšší věk není jistotou, že pleť bude čistá a hebká. Toto kožní onemocnění totiž může postihovat dospělé vlivem hormonálních zvratů i seniory, kterým způsobuje potíže například špinavé ovzduší. Jaké další faktory mají negativní vliv na pokožku a vedou ke ... Číst více »

Posilněte své tělo přírodními doplňky stravy

telo

Každý člověk by se měl starat o své tělo. Právě měsíc květen je mnohdy spojen s nejrůznějšími virózami. Proto posilněte imunitu a detoxikujte svou fyzickou schránku. Nápomocny vám k tomu budou libovolné vitamíny a doplňky stravy. Pokud se pro takové preparáty rozhodnete, vydejte se cestou přírodních produktů. Typickým příkladem je Chrom Combi od společnosti NATURVITA. V čem je Chrom Combi přínosný pro tělo? ... Číst více »

Jak být po porodu co nejdříve fit?

pregnancy

Každé ženě se mění tělo nejenom před porodem, ale také po porodu. Jestliže se chcete co možná nejdříve navrátit do formu, přinášíme vám osvědčených tipů. Na úvod všeho je ale důležité zdůraznit, že nic se nemá přehánět, takže vše, co budete podnikat v honbě za krásnou postavou dělejte s mírou. A to především v šestinedělí. Pitný režim a kojení Možná vám to nepřijde ... Číst více »

Jak vypadá tradiční způsob přípravy yerba maté?

DSC

Yerba maté je nápoj, který si postupně získává své příznivce i u nás. Pochází z Jižní Ameriky a jeho základem jsou sušené lístky rostliny zvané Cesmína paraquajská. Látky obsažené v této rostlině mají výborné energizující účinky, ze kterých těží mnoho lidí. Přidáte se mezi ně? Nejvíce pozitivních účinků z pití yerba maté získáte, pokud si ho připravíte tradičním způsobem. A ... Číst více »

Jak káva ovlivňuje naše zdraví

kava ovlivnuje zdravi

Popíjení kávy má pozitivní vliv na naše zdraví. Tedy alespoň o tom se vedou dlouhé diskuze na internetu. A člověk se tak má tendenci ptát, jestli skutečně výběrová káva, kterou má tendenci několikrát denně popíjet, mu zajistí několik zdravotních benefitů. A my pro vás máme pozitivní zprávu – je to skutečně tak. A není to jen o kofeinu, který má ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu