de de de


Novinky:
Home » Zdraví

Zdraví

 • Víte, jak si poradit s angínou?

  Víte, jak si poradit s angínou?

  Angína je nepříjemným onemocněním, které může postihnout každého z nás. Někdo na ni trpí více, jiný zase méně. Pokud s tímto zánětem mandlí nemáte ještě co dočinění, přinášíme vám několik praktických informací. Například to, jak takovou angínu vlastně poznat. Zároveň byste měli vědět, jak angínu léčit. Angína má jasně dané příznaky Pokud máte opravdu angínu v těle, nemine ... ...

 • Biochemické těhotenství není spontánní potrat. V čem se liší?

  Biochemické těhotenství není spontánní potrat. V čem se liší?

  Vždycky to bohužel nevyjde. Ale vůbec nejhorší je, když se počáteční radost změní jako mávnutím kouzelného proutku v naprostou beznaděj. V případě tzv. biochemického těhotenství je tomu zrovna tak. Gravidita se nekoná, i když k oplodnění došlo. A nejde ani o spontánní potrat. Co je to biochemické těhotenství? Biochemické těhotenství označuje stav, kdy se raný ... ...

 • Podzimní deprese, úzkosti a další psychické stavy, které je vhodné řešit návštěvou psychoterapie

  Podzimní deprese, úzkosti a další psychické stavy, které je vhodné řešit návštěvou psychoterapie

  Trápí vás s příchodem podzimu výkyvy nálad a pociťujete na sobě známky deprese? Potkala vás v nedávné době osobní tragédie či jiné trauma a potřebujete si jej zpracovat? Nebraňte se návštěvě specialisty. S tím správným vedením můžete opět dosáhnout stavu psychické pohody a vyrovnat se tak snáze s odchodem někoho blízkého a jinými traumatickými prožitky. ... ...

Víte, jak si poradit s angínou?

sick

Angína je nepříjemným onemocněním, které může postihnout každého z nás. Někdo na ni trpí více, jiný zase méně. Pokud s tímto zánětem mandlí nemáte ještě co dočinění, přinášíme vám několik praktických informací. Například to, jak takovou angínu vlastně poznat. Zároveň byste měli vědět, jak angínu léčit. Angína má jasně dané příznaky Pokud máte opravdu angínu v těle, nemine vás nepříjemná bolest v krku. Na ... Číst více »

Biochemické těhotenství není spontánní potrat. V čem se liší?

lookcool.cz modrykonik uvodni

Vždycky to bohužel nevyjde. Ale vůbec nejhorší je, když se počáteční radost změní jako mávnutím kouzelného proutku v naprostou beznaděj. V případě tzv. biochemického těhotenství je tomu zrovna tak. Gravidita se nekoná, i když k oplodnění došlo. A nejde ani o spontánní potrat. Co je to biochemické těhotenství? Biochemické těhotenství označuje stav, kdy se raný těhotenský test ukáže jako pozitivní, ... Číst více »

Podzimní deprese, úzkosti a další psychické stavy, které je vhodné řešit návštěvou psychoterapie

lookcool.cz adicare uvodni

Trápí vás s příchodem podzimu výkyvy nálad a pociťujete na sobě známky deprese? Potkala vás v nedávné době osobní tragédie či jiné trauma a potřebujete si jej zpracovat? Nebraňte se návštěvě specialisty. S tím správným vedením můžete opět dosáhnout stavu psychické pohody a vyrovnat se tak snáze s odchodem někoho blízkého a jinými traumatickými prožitky. Jak probíhá psychoterapie? Není to ... Číst více »

Jak snížit vysoký krevní tlak?

blood pressure

Vysoká krevní tlak sužuje poměrně velké množství Čechů. Tento nenápadný zabiják je postrachem mnohých. Pokud nechcete skončit se zdravotními komplikacemi nebo ještě hůře, měli byste se pokusit udělat vše pro snížení krevního tlaku. V následujících řádcích vám přinášíme několik praktických tipů. Začněte pravidelnými procházkami Pokud chcete snížit svůj vysoký tlak, začněte tím nejjednodušším a v podstatě i nejpříjemnějším způsobem. Choďte na procházky. ... Číst více »

Přírodní doplňky pro zdraví i krásu žen

vitalita

Vhodně zvolené doplňky stravy jsou jistě velkým příslibem zdraví a zároveň krásy. Takového cíle lze docílit primárně s použitím přírodních produktů. Pokud svému tělu budete v průběhu celého roku dodávat dostatečné množství těch správných minerálů, vitamínů a ostatních látek, domůžete se lepšího fyzického a psychického zdraví. Kapitolou samou o sobě je například produkt Meno Komfort, který ocení primárně ženy. Meno ... Číst více »

Facelift jako trend moderní doby. Kdy je zákrok na místě?

facelift

Stárnutí je přirozený proces, který postihuje každého z nás. Ovšem ne každý se s tímto stavem dokáže ztotožnit. Proto přichází na pomoc trend dnešní doby, a tím je facelift. Avšak co všechno s sebou přináší a kdy je tento zákrok na místě? Nežádoucí změny kůže S věkem kůže ztrácí svou elasticitu a pevnost, což se projevuje vráskami, povislými partiemi obličeje ... Číst více »

Zvolte si minerál pro posílení imunity a zdraví

mineral

Každý z nás jistě obdivoval malé krásné kameny, které okouzlí svým vzhledem. Mnohdy mohou být zakomponovány do nejrůznějších šperků a vy je tak můžete mít neustále při sobě. Málokdo však ví, že právě konkrétní typy minerálů mohou mít přínos pro lidské tělo. Stačí si pouze zvolit ten správný podle toho, co od něho očekáváte. Vzhled tak nemusí být jedinou klíčovou vlastností. ... Číst více »

Akné? Od teď už nebude mít šanci!

lookcool.cz bioderma uvodni

„Pomoc, zase beďar!“ Pupínky ničí sebevědomí teenagerům, ale lépe na tom nejsou ani dvacetiletí. Akné postihuje většinu mladých dospělých, přičemž ani vyšší věk není jistotou, že pleť bude čistá a hebká. Toto kožní onemocnění totiž může postihovat dospělé vlivem hormonálních zvratů i seniory, kterým způsobuje potíže například špinavé ovzduší. Jaké další faktory mají negativní vliv na pokožku a vedou ke ... Číst více »

Posilněte své tělo přírodními doplňky stravy

telo

Každý člověk by se měl starat o své tělo. Právě měsíc květen je mnohdy spojen s nejrůznějšími virózami. Proto posilněte imunitu a detoxikujte svou fyzickou schránku. Nápomocny vám k tomu budou libovolné vitamíny a doplňky stravy. Pokud se pro takové preparáty rozhodnete, vydejte se cestou přírodních produktů. Typickým příkladem je Chrom Combi od společnosti NATURVITA. V čem je Chrom Combi přínosný pro tělo? ... Číst více »

Jak být po porodu co nejdříve fit?

pregnancy

Každé ženě se mění tělo nejenom před porodem, ale také po porodu. Jestliže se chcete co možná nejdříve navrátit do formu, přinášíme vám osvědčených tipů. Na úvod všeho je ale důležité zdůraznit, že nic se nemá přehánět, takže vše, co budete podnikat v honbě za krásnou postavou dělejte s mírou. A to především v šestinedělí. Pitný režim a kojení Možná vám to nepřijde ... Číst více »

Jak vypadá tradiční způsob přípravy yerba maté?

DSC

Yerba maté je nápoj, který si postupně získává své příznivce i u nás. Pochází z Jižní Ameriky a jeho základem jsou sušené lístky rostliny zvané Cesmína paraquajská. Látky obsažené v této rostlině mají výborné energizující účinky, ze kterých těží mnoho lidí. Přidáte se mezi ně? Nejvíce pozitivních účinků z pití yerba maté získáte, pokud si ho připravíte tradičním způsobem. A ... Číst více »

Jak káva ovlivňuje naše zdraví

kava ovlivnuje zdravi

Popíjení kávy má pozitivní vliv na naše zdraví. Tedy alespoň o tom se vedou dlouhé diskuze na internetu. A člověk se tak má tendenci ptát, jestli skutečně výběrová káva, kterou má tendenci několikrát denně popíjet, mu zajistí několik zdravotních benefitů. A my pro vás máme pozitivní zprávu – je to skutečně tak. A není to jen o kofeinu, který má ... Číst více »

Bojujte proti stresu a posilujte svůj imunitní systém s ašvagandou

asvaganda

Starobylá ájurvédská bylina známá svými regeneračními účinky je ašvaganda. Někdy na ni můžete narazit i pod názvem Withanie snodárná. Jde o silný adaptogen, který pomáhá tělu lépe zvládat fyzickou a psychickou zátěž. Pro jaké účely se ještě používá ašvaganda a jaké příležitosti jsou jako dělané k tomu poznat její pozitivní účinky na vlastní kůži? Snižování stresu Kromě schopnosti snižovat stres ... Číst více »

Víte, co je to Dornova metoda?

massages

Dornova metoda je pojmem, se kterým se lze setkat především v oblasti rehabilitace. Jak už prozrazuje název, metoda byla pojmenována po svém zakladateli Dieteru Dornovi, který žil v letech 1938 až 2011. Rodák z Bavorska se speciální cviky naučil v mládí, kdy si poškodil páteř při zvedání velkého kmene. Tehdy ho během velice krátké chvíle vyléčil jeden z místních sedláků obdarovaný právě těmito schopnostmi. Dorn ... Číst více »

Nepodceňujte v tomto období doplňky stravy

doplnky stravy

Chcete se v zimním období vyhnout zdravotním potížím spojeným s oslabenou imunitou? Pak byste měli svému tělu dopřávat odpovídající množství minerálů a vitamínů. Zaměřte se na přírodní produkty, které vašemu tělu prospějí v maximální možné míře. Zlepší například spánek, posílí obranyschopnost organismu a kladně se podepíší na duševní rovnováze. Rostlinné výtažky Tryptosen Vsaďte na kozlík lékařský ve formě koncentrovaného extraktu. Přesně to nabízí ... Číst více »

Užijte si masáže, které pomohou vašemu tělu

masaze

Každý z nás občas pociťuje fyzickou únavu. Pokud k tomu dojde, měli bychom se zastavit a své tělo nepřetěžovat. I fyzická schránka člověka potřebuje patřičný odpočinek a regeneraci. A právě k odstranění nejrůznějších bolestí, napětí a podobně slouží masáže. Jestliže o jejich možnostech nemáte moc velké povědomí, začtěte se do následujících řádků. Zdravotní masáže jsou přínosem Za pojmem masáže se ukrývá velká spousta ... Číst více »

Pevné a zdravé vlasy nejsou samozřejmost

pevne a zdrave vlasy

Pyšnit se krásnou a zdravou hřívou není samozřejmost. Řadu žen (a nejen žen) trápí přílišné řídnutí, vypadávání, také roztřepené konečky a celková velmi nízká kvalita vlasů. Na vině může být hned několik faktorů, se kterými se pojďme seznámit. A zároveň si také poodhalme, jak pevných a zdravých vlasů dosáhnout, aby nám jejich stávající stav už dál neničil naše sebevědomí. Genetika ... Číst více »

Víte, jak se zbavit nepříjemné migrény?

headache

Migréna je pojmem, se kterým se bohužel velká spousta z nás setkala osobně. Nepříjemná bolest hlavy, která dokáže dokonale zhatit celý den. Migrénu lze definovat jako pulzující bolest jednostrannou. To znamená, že obvykle se týká levé nebo pravé strany hlavy, nejčastěji kolem spánku a očního okolí. Jestliže migrénou trpíte pravidelně, prozradíme vám, jak se s ní vypořádat. Předcházejte bolesti hlavy Na počátku ... Číst více »

Podpořte své zdraví vhodným doplňkem stravy

allicor super

Zdraví bychom měli mít všichni na prvním místě. S přicházejícím podzimem a zimou to platí dvojnásob. Právě v tomto období nás mohou ohrožovat nejrůznější virová onemocnění. Abyste s nimi dobře bojovali, je zapotřebí podpořit celkovou imunitu. Dopřávejte svému tělu nezbytné vitamíny, minerály a podobné látky. Vyzkoušejte například česnekové tablety. Česnekové tablety ALLICOR Super Ať už se rozhodnete své zdraví podpořit ... Číst více »

Hemeroidy a vše, co byste o nich měli vědět

hemorrhoids

Člověka mohou sužovat nejrůznější onemocnění komplikující život. Jedním z nich jsou také hemeroidy. Nepříjemné svědění konečníku, problémy při vyprazdňování, krvácení, výrůstky a podobné neduhy. Tohle všechno jsou hemeroidy, které jsou povětšinou citlivějším tématem. Možná právě proto je vhodné o nich vědět alespoň vše základní. Nejprve je vhodné zmínit, že jde o v podstatě o cévní pletence, které mohou nabývat odlišné podoby. Je ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu