de de de


Novinky:

Zdraví

 • Zdravá výživa každý den

  Zdravá výživa každý den

  Veškerá strava, kterou člověk konzumuje, má vliv na jeho celkový stav. Nejedná se jen o váhu či kondici, ale také o psychickou stránku a předně zdravotní stav. Správně nastavený zdravý jídelníček V dnešní době se stále více dbá na zdravé produkty a v podstatě je to velmi dobře. Tím že se správně a především zdravě stravujeme, tak ... ...

 • Ketonová dieta v praxi

  Ketonová dieta v praxi

  O ketonové dietě bylo napsáno již hodně článků. Jen málokdo si však dokáže představit, jak vlastně taková dieta vypadá a co obnáší. Keto dieta od Ketomix, to je to, čemu se budeme dnes věnovat podrobněji. Na úvod je třeba říci, že tento způsob hubnutí je vhodný pro toho, kdo se chce zbavit přebytečných kil šetrnějším ... ...

 • Čajový obřad s Matcha tea vám přinese vzpruhu i relaxaci

  Čajový obřad s Matcha tea vám přinese vzpruhu i relaxaci

  Čaj Matcha se připravuje z jemně namletého prášku jasné zelené barvy, který pochází z předem zpracovaných čajových lístků. Již před stovkami let jej využívali Japonci k mystickému čajovému obřadu s předem stanovenými přísnými pravidly. Dodnes je tento druh čaje uznáván pro svoje výjimečné účinky jako elixír zdraví a dlouhověkosti. Svoji sytě tmavou barvu získává Matcha tea díky růstu ve ... ...

Zdravá výživa každý den

cekankovy sirup

Veškerá strava, kterou člověk konzumuje, má vliv na jeho celkový stav. Nejedná se jen o váhu či kondici, ale také o psychickou stránku a předně zdravotní stav. Správně nastavený zdravý jídelníček V dnešní době se stále více dbá na zdravé produkty a v podstatě je to velmi dobře. Tím že se správně a především zdravě stravujeme, tak tím sloužíme svému zdraví. Kvalitně ... Číst více »

Ketonová dieta v praxi

keto dieta

O ketonové dietě bylo napsáno již hodně článků. Jen málokdo si však dokáže představit, jak vlastně taková dieta vypadá a co obnáší. Keto dieta od Ketomix, to je to, čemu se budeme dnes věnovat podrobněji. Na úvod je třeba říci, že tento způsob hubnutí je vhodný pro toho, kdo se chce zbavit přebytečných kil šetrnějším způsobem. Je zdravý a plný ... Číst více »

Čajový obřad s Matcha tea vám přinese vzpruhu i relaxaci

matcha powder exotic herbs

Čaj Matcha se připravuje z jemně namletého prášku jasné zelené barvy, který pochází z předem zpracovaných čajových lístků. Již před stovkami let jej využívali Japonci k mystickému čajovému obřadu s předem stanovenými přísnými pravidly. Dodnes je tento druh čaje uznáván pro svoje výjimečné účinky jako elixír zdraví a dlouhověkosti. Svoji sytě tmavou barvu získává Matcha tea díky růstu ve stínu Matcha Tea tvoří přes ... Číst více »

Přírodní doplňky stravy pro zdraví a krásu

naturvita

Každodenní stres, únava, problémy s trávením, oslabená imunita a nekvalitní spánek. Přesně tyto a podobné neduhy má spousta z nás. Mnohdy je těžké se jich zbavit jen změnou životního stylu. Někdy to zkrátka nejde. Přesto existuje řešení, jak toho docílit. Zaměřte se na vitamíny, minerály a přírodní doplňky stravy, s nimiž to dokážete. Antistres, Moruše a další Pokud chcete posílit svůj imunitní systém, ... Číst více »

Léčba artrózy za pomoci kmenových buněk

lecba artrozy

Máte problémy se svými klouby? Trpíte při každém pohybu? Přesně takové jsou nežádoucí příznaky artrózy, která postihuje spoustu lidí. A nemusí jít pouze o postarší pacienty. Léčba kloubů je pak tím prvním, co zajímá asi jakéhokoliv člověka postiženého tímto onemocněním. Jestliže v tomto směru chcete docílit pozitivních výsledků, přinášíme jedno řešení. Síla a moc kmenových buněk Zaměřte se na kmenové buňky. ... Číst více »

Vodní usazeniny ničí vaše domácí spotřebiče? Jděte na to chytře

DeLonghi EcoDecalk odvápňovač ml

Snad každý z nás se někdy dostal do křížku s vodním kamenem. Ten se usazuje ve varných konvicích, je příčinou nevzhledných skvrn na koupelnových dlaždicích a bateriích a především ucpává úzká místa kávovarů, napařovacích žehliček a dalších těžko dostupných prostor. Jak poznáte, že máte tvrdou vodu a co je její příčinou? Nejsnazším indikátorem je intenzita usazování vodního kamene ve vaší varné konvici. ... Číst více »

Příznak infarktu a mrtvice. Rady, jak se jim vyhnout

infarkt

Infarkt i mrtvice jsou velkým strašákem spousty z nás. Onemocnění, které se sebou přináší trvalé následky a v mnoha případech bohužel vede k úmrtí. Právě proto se spousta lidí snaží předcházet takovým obtížím. Abyste se vyhnuli jednomu nebo druhému, je zapotřebí dodržovat jisté věci. Zároveň se vyplatí vědět o mrtvici a infarktu co možná nejvíce informací, abyste takové obtíže dokázali zavčasu zpozorovat a ... Číst více »

Výhody a nevýhody kontaktních čoček

edcaabeaceecddfebffd

Kontaktní čočky patří do kategorie moderních zdravotnických pomůcek, které plnohodnotně nahrazují dioptrické brýle. Jejich rozmach sahá zhruba do konce 19. století. Od té doby byl jejich vývoj díky moderním technologiím posunut hodně kupředu. Dnes jsou každodenním doplňkem mnohých lidí kolem nás a ani o tom nevíme. Novodobé kontaktní čočky jsou vyráběny z nejrůznějších materiálů. Jejich základní rozdělení je v podobě čoček tvrdých ... Číst více »

Vlastní obličejová hydratační maska ve 3 snadných krocích

Krásná pokožka je pouze pokožka, která je hydratovaná. Je známo, že člověk potřebuje denně vypít 8 až 12 šálků vody, jenomže k celkové hydrataci to nestačí. Připravili jsme pro vás tip na pleťovou masku, která se postará o hydrataci vaší pokožky z venku. Někdy máme hektický denní program, který nám nedovoluje dostatečně hydratovat. Tělo má mechanismy, které vyvolávají žízeň, takže nám dá ... Číst více »

Co stojí za pevností naší pleti?

pevnost naší pleti

Zatímco pánové kosmetické věci moc neřeší, ženy jsou kosmetikou doslova posedlé. Dbají na to, aby jejich pleť vypadala neustále mladá a krásná, pevná a bez vrásek. Bohužel s postupem let vrásek ubývá, za což může nedostatečná pružnost naší pokožky. Nabízí se proto otázka, co stojí za pružností a pevností naší pleti a proč se najednou pevnost a pružnost začne vytrácet? ... Číst více »

Špičkovou veterinární kliniku poznáte podle vysoké úrovně ortopedické péče

VETERINÁRNÍ ORTOPEDIE A CHIRURGIE

Domácí mazlíčci jsou pro mnoho lidí rovnocennými členy domácnosti, jimž chtějí dopřát to nejlepší. Kupují jim kvalitní stravu, dopřejí jim pohodlný pelíšek a dostatek pohybu. Pozornost je rovněž věnována špičkové veterinární péči, která mazlíčkům dopřeje ten nejkvalitnější život. Potížím pohybového aparátu se nevyhnete Máte-li doma štěně, je třeba dbát odmalička na jeho správnou životosprávu, aby mu v dospělosti nehrozily ortopedické ... Číst více »

Moruše má na lidský organismus blahodárný vliv

naturvita banner biosil

Bohužel, v našich končinách je morušovník nedoceněná rostlina, přestože jeho plody se používají v tradiční čínské medicíně po tisíciletí. Už staří Číňané věděli o léčebných účincích moruše a jejích výhodách. Dokonce se setkáte s názory, že plody morušovníku patří mezi superpotraviny. Jak to tedy je? To vše si ukážeme v tomto článku. Morušovník má sladké plody, které vám zachutnají i ... Číst více »

Zbavte se bolesti zad. Tyto rychlé tipy vám poslouží jako první pomoc

edcafeaceecddfebdd

Bolest zad je potíž, která již dávno nepostihuje jen starší lidi. Dnes se s ní běžně potýkají i mladí, a dokonce i děti. Důvodů je spousta. Trávíme hodně času sezením, a navíc nesedíme úplně správně. Často se u počítače hrbíme, všelijak kroutíme a pak se divíme, že máme potíže. Měli bychom o ně dobře pečovat už od dětství. Čím později ... Číst více »

Těhotenský talíř: Těmto potravinám se raději vyhněte

Kopie souboru shutterstock

Pro některé nejkrásnější období života, pro jiné čekání na vysvobození v podobě porodu. Pro všechny ženy jde ale o jedny z nejzásadnějších měsíců v celém životě. Jak se stravovat, abyste předešla případným komplikacím? Zaměřte se zejména na dostatečný příjem vitamínu D3, jódu a omega-3 mastných kyselin, které podporují imunitu, normální růst a vývoj dítěte. Najdeme je například ve lněných či ... Číst více »

Zánět močového měchýře dokáže potrápit. Jak na léčbu rychle a efektivně?

toaleta

Kdo někdy zažil zánět močového měchýře nebo močových cest, velmi dobře ví, jak to dokáže bolet. Zánět močového měchýře neboli cystitida dovede skutečně pěkně potrápit. Alespoň jednou v životě cystitidou onemocní každá druhá žena. Nejde ale jen o příslušnice něžného pohlaví. Zánětem mohou trpět i muži, i když je pravda, že u nich je pravděpodobnost výrazně nižší. U žen je ... Číst více »

Máte dostatek tekutin?

voda pití

Voda je jednou ze základních složek lidského organismu, polovina hmotnosti našeho těla je tvořena vodou, a zároveň je voda pro náš život nezbytnou tekutinou. Obecně platí, že bez vody by život, nejen náš ale na celé planetě Zemi, nebyl. Zatímco bez vody člověk přežije maximálně tři dny, bez jídla týdny. Proč je pitný režim tak důležitý? Proto, abychom byli zdraví ... Číst více »

Zubař Ostrava: Kde si nechat udělat zubní implantáty?

zubni implantat

Kdo někdy trpěl na problémy se zuby, tak dá jistě za pravdu, jak nepříjemná situace to je. Bohužel někdy může stav dojít tak daleko, že zub musí jít ven, a právě v tu chvíli přichází řada na zubní implantáty. Může se jednat o zdlouhavý proces Jestliže váš čeká stomatologické ošetření, při němž dostanete nové zubní implantáty, jistě vás zajímá, co ... Číst více »

Jaké byliny naleznete v magazínu o přírodních léčivech?

kopr

Řada lidí dává před uměle vyrobenými doplňky stravy a chemickými léčivy přednost bylinkám. V tom případě je nutné mít dokonalý přehled o tom, jak která rostlina pomáhá, kdy ji sklízet, a co z ní lze připravit. Orsej nikdy nekonzumujte syrovou Žlutá pryskyřníkovitá květinka, jíž se daří hlavně ve vlhkém a stinném prostředí listnatých lesů, se jmenuje orsej jarní. Na tuto ... Číst více »

Krásný a zdravý úsměv

Zubní implantát

Krásné a zdravé zuby jsou jedním ze základů naší spokojenosti. V současné době není nutné se ošetření obávat. Stačí si jen vybrat kvalitní a citlivé odborníky. Krásný a zdravý úsměv je vaší vizitkou   Zajistit si kvalitní péči o svůj chrup je v dnešní době naprostou nutností a v podstatě standardem. Ne každé dentální pracoviště je ale dostatečně kvalitní a dokáže zajistit 100 % ... Číst více »

Péče o nohy je v zimě důležitá

Rotační elektronický odstraňovač ztvrdlé kůže

Možná nás to ani nenapadne, že v zimě snad ještě více než v létě potřebují naše nohy pravidelnou péči. Celé dny trávíme v často neprodyšných botách, zima a vlhko mohou být pro naše chodidla zbytečným zdrojem problémů. Denně pod lupou V létě nosíme otevřené sandále a pantofle a nohy tak mohou volně dýchat, jakmile se ale ochladí, je to přesně ... Číst více »