de de de


Novinky:
Home » Zdraví

Zdraví

 • Konec klasické kávy, nyní je populární zelená káva

  Konec klasické kávy, nyní je populární zelená káva

  O zelené kávě se v poslední době mluví velmi často. Pomáhá odbourávat tuky, zlepšuje metabolismus a také snižuje hladinu špatného cholesterolu. Omlazuje pokožku, napomáhá k silnějším vlasům. Co dalšího ještě umí a co to vlastně zelená káva je? Zelená káva není nic jiného než zelená nepražená kávová zrna. Díky tomu, že neprojdou pražením, se v nich ... ...

 • Zbavte se zápachu nohou snadno a rychle

  Zbavte se zápachu nohou snadno a rychle

  Nepříjemný zápach z nohou zná bohužel asi spousta z nás. Nevábná vůně může poměrně nepříjemně zkomplikovat život. A to nejenom ten soukromý, ale především ten pracovní. Proč byste se měli cítit trapně při návštěvě svých přátel, když s nevábným zápachem nohou lze účinně bojovat? Tipy, jak se zbavit zápachu nohou Základem všeho je bezpochyby pravidelná hygiena. Tu není ... ...

 • Jak vyzrát na nespavost

  Jak vyzrát na nespavost

  Nespavost neboli insomnie trápí nejednoho z nás. Lidé jsou dnes ve stresu, neustále v nich proudí nahromaděné napětí, což se následně projevuje právě na kvalitě jejich spánku. Jelikož mluvíme o jedné z nejdůležitějších činností během dne, zejména při dlouhodobé nespavosti musíme zpozornit a snažit se problém vyřešit. Jenže jak vyzrát na nespavost, se kterou možná ... ...

Konec klasické kávy, nyní je populární zelená káva

zelenakavanaturvitac m

O zelené kávě se v poslední době mluví velmi často. Pomáhá odbourávat tuky, zlepšuje metabolismus a také snižuje hladinu špatného cholesterolu. Omlazuje pokožku, napomáhá k silnějším vlasům. Co dalšího ještě umí a co to vlastně zelená káva je? Zelená káva není nic jiného než zelená nepražená kávová zrna. Díky tomu, že neprojdou pražením, se v nich zachová řada vitaminů a mají ... Číst více »

Zbavte se zápachu nohou snadno a rychle

foot

Nepříjemný zápach z nohou zná bohužel asi spousta z nás. Nevábná vůně může poměrně nepříjemně zkomplikovat život. A to nejenom ten soukromý, ale především ten pracovní. Proč byste se měli cítit trapně při návštěvě svých přátel, když s nevábným zápachem nohou lze účinně bojovat? Tipy, jak se zbavit zápachu nohou Základem všeho je bezpochyby pravidelná hygiena. Tu není radno podceňovat v žádném případě. Mnohdy ... Číst více »

Jak vyzrát na nespavost

Jak vyzrat na nespavost

Nespavost neboli insomnie trápí nejednoho z nás. Lidé jsou dnes ve stresu, neustále v nich proudí nahromaděné napětí, což se následně projevuje právě na kvalitě jejich spánku. Jelikož mluvíme o jedné z nejdůležitějších činností během dne, zejména při dlouhodobé nespavosti musíme zpozornit a snažit se problém vyřešit. Jenže jak vyzrát na nespavost, se kterou možná už pár týdnů svádíme neutichající ... Číst více »

Stav vlasů ovlivňuje také genetika

girl

I když rady dnešních influencerů, blogerů a nejrůznějších rádoby odborníků slibují mnohé, pravdou je, že základem vlasů je jednoznačně genetika. Není možné, aby člověk z černými havraními vlasy a rodinnými dispozicemi k brzkému šedivění měl ještě v padesáti stále stejnou hřívu a stejně tak není možné, aby měly dvě ženy s různým přírodním odstínem vlasů stejnou kvalitu a hustotu vlasového ... Číst více »

Keto dieta vám pomůžete zhubnout

ketodieta

Nejste spokojeni se svou postavou? Rádi byste změnili jídelníček a shodili přebytečná kila? Potom byste měli vědět, že jenom pohyb k pozitivnímu výsledku nestačí. Alfou a omegou je v tomto směru strava. Ideálně, když celý proces uspíšíte prostřednictvím vhodně zvolené diety. Těch je samozřejmě více než dost. Jestliže hledáte něco účinného, zdravého a osvědčeného, bude vám nápomocna keto dieta. Jak funguje keto ... Číst více »

Trápí vás akné? Poradíme vám, jak se ho zbavit

acne

Akné je bezpochyby nepříjemným kožním problémem. Nejčastěji vzniká kvůli tomu, že mazová žláza začne v daném místě produkovat větší množství mazu. Jeho výskyt zároveň mohou způsobovat i alergické reakce, infekce a podobně. I díky tomu lze rozlišovat hned několik typů akné. Základní dělení je následovné – Acne comedonica, Acne papulopustulosa a Acne conglobata. Prevence proti akné Jestliže se chcete vyhnout nevzhlednému ... Číst více »

Káva nám dodá bdělost a energii potřebnou pro zvládání každodenních životních nástrah

bio mleta kava bez kofeinu la cortadora g

Máte doma divoké malé štěně, které potřebuje pravidelné venčení a vy na něj nemáte energii? Anebo jste dokonce šťastnými rodiči malého dítěte, kteří pravidelně usínají lépe a dříve než jejich ratolest? To vše vyřeší hrnek kvalitní kávy. Obáváte se množství kofeinu, který je v kávě obsažený? Pak určitě vyzkoušejte kávu bez kofeinu, která vám přinese podobný chuťový zážitek jako běžná káva, ... Číst více »

Co zabírá na vrásky pod očima? Nepřidávejte si roky navíc

Co zabira na vrasky pod ocima Nepridavejte si roky navic

Vrásky pod očima – problém, který sužuje nejednu ženu. Jsou stejně nepříjemným kosmetickým problémem, jakým se jeví kruhy pod očima, které náš obličej okupují hlavně po probděné noci. Pokud s touto nedokonalostí dlouhodobě bojujete, máme pro vás několik tipů, jak s ní zatočit. Tradiční složkou, která je králem v tomto oboru, tak je kolagen. Tato ve vodě nerozpustná bílkovina se bohužel ... Číst více »

Medvědí česnek je zdravý. Přírodu kvůli němu ale neničte

medvedi cesnek

S přicházejícím jarem přichází i spousta zeleně kolem nás. Ve spleti nejrůznějších rostlin si samozřejmě nelze nepovšimnout ani bylinek prospěšných pro lidské tělo. Jednou z poměrně vyhledávaných rostlin se v poslední době stal medvědí česnek. O jeho účincích a výskytu vás budeme informovat v následujících řádcích. Čím je přínosný medvědí česnek? Medvědí česnek je velice bohatou zásobárnou vitamínů a minerálů. Obsahuje dostatek vitamínu C, ... Číst více »

Podpořte svoji imunitu s pomocí doplňků stravy

naturvita banner

Člověk by měl svému tělu dodávat patřičné množství vitamínů, minerálů a dalších látek, které zvyšují přirozenou obranyschopnost. Navíc v této době, kdy je silná imunita tím, co bychom měli chtít nejvíce. Je však pravdou, že někdy ani stravou nedoženete to, co tělo opravdu potřebuje. Pak přichází na přetřes doplňky stravy. Graviola Plus pro podporu imunity Jestliže v tomto směru chcete vsadit na ... Číst více »

Návod, jak zbavit lískové ořechy slupky

big boy liskove orechy v cokolade white brownie by mamadomisha g

Lískové ořechy nejsou jen pro Popelku. Vám sice možná nezařídí prince a štěstí do konce života, ale pokud je budete občas konzumovat, obohatí váš jídelníček o mnoho zdravých tuků, biotin, hořčík, kyselinu listovou, vápník, zinek a samozřejmě i o vlákninu. Jediný háček je v tom, že všechny tyto živiny jsou ukryté pod tvrdou skořápkou a ještě ve slupce. Hodila by ... Číst více »

Nakupujte respirátory a roušky na internetu

respiratory

Současná doba spojená s onemocněním COVID-19 si žádá své. Jsou to nejenom různá omezení a ekonomické dopady, ale také ochrana zdraví. V tomto směru máme na mysli ochranu dýchacích cest před nežádoucími viry. Právě v takovém případě vám budou nápomocny respirátory, roušky a ústenky. Vybírejte tu správnou kvalitu Adekvátní ochrana se pochopitelně odvíjí od patřičné kvality těchto produktů. Především respirátory musí splňovat všechny ... Číst více »

Smoothie bude přínosem pro vaše tělo

smoothie

Smoothie je výrazem, se kterým se setkal bezpochyby každý. Pokud ne, tak vám můžeme sdělit, že jde o speciální zeleninové a ovocné nápoje, které neslouží ani tak k zahnání žízně, jako spíše velká porce vitamínů. A to těch prospěšných pro lidské tělo. My vám nyní prozradíme, v čem je smoothie přínosné a jak vytvořit to skutečně zdravé smoothie. Hlavní výhody smoothie Pokud ... Číst více »

Víte, jak se dožít vysokého věku?

older

Dlouhověkost, to je bezpochyby sen každého z nás. Je mezi námi asi jenom velice malé množství lidí, kteří by si nechtěli užívat se svou rodinou do vysokého věku. Jestliže k takovým šťastlivcům chcete patřit také, musíte pro to něco udělat. Ideálně, když si osvojíte několik přínosných zvyků. Začněte zdravým jídlem Vysokého věku se můžete dožít za předpokladu, že začnete dobře jíst. Na ... Číst více »

Volně prodejné léky si objednejte online!

ACC lekarna

Více než 70 % žen bojuje s vaginálními problémy, ke kterým patří především záněty a vaginální infekce. Těchto obtíží se lze snadno zbavit volně prodejnými léky. Volně prodejné léky si objednáte online V současné době lze mnoho produktů nakoupit z pohodlí domova na internetu. Není nutné navštěvovat kamenné prodejny a ztrácet tak čas. K internetovým prodejnám se připojily i lékárny. Online lékárna má celou ... Číst více »

Jak léčit zánět močového měchýře?

bolest

Zánět močového měchýře neboli cystitida je poměrně nepříjemným a bolestivým zdravotním problémem. Vzhledem k anatomické struktuře vylučovací soustavy trápí mnohem častěji ženy než muže, statistiky uvádějí, že alespoň jednou za život se s ním setká více než padesát procent žen. Jaké jsou nejčastější příznaky zánětu a jak se ho v případě nutnosti co nejúčinněji a nejrychleji zbavit? Nejčastější příčiny zánětu močového měchýře Nejčastěji ... Číst více »

Čím si vybavit dům či byt, aby bylo naše tělo fit

Svaly i kosti potřebují pravidelný pohyb! Zvlášť v dnešní koronavirové době, kdy řada lidí tráví celé dni doma na home office, je to více než potřebné. Určitě sami víte, že po celodenním sezení u počítače, je jen těžké se narovnat a najít motivaci na cvičení. Proto, jakmile to jde, jděte ven. Pokud se to ale zrovna nedá, pořiďte si domů ... Číst více »

Nepodceňujte péči o své vlasy

oro therapy

Vlasy bezpochyby patří k viditelným přednostem mnohých žen. Dají se upravovat nejenom z pohledu délky a střihu, ale také barevného podání. Zkrátka nedílná součást ženského těla, která dotváří výsledný outfit. Pokud pravidelně měníte účesy, vlasy často myjete a sušíte, je samozřejmě zapotřebí dodat jim odpovídající péči. V tomto směru vám mohou být nápomocny výrobky značky Fanola. Ty jsou zaměřeny na nejrůznější typy vlasů. ... Číst více »

Doplňky stravy posílí vaše tělo

naturvita banner biosil

Aktuální doba si ze zdravotního hlediska žádá své. Pokud se chcete vyhnout nejrůznějším chřipkám a jiným komplikacím podobného rázu, dopřejte svému tělu dostatek vitamínů. Ty pochopitelně můžete konzumovat v surové podobě, pravděpodobně však nepokryjete jejich dostatečné množství. Mnohem lepší je vsadit na vhodné doplňky stravy. Ty vám pomohou zvýšit imunitu v těle, stanou se efektivní prevencí proti chřipce a nachlazení, potlačí jakoukoliv ... Číst více »

Zdravá výživa každý den

cekankovy sirup

Veškerá strava, kterou člověk konzumuje, má vliv na jeho celkový stav. Nejedná se jen o váhu či kondici, ale také o psychickou stránku a předně zdravotní stav. Správně nastavený zdravý jídelníček V dnešní době se stále více dbá na zdravé produkty a v podstatě je to velmi dobře. Tím že se správně a především zdravě stravujeme, tak tím sloužíme svému zdraví. Kvalitně ... Číst více »