de de de


Novinky:

Elektronika

 • Kvalitní server za polovic

  Kvalitní server za polovic

  Informace jsou dnes ceněny zlatem. Někteří se díky nim vzdělávají, jiní s nimi obchodují a jsou i takoví, kteří si je střeží jako oko v hlavě. Společnou otázkou všech zůstává, kam je uložit, aby byly v naprostém bezpečí. Není žádným novátorstvím, když je vznesen nárok, aby byly informace dostupné v elektronické podobě. Práce s nimi ... ...

 • Láká vás pracovat z domova a zajímáte se o IT?

  Láká vás pracovat z domova a zajímáte se o IT?

  Když si člověk hledá práci, informuje se dost často nejprve o benefitech dané společnosti a až poté rozhoduje finančním ohodnocení. Benefity jsou důvodem, proč se lidé rozhodují pro danou práci. Jaký je pro vás ten klíčový benefit, který vás přesvědčí práci vzít? Nejčastější odpovědí je Home Office, tedy možnost pracovat z pohodlí domova. Tato forma ... ...

 • Oprava iPhone svépomocí není dobrou volbou

  Oprava iPhone svépomocí není dobrou volbou

  Mobilní telefony značky iPhone jsou mezi uživateli hodně rozšířené a oblíbené. Pokud jej vlastníte a nechtěje poškodíte, měli byste se zamyslet nad tím, zde se vám tak drahé zařízení vyplatí opravovat svépomocí. Lepší je určitě vyhledat profesionální iphoneservis. V jeho případě máte totiž záruku, že dojde k odborné opravě dané závady. Vliv na to nemá jenom to, ... ...

Kvalitní server za polovic

lookcool.cz czech server cz nahledovy

Informace jsou dnes ceněny zlatem. Někteří se díky nim vzdělávají, jiní s nimi obchodují a jsou i takoví, kteří si je střeží jako oko v hlavě. Společnou otázkou všech zůstává, kam je uložit, aby byly v naprostém bezpečí. Není žádným novátorstvím, když je vznesen nárok, aby byly informace dostupné v elektronické podobě. Práce s nimi je rychlejší, pohodlnější a mnohem ... Číst více »

Láká vás pracovat z domova a zajímáte se o IT?

coffee 3047394 1920

Když si člověk hledá práci, informuje se dost často nejprve o benefitech dané společnosti a až poté rozhoduje finančním ohodnocení. Benefity jsou důvodem, proč se lidé rozhodují pro danou práci. Jaký je pro vás ten klíčový benefit, který vás přesvědčí práci vzít? Nejčastější odpovědí je Home Office, tedy možnost pracovat z pohodlí domova. Tato forma práce umožňuje i lidem z ... Číst více »

Oprava iPhone svépomocí není dobrou volbou

iphoneservis

Mobilní telefony značky iPhone jsou mezi uživateli hodně rozšířené a oblíbené. Pokud jej vlastníte a nechtěje poškodíte, měli byste se zamyslet nad tím, zde se vám tak drahé zařízení vyplatí opravovat svépomocí. Lepší je určitě vyhledat profesionální iphoneservis. V jeho případě máte totiž záruku, že dojde k odborné opravě dané závady. Vliv na to nemá jenom to, že nevlastníte vhodné nástroje pro ... Číst více »

Podle čeho vybrat kvalitní notebook?

notebook 1537811933

Při výběru notebooku byste se měli zaměřit primárně na to, k čemu tuto výpočetní techniku budete využívat. Je totiž rozdíl, zda si pořizujete notebook na multimédia a hry nebo vám postačí zařízení vhodné na běžnou kancelářskou práci. Právě tím se liší jednotlivé parametry notebooků. Kancelářské notebooky V jejich prospěch hovoří bezpochyby nižší pořizovací cena. Na trhu představují ve své podstatě ten nejlevnější ... Číst více »

Seznamte se s Markem Zuckerbergem

facebook button

Každý jistě zná jméno zakladatele Facebooku: Mark Zuckerberg. Málokdo ale ví, že je po rodičích Žid, i když se k tomuto náboženství nehlásí a nedokončil Harvardovu univerzitu kvůli nesplnění studijních povinností. Běžná americká rodina Mark Elliot Zuckerberg se narodil 14. května 1984 v Dobbs Ferry ve státě New York. Vyrůstal spolu s třemi sestrami v rodině psychiatričky a zubaře. Po ... Číst více »

Jak vybrat kameru a navigaci do auta?

navigace do auta

Kamera a navigace jsou v dnešní době dva nejvyhledávanější doplňky do libovolného dopravního prostředku. S pomocí prvního si natočíte situaci před sebou, což se vám může hodit při případném řešení následných problémů. S navigací naopak nikde nezabloudíte, a to nejenom v Česku, ale také v zahraničí. Máte-li zálusk na obě dvě elektronická zařízení, přinášíme vám několik praktických rad, které by vám měly pomoci s finálním nákupem. ... Číst více »

Historie firmy Google

Google

Google je bezpochyby synonymem dnešní doby. Jedním z největších celosvětových vyhledávačů, který se samozřejmě řadí také mezi ty nejpropracovanější. Akciová společnost, která aktuálně disponuje řadou předkládaných služeb a obřími tržbami v hodnotách miliard dolarů. Jaká je však historie Google? Kde započal vznik jednoho z nejpřínosnějších vyhledávacích nástrojů? Google historie pěkně od počátku Strůjcem všeho jsou dva kamarádi ze studií. Jména, která mají v oblasti ... Číst více »

Používáte aplikaci LetGo?

aplikace letgo

V dnešní době máte možnost prodat opotřebované oblečení a věci nejrůznějšími způsoby. Povětšinou je to za pomoci internetu. V této oblasti figuruje hned několik inzertních serverů. Ty do jisté míry disponují i svými mobilními variantami. Pakliže však chcete použité zboží prodávat nebo nakupovat jen s mobilním telefonem v ruce nezávisle na hledání a zadávání v počítači, bude vám nápomocna aplikace LetGo. Ta zaznamenává poměrně velký ... Číst více »

Kdy vyjde iPhone 8?

iphone 8

iPhone 8 je dlouho očekávanou novinkou značky Apple. Mobilní telefon, na nějž netrpělivě čeká bezpočet příznivců ukousnutého jablíčka. Je pravdou, že poslední roky byly vždy příslibem novinek, což ostatně dokazují modely iPhone SE nebo iPhone 7 a iPhone 7 plus. A ano, jak asi většina příznivců této značka správně tuší, nejinak tomu bude i letos. Navíc tento rok je pro ... Číst více »

Vlajková loď Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8+

samsng galaxy s8

Samsung je bezkonkurenčně výrobce, který chrlí na trh jedny z nejlepších mobilních telefonů vůbec. Zaměříte-li se na nejlepší produkty této značky, pak je zřejmé, že aktuálně narazíte na dva modely, jimiž jsou Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8+. Bezrámečkové mobilní telefony s propracovaným designem sázející především na celkovou originalitu a nadčasovost zpracování. O preciznosti výroby ostatně vypovídá kombinace kovu a skla. ... Číst více »

TOP 10 špionážnych zariadení za rok 2017

1

Vybrať si tú správnu špionážnu techniku môže byť občas problém. V tomto článku Vám predstavíme desať najlepších zariadení za rok 2017. Tento rebríček Vám môže Vaše rozhodovanie sa medzi produktmi uľahčiť. Okrem toho Vám prezradíme aj zopár tip, na čo dbať pri výbere. Výdrž batérie To, koľko vydrží zariadenie fungovať na jedno nabitie, je jedna z kľúčových informácií, ktoré by ... Číst více »

Kvalitní a lehká selfie tyč s tlačítkem, držák do auta nebo bezdrátová nabíječka pro váš mobilní telefon

Selfie tyč s tlačítkem pro mobilní telefon

Rádi fotíte s mobilním telefonem? Zvěčňujete sami sebe a své přátele v nejrůznějších situacích a na odlišných místech? Potom se vám určitě hodí praktický doplněk na pořizování osobních fotografií. Jak asi správně tušíte, je to selfie tyč s tlačítkem, s pomocí níž utvoříte podstatně lepší a originálnější vzpomínky, než kdy předtím. Vysouvací tyč s bezpečným držákem na telefon. Na opačné straně se nachází pohodlná rukojeť ... Číst více »

Chytrá datová úložiště do domácnosti

datove uloziste

Chytrá datová úložiště jsou dnes součástí nejenom firemního sektoru, ale také domácností. Lidé mají stále častěji potřebu sdílet své dokumenty a multimediální obsah s ostatními členy rodiny. Vyžadují zálohy a bezpečnost svých dat, o něž by neradi přišli. Mnohdy jde tato úložiště napojit na televizní obrazovky nebo herní konzole, kde se z nich stávají doslova převratná multimediální centra. Co to jsou však ... Číst více »

Historie rádia

radio

Rádio nebo lépe rozhlas, je nedílnou součástí mnohých domácností a komerčních prostor. Dnes jde v podstatě o naprosto běžnou záležitost, kterou využíváme jak v automobilu, venku, tak v pohodlí vlastního křesla. Rozhlas lze označit, jako přenos zvuku na určitou vzdálenost. Jednosměrný provoz, který je zajišťován přenosem akustických frekvencí, jež se převádí na elektrické signály. Využívány tak jsou elektromagnetické vlny a modulace. Běžný uživatel ... Číst více »

Vybíráme nové domácí kino

domaci kino

I přestože na multimediální kina narazíte v každém větším městě, roste zájem o jejich domácí podobu. Lidé si chtějí stále častěji užívat tohoto nevšedního zážitku v pohodlí vlastního příbytku. Abyste se však při sledování svého filmu měli opravdu na co těšit, musíte v první řadě zvolit to správné domácí kino. Dnes už na nákup tohoto zařízení nepohlížejte, jako na pořízení několika reproduktorů. Vnímejte ... Číst více »

Nejlepší mobil zakoupíte na základě kvalitních recenzí

recenze mobil

Mobilní telefony jsou něčím, bez čehož by si pravděpodobně většina z nás nedokázala představit svůj běžný den. Podle čeho ale takový mobil vybrat? Na co se zaměřit ve spleti desítek výrobků, navíc když některým parametrům vůbec nerozumíte? Efektivní a praktickou pomůckou vám v tomto směru budou recenze mobilních telefonů. Zkušenosti ostatních uživatelů, kteří jsou schopni předložit skutečné a pravdivé informace týkající se ... Číst více »

Stolní držák monitoru pro lepší práci

drzak monitoru

Práce na velkém monitoru je určitě velice příjemná a přehledná. Čas od času je však zapotřebí obrazovku natočit jinak, posunout si ji blíže nebo dokonce postavit na výšku, abyste mohli lépe pracovat se zobrazovanými daty. A právě v ten moment se může vyskytnout problém s polohovatelností. Tento neduh lze ale vyřešit za pomoci moderního kancelářského držáku. Je to stolní držák na ... Číst více »

Vytvořte si vlastní kryt na mobil

kryt na Samsung

Stále více lidí se v dnešní době vydává cestou originality a osobitého stylu. To platí nejenom v oblékání či bytových dekoracích. Týká se to také mobilních telefonů, potažmo jejich zadních krytů. Pakliže se nespokojíte se základní nabídkou mnohých prodejců, vydejte se individuálním směrem. Je to například kryt na IPhone a jiné značky. Vlastní motiv, obrázek nebo grafický symbol vyrobený zcela na míru. ... Číst více »

Dieselová elektrocentrála vždy splní svůj účel

foto03 oprava

Přemýšleli jste někdy o tom, co byste si počali bez kvalitní elektrocentrály? Potřebovali byste v současné době spíše dieselagregát, který je výkonnější? Pokud se Vaše požadavky změnily a nyní jste o mnoho náročnější, je nutné najít dieselagregát, který by splňoval i náročné požadavky. Zařízení, na kterém vše stojí Elektrocentrála většího výkonu se povětšinou vyrábí jako stacionární záložní zdroj elektrické energie, který ... Číst více »

Výhodný pronájem kopírek Vám ušetří až 50% nákladů na tisk a kopírování

tomados pronajem tiskaren tomados

Kopírka je jedním ze základních vybavení dnešních kanceláří a v mnoha firmách se stala naprosto nezbytným pomocníkem v jejich činnosti. Opravdu kvalitní kopírka ale není nijak levnou záležitostí, a pokud jich potřebujete více, jsou náklady na jejich pořízení a provoz poměrně vysoké. Jedním z řešení tohoto problému je jejich pronájem, který má oproti nákupu celou řadu výhod a to nejen ... Číst více »