de de de


Novinky:
Home » Elektronika

Elektronika

 • Využívejte v domácnosti moderní technologie

  Využívejte v domácnosti moderní technologie

  Dnešní svět nám nabízí spoustu novodobých hraček, s nimiž si můžeme ulehčit každodenní život. Jsou to moderní technologie, které představují chytré domácnosti. Pokud chcete objevit možnosti tohoto světa, začtěte se do následujících řádků. Seznámíme vás s výdobytky, s nimiž se hodně rychle sžijete. Inteligentní domov Vaším odrazovým můstkem se stane pojem SmartHome neboli chytrá domácnost. Inteligentní řešení, které ... ...

 • Výkup iPhone za dobré ceny a online

  Výkup iPhone za dobré ceny a online

  Patříte k příznivcům technologií Apple? Pak jistě využíváte také jejich mobilní telefony iPhone. V jejich případě dochází každoročně k příchodu nového modelu, který vždy nabízí něco nového a lepšího. Jestliže v tomto směru chcete jít s dobou, ale nemáte zájem investovat tak vysoké peníze, přinášíme vám řešení. Pořiďte si použitý iPhone Jednoduše vsaďte na prodej použitých mobilních telefonů iPhone, které ... ...

 • Chcete spolehlivý telefon, který vám vydrží řadu let? Nekupujte nejlevnější produkty

  Chcete spolehlivý telefon, který vám vydrží řadu let? Nekupujte nejlevnější produkty

  Asi nikdo z nás již v dnešní době nepopírá důležitost chytrých mobilů, které se staly neoddělitelnou součástí všech každodenních lidských činností. Pro někoho představují nekonečný zdroj zábavy, pro jiného slouží jako zdroj informací během studia, zatímco některým jedincům vydělávají na živobytí. Ať už tedy máte jakýkoliv důvod k jejich používání, určitě potřebujete solidní výrobek. Jak ... ...

Využívejte v domácnosti moderní technologie

smart home

Dnešní svět nám nabízí spoustu novodobých hraček, s nimiž si můžeme ulehčit každodenní život. Jsou to moderní technologie, které představují chytré domácnosti. Pokud chcete objevit možnosti tohoto světa, začtěte se do následujících řádků. Seznámíme vás s výdobytky, s nimiž se hodně rychle sžijete. Inteligentní domov Vaším odrazovým můstkem se stane pojem SmartHome neboli chytrá domácnost. Inteligentní řešení, které dokáže prostřednictvím jednoho systému skloubit ... Číst více »

Výkup iPhone za dobré ceny a online

vykup iphone

Patříte k příznivcům technologií Apple? Pak jistě využíváte také jejich mobilní telefony iPhone. V jejich případě dochází každoročně k příchodu nového modelu, který vždy nabízí něco nového a lepšího. Jestliže v tomto směru chcete jít s dobou, ale nemáte zájem investovat tak vysoké peníze, přinášíme vám řešení. Pořiďte si použitý iPhone Jednoduše vsaďte na prodej použitých mobilních telefonů iPhone, které jsou však v perfektním stavu. Tohle ... Číst více »

Chcete spolehlivý telefon, který vám vydrží řadu let? Nekupujte nejlevnější produkty

okay

Asi nikdo z nás již v dnešní době nepopírá důležitost chytrých mobilů, které se staly neoddělitelnou součástí všech každodenních lidských činností. Pro někoho představují nekonečný zdroj zábavy, pro jiného slouží jako zdroj informací během studia, zatímco některým jedincům vydělávají na živobytí. Ať už tedy máte jakýkoliv důvod k jejich používání, určitě potřebujete solidní výrobek. Jak jej vybrat? Nepostradatelný pomocník V ... Číst více »

Mýty a fakta o repasovaných počítačích

pocitac

Uvažujete o nákupu postarší výpočetní techniky? Setkáváte se však s názory, že repasované počítače už za moc nestojí a je lepší investovat do těch zcela nových? Tak právě tyto mýty vám poměrně snadno a rychle vyvrátíme. Nesmíte totiž věřit všemu, co se kde povídá. I starší výpočetní technika odvede dobrou práci Určitě nedejte na mýty o tom, že pouze procesory ... Číst více »

HUAWEI Scale 3 Pro nejlepší zařízení pro připojení Wi-Fi a Bluetooth v moderní době

FCCEBDCCECEBEFAFDCAFDmp

HUAWEI Scale 3 Pro BMI Inteligentní váha tělesného tuku, s 8elektrodami, připojením Wi-Fi/Bluetooth, synchronizací 22 tělesných indikátorů s aplikací HUAWEI Health, bílá Úchvatné barevné schéma: HUAWEI Scale 3 Pro vypadá každým kouskem jako elegantní domácí ozdoba, svět vzdálený od obecných celobílých šupin. Povrch matného skla je potažen průhlednou ITO fólií pro lepší vodivost. 8elektrodová, vysoce přesná měření: HUAWEI Scale 3 Pro ... Číst více »

Tipy na originální kryty na iPhone

kryt na iphone

Pořídili jste si mobilní telefon značky iPhone? Potom byste si tento mobilní klenot měli patřičným způsobem chránit. A to nejenom proti krádeži. Důležitá je i ochrana proti mechanickému poškození. Jen málokoho by nadchl poškrábaný telefon, rozbitá zadní část a podobně. Tohle všechno dokáže eliminovat vhodně zvolený obal na iPhone. Jaké jsou obaly na iPhone? Vybírat si můžete nejenom podle výsledného ... Číst více »

Profesionální servis mobilních telefonů

iPhone repair

V současné době si lze pořídit mobilní telefon celkem jednoduše. Horší je to s dostupným servisem, ačkoliv při správné volbě ani toto nebude žádný problém. Mobilní svět Není tak těžké se porozhlédnout kolem sebe, aby každý zaznamenal, jak moc získaly mobilní telefony oblibu. Je pravdou, že je poměrně dostatečné množství různých značek a aparátů, nicméně některé typy mobilních telefonů poskytnou svým uživatelům ... Číst více »

Vyberte si ten správný televizor do domácnosti

samsung tv

Televizor se stal nedílnou součástí asi každé domácnosti. Lidé mají televize nejenom v obývacím pokoji, ale umísťují je i do ostatních místností, kam patří třeba ložnice, dětský pokoj, kuchyně, pokoj pro hosty a podobně. Pokud právě vybíráte novou televizi, pomůžeme vám s nákupem. Na jaké parametry se zaměřit? Volba vhodné televize musí pochopitelně odpovídat tomu, jak moc jste nároční. Takovým pomyslným odrazovým ... Číst více »

Zdroje napětí pro domácnost i do výrobních zařízení

Mission

Okamžitý přístup k elektrické energii je dnes klíčovým faktorem nejen v domácnosti a různých provozech. Množství elektroniky ve všech sférách života nás nutí hledat vhodný zdroj napětí i během volného času, řízení vozu a řadě dalších situaci. Potřeba kvalitních zdrojů napětí navíc roste i díky využívání elektřiny i z jiných zdrojů než je veřejná distribuční síť. Různé jmenovité napětí a ... Číst více »

Tašky na střechu z fotovoltaických panelů jsou další z cest, jak získat elektřinu

fotovoltaicke panely

Stavba nového domu nebo rekonstrukce starého je finančně velmi nákladnou záležitostí. Jednou z nejdůležitějších součástí domu, ale bohužel také nejednou z těch, na které je potřeba nemalý obnos finančních prostředků, je střecha. Střecha jako taková, tedy její barva, tvar i struktura, představuje důležitý architektonický prvek, který má zejména funkci praktickou, ochrannou, kdy kvalitní a dobře provedená střecha ochrání interiér nejen před působením ... Číst více »

Co je to osciloskop? A kdy se používá?

osciloskop

V elektronických laboratořích představuje osciloskop jeden z nenahraditelných přístrojů. Současný trh je rozmanitý a nabízí několik různých variant, přičemž z nejširšího hlediska se osciloskopy rozdělují na analogové a digitální. Samotné zařízení prošlo poměrně velkým vývojem. Osciloskop je elektronický měřicí přístroj, jenž disponuje obrazovkou, na které je zaznamenáván průběh měřeného napěťového signálu. Co se týče analogových variant, ještě se dále v ... Číst více »

Repasované či předváděcí notebooky a počítače: Žádný problém!

Uvažujete o koupi lepšího a výkonnějšího počítače či notebooku? Určitě jste přemýšleli nad tím, jak ušetřit a nekupovat kompletně nový přístroj, a narazili jste na repasované nebo předváděcí počítače či notebooky. Nemáte s nimi žádné zkušenosti? V tomto článku jsme pro vás shrnuli výhody a nevýhody jednotlivých počítačů podle původu. Repasované počítače a notebooky Nepředstavujte si repasovaný počítač nebo notebook jako ošuntělý přístroj, ... Číst více »

Bezdrátová sluchátka jsou velkým lákadlem

airpods

Sluchátka jsou doplňkem, který využíváme dnes a denně. Při cestě do práce, na dovolené, při relaxaci či kdekoliv jinde. Prostředek umožňující poslouchat hudbu nebo mluvené slovo kdekoliv a kdykoliv, aniž bychom tím kohokoliv omezovali nebo obtěžovali. Jestliže si právě vybíráte nová sluchátka, pak se možná zamyslete nad tím, jakému provedení dáte přednost. Drát už dnes nepatří mezi hlavní favority. Bezdrátové ... Číst více »

Víte, jak správně nabíjet mobilní telefon?

mobil

Mobilní telefony jsou naší nedílnou součástí. Komunikační nástroj, který mnohdy využíváme nejenom k pracovním účelům, ale také k zábavě, vzdělávání a k dalším činnostem. Není se proto čemu divit, že spousta lidí hledí do mobilu několik hodin denně. A to u chytrých mobilů s velkým displejem pěkně zatočí se spotřebou energie. Vybitý mobil pochopitelně řeší jeho opětovné nabití. A právě nyní se dostáváme ... Číst více »

Relé: Kde byste tuto elektrotechnickou součástku možná nečekali

relé

Elektromagnetická relé patří mezi velmi staré elektrotechnické součástky, které se využívají už hodně dlouho. Výborně demonstrují elektromagnetismus a pravděpodobně jste se o nich ve škole učili i vy. Možná však nevíte, jak běžnou součástí vašich životů jsou. Tradičně se elektromagnetická relé využívají pro spínání obvodů. Ovládají se jedním obvodem, kde může být malé napětí i proud, a spínají další obvod ... Číst více »

Jak na výběr digitálního piana

digitální piano

Hrajete rádi na klavír, ale vaši sousedé nadšení z několika hodinového cvičení sdílejí? Chcete svou hru zaznamenat do počítače a později použít? Nebaví vás klavír každou chvíli ladit? Řešením je pro vás digitální piano. Moderní varianta tohoto oblíbeného nástroje přináší mnoho výhod. Pokud se pro jeho pořízení rozhodnete, měli byste znát několik zásadních parametrů, na které byste se měli při ... Číst více »

Praní nikdy nebylo jednodušší – pračky a sušičky LORD

product

Vyprat prádlo je pro většinu lidí jednou z nepříliš příjemných domácích činností, které se ovšem nelze vyhnout. Patří k rutinním záležitostem, jež je třeba vykonávat téměř každý den. Jak vyprat snadno, rychle a efektivně? Vsaďte na kvalitní spotřebiče Pračka se řadí k typu domácích spotřebičů, které by vám měly několik let vydržet a po celou dobu odvádět kvalitní práci. Z ... Číst více »

Kvalitní server za polovic

lookcool.cz czech server cz nahledovy

Informace jsou dnes ceněny zlatem. Někteří se díky nim vzdělávají, jiní s nimi obchodují a jsou i takoví, kteří si je střeží jako oko v hlavě. Společnou otázkou všech zůstává, kam je uložit, aby byly v naprostém bezpečí. Není žádným novátorstvím, když je vznesen nárok, aby byly informace dostupné v elektronické podobě. Práce s nimi je rychlejší, pohodlnější a mnohem ... Číst více »

Láká vás pracovat z domova a zajímáte se o IT?

coffee 3047394 1920

Když si člověk hledá práci, informuje se dost často nejprve o benefitech dané společnosti a až poté rozhoduje finančním ohodnocení. Benefity jsou důvodem, proč se lidé rozhodují pro danou práci. Jaký je pro vás ten klíčový benefit, který vás přesvědčí práci vzít? Nejčastější odpovědí je Home Office, tedy možnost pracovat z pohodlí domova. Tato forma práce umožňuje i lidem z ... Číst více »

Oprava iPhone svépomocí není dobrou volbou

iphoneservis

Mobilní telefony značky iPhone jsou mezi uživateli hodně rozšířené a oblíbené. Pokud jej vlastníte a nechtěje poškodíte, měli byste se zamyslet nad tím, zde se vám tak drahé zařízení vyplatí opravovat svépomocí. Lepší je určitě vyhledat profesionální iphoneservis. V jeho případě máte totiž záruku, že dojde k odborné opravě dané závady. Vliv na to nemá jenom to, že nevlastníte vhodné nástroje pro ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu