de de de


Novinky:
Home » Zábava

Zábava

 • Zahradní houpačky a pískoviště pro děti

  Zahradní houpačky a pískoviště pro děti

  Přemýšlíte o tom, jak venku zabavit své malé ratolesti? Hledáte praktické, dlouhodobé a bezpečné řešení? V takovém případě vsaďte na dětské houpačky, které mohou nabývat bezpočtu podob. Na houpačkách se vyřádí všechny děti libovolného věku a pohlaví. Stačí pro ně vybrat jen ten správný produkt. Jaké jsou modely houpaček? Nejtypičtější jsou pochopitelně závěsné houpačky, které stačí ... ...

 • Začněte sbírat pohlednice snadno a levně

  Začněte sbírat pohlednice snadno a levně

  Každý z nás má nějakého koníčka, který ho baví, naplňuje a přináší mu radost. Jednou z oblíbených zálib jsou také pohlednice, respektive jejich sbírání. Pokud se do takového koníčku chcete pustit, svoji sbírku pochopitelně nemusíte plnit jen pohledy z míst, kde jste byli, ale i těmi, kde byste třeba chtěli být, popřípadě jsou pro vás krásné a zajímavé. ... ...

 • PLEASURE PUB – Tak trochu jiný bar

  PLEASURE PUB – Tak trochu jiný bar

  Pleasure Pub je bar provedený ve stylu alpských hospod, okořeněný Anglicko-Irskou příchutí. Převažuje tu dřevo a cihla. Dominantou je bar z historických trámů z počátku 18. století a starý klenbový strop. Tento pub najdete v Pohořelicích i v Rajhradě. Jakmile vykoukne sluníčko, přijde vám vhod i zdejší zahrádka. Víte, co jste si naposledy dali k obědu ... ...

Zahradní houpačky a pískoviště pro děti

houpacka na zahradu

Přemýšlíte o tom, jak venku zabavit své malé ratolesti? Hledáte praktické, dlouhodobé a bezpečné řešení? V takovém případě vsaďte na dětské houpačky, které mohou nabývat bezpočtu podob. Na houpačkách se vyřádí všechny děti libovolného věku a pohlaví. Stačí pro ně vybrat jen ten správný produkt. Jaké jsou modely houpaček? Nejtypičtější jsou pochopitelně závěsné houpačky, které stačí jen zavěsit za strom nebo ... Číst více »

Začněte sbírat pohlednice snadno a levně

album na pohlednice

Každý z nás má nějakého koníčka, který ho baví, naplňuje a přináší mu radost. Jednou z oblíbených zálib jsou také pohlednice, respektive jejich sbírání. Pokud se do takového koníčku chcete pustit, svoji sbírku pochopitelně nemusíte plnit jen pohledy z míst, kde jste byli, ale i těmi, kde byste třeba chtěli být, popřípadě jsou pro vás krásné a zajímavé. Pohledy na internetu V tomto směru ... Číst více »

PLEASURE PUB – Tak trochu jiný bar

restaurace jidlo

Pleasure Pub je bar provedený ve stylu alpských hospod, okořeněný Anglicko-Irskou příchutí. Převažuje tu dřevo a cihla. Dominantou je bar z historických trámů z počátku 18. století a starý klenbový strop. Tento pub najdete v Pohořelicích i v Rajhradě. Jakmile vykoukne sluníčko, přijde vám vhod i zdejší zahrádka. Víte, co jste si naposledy dali k obědu či k večeři a co jste ... Číst více »

Nejoblíbenější puzzle pro dospělé: Tohle jsou favoriti

image w h edbcfdbeeafaba

Puzzle pro dospělé jsou hitem již mnoho let. Baví kreativní ženy i muže „hračičky“. Které dospělácké puzzle bezkonkurečně poráží ostatní? Pro dospělé by puzzle měly být výzvou Dalo by se říct, že klasické puzzle pro dospělé začínají někde na 1000 dílcích. Budou to přesně ty puzzle, které složíme, ale už je nerozebíráme. Dílky slepíme a puzzle si vystavíme. Jenomže není ... Číst více »

Malování podle čísel je příjemný způsob relaxace

malujsi banner front orezano

Chcete si odpočinout od každodenního shonu? Hledáte způsob odpočinku, při kterém si vyčistíte hlavu a budete skutečně relaxovat? Potom vyzkoušejte malování podle čísel. V poslední době hodně oblíbenou metodu, díky níž se může stát malířem opravdu kdokoliv. O tom se ostatně můžete přesvědčit v následujících řádcích. Zábavné malování pro každého Malování podle čísel, to jsou ve své podstatě takové omalovánky podle čísel ... Číst více »

Které magnety jsou vodotěsné? Pogumované i ochrání podklad

umg ktere magnety jsou vodotesne pogumovane i ochrani podklad

Neodymové magnety jsou velice silné, ale působením vlhkosti mohou korodovat. Pro použití v exteriéru je proto lepší použít vodotěsné pogumované magnety, zapouzdřené v pryži nebo plastu. Jak vypadají a které další výhody mají? Čtěte dál. Neodymové magnety jsou vyrobené ze slitiny neodymu, železa, boru (NdFeB), případně příměsí dalších kovů. Jelikož jsou z kovů a obsahují i železo, působením vlhkosti korodují. ... Číst více »

Jak chovat tetru červenou

tetra

Tetra červená je jedna z nejoblíbenějších akvarijních ryb. Pochází z Jižní Ameriky, kde se vyskytuje především v Brazílii v pomalu tekoucích potocích, přítocích řek a ve stojatých vodách. Vzhled tetry červené Tetra červená má mírně zploštělé a protáhlé šedé lesklé tělo s bronzovými až červenými boky. Ploutve a zadní část těla jsou výrazně červené. Dorůstá do velikosti asi 4 centimetry. ... Číst více »

Co všechno udělat pro lepší psychickou pohodu?

happy

Psychická pohoda by měla být cílem každého z nás. Když se budeme cítit dobře a spokojeně, pozitivním způsobem se to odrazí také v našem životě. Jestliže se často trápíte a sužují vás neblahé pocity, poradíme vám, jak docílit ideální psychické pohody. Pozitivita na každém kroku Základem všeho je pozitivní myšlení. Snažte se myslet kladně a takové myšlenky přijímejte i od ostatních lidí. ... Číst více »

Průzkum puzzlí: Jaké druhy jsou v současnosti nejoblíbenější?

step puzzle nadezhda strelkina fairy of the forest puzzle teile. .fs

Puzzle jsou vlastně hračky pro děti i dospělé současně. Pro někoho budou tréninkem pro mozek, pro jiné relaxací, málokoho však nebaví. Jejich sortiment a možnosti mohou být dnes velice široké, a tak se nelze divit, že si mezi nimi ty své najde skutečně téměř každý. Které dnes patří mezi největší hity? Puzzle nejsou nijak mladým vynálezem, přestože by se mohlo ... Číst více »

Vytvoř svou únikovku: bav se a vydělávej

LgIPk c

Baví tě (únikové) hry? Vyprávění příběhů? Motat druhým hlavy šiframi a hádankami? Nebo prostě jen hledáš zajímavý způsob, jak vydělávat peníze a ještě se u toho bavit? Tvorba únikových her je mimořádně zajímavá možnost. Bavíme se o venkovních únikovkách bez rekvizit, takže jde v podstatě o to vytvořit poutavý příběh s venkovní trasou a vymyslet do něj zajímavé úkoly. S ... Číst více »

Naplánujte si s dětmi výlet za nevlídného počasí

children

Zná to asi každý rodič. Venku je špatné počasí, prší a vy nemůžete děti vypustit ven na zahradu nebo s nimi jít na dětské hřiště. Děti se tedy nudí, vyvádí nejrůznější vylomeniny a vy nevíte, co s nimi. Takové situaci však můžete poměrně snadno a rychle předejít. Stačí, když pro ně vymyslíte výlet uskutečnitelný i za nevlídného počasí. Co podniknout v dešti? Z logiky ... Číst více »

Dlouhé večery i homeoffice s dětmi – tyhle hry je zabaví

fotbalky

Jste jeden z těch rodičů, co mají homeoffice a zároveň děti na distanční výuce? Nevíte čím děti zabavit, aby vás nechaly alespoň chvíli v klidu pracovat? Nebo si prostě jen po náročných dnech chcete užít večer společnou zábavu? Máte doma nevyužitou místnost nebo prostor? Pokud ano, je teď ideální čas vytvořit si vlastní domácí hernu – místo, kam si vy ... Číst více »

Únikové hry mají v současnosti zelenou

jungle

Rozptýlení, zábava, únik z reality a procvičování logického myšlení. Tohle všechno a mnohé další přináší úniková hra Praha. Zapomeňte na počítačové hry a staňte se součástí něčeho skutečného. Prostřednictvím únikových her to lze udělat poměrně snadno a rychle. Escape Game Praha Boom této zábavní činnosti je na výši, o čemž se mimochodem můžete přesvědčit sami. A pokud nevíte, co si vybavit ... Číst více »

Hodinky jako další věc, kterou bude možné bezkontaktně platit

Hodinky jako další věc kterou bude možné bezkontaktně platit

Nakupování je činnost, kterou provozujeme dnes a denně. Nakupovat chodíme denně hlavně potraviny a je to logické, vždyť jíst potřebujeme každý den. Nicméně kromě nakupování potravin často nakupujeme i elektroniku, oblečení nebo nábytek. Většinou volíme nakupování přes internet, protože se jedná o rychlejší a často i cenově výhodnější nakupování. Svou objednávku jsme se už odnaučili platit takzvaně na dobírku, ale ... Číst více »

Živá cimbálovka zahraje v Praze i na vaší akci

Cimbálová muzika Petra Goryczky

Plánujete svatbu, chystáte oslavu narozenin či snad firemní večírek? Žádná z těchto akcí se neobejde bez hudby. Sice je možné pouštět moderní hity z reproduktorů, ovšem každý ví, že s živou kapelou se tohle nedá srovnávat. Co kdybyste si pozvali živou cimbálovku? Kdo by si myslel, že cimbálová muzika je populární pouze na Moravě, ten se hodně mýlí. Moravské, slovenské ... Číst více »

5 netradičních zážitků, které musíte tento rok vyzkoušet

IMG

Řekli jste si, že si tento rok užijete naplno? Nebo chcete vyzkoušet něco, na co do konce života nezapomenete? Tak se pohodlně usaďte, protože pro vás máme pět skvělých zážitků z nabídky zážitkovky pro chlapy Adrop.cz, o kterých by vás snad ani nenapadlo přemýšlet. A věřte, že po jejich vyzkoušení budete mít na tváři ten nejširší úsměv a zážitků na ... Číst více »

Navštivte Prahu a užijte si pořádnou dávku adrenalinu

indoor skydiving

Chystáte se na návštěvu hlavního města Prahy? Rozmýšlíte se, co všechno budete dělat, kam se podíváte a jak si co nejvíce zpestřit tento pobyt? Potom vám v následujícím článku přineseme několik praktických tipů, za které budete jistě rádi. Jsou to primárně adrenalinové zážitky Praha vhodné pro ty, kdo se nebojí dobrodružství a zmiňovaný adrenalin mají jako drogu. Adrenalinová zábava v Praze Praha ... Číst více »

V čem spočívají výhody repasovaného PC

PC logo

Potřebujete počítač pro hraní či práci? V obou případech jistě oceníte spolehlivost a dostatečný výkon v kombinaci s příznivou cenou. Právě to jsou důvody, proč je možné koupit repasované PC. Jejich kvalita je totiž srovnatelná s úplně novými kousky v originálních krabicích, ale cena často nižší až o několik tisíc korun, což může být výrazný rozdíl hlavně při napnutém rodinném ... Číst více »

Tipy na dárky pro manželku, které udělají radost

darek

Darovat něco manželce, nebo respektive ženě jako takové, to nebývá zrovna snadné. Ne každá žena je nadšená z každého dárku, který jí koupíte. Mnohé nadšení předstírají, jiné jsou dokonce rázem nešťastné, když jim darujete něco, o co neměly zájem nebo co nechtěly. A tak muži často přistupují k obdarovávání svých žen s velkou opatrností a nejraději jsou za tipy na ... Číst více »

Dárky ve znamení značky Calvin Klein

hodinky Calvin Klein

Přemýšlíte nad tím, co pořídit své drahé polovičce jako dárek? Přece jenom už jednotlivé dárky nakupujete nyní, než se do obchodů dostanou davy lidí, kteří vám seberou všechno, co jste plánovali své drahé polovičce darovat. Abyste nemuseli vybírat z posledních kousků, které v obchodě zůstanou, nakupte dárky už nyní. A my vám poradíme, čím svou drahou polovičku potěšit a překvapit. ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu