de de de


Novinky:
Home » Sport » Vybavení pro hokejisty
Vybavení pro hokejisty

Vybavení pro hokejisty

Malí i velcí hokejisté si zaslouží kvalitní výbavu pro svoje tréninky a zápasy. Kompletní vybavení zajistí nejen bezpečnost, ale také pohodlí během hokeje.

Kvalitní vybavení pro hokejisty

Oblíbili jste si hokej nejen z pozice diváka? Pořiďte si kvalitní hokejové vybavení, se kterým se vám bude příjemně hrát. Veškerou výbavu najdete na jednom místě.

Hokejové vybavení od A až po Z

Ať už sháníte cokoliv od hokejky, přes helmu a rukavice, dresy, chrániče až po nejrůznější doplňky, u nás pořídíte pohodlně vše na jednom místě. Nabízíme kompletní hokejové vybavení od A až po Z, takže ve vaší výbavě nebude nic chybět a budete si moci užít tréninky i samotné zápasy opravdu naplno, a to ať už z pozice hráče nebo brankáře.

Pohodlné hokejové rukavice jsou základ

Jednou z nejnutnějších věcí, bez které se hokejista neobejde, jsou jednoznačně pohodlné hokejové rukavice. V našem sortimentu je naleznete hned ve třech sekcích a to: žák, junior a senior. A praktické vlastnosti, které během používání hokejových rukavic oceníte? Zajistí vám pevný úchop hokejky a lehkou manipulaci s ní. Zároveň nabízí i potřebnou ochranu a komfort. S kvalitními rukavicemi budete suverénní a získáte profesionální pocit ze hry.

U nás pořídíte rukavice vhodné pro ty, co s hokejem teprve začínají, dále pro amatéry juniory, ale i pro zkušenější hráče.

Hokejka, se kterou budete střílet jedna báseň

Hokejka je nutnou a nezbytnou výbavou. Bez té by to samozřejmě nešlo. Není ovšem hokejka jako hokejka. Vybrat si můžete z dřevěného nebo kompozitového provedení.

Stojíte před rozhodnutím, zda zvolit dřevěnou nebo kompozitivou hokejku? Pro nejlepší pocit ze hry volte jednoznačně kompozitovou hokejku. Ta vám umožní hru si opravdu naplno užít. Vyznačuje se i vyšší efektivitou střelby. Hokejové hole si můžete vybrat z různých velikostí a provedení pro leváky i praváky.

Pořiďte si potřebnou výstroj a na ledě už vás nic nepřekvapí. S kvalitní hokejovou výbavou se totiž budete moci vyrovnat i profesionálním hráčům NHL.

Rate this post
Sdílejte článek

1 komentář

  1. Kristýna Ryglová

    Kvalitní vybavení je základ. Syn hraje hokej už dva roky a radši ani nechci vědět, kolik nás to všechno stálo 😀 . Naštěstí mu hokejové vybavení kupujeme tak nějak průběžně, takže mi pak ani nepřijde, že by nás to stálo hodně peněz. Na příští sezónu to zatím vypadá, že bude stačit jen nová hokejka. Už jsme ji objednali z https://www.bauerhockey.cz/hrac-hokejky , abychom to nenechávali na poslední chvíli. Za chvíli už začne syn trénovat, tak ať má s čím 🙂 .

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu