de de de


Novinky:
Home » Sport » Vybavení pro hokejisty

Vybavení pro hokejisty

Malí i velcí hokejisté si zaslouží kvalitní výbavu pro svoje tréninky a zápasy. Kompletní vybavení zajistí nejen bezpečnost, ale také pohodlí během hokeje.

Kvalitní vybavení pro hokejisty

Oblíbili jste si hokej nejen z pozice diváka? Pořiďte si kvalitní hokejové vybavení, se kterým se vám bude příjemně hrát. Veškerou výbavu najdete na jednom místě.

Hokejové vybavení od A až po Z

Ať už sháníte cokoliv od hokejky, přes helmu a rukavice, dresy, chrániče až po nejrůznější doplňky, u nás pořídíte pohodlně vše na jednom místě. Nabízíme kompletní hokejové vybavení od A až po Z, takže ve vaší výbavě nebude nic chybět a budete si moci užít tréninky i samotné zápasy opravdu naplno, a to ať už z pozice hráče nebo brankáře.

rukavice ccm qlt jr

Pohodlné hokejové rukavice jsou základ

Jednou z nejnutnějších věcí, bez které se hokejista neobejde, jsou jednoznačně pohodlné hokejové rukavice. V našem sortimentu je naleznete hned ve třech sekcích a to: žák, junior a senior. A praktické vlastnosti, které během používání hokejových rukavic oceníte? Zajistí vám pevný úchop hokejky a lehkou manipulaci s ní. Zároveň nabízí i potřebnou ochranu a komfort. S kvalitními rukavicemi budete suverénní a získáte profesionální pocit ze hry.

U nás pořídíte rukavice vhodné pro ty, co s hokejem teprve začínají, dále pro amatéry juniory, ale i pro zkušenější hráče.

Hokejka, se kterou budete střílet jedna báseň

Hokejka je nutnou a nezbytnou výbavou. Bez té by to samozřejmě nešlo. Není ovšem hokejka jako hokejka. Vybrat si můžete z dřevěného nebo kompozitového provedení.

Stojíte před rozhodnutím, zda zvolit dřevěnou nebo kompozitivou hokejku? Pro nejlepší pocit ze hry volte jednoznačně kompozitovou hokejku. Ta vám umožní hru si opravdu naplno užít. Vyznačuje se i vyšší efektivitou střelby. Hokejové hole si můžete vybrat z různých velikostí a provedení pro leváky i praváky.

Pořiďte si potřebnou výstroj a na ledě už vás nic nepřekvapí. S kvalitní hokejovou výbavou se totiž budete moci vyrovnat i profesionálním hráčům NHL.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*