de de de


Novinky:

Sport

 • Proč si pořídit elektrokolo

  Proč si pořídit elektrokolo

  Chcete dělat něco pro svou postavu a zvýšit svou fyzickou kondici? Pokud se sportem začínáte a vybrali jste si cyklistiku, tak nejlepší volbou je pro vás elektrokolo. Rozhodně neodvede všechnu práci za vás, ale výrazně vám pomůže v náročném terénu a ulehčí tak i náročnou vyjížďku. Jak funguje elektrokolo Elektrokolo je jízdním kolem, které má ... ...

 • Navštivte moderní skateshop Praha

  Navštivte moderní skateshop Praha

  Skate móda patří k velice oblíbeným a tomuto životnímu stylu podléhá velká spousta lidí. Obvykle těch, kdo se s nadšením vydávají obrážet speciální parky na skateboardu a užívají si této nekoneční zábavy plné adrenalinu a spousty triků. Jestliže také patříte k milovníkům tohoto života, pak vás určitě zaujme skateshop Praha. Na mysli máme konkrétně značku Ambassadors, která ... ...

 • Toulky českými skalními městy

  Toulky českými skalními městy

  Skalní města jsou jedním z fenoménů naší vlasti a přitahují množství návštěvníků, stejně jako historické památky. Většina skalních měst je pískovcových, ale najdeme i žulová nebo vytvořená z jiných hornin. Ty nejznámější najdeme v severních a východních Čechách a třeba Český ráj si bez nich nedovedeme představit. Na ploše Českého ráje je skalních měst několik, ... ...

Proč si pořídit elektrokolo

Chcete dělat něco pro svou postavu a zvýšit svou fyzickou kondici? Pokud se sportem začínáte a vybrali jste si cyklistiku, tak nejlepší volbou je pro vás elektrokolo. Rozhodně neodvede všechnu práci za vás, ale výrazně vám pomůže v náročném terénu a ulehčí tak i náročnou vyjížďku. Jak funguje elektrokolo Elektrokolo je jízdním kolem, které má přidaný pomocný motor. Sami si ... Číst více »

Navštivte moderní skateshop Praha

Skate móda patří k velice oblíbeným a tomuto životnímu stylu podléhá velká spousta lidí. Obvykle těch, kdo se s nadšením vydávají obrážet speciální parky na skateboardu a užívají si této nekoneční zábavy plné adrenalinu a spousty triků. Jestliže také patříte k milovníkům tohoto života, pak vás určitě zaujme skateshop Praha. Na mysli máme konkrétně značku Ambassadors, která je mezi lidmi v tomto odvětví ... Číst více »

Toulky českými skalními městy

Skalní města jsou jedním z fenoménů naší vlasti a přitahují množství návštěvníků, stejně jako historické památky. Většina skalních měst je pískovcových, ale najdeme i žulová nebo vytvořená z jiných hornin. Ty nejznámější najdeme v severních a východních Čechách a třeba Český ráj si bez nich nedovedeme představit. Na ploše Českého ráje je skalních měst několik, nejznámější je Hruboskalské skalní město ... Číst více »

Kam v Čechách na lyže?

Přichystali jsme pro vás přehled těch nejoblíbenějších lyžařských středisek u nás i v zahraničí. V dnešním článku se zaměříme na naši vlast, a pak se v dalších článcích přesuneme k našim západním sousedům do trochu jiných nadmořských výšek. Naše lyžařská střediska sice nemohou konkurovat alpským areálům, ale i tak mají co nabídnout. Mezi oblíbená místa patří Ski Ještěd. Díky skvělé ... Číst více »

Italské Alpy

Každým rokem nabírají italské Alpy víc a víc bodů v oblíbenosti. Je to hlavně kvůli kvalitním službám. Mohou se chlubit vynikající upraveností sjezdových tratí, dávají se záležet na jednoduchém značení a orientaci. Italové také velice dbají na bezpečnost jednotlivých tratí. Výhodou stálé modernizace je řada nových sedačkových a kabinových lanovek. Úchvatnost masivu Dolomit vše přibližuje až na samotnou hranici dokonalosti. ... Číst více »

Kdy začít se sportem u dítěte?

Otázka, na níž hledá odpověď velká spousta rodičů. Každý chce mít doma slavného fotbalistu, hokejistu nebo plavce. A všichni si jistě uvědomují, že být nejlepší, znamená věnovat se dané sportovní disciplíně od útlého dětství. Možná hned v úvodu tohoto článku vás zklameme, protože neexistuje téměř žádné jasně dané pravidlo, kdy vyslat dítě do sportovního kroužku. Vaše ratolesti jsou individuálními jedinci, mají ... Číst více »

Pořiďte si do hor správný ferratový set

Ferraty jsou stále oblíbenějším a vyhledávanějším místem mnohých amatérských horolezců a vysokohorských turistů. Pakliže netušíte, co tento výraz znamená, prozradíme vám to. Jde o zajištěné cesty v náročném horském terénu, které jsou opatřeny řadou speciálních doplňků. Jsou to především železné stupačky, fixní lana a další prvky, jež umožňují výstup i méně zkušeným horalům. Vydáte-li se do libovolné části hor, kde se ... Číst více »

Správná výbava pro běhání

Běh je pohybovou aktivitou, jíž propadá stále více lidí. Do značné míry je to spojeno s tím, že při této činnosti nejste omezováni prostorem, časem a mnohdy ani financemi. Základní běžeckou výbavu pořídíte za přijatelný peněžní obnos a můžete se pustit do zlepšování svých výkonů. Ač výše uvedená definice působí jakkoliv jednoduše, právě volbu správného vybavení pro běhání nesmíte v žádném případě ... Číst více »

Sportovní oblečení pro běh, cyklistiku a outdoor

Patříte k milovníkům venkovních pohybových aktivit? Rádi a s chutí si vybíráte volnočasové aktivity, které jsou spojeny se sportem? Pokud ano, pak byste neměli podceňovat kvalitu svého oblečení. Pořídit si musíte pouze takové svršky, jež jsou zhotoveny z těch nejmodernějších materiálů a ochrání vás za každého počasí. Je to určitě dámské a pánské sportovní oblečení značky Kilpi. Profesionální výrobce zaměřující se na outdoor, ... Číst více »

Láska ke sportu je v každém z nás

Život sportovce, je jako věčný život ve spěchu. Věčné časné ranní vstávání, striktní jídelníček, věčné spěch se z tréninku na trénink. Trénink silový, trénink kondiční, rehabilitace, oddechový trénink – nikdy nekončící kruh. Věčně zpocené oblečení, puch, který to všechno jen podtrhne. Disciplína, drezura, soustředění, odhodlanost, připravenost, ale i pocit štěstí, radost sama ze sebe, pevná vůle a endorfiny. I o ... Číst více »

Norské oblečení: nesmrtelná a stylová klasika

Kdo by netoužil mít ve skříni pravý norský svetr? Konec snění! Proč si neudělat radost a jeden, možná dva i tři si prostě a jednoduše nepořídit. V žádném případě pro norské moderní oblečení nemusíte jezdit až na mrazivý sever. Díky specializovanému internetovému shopu, který najdete na adrese scandinavia.cz, si můžete vybrat z poměrně široké nabídky kvalitního sportovního oblečení, vybavení a doplňků. Ostatně ... Číst více »

Cyklistické brašny

Proč je lepší jedna cyklo brašna než deset malých kapsiček na cyklistickém dresu? Pojďte si přečíst, jaký typ si vybrat a co by se do ní mělo vejít. Brašna nebo kapsy? O tom, že je vhodné s sebou vozit základní cyklo nářadí pokaždé, když vytáhnete kolo z domu, a být tak připraven na případný defekt, už bylo řečeno mnohé. Zůstává nám tu ... Číst více »

Dámská výbava na snowboard

Jste aktivní ženou, zvláště pak v zimě? Naplňuje vás první sníh na sjezdovkách touhou a očekáváním? Hodláte investovat své těžce nabyté finanční prostředky do nové a kvalitní snowboardové výbavy? Potom je těchto pár vět určených právě pro vás. Přečtěte si, na co si dát pozor a jak vybrat nejlepší výbavu právě pro vás. Dámské snowboardy Není snowboardistky bez snowboardu, to dá ... Číst více »

Kvalitní lyžařská škola pro děti i dospělé

Sníte o rodinné dovolené na horách, potíž je v tom, že neumíte lyžovat? Rádi byste si své velice strohé a základní zkušenosti patřičně rozvíjeli, nevíte však, na koho se obrátit? Hledáte, která lyžařská škola vám nabídne komplexní servis v této oblasti? V tom případě pro vás máme potěšující zprávu. Je to lyžařská škola Ski Centrum Šafář. Ta vznikla za přispění skutečných profesionálů a ... Číst více »

Golfové vybavení pro začátečníky i pokročilé

Golf je výsostným a elegantním sportem, jemuž se začíná věnovat stále větší množství lidí. Je to do určité míry způsobeno nejenom výjimečností samotného průběhu hry, ale také daleko dostupnějším vybavením. To si může v současné době pořídit téměř každý začátečník, jenž prahne okusit tento sport. Pakliže se chcete zařadit mezi ony spokojené a dobře vybavené hráče golfu, určitě se musíte zaměřit ... Číst více »

Řeky, kde se vodáci rozloučí během října se sezónou

Loučení s vodáckou sezónou se spojuje s podzimem. Konec sjíždění oblíbených toků je spjato se starým vodáckým rituálem – se zamykáním řek. Smyslem zamykání řek je především náležitá oslava konce vodáckého roku a poděkování řece za pěkně strávené chvilky. Hodně se veselí, hraje, hoduje a pije. Většina akcí se neobejde bez Čochtana – patrona českých vodáků. A závěr je věnován symbolickému otočení ... Číst více »

Fotbalové mistrovství světa 2014 v České televizi

Stejně jako v případě hokejového mistrovství světa v Bělorusku, nebude Česká televize ani tentokrát chybět ani u vrcholného fotbalového turnaje. Šampionát, který bude sestávat z celkem 64 zápasů, hraného ve 12 brazilských městech, se vrací po 4 letech opět na scénu. Očekávaná fotbalová akce roku začíná 12. června a vítěze by se měli sportovní fanoušci dozvědět 13. července přibližně po 6. Hodině večerní. ... Číst více »

Staňte se pilotem na zkoušku

Vždy vás zajímalo létání, ale nikdy jste neměli dostatek sil, odvahy, případně finančních prostředků k tomu, abyste si udělali průkaz pilota? Pak se do svého snu vžijte prostřednictvím daleko jednodušší a ekonomičtější cesty. Na mysli máme vyhlídkové lety, které mohou být absolvovány v libovolném vzdušném prostoru České republiky. Nad nejrůznějšími městy, pamětihodnostmi nebo přírodními úkazy, které vypadají z ptačí perspektivy opravdu úchvatně a ... Číst více »

Cashback ve skateboardových a snowboardových e-shopech

V dnešní době rozvinutého internetového obchodování je důležité poskytovat zákazníkům služby navíc. Konkurence je veliká a tak každá přidaná hodnota se počítá. Jednou z těch, která se zákazníkům e-shopů jistě vyplácí, je takzvaný cashback. Za každý nákup v e-shopu získává zákazník jistý podíl celkové částky zpět na své zákaznické konto a tyto prostředky pak může utratit třeba za jiné zboží. ... Číst více »

Turistika nebo cykloturistika?

Ať už zvolíte kteroukoliv z obou zmiňovaných činností, vždy půjde o velice příjemný pohyb v přírodě, při němž se budete oddávat nejenom čistému vzduchu, ale také přírodním krásám a zkoumání nejrůznějších pamětihodností. Turistika je pěší činnost, která má v podstatě neomezené možnosti. Nejste vázáni na žádné kolo a můžete vkročit či vylézt v podstatě kamkoliv. Pro někoho však může být určitým mantinelem denní porce ... Číst více »