de de de


Novinky:

Sport

 • Připravte si výbavu na hokej

  Připravte si výbavu na hokej

  Zimní sezóna se už pomalu blíží a je nejvyšší čas začít si chystat potřebnou výstroj. Pokud patříte k hráčům hokeje na libovolné úrovni, jistě moc dobře víte, jaké prvky jsou pro vás nejdůležitější. Základem všeho jsou bezpochyby brusle, bez nichž se neobejde jak hráč, tak samotný brankář. Pokud vám ty staré nevyhovují nebo jsou značně opotřebované, ... ...

 • Lyžařská sezona se blíží. Tento rok vyzkoušejte Nízké Tatry

  Lyžařská sezona se blíží. Tento rok vyzkoušejte Nízké Tatry

  Slovenské pohoří vás překvapí dlouhými sjezdovkami, moderními lanovkami, nenáročnou zimní turistikou či bohatstvím na termální prameny. Dlouhodobě jsou Nízké Tatry v České republice vnímané jako místo vhodné pro letní turistiku. Na zimní dovolenou my Češi raději jezdíme do českých hor nebo do Rakouska. Přitom nízké Tatry jsou poslední roky skvělým místem na lyžování. Tak dlouhé ... ...

 • Proč si pořídit elektrokolo

  Proč si pořídit elektrokolo

  Chcete dělat něco pro svou postavu a zvýšit svou fyzickou kondici? Pokud se sportem začínáte a vybrali jste si cyklistiku, tak nejlepší volbou je pro vás elektrokolo. Rozhodně neodvede všechnu práci za vás, ale výrazně vám pomůže v náročném terénu a ulehčí tak i náročnou vyjížďku. Jak funguje elektrokolo Elektrokolo je jízdním kolem, které má ... ...

Připravte si výbavu na hokej

Zimní sezóna se už pomalu blíží a je nejvyšší čas začít si chystat potřebnou výstroj. Pokud patříte k hráčům hokeje na libovolné úrovni, jistě moc dobře víte, jaké prvky jsou pro vás nejdůležitější. Základem všeho jsou bezpochyby brusle, bez nichž se neobejde jak hráč, tak samotný brankář. Pokud vám ty staré nevyhovují nebo jsou značně opotřebované, je nejvyšší čas na výměnu, ... Číst více »

Lyžařská sezona se blíží. Tento rok vyzkoušejte Nízké Tatry

Slovenské pohoří vás překvapí dlouhými sjezdovkami, moderními lanovkami, nenáročnou zimní turistikou či bohatstvím na termální prameny. Dlouhodobě jsou Nízké Tatry v České republice vnímané jako místo vhodné pro letní turistiku. Na zimní dovolenou my Češi raději jezdíme do českých hor nebo do Rakouska. Přitom nízké Tatry jsou poslední roky skvělým místem na lyžování. Tak dlouhé sjezdovky v Česku nenajdete. Zimní ... Číst více »

Proč si pořídit elektrokolo

Chcete dělat něco pro svou postavu a zvýšit svou fyzickou kondici? Pokud se sportem začínáte a vybrali jste si cyklistiku, tak nejlepší volbou je pro vás elektrokolo. Rozhodně neodvede všechnu práci za vás, ale výrazně vám pomůže v náročném terénu a ulehčí tak i náročnou vyjížďku. Jak funguje elektrokolo Elektrokolo je jízdním kolem, které má přidaný pomocný motor. Sami si ... Číst více »

Navštivte moderní skateshop Praha

Skate móda patří k velice oblíbeným a tomuto životnímu stylu podléhá velká spousta lidí. Obvykle těch, kdo se s nadšením vydávají obrážet speciální parky na skateboardu a užívají si této nekoneční zábavy plné adrenalinu a spousty triků. Jestliže také patříte k milovníkům tohoto života, pak vás určitě zaujme skateshop Praha. Na mysli máme konkrétně značku Ambassadors, která je mezi lidmi v tomto odvětví ... Číst více »

Toulky českými skalními městy

Skalní města jsou jedním z fenoménů naší vlasti a přitahují množství návštěvníků, stejně jako historické památky. Většina skalních měst je pískovcových, ale najdeme i žulová nebo vytvořená z jiných hornin. Ty nejznámější najdeme v severních a východních Čechách a třeba Český ráj si bez nich nedovedeme představit. Na ploše Českého ráje je skalních měst několik, nejznámější je Hruboskalské skalní město ... Číst více »

Kam v Čechách na lyže?

Přichystali jsme pro vás přehled těch nejoblíbenějších lyžařských středisek u nás i v zahraničí. V dnešním článku se zaměříme na naši vlast, a pak se v dalších článcích přesuneme k našim západním sousedům do trochu jiných nadmořských výšek. Naše lyžařská střediska sice nemohou konkurovat alpským areálům, ale i tak mají co nabídnout. Mezi oblíbená místa patří Ski Ještěd. Díky skvělé ... Číst více »

Italské Alpy

Každým rokem nabírají italské Alpy víc a víc bodů v oblíbenosti. Je to hlavně kvůli kvalitním službám. Mohou se chlubit vynikající upraveností sjezdových tratí, dávají se záležet na jednoduchém značení a orientaci. Italové také velice dbají na bezpečnost jednotlivých tratí. Výhodou stálé modernizace je řada nových sedačkových a kabinových lanovek. Úchvatnost masivu Dolomit vše přibližuje až na samotnou hranici dokonalosti. ... Číst více »

Kdy začít se sportem u dítěte?

Otázka, na níž hledá odpověď velká spousta rodičů. Každý chce mít doma slavného fotbalistu, hokejistu nebo plavce. A všichni si jistě uvědomují, že být nejlepší, znamená věnovat se dané sportovní disciplíně od útlého dětství. Možná hned v úvodu tohoto článku vás zklameme, protože neexistuje téměř žádné jasně dané pravidlo, kdy vyslat dítě do sportovního kroužku. Vaše ratolesti jsou individuálními jedinci, mají ... Číst více »

Pořiďte si do hor správný ferratový set

Ferraty jsou stále oblíbenějším a vyhledávanějším místem mnohých amatérských horolezců a vysokohorských turistů. Pakliže netušíte, co tento výraz znamená, prozradíme vám to. Jde o zajištěné cesty v náročném horském terénu, které jsou opatřeny řadou speciálních doplňků. Jsou to především železné stupačky, fixní lana a další prvky, jež umožňují výstup i méně zkušeným horalům. Vydáte-li se do libovolné části hor, kde se ... Číst více »

Správná výbava pro běhání

Běh je pohybovou aktivitou, jíž propadá stále více lidí. Do značné míry je to spojeno s tím, že při této činnosti nejste omezováni prostorem, časem a mnohdy ani financemi. Základní běžeckou výbavu pořídíte za přijatelný peněžní obnos a můžete se pustit do zlepšování svých výkonů. Ač výše uvedená definice působí jakkoliv jednoduše, právě volbu správného vybavení pro běhání nesmíte v žádném případě ... Číst více »

Sportovní oblečení pro běh, cyklistiku a outdoor

Patříte k milovníkům venkovních pohybových aktivit? Rádi a s chutí si vybíráte volnočasové aktivity, které jsou spojeny se sportem? Pokud ano, pak byste neměli podceňovat kvalitu svého oblečení. Pořídit si musíte pouze takové svršky, jež jsou zhotoveny z těch nejmodernějších materiálů a ochrání vás za každého počasí. Je to určitě dámské a pánské sportovní oblečení značky Kilpi. Profesionální výrobce zaměřující se na outdoor, ... Číst více »

Láska ke sportu je v každém z nás

Život sportovce, je jako věčný život ve spěchu. Věčné časné ranní vstávání, striktní jídelníček, věčné spěch se z tréninku na trénink. Trénink silový, trénink kondiční, rehabilitace, oddechový trénink – nikdy nekončící kruh. Věčně zpocené oblečení, puch, který to všechno jen podtrhne. Disciplína, drezura, soustředění, odhodlanost, připravenost, ale i pocit štěstí, radost sama ze sebe, pevná vůle a endorfiny. I o ... Číst více »

Norské oblečení: nesmrtelná a stylová klasika

Kdo by netoužil mít ve skříni pravý norský svetr? Konec snění! Proč si neudělat radost a jeden, možná dva i tři si prostě a jednoduše nepořídit. V žádném případě pro norské moderní oblečení nemusíte jezdit až na mrazivý sever. Díky specializovanému internetovému shopu, který najdete na adrese scandinavia.cz, si můžete vybrat z poměrně široké nabídky kvalitního sportovního oblečení, vybavení a doplňků. Ostatně ... Číst více »

Cyklistické brašny

Proč je lepší jedna cyklo brašna než deset malých kapsiček na cyklistickém dresu? Pojďte si přečíst, jaký typ si vybrat a co by se do ní mělo vejít. Brašna nebo kapsy? O tom, že je vhodné s sebou vozit základní cyklo nářadí pokaždé, když vytáhnete kolo z domu, a být tak připraven na případný defekt, už bylo řečeno mnohé. Zůstává nám tu ... Číst více »

Dámská výbava na snowboard

Jste aktivní ženou, zvláště pak v zimě? Naplňuje vás první sníh na sjezdovkách touhou a očekáváním? Hodláte investovat své těžce nabyté finanční prostředky do nové a kvalitní snowboardové výbavy? Potom je těchto pár vět určených právě pro vás. Přečtěte si, na co si dát pozor a jak vybrat nejlepší výbavu právě pro vás. Dámské snowboardy Není snowboardistky bez snowboardu, to dá ... Číst více »

Kvalitní lyžařská škola pro děti i dospělé

Sníte o rodinné dovolené na horách, potíž je v tom, že neumíte lyžovat? Rádi byste si své velice strohé a základní zkušenosti patřičně rozvíjeli, nevíte však, na koho se obrátit? Hledáte, která lyžařská škola vám nabídne komplexní servis v této oblasti? V tom případě pro vás máme potěšující zprávu. Je to lyžařská škola Ski Centrum Šafář. Ta vznikla za přispění skutečných profesionálů a ... Číst více »

Golfové vybavení pro začátečníky i pokročilé

Golf je výsostným a elegantním sportem, jemuž se začíná věnovat stále větší množství lidí. Je to do určité míry způsobeno nejenom výjimečností samotného průběhu hry, ale také daleko dostupnějším vybavením. To si může v současné době pořídit téměř každý začátečník, jenž prahne okusit tento sport. Pakliže se chcete zařadit mezi ony spokojené a dobře vybavené hráče golfu, určitě se musíte zaměřit ... Číst více »

Řeky, kde se vodáci rozloučí během října se sezónou

Loučení s vodáckou sezónou se spojuje s podzimem. Konec sjíždění oblíbených toků je spjato se starým vodáckým rituálem – se zamykáním řek. Smyslem zamykání řek je především náležitá oslava konce vodáckého roku a poděkování řece za pěkně strávené chvilky. Hodně se veselí, hraje, hoduje a pije. Většina akcí se neobejde bez Čochtana – patrona českých vodáků. A závěr je věnován symbolickému otočení ... Číst více »

Fotbalové mistrovství světa 2014 v České televizi

Stejně jako v případě hokejového mistrovství světa v Bělorusku, nebude Česká televize ani tentokrát chybět ani u vrcholného fotbalového turnaje. Šampionát, který bude sestávat z celkem 64 zápasů, hraného ve 12 brazilských městech, se vrací po 4 letech opět na scénu. Očekávaná fotbalová akce roku začíná 12. června a vítěze by se měli sportovní fanoušci dozvědět 13. července přibližně po 6. Hodině večerní. ... Číst více »

Staňte se pilotem na zkoušku

Vždy vás zajímalo létání, ale nikdy jste neměli dostatek sil, odvahy, případně finančních prostředků k tomu, abyste si udělali průkaz pilota? Pak se do svého snu vžijte prostřednictvím daleko jednodušší a ekonomičtější cesty. Na mysli máme vyhlídkové lety, které mohou být absolvovány v libovolném vzdušném prostoru České republiky. Nad nejrůznějšími městy, pamětihodnostmi nebo přírodními úkazy, které vypadají z ptačí perspektivy opravdu úchvatně a ... Číst více »