de de de


Novinky:
Home » Sport

Sport

 • Důležité vybavení pro bezpečné sjíždění divoké řeky

  Důležité vybavení pro bezpečné sjíždění divoké řeky

  Chystáte se na výlet na divokou vodu? Ale ještě před, tím, než se vydáte na řeku, si zkontrolujte, že máte správné vybavení. Co všechno budete tedy potřebovat? Tady je základní seznam toho, na co byste rozhodně neměli zapomenout. Máte už vybranou loď? Nejdříve si vyberte mezi kajakem a raftem. Pokud se chystáte na vodu s ... ...

 • Jak začít se skialpinismem a kam poprvé vyrazit?

  Jak začít se skialpinismem a kam poprvé vyrazit?

  Skialpinismus je velice oblíbeným zimním sportem, který se v posledních letech dostává do popředí zájmu mnohých lidí. Zkráceně skialpy si oblíbili velcí i malí, staří i mladí. Zkrátka každý, kdo má rád hory, túry, lyžování a do jisté míry také klid a přírodu. Právě při skialpinismu se totiž vydáte na lyžích libovolným terénem, kam budete chtít. ... ...

 • Místa, která jsou pro běžky jako stvořená

  Místa, která jsou pro běžky jako stvořená

  Patříte k milovníkům zimy a sněhu? Rádi sportujete? Pak jsou pro vás běžky, jako dělané. Tuto pohybovou aktivitu si pochopitelně užijete jak jinak než na připravených tratích pro běžky. Jestliže v tomto směru nevíte, kam vyrazit, začtěte se na do následujících řádků. Krkonoše si vás rozhodně podmaní Není pochyb o tom, že Krkonoše jsou pro běžky, jako ... ...

Důležité vybavení pro bezpečné sjíždění divoké řeky

hp x opt

Chystáte se na výlet na divokou vodu? Ale ještě před, tím, než se vydáte na řeku, si zkontrolujte, že máte správné vybavení. Co všechno budete tedy potřebovat? Tady je základní seznam toho, na co byste rozhodně neměli zapomenout. Máte už vybranou loď? Nejdříve si vyberte mezi kajakem a raftem. Pokud se chystáte na vodu s větší partičkou nebo s třeba ... Číst více »

Jak začít se skialpinismem a kam poprvé vyrazit?

ski

Skialpinismus je velice oblíbeným zimním sportem, který se v posledních letech dostává do popředí zájmu mnohých lidí. Zkráceně skialpy si oblíbili velcí i malí, staří i mladí. Zkrátka každý, kdo má rád hory, túry, lyžování a do jisté míry také klid a přírodu. Právě při skialpinismu se totiž vydáte na lyžích libovolným terénem, kam budete chtít. Za pomoci speciálních pásů na ... Číst více »

Místa, která jsou pro běžky jako stvořená

snow

Patříte k milovníkům zimy a sněhu? Rádi sportujete? Pak jsou pro vás běžky, jako dělané. Tuto pohybovou aktivitu si pochopitelně užijete jak jinak než na připravených tratích pro běžky. Jestliže v tomto směru nevíte, kam vyrazit, začtěte se na do následujících řádků. Krkonoše si vás rozhodně podmaní Není pochyb o tom, že Krkonoše jsou pro běžky, jako stvořené. Využít můžete například běžeckých ... Číst více »

V Rakousku padla hranice 60 eur za skipas. I přes to se tam chystá 30 % Čechů

lookcool.cz shopkilpi cz uvodni

V posledních měsících se zdražuje skoro všechno a lyžování nebude výjimkou. Zimní radovánky podraží pravděpodobně ještě rychleji, protože mnoho středisek by bez zdražení nepřežilo. Loni totiž sezóna trvala jen od 18. do 26. prosince. Hranice 60 eur za permanentku byla ještě před pár lety nepředstavitelná. Letos tuto cenu za den lyžování zaplatíte například ve střediscích Grossarl, Saalbach-Hinterglemm, Schladming nebo Hochkönig. ... Číst více »

Jak dlouhá je tradice vodáctví v českých zemích?

sazava mapa

Vodáctví má u nás poměrně dlouhou tradici. Ještě předtím, než se na naše řeky vydaly kanoe a kajaky, brázdilo je mnoho různých plavidel. Především v horských oblastech byly k plavení dřeva využívány vory, svá plavidla měli ale i rybáři ve vnitrozemí. Od dob minulých se ale náš přístup k vodě poněkud změnil. Již není zdrojem naší obživy. Využíváme ji majoritně k zábavě. A jak ... Číst více »

Co je třeba k inline hokeji?

brusle inline

Inline hokej patří k dynamicky rozvíjejícím se sportům, jemuž se věnují už tisíce dětí a dospělých. Jde o levnou a na vybavení poměrně nenáročnou hru, která zaujme většinu vyznavačů klasického hokeje. Přesto je nutné, pokud si ji chcete zahrát, mít k dispozici alespoň pár základních pomůcek. Inline brusle Jako v případě klasického hokeje, i u inline verze budete potřebovat brusle. ... Číst více »

Vyrážíte do hor? Pořiďte si to správné vybavení

uvazky

Vysokohorská turistika a lezení po horách láká každoročně čím dál více lidí. A není se čemu divit. Vždyť právě na horách se nadýcháte čistého vzduchu, užijete si panenské přírody, překrásných výhledů a ničím narušovaného klidu. Navíc ještě něco uděláte pro své tělo. Abyste turistiku tohoto typu provozovali co možná nejefektivněji a nejbezpečněji, hodí se vám bezpochyby trekingové hole. Ty jsou ... Číst více »

Navštivte nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě

fitness ostrava

Po všech omezením v posledních měsících je nejvyšší čas, začít se opět pořádně hýbat. Nápomocno vám v tomto případě bude fitness Ostrava, které svým bohatým vybavením dokáže plnohodnotně uspokojit jakéhokoliv pohybově aktivního nadšence. Ba co více, navštívit můžete jedno z nejvybavenějších fitness center v tomto městě. Fitness centrum pro každého Když se rozhodnete navštívit fitness centrum Ostrava, čeká vás toho více než dost. Zavítat ... Číst více »

Kompletní vybavení pro hokejisty

brankarska maska bauer nme wall sr

Hrajete rekreačně nebo závodně hokej? Pořiďte si na jednom místě hokejové vybavení od helmy až po brusle tak, abyste se hraní mohli věnovat naplno. Kompletní výbava pro hokejisty Vyberte si kompletní hokejovou výstroj předních značek za příznivé ceny. Oblékněte se od hlavy až po paty a vyrazte na led v novém stylu. V nabídce seženete i spoustu dalších doplňků a pomůcek pro ... Číst více »

Když hokejové vybavení, tak pouze to kvalitní

hokejove brusle

Hokejová výbava, to je poměrně široký pojem, za kterým se skrývá velká spousta produktů. Pokud máte rádi hokej, aktivně se mu věnujete nebo chcete věnovat, určitě se vám hodí pár tipů, na co byste v rámci kompletní výbavy rozhodně neměli zapomenout. Není to pouze hokejka a helma I když si to možná spousta lidí myslí, hokej, to není jenom nákup hokejky ... Číst více »

Vybavení pro hokejisty

rukavice ccm qlt jr

Malí i velcí hokejisté si zaslouží kvalitní výbavu pro svoje tréninky a zápasy. Kompletní vybavení zajistí nejen bezpečnost, ale také pohodlí během hokeje. Kvalitní vybavení pro hokejisty Oblíbili jste si hokej nejen z pozice diváka? Pořiďte si kvalitní hokejové vybavení, se kterým se vám bude příjemně hrát. Veškerou výbavu najdete na jednom místě. Hokejové vybavení od A až po Z Ať ... Číst více »

Sportovní vybavení na kolo

cyklisticky batoh

Jestliže milujete jízdu na kole v terénu, na cyklostezkách či kdekoliv jinde, pak nám dáte za pravdu, že není radno opomíjet na kvalitní cyklistické oblečení. Nejenom, že budete na kole vypadat dobře, ale hlavně si užijete náležitého komfortu. Oblečení správně odvádějící pot se postará o vaše celkové pohodlí a vy si samotnou jízdu užijete více než dost. Základní vybavení pro cyklisty ... Číst více »

Jaké sporty se dají dělat ve vodě?

Jachting

Řeky, rybníky a jezera vždy patřila nejen k oblíbeným místům našeho odpočinku, ale také k místům, kde jsme mohli provozovat nejrůznější sporty. Od té doby, kdy můžeme jezdit i k moři, se tato nabídka vodních sportů ještě rozšířila. Základním sportem bylo, je a bude vždy plavání, ale nabídka je mnohem širší. Přinášíme vám několik příkladů oblíbených vodních sportů dnešní doby, které může příští ... Číst více »

Horské kolo s celkovým odpružením nebo raději pevný typ?

horske kolo odpruzeni

Při výběru horského kola narazíte na dva základní typy provedení – s odpružením (nazýváno jako hardtail) a bez odpružení (pod názvem full suspension). Tento parametr hraje zásadní roli při výběru. Víte, jaké provedení k čemu slouží a jaké je vhodné právě pro vás? Ukážeme vám základní rozdíly, abyste se mohli při nákupu dobře rozhodnout. Kdy zvolit odpružení? Pokud se budete pohybovat s kolem ... Číst více »

Pilates versus aerobic

pilates

V současné době existuj mnoho druhů cvičení na hubnutí i na zpevnění postavy. Některé jsou si sobě navzájem podobné, jiné naopak mají zcela rozdílné využití, provedení a slouží zcela k něčemu jinému. Jedním z rozdílných typů cvičení je pilates a aerobic. Přesto je mnoho lidí navzájem stále zaměňuje nebo nevědí, pro který z těchto dvou cvičení se mají rozhodnout. Pojďte se podívat na rozdíl ... Číst více »

Poznejte parkour a učte se od nejlepších

parkour

S pojmem parkour se v dnešní době setkal pravděpodobně každý. Jeho popularita díky některým jedincům roste raketovým tempem a zajímá se o něj stále více lidí, především dětí a mladistvých. Jestliže o této činnosti nemáte hlubší povědomí, tento článek vám odpoví na řadu otázek. Pod výrazem parkour si představte umění pohybu, s pomocí něhož se budete přesouvat z jednoho bodu do druhého. Libovolnou cestou, ... Číst více »

Jak začít se sportem?

kuchynsky mixer

Nejeden a nejedna z nás se setkali s pocitem, že snad každý okolo nich je nadšený sportovec a že bychom tedy také měli začít něco dělat. Jenže co a jak? Přes zimu nám to tak ani nepřijde, protože většina sportovců je schovaná uvnitř tréninkových hal, v posilovnách a fitness centrech. Jakmile ale vykouknou sluneční paprsky, vyrojí se běžci, cyklisté, turisté, ... Číst více »

Připravte si výbavu na hokej

brusle

Zimní sezóna se už pomalu blíží a je nejvyšší čas začít si chystat potřebnou výstroj. Pokud patříte k hráčům hokeje na libovolné úrovni, jistě moc dobře víte, jaké prvky jsou pro vás nejdůležitější. Základem všeho jsou bezpochyby brusle, bez nichž se neobejde jak hráč, tak samotný brankář. Pokud vám ty staré nevyhovují nebo jsou značně opotřebované, je nejvyšší čas na výměnu, ... Číst více »

Lyžařská sezona se blíží. Tento rok vyzkoušejte Nízké Tatry

hory

Slovenské pohoří vás překvapí dlouhými sjezdovkami, moderními lanovkami, nenáročnou zimní turistikou či bohatstvím na termální prameny. Dlouhodobě jsou Nízké Tatry v České republice vnímané jako místo vhodné pro letní turistiku. Na zimní dovolenou my Češi raději jezdíme do českých hor nebo do Rakouska. Přitom nízké Tatry jsou poslední roky skvělým místem na lyžování. Tak dlouhé sjezdovky v Česku nenajdete. Zimní ... Číst více »

Proč si pořídit elektrokolo

bmc teammachine slr01 disc team 2018 road bike red black ev302689 3085 5

Chcete dělat něco pro svou postavu a zvýšit svou fyzickou kondici? Pokud se sportem začínáte a vybrali jste si cyklistiku, tak nejlepší volbou je pro vás elektrokolo. Rozhodně neodvede všechnu práci za vás, ale výrazně vám pomůže v náročném terénu a ulehčí tak i náročnou vyjížďku. Jak funguje elektrokolo Elektrokolo je jízdním kolem, které má přidaný pomocný motor. Sami si ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu