de de de


Novinky:
Home » Ostatní

Ostatní

 • S dalekohledem dohlédnete rozhodně dál

  S dalekohledem dohlédnete rozhodně dál

  Pozorování, sledování, objevování a podobné činnosti. Přesně k takovým úkonům slouží moderní dalekohledy. Pokud potřebujete dohlédnout do dáli, můžete si zvolit některý z nabízených modelů. Těch je více než dost a liší se především svými parametry. Přihlížet byste měli hlavně ke zvětšení a průměru objektivů. U výběru dalekohledu se vám dostane možnosti volby přímé a klasické konstrukce. ... ...

 • Profesionální regálový systém se vším všudy

  Profesionální regálový systém se vším všudy

  Plánujete vytvoření regálů ve skladu, do nichž umístíte palety s nejrůznějším sortimentem? Pak zapomeňte na klasická řešení spojená s fyzickou prací, složitou organizací a ztrátou drahocenného času. Vykročte vpřed ve spojení s novodobými technologiemi a zařiďte si konsignační sklad. Dejte zelenou bezkonkurenční odolnosti, prvotřídní výkonnosti a trvanlivosti. Efektivní skladování na vyšší úrovni Když se rozhodnete investovat do skladovacích ... ...

 • K opravě techniky potřebujete hydraulický zvedák a náhradní díly

  K opravě techniky potřebujete hydraulický zvedák a náhradní díly

  Porouchalo se vám auto nebo jiný dopravní prostředek? Pak neváhejte a pusťte se do opravy, ke které pochopitelně budete potřebovat nejenom náhradní díly. Jestliže musíte vlézt pod auto či traktor, určitě vám přijdou vhod hydraulické zvedáky. V jejich případě máte rozhodně na výběr, o čemž vás přesvědčíme v následujících řádcích. Hydraulické zvedáky s odlišnou nosností Při výběru hydraulického ... ...

S dalekohledem dohlédnete rozhodně dál

dalekohledy

Pozorování, sledování, objevování a podobné činnosti. Přesně k takovým úkonům slouží moderní dalekohledy. Pokud potřebujete dohlédnout do dáli, můžete si zvolit některý z nabízených modelů. Těch je více než dost a liší se především svými parametry. Přihlížet byste měli hlavně ke zvětšení a průměru objektivů. U výběru dalekohledu se vám dostane možnosti volby přímé a klasické konstrukce. Vhod přijde i voděodolnost a ... Číst více »

Profesionální regálový systém se vším všudy

radioshuttle

Plánujete vytvoření regálů ve skladu, do nichž umístíte palety s nejrůznějším sortimentem? Pak zapomeňte na klasická řešení spojená s fyzickou prací, složitou organizací a ztrátou drahocenného času. Vykročte vpřed ve spojení s novodobými technologiemi a zařiďte si konsignační sklad. Dejte zelenou bezkonkurenční odolnosti, prvotřídní výkonnosti a trvanlivosti. Efektivní skladování na vyšší úrovni Když se rozhodnete investovat do skladovacích systémů a technologií, zvolte ty, ... Číst více »

K opravě techniky potřebujete hydraulický zvedák a náhradní díly

hydraulicky zvedak

Porouchalo se vám auto nebo jiný dopravní prostředek? Pak neváhejte a pusťte se do opravy, ke které pochopitelně budete potřebovat nejenom náhradní díly. Jestliže musíte vlézt pod auto či traktor, určitě vám přijdou vhod hydraulické zvedáky. V jejich případě máte rozhodně na výběr, o čemž vás přesvědčíme v následujících řádcích. Hydraulické zvedáky s odlišnou nosností Při výběru hydraulického zvedáku byste se měli zaměřit ... Číst více »

Dodávka hutního materiálu včetně přidružených služeb

svarovani tigem

Potřebujete zhotovit libovolnou ocelovou konstrukci? Pak vám bude nápomocen kvalitní hutní materiál. Kov jako takový je pevný, bytelný, odolný a díky tomu má dlouhou životnost. Využíván je primárně ve stavitelství, kde se s ním dají dělat neuvěřitelné věci. Navíc u něj funguje svařování tigem, takže lze docílit požadovaných tvarů konstrukcí. Jestliže vyžadujete sortiment a služby tohoto typu, najděte si toho správného ... Číst více »

Vytvořte si dotazník a získejte zpětnou vazbu

dotaznik pruzkum

Dnes a denně se nám stává, že potřebujeme oslovit větší skupinu lidí, kolegů nebo zaměstnanců, abychom získali zpětnou vazbu o dané službě, produktu či probíhající akci. Jestliže potřebujete průzkum spokojenosti zákazníků, ale nenacházíte pro to vhodný nástroj, poradíme vám. V dnešní době totiž můžete využít dotazníkové řešení zdarma. Ptáte se jak vytvořit dotazník zdarma? Jak funguje online dotazníkový nástroj zdarma? ... Číst více »

Jaké povinnosti mají e-shopy provozované v ČR?

e shop

Provozujete internetový obchod s libovolným sortimentem? Potom byste měli vědět, že z pohledu hned několika zákonů máte povinnost splnit jisté povinnosti. V tomto směru se vás týká občanský zákoník, zákon o ochraně spotřebitele, živnostenský zákon, zákon o ochraně osobních údajů a zákon o evidenci tržeb. Povinnosti v praxi Pojďme být v tomto směru co možná nejkonkrétnější a zaměřme se na jednotlivé povinnosti. Jednou z nich je ... Číst více »

Plast je užitečný a má všestranné využití

polykarbonaty

Plastová výroba je celkem běžná a mnoho různých produktů se tak objevuje jako materiál na stavbách nebo i v různých produktech či montážích. Plast je velmi užitečný Ačkoliv si to možná nechcete připustit, tak plast se velmi dobře uplatňuje i ve výrobě různých produktů, které se běžně využívají v různém odvětví. Vysoce výkonné plasty se vyznačují tepelnou stabilitou. To nejen při vysokých ... Číst více »

Nakupujte módu se zajímavou slevou

kuponovnik

Nákupy na internetu vládnou dnešní době. Stále více lidí zavrhuje návštěvu kamenného obchodu a vydává se na nekonečné nakupování prostřednictvím e-shopů. Je to rychlejší, jednodušší a mnohdy i levnější. Pokud si říkáte, že v běžném obchodě přece jenom narazíte na slevy a výprodeje, ani v online světě o to rozhodně nebudete ochuzeni. Stačí využít ten správný portál, který bude příslibem slev pro ... Číst více »

Elektrický paletový vozík a vysokozdvižný vozík patří mezi vybavení, bez kterého se žádný sklad neobejde

elektricky paletovy vozik lc cbdr ii s plosinou

Na trhu panuje tvrdý konkurenční boj a uspět v něm není snadné bez ohledu na to, v jakém segmentu firma působí. Schopní podnikatelé a manažeři se proto snaží vybudovat a průběžně inovovat obchodní strategii, zajistit tým schopných zaměstnanců a kvalitní zázemí. To tvoří nejen odpovídající prostory, ale také moderní, funkční a spolehlivé vybavení. V skladech, průmyslových podnicích a velkokapacitních prodejnách ... Číst více »

Nakupujte na internetu? Prozradíme vám, jak ušetřit

shopping

Nákupy na internetu jsou v dnešní době maximálně populární. Lidé se jim oddávají ve velkém. Je to pohodlné, rychlé a může to být i levné. Jestliže chcete znát tipy, jak ušetřit při nákupech na internetu, začtěte se do následujících řádků. Rádi vám to prozradíme. Slevy jako odrazový můstek Když se zamyslíte nad tím, jak by šlo ušetřit při nakupování v internetových obchodech, ... Číst více »

Dalekohledy, které vám přijdou vhod

myslivecke dalekohledy

Máte rádi pozorování všeho kolem vás? Chcete mít svět doslova na dosah? Pak se v tomto směru neomezujte a pořiďte si pomůcku, která vám tohle všechno pomůže zrealizovat. Jsou to dalekohledy nabývající nejrůznějších podob, s nimiž vás v následujících řádcích seznámíme podrobněji. Dalekohledy odlišného provedení Když se zaměříte na tyto přibližovací produkty zjistíte, že výběr je více než bohatý. Každý si může zvolit ... Číst více »

Jak vypadá proces tisku plakátů?

lookcool.cz

Plakát, jako velmi oblíbený reklamní nosič, můžete nechat vylepit na plochy určené k reklamním sdělením, nebo si jej můžete vyvěsit například do výlohy svého obchodu. Ať už chcete kolemjdoucí informovat o tom, že právě otevíráte novou prodejnu, nebo o skutečnosti, že mají aktuálně možnost využít slevy na vaše služby, plakát je dokonalým způsobem, jak toho dosáhnout. Díky své velikosti a rafinovanému ... Číst více »

Strojírenství a hutní materiál toho nabízí více než dost

ohybani

Obor strojírenství nabízí pestré možnosti. Konkrétně jde o zpracování hutního materiálu nacházejícího upotřebení v různých oblastech. Nejde pouze o samotné dodávky hotových produktů, ale také možnost jejich úprav tak, aby zákazníkovi vyhovovaly do nejmenšího detailu. Jaký hutní materiál patří k nejpoužívanějšímu? Když se zaměříte na prodej hutního materiálu, zjistíte, že je skutečně z čeho vybírat. Důkazem toho jsou nejrůznější tyče, trubky, plechy, ale ... Číst více »

5 důvodů proč pravidelně převážet psa v přepravce

prepravka na psy

Potřebujete svého psího mazlíčka často převážet v autě? A necháte ho jen narychlo nastoupit anebo pro něho máte připravenu speciální přepravku pro psy? Jak vlastně psa v autě zabezpečit, aby neohrozil sebe ani zbytek posádky? Přinášíme 5 důvodů, proč je bezpečnější převážet psa autem v přepravce. 1.    Bezpečnost na prvním místě Jasným argumentem pro přepravku pro psy je bezpečnost. Pes v přepravce nemůže ublížit ... Číst více »

Upevňovací technika všeho druhu

pevnostni spony

V oblasti upevňovací techniky známých značek jako je Kale, Kovopol a další je důležité mít se na koho spolehnout. Obraťte se na předního českého distributora. Upevňovací technika Upevňovací technika je nezbytnou součástí v oblasti nejrůznějších stavebních prací a montáží, ale i na dalších místech. A právě v těchto oborech je kladen důraz na vysokou kvalitu, efektivitu, a především spolehlivost. Proto se obraťte na ... Číst více »

Hledáte hygienické a papírnické potřeby?

.

Jsou věci, bez kterých si nedokážeme představit život. A mezi ně se řadí i například toaletní papír, který má poměrně dost široké zastoupení na trhu. Toaletní papír má mnoho verzí Možná jste již někdy přemýšleli, z čeho je vlastně takový toaletní papír vyrobený a je pravdou, že proces výroby je celkem náročnou činností. Ale pěkně popořádku. Jsou druhy toaletního papíru, které ... Číst více »

Hledáte techniku, na kterou je spolehnutí?

TimeElectronics

Ne nadarmo se říká „dvakrát měř a jednou řeš.“ Správným měřením se neudělá tolik zásadních chyb, avšak i v tomto případě je třeba mít ty správné přístroje. Technika, na kterou je spolehnutí Pokud skutečně vyžadujete přesnost měření, tak je nezbytně nutná měřící technika. Existují dokonce oblasti průmyslu a dalšího odvětví, která potřebují nebo dokonce i vyžadují vysokou a předně zaručenou přesnost ... Číst více »

Respirátory FFP2 s potiskem jsou reklama, která se vyplatí

respirator FFP

Jedním z typických znamení naší doby jsou všudypřítomní lidé v respirátorech. Potkáváme je na ulicích, v nákupních centrech i v práci. Přestože asi nenajdete člověka, který by měl z nošení respirátoru kdoví jakou radost, přece jen to sebou přináší jednu pozitivní skutečnost. Jedná se totiž o takřka ideální reklamní plochu, kterou můžete využít k propagaci vaší firmy. Propagace vašeho podnikání ... Číst více »

Jak elektronicky ohlásit novou živnost?

documents

Pokud jste se nově pustili do podnikání nebo jenom chcete ohlásit novou živnost, nemusíte to už provádět osobně, jako tomu bylo dříve. Doba jde v tomto směru neustále kupředu, takže se nabízí nové možnosti zlehčující takový úkon. Podání lze zajistit jak jinak než elektroniky. Takový krok je s přihlédnutím ke stále se rozšiřujícím technologiím naprosto zřejmý. Elektronické podání vytvořené v aplikaci Jako první ... Číst více »

Rekvalifikační kurzy vám otevřou nové možnosti

rekvalifikacni kurzy

Už vás nenaplňuje stávající zaměstnání? Chcete v tomto směru nějakou změnu a hledáte cestu kudy kam? Pak zkuste začít zcela od začátku a pokuste se věnovat něčemu, co vás bude naplňovat, dělat šťastnými a ve výsledku vám taková práce přinese vyšší zisky. Začněte patřičnou rekvalifikací První, co byste měli udělat, je rekvalifikace. Ano, v dnešní době máte možnost absolvovat nejrůznější rekvalifikační ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu