de de de


Novinky:
Home » Ostatní

Ostatní

 • Tipy, jak se balit při stěhování

  Tipy, jak se balit při stěhování

  Stěhování je pro někoho otravnou činností, kterou ale musíte splnit, chcete-li bydlet v novém. Balení je asi nejnáročnější částí celého procesu, proto se vyplatí znát určité triky, které při něm můžete využít. Ušetří vám to nejen čas při balení, ale následně také při vybalování. Co je tedy dobré vědět? Zásuvky nábytku Při stěhování v Praze ... ...

 • Kořenová čistička vám vyčistí vodu kvalitně a přirozeně

  Kořenová čistička vám vyčistí vodu kvalitně a přirozeně

  Není-li vám životní prostředí lhostejné, pravděpodobně si místo běžné chemické čističky pořídíte kořenovou. Ta totiž funguje na základě přirozených přírodních procesů, které dokáží vodu vyčistit vskutku dokonale. Dalšími benefity jsou nízké provozní náklady a velmi tichý chod. Jak funguje? Kořenová čistička čistí vodu na stejném principu jako čistička biologická. A to proto, že čisticí proces zajistí ... ...

 • Jak zatočit s akné?

  Jak zatočit s akné?

  Akné není jen problémem žen, i když právě ženy si nedostatky na svém obličeji berou více k srdci. Jedná se také o velký problém mužů, kteří se dříve nebo později rozhodnou s nedokonalostmi na obličeji zatočit. Jenže co mají udělat? Co platí jak na pánskou, tak na dámskou pokožku, kterou zrovna pokrývají nehezké pupínky, začervenalá ... ...

Tipy, jak se balit při stěhování

Stěhování je pro někoho otravnou činností, kterou ale musíte splnit, chcete-li bydlet v novém. Balení je asi nejnáročnější částí celého procesu, proto se vyplatí znát určité triky, které při něm můžete využít. Ušetří vám to nejen čas při balení, ale následně také při vybalování. Co je tedy dobré vědět? Zásuvky nábytku Při stěhování v Praze nemusíte vyprazdňovat zásuvky. Stačí je ... Číst více »

Kořenová čistička vám vyčistí vodu kvalitně a přirozeně

IMG

Není-li vám životní prostředí lhostejné, pravděpodobně si místo běžné chemické čističky pořídíte kořenovou. Ta totiž funguje na základě přirozených přírodních procesů, které dokáží vodu vyčistit vskutku dokonale. Dalšími benefity jsou nízké provozní náklady a velmi tichý chod. Jak funguje? Kořenová čistička čistí vodu na stejném principu jako čistička biologická. A to proto, že čisticí proces zajistí bakterie, které nečistoty potřebují ke ... Číst více »

Jak zatočit s akné?

Akné není jen problémem žen, i když právě ženy si nedostatky na svém obličeji berou více k srdci. Jedná se také o velký problém mužů, kteří se dříve nebo později rozhodnou s nedokonalostmi na obličeji zatočit. Jenže co mají udělat? Co platí jak na pánskou, tak na dámskou pokožku, kterou zrovna pokrývají nehezké pupínky, začervenalá místa a kromě toho také ... Číst více »

Sháníte cool dárky pro teenagera? Víme, z čeho bude nadšený

darky uvodni

Blíží se čas, kdy sháníme dárky nejen dětem a měla by to tak být doba splněných přání. Tedy jak pro koho – pokud při výběru dárků zašmátráte vedle, dopadne to katastrofálně a katapultujete se mezi finalisty ankety nejhorší rodič roku. Náctiletí jsou zvláštní živočišný druh a jejich charakteristickou vlastností je vytříbený vkus. Můžete si to vyložit třeba tak, že vybrat ... Číst více »

Záclony dodají bytu punc útulného domova

Bytový textil, záclony či závěsy neodmyslitelně patří do každého hezky vybaveného bytu. I přesto, že máte váš byt vybaven hezkým nábytkem, teprve vhodný bytový textil mu dodá pocit skutečného domova. Pod pojmem bytový textil se obvykle myslí záclony, závěsy, ozdobné polštáře nebo ložní povlečení. Záleží pouze na vašem vkusu, zdali zvolíte záclony a závěsy krátké či dlouhé, jednobarevné či s ... Číst více »

Konzumace kávy je vhodná i pro lidi s dietními omezeními

tchibo kapsle espresso

Kladete si otázku, zda můžete konzumovat kávu, pokud trpíte například alergií na lepek anebo laktózovou intolerancí? Nedělá vám dobře kofein? Kávu si nemusí odpírat ani ti, jejichž organismus vykazuje některou z dietních odchylek. Neomezujte se zbytečně, pokud to není nutné. Poradíme kdy si na kávu dát pozor, a kdy si ji naopak dopřát do sytosti.  Lepek ani laktóza nejsou problém ... Číst více »

S dalekohledem dohlédnete rozhodně dál

dalekohledy

Pozorování, sledování, objevování a podobné činnosti. Přesně k takovým úkonům slouží moderní dalekohledy. Pokud potřebujete dohlédnout do dáli, můžete si zvolit některý z nabízených modelů. Těch je více než dost a liší se především svými parametry. Přihlížet byste měli hlavně ke zvětšení a průměru objektivů. U výběru dalekohledu se vám dostane možnosti volby přímé a klasické konstrukce. Vhod přijde i voděodolnost a ... Číst více »

Profesionální regálový systém se vším všudy

radioshuttle

Plánujete vytvoření regálů ve skladu, do nichž umístíte palety s nejrůznějším sortimentem? Pak zapomeňte na klasická řešení spojená s fyzickou prací, složitou organizací a ztrátou drahocenného času. Vykročte vpřed ve spojení s novodobými technologiemi a zařiďte si konsignační sklad. Dejte zelenou bezkonkurenční odolnosti, prvotřídní výkonnosti a trvanlivosti. Efektivní skladování na vyšší úrovni Když se rozhodnete investovat do skladovacích systémů a technologií, zvolte ty, ... Číst více »

K opravě techniky potřebujete hydraulický zvedák a náhradní díly

hydraulicky zvedak

Porouchalo se vám auto nebo jiný dopravní prostředek? Pak neváhejte a pusťte se do opravy, ke které pochopitelně budete potřebovat nejenom náhradní díly. Jestliže musíte vlézt pod auto či traktor, určitě vám přijdou vhod hydraulické zvedáky. V jejich případě máte rozhodně na výběr, o čemž vás přesvědčíme v následujících řádcích. Hydraulické zvedáky s odlišnou nosností Při výběru hydraulického zvedáku byste se měli zaměřit ... Číst více »

Dodávka hutního materiálu včetně přidružených služeb

svarovani tigem

Potřebujete zhotovit libovolnou ocelovou konstrukci? Pak vám bude nápomocen kvalitní hutní materiál. Kov jako takový je pevný, bytelný, odolný a díky tomu má dlouhou životnost. Využíván je primárně ve stavitelství, kde se s ním dají dělat neuvěřitelné věci. Navíc u něj funguje svařování tigem, takže lze docílit požadovaných tvarů konstrukcí. Jestliže vyžadujete sortiment a služby tohoto typu, najděte si toho správného ... Číst více »

Vytvořte si dotazník a získejte zpětnou vazbu

dotaznik pruzkum

Dnes a denně se nám stává, že potřebujeme oslovit větší skupinu lidí, kolegů nebo zaměstnanců, abychom získali zpětnou vazbu o dané službě, produktu či probíhající akci. Jestliže potřebujete průzkum spokojenosti zákazníků, ale nenacházíte pro to vhodný nástroj, poradíme vám. V dnešní době totiž můžete využít dotazníkové řešení zdarma. Ptáte se jak vytvořit dotazník zdarma? Jak funguje online dotazníkový nástroj zdarma? ... Číst více »

Jaké povinnosti mají e-shopy provozované v ČR?

e shop

Provozujete internetový obchod s libovolným sortimentem? Potom byste měli vědět, že z pohledu hned několika zákonů máte povinnost splnit jisté povinnosti. V tomto směru se vás týká občanský zákoník, zákon o ochraně spotřebitele, živnostenský zákon, zákon o ochraně osobních údajů a zákon o evidenci tržeb. Povinnosti v praxi Pojďme být v tomto směru co možná nejkonkrétnější a zaměřme se na jednotlivé povinnosti. Jednou z nich je ... Číst více »

Plast je užitečný a má všestranné využití

polykarbonaty

Plastová výroba je celkem běžná a mnoho různých produktů se tak objevuje jako materiál na stavbách nebo i v různých produktech či montážích. Plast je velmi užitečný Ačkoliv si to možná nechcete připustit, tak plast se velmi dobře uplatňuje i ve výrobě různých produktů, které se běžně využívají v různém odvětví. Vysoce výkonné plasty se vyznačují tepelnou stabilitou. To nejen při vysokých ... Číst více »

Nakupujte módu se zajímavou slevou

kuponovnik

Nákupy na internetu vládnou dnešní době. Stále více lidí zavrhuje návštěvu kamenného obchodu a vydává se na nekonečné nakupování prostřednictvím e-shopů. Je to rychlejší, jednodušší a mnohdy i levnější. Pokud si říkáte, že v běžném obchodě přece jenom narazíte na slevy a výprodeje, ani v online světě o to rozhodně nebudete ochuzeni. Stačí využít ten správný portál, který bude příslibem slev pro ... Číst více »

Elektrický paletový vozík a vysokozdvižný vozík patří mezi vybavení, bez kterého se žádný sklad neobejde

elektricky paletovy vozik lc cbdr ii s plosinou

Na trhu panuje tvrdý konkurenční boj a uspět v něm není snadné bez ohledu na to, v jakém segmentu firma působí. Schopní podnikatelé a manažeři se proto snaží vybudovat a průběžně inovovat obchodní strategii, zajistit tým schopných zaměstnanců a kvalitní zázemí. To tvoří nejen odpovídající prostory, ale také moderní, funkční a spolehlivé vybavení. V skladech, průmyslových podnicích a velkokapacitních prodejnách ... Číst více »

Nakupujte na internetu? Prozradíme vám, jak ušetřit

shopping

Nákupy na internetu jsou v dnešní době maximálně populární. Lidé se jim oddávají ve velkém. Je to pohodlné, rychlé a může to být i levné. Jestliže chcete znát tipy, jak ušetřit při nákupech na internetu, začtěte se do následujících řádků. Rádi vám to prozradíme. Slevy jako odrazový můstek Když se zamyslíte nad tím, jak by šlo ušetřit při nakupování v internetových obchodech, ... Číst více »

Dalekohledy, které vám přijdou vhod

myslivecke dalekohledy

Máte rádi pozorování všeho kolem vás? Chcete mít svět doslova na dosah? Pak se v tomto směru neomezujte a pořiďte si pomůcku, která vám tohle všechno pomůže zrealizovat. Jsou to dalekohledy nabývající nejrůznějších podob, s nimiž vás v následujících řádcích seznámíme podrobněji. Dalekohledy odlišného provedení Když se zaměříte na tyto přibližovací produkty zjistíte, že výběr je více než bohatý. Každý si může zvolit ... Číst více »

Jak vypadá proces tisku plakátů?

lookcool.cz

Plakát, jako velmi oblíbený reklamní nosič, můžete nechat vylepit na plochy určené k reklamním sdělením, nebo si jej můžete vyvěsit například do výlohy svého obchodu. Ať už chcete kolemjdoucí informovat o tom, že právě otevíráte novou prodejnu, nebo o skutečnosti, že mají aktuálně možnost využít slevy na vaše služby, plakát je dokonalým způsobem, jak toho dosáhnout. Díky své velikosti a rafinovanému ... Číst více »

Strojírenství a hutní materiál toho nabízí více než dost

ohybani

Obor strojírenství nabízí pestré možnosti. Konkrétně jde o zpracování hutního materiálu nacházejícího upotřebení v různých oblastech. Nejde pouze o samotné dodávky hotových produktů, ale také možnost jejich úprav tak, aby zákazníkovi vyhovovaly do nejmenšího detailu. Jaký hutní materiál patří k nejpoužívanějšímu? Když se zaměříte na prodej hutního materiálu, zjistíte, že je skutečně z čeho vybírat. Důkazem toho jsou nejrůznější tyče, trubky, plechy, ale ... Číst více »

5 důvodů proč pravidelně převážet psa v přepravce

prepravka na psy

Potřebujete svého psího mazlíčka často převážet v autě? A necháte ho jen narychlo nastoupit anebo pro něho máte připravenu speciální přepravku pro psy? Jak vlastně psa v autě zabezpečit, aby neohrozil sebe ani zbytek posádky? Přinášíme 5 důvodů, proč je bezpečnější převážet psa autem v přepravce. 1.    Bezpečnost na prvním místě Jasným argumentem pro přepravku pro psy je bezpečnost. Pes v přepravce nemůže ublížit ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu