de de de


Novinky:
Home » Ostatní

Ostatní

 • Hledáte hygienické a papírnické potřeby?

  Hledáte hygienické a papírnické potřeby?

  Jsou věci, bez kterých si nedokážeme představit život. A mezi ně se řadí i například toaletní papír, který má poměrně dost široké zastoupení na trhu. Toaletní papír má mnoho verzí Možná jste již někdy přemýšleli, z čeho je vlastně takový toaletní papír vyrobený a je pravdou, že proces výroby je celkem náročnou činností. Ale pěkně popořádku. ... ...

 • Hledáte techniku, na kterou je spolehnutí?

  Hledáte techniku, na kterou je spolehnutí?

  Ne nadarmo se říká „dvakrát měř a jednou řeš.“ Správným měřením se neudělá tolik zásadních chyb, avšak i v tomto případě je třeba mít ty správné přístroje. Technika, na kterou je spolehnutí Pokud skutečně vyžadujete přesnost měření, tak je nezbytně nutná měřící technika. Existují dokonce oblasti průmyslu a dalšího odvětví, která potřebují nebo dokonce i vyžadují ... ...

 • Respirátory FFP2 s potiskem jsou reklama, která se vyplatí

  Respirátory FFP2 s potiskem jsou reklama, která se vyplatí

  Jedním z typických znamení naší doby jsou všudypřítomní lidé v respirátorech. Potkáváme je na ulicích, v nákupních centrech i v práci. Přestože asi nenajdete člověka, který by měl z nošení respirátoru kdoví jakou radost, přece jen to sebou přináší jednu pozitivní skutečnost. Jedná se totiž o takřka ideální reklamní plochu, kterou můžete využít k propagaci ... ...

Hledáte hygienické a papírnické potřeby?

.

Jsou věci, bez kterých si nedokážeme představit život. A mezi ně se řadí i například toaletní papír, který má poměrně dost široké zastoupení na trhu. Toaletní papír má mnoho verzí Možná jste již někdy přemýšleli, z čeho je vlastně takový toaletní papír vyrobený a je pravdou, že proces výroby je celkem náročnou činností. Ale pěkně popořádku. Jsou druhy toaletního papíru, které ... Číst více »

Hledáte techniku, na kterou je spolehnutí?

TimeElectronics

Ne nadarmo se říká „dvakrát měř a jednou řeš.“ Správným měřením se neudělá tolik zásadních chyb, avšak i v tomto případě je třeba mít ty správné přístroje. Technika, na kterou je spolehnutí Pokud skutečně vyžadujete přesnost měření, tak je nezbytně nutná měřící technika. Existují dokonce oblasti průmyslu a dalšího odvětví, která potřebují nebo dokonce i vyžadují vysokou a předně zaručenou přesnost ... Číst více »

Respirátory FFP2 s potiskem jsou reklama, která se vyplatí

respirator FFP

Jedním z typických znamení naší doby jsou všudypřítomní lidé v respirátorech. Potkáváme je na ulicích, v nákupních centrech i v práci. Přestože asi nenajdete člověka, který by měl z nošení respirátoru kdoví jakou radost, přece jen to sebou přináší jednu pozitivní skutečnost. Jedná se totiž o takřka ideální reklamní plochu, kterou můžete využít k propagaci vaší firmy. Propagace vašeho podnikání ... Číst více »

Jak elektronicky ohlásit novou živnost?

documents

Pokud jste se nově pustili do podnikání nebo jenom chcete ohlásit novou živnost, nemusíte to už provádět osobně, jako tomu bylo dříve. Doba jde v tomto směru neustále kupředu, takže se nabízí nové možnosti zlehčující takový úkon. Podání lze zajistit jak jinak než elektroniky. Takový krok je s přihlédnutím ke stále se rozšiřujícím technologiím naprosto zřejmý. Elektronické podání vytvořené v aplikaci Jako první ... Číst více »

Rekvalifikační kurzy vám otevřou nové možnosti

rekvalifikacni kurzy

Už vás nenaplňuje stávající zaměstnání? Chcete v tomto směru nějakou změnu a hledáte cestu kudy kam? Pak zkuste začít zcela od začátku a pokuste se věnovat něčemu, co vás bude naplňovat, dělat šťastnými a ve výsledku vám taková práce přinese vyšší zisky. Začněte patřičnou rekvalifikací První, co byste měli udělat, je rekvalifikace. Ano, v dnešní době máte možnost absolvovat nejrůznější rekvalifikační ... Číst více »

Specialista na prodej hutního materiálu

devimex

Vyberte si z nabídky kompletního hutního materiálu a nářadí od ověřené a spolehlivé firmy, která si zakládá na vysoké kvalitě nabízených produktů. Specialista na prodej hutního materiálu Hledáte specialistu na prodej hutního materiálu? S důvěrou se můžete obrátit na náš velkoobchod s hutním materiálem. Vyjdeme vám vstříc co se vašich požadavků týče a společně se tak budeme snažit najít cestu k vaší maximální spokojenosti ... Číst více »

Dalekohledy nabízí jiný pohled na svět

dalekohledy

Chcete si užívat svět zblízka? Vidět věci na dálku, které byste za normálních okolností vůbec nespatřili? Pokud ano, budou vám nápomocny dalekohledy. Moderní optická zařízení nabývající mnohých podob. A právě díky nejrůznějším modelům lze tuto techniku využívat v rámci odlišných aktivit. Ty se pochopitelně nemusí týkat pouze běžných vycházek do přírody. Jaké si vybrat dalekohledy? Sázkou na jistotu jsou turistické dalekohledy ... Číst více »

Přesné anatomické modely usnadní výuku

img

Detailně propracované anatomické modely usnadní pochopení probírané látky nejen na odborných školách se zdravotnickým zaměřením, ale i na dalších oborech. Přesné anatomické modely usnadní výuku Už v sedmnáctém století moudrý Jan Ámos Komenský hlásal, že učební látka by měla být dětem a studentům předkládána srozumitelně a pokud možno ukazovat vše na názorných pomůckách nebo při praktických cvičeních. Pokud by nahlédl do ... Číst více »

Nebaví vás už nudné reklamní propisky a bločky? Vyzkoušejte pro svoji propagaci něco nového a neotřelého

placky

Chystáte se na veletrh anebo chcete dát zákazníkům vědět o novém produktu či akci? Placky to udělají za vás. Oproti vaší konkurenci navíc projevíte kreativitu a neotřelost, kterou vaši zákazníci ocení. Vaši klienti vám navíc nošením placek budou dělat reklamu i tehdy, kdy o tom vy už nebudete vědět. Dosah reklamních placek pro získávání nových zákazníků tak bude mnohem větší, ... Číst více »

Blíží se svátek zamilovaných, čím obdarujete své milované?

obraz na platne

Přestože jsou nejčastějším dárkem ke dni zamilovaných bonboniéry a květiny, zkuste být letos trochu originálnější. Z některé z vašich společných fotografií můžete nechat vyrobit obraz na plátně, který vaší polovičce připomene, jak moc si vážíte její či jeho lásky. Vyjádřete svou lásku pomocí nejmodernějších technologií Foto obrazy vytištěné na plátně jsou rok od roku populárnější. Není divu, vždyť tímto způsobem můžete ... Číst více »

Plastové polotovary a výlisky

thumb Forma

S plasty se setkáváme na každém kroku. Není ale novinkou, že se jedná o materiál, který se dá recyklovat a tím se nabízí možnost dát plastu novou šanci. Plastové výlisky mají další uplatnění Výhodou malých firem je ta, že mohou ke každé zakázce přistupovat jednotlivě a pracovat na jejich realizaci podle potřeb a především přání klientů. Díky tomu lisování a vstřikování ... Číst více »

Pronájem vysoce kvalitních strojů

UCIDoc CopierRepair Marcos min

Každá správná kancelář potřebuje odpovídající vybavení, aby mohla efektivně pracovat a působit ve svém oboru. A bez kancelářské techniky se jednoduše neobejde. Vybavení kanceláře není zrovna lacinou záležitostí V současné době je nutné, aby každá kancelář disponovala vhodnou technikou, která jí samozřejmě umožní zpracovávat veškerou dokumentaci. Je logické, že větší společnosti budou potřebovat daleko složitější technologii, nicméně i menší firmy se ... Číst více »

Zajistěte si zajímavé produktové fotografie

Základem podnikové marketingové strategie je kvalitní prezentace s profesionálně vytvořenými fotografiemi. Nafotit produkt kvalitně vyžaduje zkušenosti. Chcete uspět na trhu? Zajistěte si produktové fotografie Produktové fotografie jsou jednou z možností, jak zvýšit své šance na trhu a porazit úspěšně konkurenci. Je ale nutné, aby byly snímky skutečně profesionálně vytvořené. Nafotit prodávané zboží tak, aby mohly být fotografie použité pro prezentaci, není nic ... Číst více »

Aby bylo kvalitní kožené pouzdro na iPhone od Voyage

obal na iphone

Mobilní telefony iPhone jsou velice oblíbené napříč všemi generacemi. O tom není žádných pochyb. Když už si takový telefon pořídíte, jistě ho budete chtít i patřičně chránit. A právě to lze spojit s odpovídajícím luxusem a elegancí. Zkrátka s tím, co k tomuto mobilnímu telefonu jednoznačně patří. Na mysli máme pochopitelně luxusní obal na iPhone. Takový, jehož výrobním materiálem je kůže vyznačující se ... Číst více »

Použité regály pro ekonomické skladování

img

Máte e-shop a řešíte jak efektivně uspořádat sklad za rozumné peníze? V tom případě jsou pro vás použité paletové regály tím správným řešením. Použité, a přesto v perfektním stavu Použité regály často bývají ze skladů, kde byly postavené pár měsíců a nebyly plně využity. Proto se vyznačují dlouhodobou životností a výborným stavem, kdy ani nepoznáte, že se nejedná o nový ... Číst více »

Kvalitní CNC stroje

sl

Pokud si výrobce může usnadnit svoji práci s výkonnými stroji, poté není důvod, proč by této nabídky nemohl využít. Moderní technologie přináší nové řešení. Kvalitní a výkonné CNC stroje V současné době jsou CNC stroje velmi oblíbené a není divu, pracují s vysokou přesností, rychle a odvádí skutečně skvělou práci. V podstatě se bez nich strojírenské odvětví neobejde a také zvládnou uspokojit snad ... Číst více »

3D technologie usnadňuje práci v různých oborech

evixscan fine precision

3D technologie usnadňuje práci v mnoha různých oborech. Nemusí se ale jednat pouze o profesionální využití. 3D tiskárnu můžete mít na svém psacím stole. Trojrozměrný tisk i scanner Moderní technika přináší stále nové možnosti, které byly ještě před nedávnou dobou spíše v oblasti sci-fi. Jednou z takových technologií, která stále více proniká do mnoha činností, je 3D. V současné době je možné využívat tisk ... Číst více »

Výroba na zakázku

leseni full

Kdo vlastní veterána, tak se zcela jisté, že si opravy na něm provádí sám. Mnohdy se to bez odborného zásahu neobejde a poté je kovovýroba jistou pomocí. Výroba na zakázku Je skutečně velkou pomocí, když je potřeba vyrobit něco přesně na míru, když existuje společnost, která umí vytvořit nebo opravit jisté náhradní díly. Samozřejmě se nemusí jednat jen o veterány, ... Číst více »

Ocelové trubky a další součásti potrubních systémů

trubky

V mnoha průmyslových odvětvích jsou nezbytností ocelové trubky a další součásti. Najít je můžeme například i jako stavební dílce zahradních pergol nebo lešení. Ocelové trubky Mnoho průmyslových odvětví by se neobešlo bez trubek a potrubí. Ocelové trubky jsou také důležitou součástí různých staveb (lešení). Potrubní díly jsou nezbytné nejen pro stavebnictví, ale také pro energetický, plynárenský a petrochemický průmysl. Trubky se ... Číst více »

Prostory pro sterilní prostředí

FBB

Laminární boxy, ve kterých musejí být splněny podmínky pro takzvané čisté prostory, využívá mnoho průmyslových odvětví, včetně automobilového. Čisté prostory pro sterilní prostředí V mnoha provozovnách, které vyžadují sterilní prostředí, je zapotřebí zajistit takzvaný „čistý prostor“. Týká se to především farmacie, zdravotnictví, biotechnologie, elektrotechniky, automotive, potravinářství, kosmetiky, vědy a výzkumu. Čisté prostory jsou takové prostory, ve kterých je cíleně a přesně ... Číst více »