de de de


Novinky:
Home » Ostatní

Ostatní

 • Cesta k úspěšnému e-shopu nemusí být složitá. Musíte vědět, jak na to

  Cesta k úspěšnému e-shopu nemusí být složitá. Musíte vědět, jak na to

  Pokud se chcete zaměřit na internetový prodej, určitě je vaším cílem úspěšný e-shop. Není se ani čemu divit. Jenže, pakliže máte v současném světě mnoha internetových obchodů proniknout, musíte vědět, jak na to. Už dávno to není jen založení e-shopu a prodávání zboží za běžné ceny. V přemíře konkurence se musíte snažit podstatně více. Konkurenční výhoda je ... ...

 • Zvolte vhodné tiskárny pro etikety všeho druhu

  Zvolte vhodné tiskárny pro etikety všeho druhu

  Etikety a štítky představují v dnešní době velice praktickou součást nejrůznějších evidencí a označování zboží libovolného typu. Pokud máte zájem provádět něco podobného u vás ve skladě nebo kanceláři, zaměřte se na ty správné tiskány, respektive etikety. Termotransferové tiskárny jsou jasnou volbou Pokud hledáte vhodné tiskárny pro tisk štítků, potažmo etiket, zacilte se na tiskárny Zebra. ... ...

 • Je TikTok dobrý pro podnikatelské aktivity?

  Je TikTok dobrý pro podnikatelské aktivity?

  Sociální sítě jsou v dnešní době hojně využívané, o tom není žádných pochyb. Populární se mimochodem staly také mezi podnikateli. Ti totiž začali využívat jejich potenciál k propagaci svojí značky. Jednou z takových populárních sociálních sítí je TikTok, který má stovky milionů stažení. To znamená, poměrně velká základna uživatelů, kteří by se dali oslovit. Jak se propagovat na ... ...

Cesta k úspěšnému e-shopu nemusí být složitá. Musíte vědět, jak na to

e shop

Pokud se chcete zaměřit na internetový prodej, určitě je vaším cílem úspěšný e-shop. Není se ani čemu divit. Jenže, pakliže máte v současném světě mnoha internetových obchodů proniknout, musíte vědět, jak na to. Už dávno to není jen založení e-shopu a prodávání zboží za běžné ceny. V přemíře konkurence se musíte snažit podstatně více. Konkurenční výhoda je základ Chcete-li obstát mezi ostatními ... Číst více »

Zvolte vhodné tiskárny pro etikety všeho druhu

tiskarna etiket

Etikety a štítky představují v dnešní době velice praktickou součást nejrůznějších evidencí a označování zboží libovolného typu. Pokud máte zájem provádět něco podobného u vás ve skladě nebo kanceláři, zaměřte se na ty správné tiskány, respektive etikety. Termotransferové tiskárny jsou jasnou volbou Pokud hledáte vhodné tiskárny pro tisk štítků, potažmo etiket, zacilte se na tiskárny Zebra. Jde o termotransferové tiskárny patřící ... Číst více »

Je TikTok dobrý pro podnikatelské aktivity?

tiktok

Sociální sítě jsou v dnešní době hojně využívané, o tom není žádných pochyb. Populární se mimochodem staly také mezi podnikateli. Ti totiž začali využívat jejich potenciál k propagaci svojí značky. Jednou z takových populárních sociálních sítí je TikTok, který má stovky milionů stažení. To znamená, poměrně velká základna uživatelů, kteří by se dali oslovit. Jak se propagovat na TikToku? V první řadě si musíte ... Číst více »

Situace, kdy můžete dostat výpověď i na neschopence

disease

Každý má asi správně zafixováno, že když se během pracovního poměru dostanete na neschopenku, nemůže vás zaměstnavatel vyhodit z práce. A skutečně, zákoník práce hovoří o ochranné době v průběhu pracovní neschopnosti. Existují však výjimky, když vás ani zákoník práce neochrání a vy na neschopence můžete dostat padáka. Zranění si nesmíte přivodit úmyslně S první výjimkou by měl počítat asi každý. Jde o ... Číst více »

Strategie ESG není určena pouze pro velké společnosti

Uhlikova stopa

Vzhledem k tomu, že diskuse o environmentálních, sociálních a správních strategiích, známých také jako ESG, se obvykle zaměřuje na velké korporace, možná si kladete otázku, zda je ESG relevantní i pro menší firmy. Krátká odpověď zní – rozhodně ano. Menší firmy sice nejsou pod takovou veřejnou kontrolou a regulatorním tlakem jako velké korporace, přesto však implementace strategie udržitelnosti může mít ... Číst více »

Jak ochránit klima, a přitom i trochu ušetřit?

gettyimages x

Každý, komu není životní prostředí úplně fuk, moc dobře ví, že nemá pálit v krbu pet lahve, mýt auto v rybníku či řece, případně parkovat na rozkvetlé louce. Existují ovšem i jiná opatření, která jsou nejen ekologická, ale zároveň i ekonomická. Vaření v papiňáku Klimatické změny v ČR se prokazatelně dějí a je stále složitější toto tvrzení rozporovat. Velká sucha i ... Číst více »

Průmyslové značení může nabývat různých podob

prumyslove znaceni

Každý z nás potřebuje čas od času něco popsat nebo označit. V komerčním segmentu to platí dvojnásob. A právě pro tyto účely existuje průmyslové značení. To je určeno tam, kde je to skutečně zapotřebí. Nabývat mimo jiné může odlišných forem. Jestliže vás zajímá, jaké typy průmyslového značení jsou v současné době trendy, začtěte se do následujících řádků. Vše začíná u průmyslového popisovače Když ... Číst více »

Parkovací sloupky mají bohaté možnosti užití

parkovaci sloupek

Trápí vás, že vám někdo cizí pravidelně parkuje na soukromém pozemku nebo vyhrazeném parkovišti? Pak s takovými lidmi snadno a rychle zatočte. Pokud nepomůže domluva, investujte do prvku, který má hodně pestré využití. Jsou to parkovací sloupky. Ty vám v následujících řádcích představíme podrobněji a nastíníme vám, jakou mohou mít podobu a kde všude je lze použít. Pakovací sloupek sklopný S parkovacími sloupky ... Číst více »

Přeprava nadrozměrných zásilek snadno a rychle

nadmerna preprava

Přeprava běžných zásilek je v dnešní době naprostým standardem a řada lidí a firem v tomto směru využívá služeb profesionálních spedičních společností. Jenže, co když chcete přepravit něco těžkého a velkého? V takovém případě je tu přeprava těžkých nákladů, kterou vám trochu přiblížíme. Jak probíhá přeprava těžkých zásilek? Je pravdou, že přepravovat běžnou krabici je podstatně jednodušší nežli převážet něco značně objemného. O ... Číst více »

Webhosting pro e-shop. Na kolik vás vyjde?

hosting

Rozhodli jste se, že se svými službami nebo produkty proniknete na internetu? Potom budete potřebovat internetový obchod, s nímž se pojí také webhosting. Není to ovšem pouze prostor pronajatý pro webové stránky, jak by si mohl, kdo myslet. Zaměřit se musíte i na ty nejmenší detaily, které ve výsledku rozhodnou o ceně takové služby. Cena není klíčová a rozhodující I když ... Číst více »

TECAM PCV – vodovodní a kanalizační potrubí pro všechny

vodovodni potrubi

České společnost TECAM PCV a.s. působí na trhu už od roku 1993. Dodává materiály pro vodovody, kanalizace a liniové dopravní stavby vodovodů, kanalizací, dálničních a silničních staveb, odvodnění i dodávky technologických celků pro vodní hospodářství. Je smluvním partnerem řady vodárenských společností, měst i obcí. Bohatá historie Společnost TECAM PCV a.s. navazuje na předchozí úspěchy firmy TECAM spol. s r.o., PCV ... Číst více »

Dalekohledy a mikroskopy nabízí jiný svět

dalekohled shilba

Každý z nás je zvyklý dívat se na svět vlastníma očima. Co byste ale řekli na to, že některé věci můžete vidět zvětšeně nebo si je přiblížíte z dálky až k vám? Přesně to přináší optická pozorovací technika v podání dalekohledů, ale také mikroskopy. Oběma typům těchto produktů se v následujících řádcích budeme věnovat podrobněji. Vyberte si dalekohledy pro své účely A začneme u dalekohledů. ... Číst více »

Cizí jazyk? Děti se jej mohou učit doslova od plínek!

lookcool.cz jsfan uvodni

Kdy začít? Až budou umět mluvit nebo snad posečkat do doby, než budou umět číst a psát? Zatímco rodiče tápou, lingvisté a lektoři cizích jazyků jsou za jedno. Učit se mohou děti angličtinu nebo jiný cizí jazyk od nejútlejšího věku, někteří odborníci dokonce doporučují rovnou od plínek. Výuka nejmenších však musí být co nejpřirozenější a nesmí se jednat o nátlak, ... Číst více »

Kočárek musí vypadat „cool“ a také dobře sloužit. Na co je vhodné myslet při výběru?

lookcool.cz bambino cz uvodni

V posledních letech se sice naplno rozjela mánie nošení – a pravdou je, že nosítko nabízí spoustu důležitých výhod, o kterých si u kočárku můžete nechat zdát – ale platí to i obráceně. V určitých situacích vám může mnohem lépe posloužit právě kočárek. Nutno podotknout, že pouze pečlivě zvolený. Jak se tedy postavit k výběru? Prozradíme vám, jak se v ... Číst více »

Dávejte si pozor na smlouvy uzavřené po telefonu

document

Když se v dnešní době řekne uzavřít smlouvu, spousta lidí si představí klidné prostudování smluvních podmínek a podpis přehledných smluvních podkladů. Jenže, tomu tak nemusí být vždy. Spousta prodejců služeb a nejrůznějšího sortimentu cílí na zákazníky trochu jiným směrem. Snaží se s nimi uzavřít smlouvu po telefonu. Neříkáme, že to vždy musí znamenat něco špatného, ale obvykle to není zrovna dvakrát dobré. ... Číst více »

Tipy, jak se balit při stěhování

Stěhování je pro někoho otravnou činností, kterou ale musíte splnit, chcete-li bydlet v novém. Balení je asi nejnáročnější částí celého procesu, proto se vyplatí znát určité triky, které při něm můžete využít. Ušetří vám to nejen čas při balení, ale následně také při vybalování. Co je tedy dobré vědět? Zásuvky nábytku Při stěhování v Praze nemusíte vyprazdňovat zásuvky. Stačí je ... Číst více »

Kořenová čistička vám vyčistí vodu kvalitně a přirozeně

IMG

Není-li vám životní prostředí lhostejné, pravděpodobně si místo běžné chemické čističky pořídíte kořenovou. Ta totiž funguje na základě přirozených přírodních procesů, které dokáží vodu vyčistit vskutku dokonale. Dalšími benefity jsou nízké provozní náklady a velmi tichý chod. Jak funguje? Kořenová čistička čistí vodu na stejném principu jako čistička biologická. A to proto, že čisticí proces zajistí bakterie, které nečistoty potřebují ke ... Číst více »

Jak zatočit s akné?

Akné není jen problémem žen, i když právě ženy si nedostatky na svém obličeji berou více k srdci. Jedná se také o velký problém mužů, kteří se dříve nebo později rozhodnou s nedokonalostmi na obličeji zatočit. Jenže co mají udělat? Co platí jak na pánskou, tak na dámskou pokožku, kterou zrovna pokrývají nehezké pupínky, začervenalá místa a kromě toho také ... Číst více »

Sháníte cool dárky pro teenagera? Víme, z čeho bude nadšený

darky uvodni

Blíží se čas, kdy sháníme dárky nejen dětem a měla by to tak být doba splněných přání. Tedy jak pro koho – pokud při výběru dárků zašmátráte vedle, dopadne to katastrofálně a katapultujete se mezi finalisty ankety nejhorší rodič roku. Náctiletí jsou zvláštní živočišný druh a jejich charakteristickou vlastností je vytříbený vkus. Můžete si to vyložit třeba tak, že vybrat ... Číst více »

Záclony dodají bytu punc útulného domova

Bytový textil, záclony či závěsy neodmyslitelně patří do každého hezky vybaveného bytu. I přesto, že máte váš byt vybaven hezkým nábytkem, teprve vhodný bytový textil mu dodá pocit skutečného domova. Pod pojmem bytový textil se obvykle myslí záclony, závěsy, ozdobné polštáře nebo ložní povlečení. Záleží pouze na vašem vkusu, zdali zvolíte záclony a závěsy krátké či dlouhé, jednobarevné či s ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu