de de de


Novinky:
Home » Ostatní

Ostatní

 • Víte, jak nejlépe poslat balík do Německa?

  Víte, jak nejlépe poslat balík do Německa?

  Posílání balíků je pro mnohé z nás denním chlebem. Není to nic složitého, vše je snadno dostupné a zásilka je bezpečně doručena na požadované místo. V tomto případě se bavíme o doručování zásilek v rámci České republiky. Jenže, co když chcete poslat balík do Německa? V takovém případě bude asi většina lidí tápat. Přece jenom, jde o zásilku směřující mimo Českou republiku. Spousta z vás ... ...

 • 5 nejlepších softwarů pro projekční kanceláře v roce 2022

  5 nejlepších softwarů pro projekční kanceláře v roce 2022

  V dynamickém světě průmyslové výroby je nezbytné mít k dispozici nejnovější nástroje a technologie. Jedním z klíčových aspektů, který výrazně ovlivňuje úspěšnost konstrukčních a projekčních kanceláří, je software. Dnešní sofistikované programy umožňují efektivní a přesné plánování a výrobu průmyslových strojů. Rok 2022 přináší řadu výkonných softwarů, které jsou pro projekční kanceláře nepostradatelné. Zde je pět ... ...

 • 5 důvodů, proč by si váš podnik měl pořídit vlastní webové stránky

  5 důvodů, proč by si váš podnik měl pořídit vlastní webové stránky

  Průzkumy ukazují, že více než polovina světové populace nyní aktivně využívá internet. To je jeden z mnoha důvodů, proč by si váš podnik měl pořídit vlastní webové stránky. Níže uvádíme dalších pět důvodů, proč je tvorba webových stránek pro váš podnik klíčová. Zvýšení důvěryhodnosti: Dnes mají webové stránky na míru stále větší význam. Internet je ... ...

Víte, jak nejlépe poslat balík do Německa?

shipex

Posílání balíků je pro mnohé z nás denním chlebem. Není to nic složitého, vše je snadno dostupné a zásilka je bezpečně doručena na požadované místo. V tomto případě se bavíme o doručování zásilek v rámci České republiky. Jenže, co když chcete poslat balík do Německa? V takovém případě bude asi většina lidí tápat. Přece jenom, jde o zásilku směřující mimo Českou republiku. Spousta z vás asi ani netuší, přes koho ... Číst více »

5 nejlepších softwarů pro projekční kanceláře v roce 2022

konstrukcni kancelar

V dynamickém světě průmyslové výroby je nezbytné mít k dispozici nejnovější nástroje a technologie. Jedním z klíčových aspektů, který výrazně ovlivňuje úspěšnost konstrukčních a projekčních kanceláří, je software. Dnešní sofistikované programy umožňují efektivní a přesné plánování a výrobu průmyslových strojů. Rok 2022 přináší řadu výkonných softwarů, které jsou pro projekční kanceláře nepostradatelné. Zde je pět nejlepších, které by si měla ... Číst více »

5 důvodů, proč by si váš podnik měl pořídit vlastní webové stránky

webove stranky

Průzkumy ukazují, že více než polovina světové populace nyní aktivně využívá internet. To je jeden z mnoha důvodů, proč by si váš podnik měl pořídit vlastní webové stránky. Níže uvádíme dalších pět důvodů, proč je tvorba webových stránek pro váš podnik klíčová. Zvýšení důvěryhodnosti: Dnes mají webové stránky na míru stále větší význam. Internet je prvním místem, kam se lidé ... Číst více »

Umělá inteligence vás posune dál

umela inteligence

Držte krok s dobou a nenechte si ujet vlak. Předežeňte konkurenci v mnoha směrech a využijte k tomu ten nejdostupnější nástroj na současném trhu. Je to umělá inteligence chat, s pomocí níž se dozvíte vše, co potřebujete. Stačí jen sáhnout po správném nástroji, který je dostupný 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Možnosti umělé inteligence Umělá inteligence se neustále vyvíjí a zlepšuje. Tento ... Číst více »

Výhody autojeřábu: Efektivní řešení pro manipulaci s těžkými břemeny

autojeraby

Autojeřáby se staly nepostradatelným nástrojem v mnoha odvětvích, jako je stavebnictví, doprava, energetika či průmysl. Díky své schopnosti zvedat a přemisťovat těžká břemena na vysoké výšky a dlouhé vzdálenosti přináší autojeřáby řadu výhod, které usnadňují práci a zvyšují efektivitu provozu. V tomto článku se podíváme na hlavní výhody autojeřábů a jejich uplatnění v praxi. Flexibilita a mobilita Jednou z největších ... Číst více »

Nová generace laserových svářeček přináší revoluci v oblasti svařování: rychlejší, přesnější a čistější

laserove svarovani

V dnešní době rychle se rozvíjejících technologií je neustále třeba hledat nové způsoby, jak zlepšit a zefektivnit výrobní procesy. Jedním z takových průlomových řešení je použití laserových svářeček, které nabízí celou řadu výhod oproti tradičním svařovacím metodám. Laserové svařování se stává stále populárnější a žádanější díky svým unikátním vlastnostem a širokému spektru aplikací. Přesnost a kvalita spoje Jednou z hlavních ... Číst více »

Jak vybrat masážní lehátko

masazni lehatko

Masáže jsou mnohdy tím jediným, co potřebujeme, abychom se dostatečně uvolnili, respektive abychom se zbavili celkového napětí, nejen bolestí zad, které nám mnohdy znepříjemňují celý život. V případě, že se chcete stát právě z tohoto důvodu masérem, ze všeho nejdříve si musíte pořídit masážní lehátko. Jak ho vybrat, abychom neprohloupili a abychom nejen my sami, ale i naši zákazníci byli ... Číst více »

Co jsou montované plachtové haly?

montovane plachtove haly

Montované plachtové haly jsou stále populárnější volbou pro různé účely, jako jsou skladování, výroba, sportovní aktivity a mnoho dalších. Tyto haly jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou snadno montovatelné a demontovatelné. V tomto článku se podíváme na to, co jsou montované plachtové haly, jejich výhody, použití, jak vybrat správnou halu a jak je správně montovat a udržovat. Montované plachtové ... Číst více »

Technologie pro zpracování dřevního odpadu: Příběh o proměně odpadu v poklad

peletova linka

Představte si, že jste vlastníkem malého nábytkářského podniku. Každý den se ve vaší dílně tvoří krásné kousky nábytku, které zákazníci milují. Avšak s každým vyrobeným kusem nábytku se také hromadí dřevní odpad – piliny, hobliny a zbytky dřeva. Co s nimi? Můžete je samozřejmě odvézt na skládku, ale co když bychom vám řekli, že existuje způsob, jak tento odpad proměnit ... Číst více »

Specifika ve výživě štěněte a dospělého psa

konzervy pro psy

Když si domů přivezete štěně, pátráte po tom, čím ho budete krmit. Možností je hned několik. Výběr je na vás. V první řadě je potřeba se rozhodnout, zda vsadit na granule nebo konzervy anebo, zda máte a chcete věnovat čas domácí přípravě stravy pro štěně a později psa. Protože jakmile s tím jednou začnete, počítejte s tím, že pes bude ... Číst více »

Úvod do výroby zdravotnické techniky

zdravotnicka technika

Výroba zdravotnické techniky je klíčovým prvkem moderního zdravotnictví. Zdravotnická technika zahrnuje širokou škálu zařízení, od jednoduchých přístrojů pro měření krevního tlaku až po složité operační sály s nejmodernějšími technologiemi. V tomto článku se podíváme na proces výroby zdravotnické techniky, od návrhu a vývoje až po kvalitu a bezpečnost výroby. Výroba zdravotnické techniky je složitý proces, který vyžaduje pečlivé plánování a ... Číst více »

Nemáte dostatečné zázemí pro svařování? Nechte si pomoci

svarovani

Vybudovat funkční strojírenskou společnost vyžaduje ohromné množství odvahy a pořádné dřiny. V neustále se měnícím světě je nutné zvládat celou řadu odlišných technologií, díky nimž budete schopni přijímat co nejvíce zakázek. Žádný prostor však není nafukovací, a tak je někdy nutné nechat si pomoci. Na koho se spolehnout? Spojování materiálů Rok od roku se odvětví spojování kovových materiálů rozrůstá o ... Číst více »

Prodej nářadí a nástrojů: Vítejte v našem kutilském ráji

prodej naradi

Představte si, že jste kapitánem lodi plující na nekonečném moři možností. Vaše loď je vaše dílna, vaše posádka jsou vaše nástroje a vy jste ten, kdo drží otěže a směřuje svůj statek k úspěšným projektům. Ať už jste zkušený kutil nebo začátečník, který se teprve učí rozlišovat mezi vrtačkou a šroubovákem, jedno je jisté – bez správného nářadí se vaše ... Číst více »

Co jsou požární zkoušky a proč jsou důležité?

pozarni odolnost

Požární zkoušky jsou testy, které mají za úkol ověřit požární odolnost materiálů a konstrukcí. Tyto zkoušky jsou velmi důležité, protože pomáhají minimalizovat riziko vzniku požáru a zajišťují bezpečnost lidí a majetku. Požární zkoušky se provádějí v laboratořích nebo zkušebnách, kde jsou testovány různé materiály a konstrukce. Jaké jsou druhy požárních zkoušek a jak probíhají? Existuje několik druhů požárních zkoušek, jako ... Číst více »

Nejromantičtější dárky, které si dávají zamilované páry. Nechte se inspirovat

romanticke darky

Obdarovat toho, koho milujeme, je pro nás potěšením. Co když vám ale došly nápady? Můžete se nechat inspirovat ostatními. Romantické dárky nemusí být drahé, i když například oblíbené wellness pro dva k těm dražším patří. Nemusí jít ale rovnou o romantický pobyt, ale třeba jen vířivou vanu ve dvou, nebo třeba masáže. Kromě wellness jsou ale k dispozici i mnohé ... Číst více »

Výroba ocelových konstrukcí na vysoké úrovni

vyroba ocelovych konstrukci

Ocelové konstrukce jsou něčím, co můžete kolem sebe vídat na každém kroku. Některé jsou drobné, jiné zase masivní. Pokud jde o velké ocelové konstrukce, je třeba jejich výrobu svěřit skutečným odborníkům. A to nejenom z pohledu precizního provedení, ale také profesionální montáže. A jaké ocelové konstrukce jsou na současném trhu dostupné? Výroba ocelových konstrukcí na míru Když se řekne velké ocelové ... Číst více »

Požární ústav nabízející komplexní služby

pozarni ustav

Požární zkušebnictví a certifikace, to jsou služby vyžadované pracovníky v tomto oboru. To vše lze realizovat pouze u profesionálů a akreditovaných zkušeben, které jsou pro tyto činnosti vybaveny. Akreditované zkušebny mít patřičné zkušební pece, ale také dokonale proškolený personál. Jedním z takových míst je i požární ústav PAVUS, a.s., kde se domůžete nadstandardního zázemí. O tom se ostatně přesvědčíte v následujících řádcích, potažmo ... Číst více »

Cesta k úspěšnému e-shopu nemusí být složitá. Musíte vědět, jak na to

e shop

Pokud se chcete zaměřit na internetový prodej, určitě je vaším cílem úspěšný e-shop. Není se ani čemu divit. Jenže, pakliže máte v současném světě mnoha internetových obchodů proniknout, musíte vědět, jak na to. Už dávno to není jen založení e-shopu a prodávání zboží za běžné ceny. V přemíře konkurence se musíte snažit podstatně více. Konkurenční výhoda je základ Chcete-li obstát mezi ostatními ... Číst více »

Zvolte vhodné tiskárny pro etikety všeho druhu

tiskarna etiket

Etikety a štítky představují v dnešní době velice praktickou součást nejrůznějších evidencí a označování zboží libovolného typu. Pokud máte zájem provádět něco podobného u vás ve skladě nebo kanceláři, zaměřte se na ty správné tiskány, respektive etikety. Termotransferové tiskárny jsou jasnou volbou Pokud hledáte vhodné tiskárny pro tisk štítků, potažmo etiket, zacilte se na tiskárny Zebra. Jde o termotransferové tiskárny patřící ... Číst více »

Je TikTok dobrý pro podnikatelské aktivity?

tiktok

Sociální sítě jsou v dnešní době hojně využívané, o tom není žádných pochyb. Populární se mimochodem staly také mezi podnikateli. Ti totiž začali využívat jejich potenciál k propagaci svojí značky. Jednou z takových populárních sociálních sítí je TikTok, který má stovky milionů stažení. To znamená, poměrně velká základna uživatelů, kteří by se dali oslovit. Jak se propagovat na TikToku? V první řadě si musíte ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu