de de de


Novinky:
Home » Móda » Není triko jako triko. Poznejte typy pánských triček
Není triko jako triko. Poznejte typy pánských triček

Není triko jako triko. Poznejte typy pánských triček

Triko je oblečením, které má ve své šatní skříni bezpochyby každý muž. Málokdo však přemýšlel o tom, jaké typy triček vlastně může zakoupit a co mu visí ve skříni. Jestliže si v tomto ohledu chcete rozšířit své obzory, začtěte se do následujících řádků. Sami se přesvědčíte o tom, že klasické triko s krátkým rukávem není tím jediným, jaké si můžete zakoupit.

Délka rukávu hraje zásadní roli

Jednu z variant představují trika s krátkým rukávem, který ovšem není volný, ale upnutý. Taková trika jsou často označována za univerzální a lépe vynikají na svalnatějších postavách mužů. Další variantu představují polorukávy. Jejich zakončení je zhruba v oblasti loktů. Kapitolou samou o sobě jsou pak dlouhé rukávy až k zápěstí.

Při výběru trička se zaměřte na výstřih

Možná asi správně tušíte, že rukávem a jeho délkou, popřípadě tvarem u výběru trika rozhodně nekončíte. Dostupné jsou zároveň modely s odlišným výstřihem u krku. Za naprostou klasiku je považován kulatý výstřih, který může být volnější nebo hluboký, tedy upnutý. Kulatý tvar můžete zároveň kombinovat s výstřihem do V, ať už s tím decentním nebo výraznějším. Dnes jsou trendy dokonce trika s velkým výstřihem, kdy vyniká i větší část hrudi muže. I zde platí, že tato trika více sluší spíše svalnatějším jedincům.

Nakonec bychom neměli opomíjet ani na poloroláky a roláky. Ty v případě pánských trik vystupují směrem vzhůru. Jde o specifický módní styl nacházející své uplatnění primárně v chladnějším počasí. Součástí trika může být mimochodem i lehká kapuce. Z pohledu módy se meze rozhodně nekladou.

Poslední zmínka by měla padnou o spodním zakončení triček, která nemusí být pouze rovná. Trendy jsou zkosené a šikmé střihy, jimiž bezpochyby upoutáte pozornost milovníků stylové módy. Při nákupu trika si pohlídejte i výrobní materiál přinášející celkové pohodlí a komfort.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu