de de de


Novinky:

Finance

 • Jak správně fakturovat? Tyto náležitosti by na faktuře neměly chybět

  Jak správně fakturovat? Tyto náležitosti by na faktuře neměly chybět

  Jestliže podnikáte, pak je pro vás faktura velice podstatným dokladem. Jak má ale dle platné legislativy vypadat a jaké jsou její základní náležitosti? Faktura je účetním dokladem, jehož podoba je pochopitelně dána zákonem, respektive najdeme v něm alespoň její základní body. A právě s nimi vás nyní seznámíme v následujících řádcích. Hlavní rozlišení je podle toho, zda jste ... ...

 • Nakupujte online – ale bezpečně a bez rizika

  Nakupujte online – ale bezpečně a bez rizika

  Nakupování po internetu se stává stále oblíbenější. Lidé preferují možnost si v pohodlí domova vybrat, co se jim líbí, nechat si to dovézt až pod nos a pak mít ještě čas svůj nákup pečlivě vyzkoušet a v případě nespokojenosti vrátit. Podmínky jsou nastaveny tak, že to mnoha lidem vyhovuje. Nakupování přes internet má však i svá rizika, ... ...

 • On-line příjem: 3 způsoby, jak vydělávat odkudkoliv

  On-line příjem: 3 způsoby, jak vydělávat odkudkoliv

  Vybudovat si on-line příjem je snem nejednoho zaměstnance. Jak dát sbohem šéfovi, pracovat odkudkoliv a zároveň nenaletět podvodníkům? Přečtěte si 3 ověřené tipy, jak rozjet svůj vlastní on-line byznys. On-line příjem není příjem bez práce Představujete si pod pojmem on-line příjem rychlé peníze téměř bez práce? V tom případě dejte pozor, abyste se nespálili. Vytvořit on-line ... ...

Jak správně fakturovat? Tyto náležitosti by na faktuře neměly chybět

edbaeaceecddfebcd

Jestliže podnikáte, pak je pro vás faktura velice podstatným dokladem. Jak má ale dle platné legislativy vypadat a jaké jsou její základní náležitosti? Faktura je účetním dokladem, jehož podoba je pochopitelně dána zákonem, respektive najdeme v něm alespoň její základní body. A právě s nimi vás nyní seznámíme v následujících řádcích. Hlavní rozlišení je podle toho, zda jste či nejste plátcem DPH. DPH ... Číst více »

Nakupujte online – ale bezpečně a bez rizika

edbbadcfedbedcf

Nakupování po internetu se stává stále oblíbenější. Lidé preferují možnost si v pohodlí domova vybrat, co se jim líbí, nechat si to dovézt až pod nos a pak mít ještě čas svůj nákup pečlivě vyzkoušet a v případě nespokojenosti vrátit. Podmínky jsou nastaveny tak, že to mnoha lidem vyhovuje. Nakupování přes internet má však i svá rizika, na která je dobré pamatovat. ... Číst více »

On-line příjem: 3 způsoby, jak vydělávat odkudkoliv

edcaeaceecddfebdccd

Vybudovat si on-line příjem je snem nejednoho zaměstnance. Jak dát sbohem šéfovi, pracovat odkudkoliv a zároveň nenaletět podvodníkům? Přečtěte si 3 ověřené tipy, jak rozjet svůj vlastní on-line byznys. On-line příjem není příjem bez práce Představujete si pod pojmem on-line příjem rychlé peníze téměř bez práce? V tom případě dejte pozor, abyste se nespálili. Vytvořit on-line byznys, který vám pravidelně přinese ... Číst více »

Vyplňování daňového přiznání nenechávejte na poslední chvíli a vyvarujte se těchto častých chyb

edabadcfedbeddca

Chystáte se letos vyplňovat daňové přiznání? Pro nováčka to může být pěkně zapeklitá situace. Ale i člověka, který to dělá každoročně, mohou některé věci zaskočit. Každoročně se pak na stolech úředníků hromadí přiznání s chybami, které je nutné opravit a předělat. Jak se této situaci vyhnout a zvládnout to na první dobrou? Poučte se z těchto nejčastějších chyb! Proplout hladce procesem podání ... Číst více »

Od jara 2020 začíná platit elektronická evidence tržeb i pro podnikatele, kteří patří do 3. a 4. vlny EET

cash desk

Pokud podnikáte a dosud jste úspěšně unikali nástrahám EET, je dost možné, že v květnu příštího roku se povinnosti vést elektronickou evidenci tržeb nevyhnete ani vy. Řada malých podnikatelů se bude muset připravit na další vlnu EET. Bude se týkat i vás? A máte šanci získat nějaké úlevy? Účtenku dostanete u advokáta i kadeřnice Od května 2020 se do skupiny ... Číst více »

Praktický tip, jak ušetřit za energie a mít levný plyn díky změně dodavatele

Elektřina epet

V rodinném rozpočtu většinou nebývá moc místa na zbytečné výdaje, mezi které patří i placení zbytečně vysokých částek za energie. Proto se hodí znát několik praktických tipů, s jejichž pomocí snížíte účet za elektřinu a plyn. Tak se pusťte do úsporných opatření, ať neplatíte zbytečně. Šetření s elektřinou a plynem Mezi základní tipy pro snížení účtu za elektřinu a plyn, ... Číst více »

Jak získat půjčku bez doložení jakéhokoliv příjmu

nebankovky.cz

V naší společnosti je veliká skupina lidí, kteří mají pravidelné příjmy, ale nejsou schopni je doložit tradiční cestou – tj. například potvrzením od zaměstnavatele. Mohou mít zaměstnání v zahraničí, příjem z internetu, z podnikání, nebo například i z brigády nebo od státu. A nebankovní společnosti mnohdy žádný z těchto příjmů neuznají. Kde tedy hledat peníze, pokud i vy spadáte do ... Číst více »

Pojištění majetku – jistota v případě nepředvídatelných událostí

lookcool.cz ergo cz nahledovy

Jaká je pravděpodobnost, že se u vás doma nic nepřihodí? V případě, že nemáte pojištění tak velká. A pamatujte, že neštěstí nechodí nikdy samo, proto si svůj majetek řádně a hlavně včas pojistěte. Vyhnete se problémům a velkým výdajům při nečekaných událostech nebo domácích haváriích. Jaké majetkové pojištění zvolit a na co si dát při výběru pojistného produktu pozor? Pojištění nemovitosti ... Číst více »

Propagujte svou firmu pomocí reklamních dárků

tax free

Firmy, kterým záleží na pozitivním vnímání jejich značky, často zvyšují povědomí veřejnosti o své značce a produktech pomocí praktických reklamních dárků. Lidé dostávají dárky rádi. Pokaždé když dárek od vás použijí, uvidí vaše logo a vzpomenou si na vaše zboží či služby. Až budou v budoucnu potřebovat něco z vašeho sortimentu, s důvěrou se na vás obrátí. Pokud je dárek ... Číst více »

Vyplatí se investovat do cenných papírů?

akcie

Investice do cenných papírů je vhodná pro každého, kdo je připraven nést za své rozhodnutí zodpovědnost. Investor se sám musí rozhodovat, kam chce investovat, jakou částku a v jakém období. Výnos z cenných papírů může být při dobré strategii velice vysoký, avšak tomu dopovídá také velké riziko. Důležité je zjistit si předem potřebné informace, abyste se mohli dobře rozhodnout, nakolik jsou jaké ... Číst více »

Je bezpečná platba kartou online na e-shopu?

visa

Mnoho e-shopů umožňuje v současné době platit přímo přes internet prostřednictvím karty. Tento způsob je velice rychlý, pohodlný a praktický. Také mnohdy vyjde levněji, protože dobírka (zaplacení až při předání zboží kurýrovi nebo poště, kteří pak doručí peníze e-shopu, ve kterém jste si zásilku objednali) je při dodání zboží zpoplatněna a tak si za ni i prodejce účtuje peníze. Hlavním důvodem, ... Číst více »

Jaké zákonné podmínky jsou u e-shopů při vracení zboží?

send

Pro každý e-shop platí, že je povinné poskytovat možnost vrácení zboží zákazníkovi, který u vás zboží zakoupil, ale pak si nákup rozmyslel nebo zjistil, že vybraný kus nevyhovuje jeho požadavkům. Pro tuto dobu je však zákonem stanovená lhůta a ne u každého prodávaného sortimentu tato povinnost platí. Pojďte se podívat na přehledné podmínky, které pro vracení u e-shopů stanovuje zákon. ... Číst více »

Půjčka díky zástavě vozu je rychlá a v možnosti využívat automobil vás neomezuje

15195816 1774060802847000 2656973558115696651 o

Ne vždy je jednoduché získat půjčku od banky. Pokud potřebujete vysoký obnos peněz a také pokud jej potřebujete rychle, je ideálním řešením si půjčit peníze s ručením majetkem, který již máte. Nemusíte nic prodávat, ničeho se zříkat. Věci, které dáte do zástavy, si lze kdykoliv vyplatit plně zpět do svého vlastnictví. Rychlé peníze bez rizika zadlužení Mezi hlavní výhody zástavy patří ... Číst více »

Jaké jsou podmínky pro získání vdovského důchodu?

senior 1565556566

Pokud dojde k úmrtí jednoho z manželů, je to pro toho druhého rána obvykle nejen citová a duševní, ale také finanční. Jako pomoc od státu má druhý z páru v některých případech nárok na pozůstalostní důchod. Ten má však stanovená určitá pravidla, která je pro jeho příjem zapotřebí splnit. Víte, jaké podmínky jsou nutné pro získání podpory, kdy ji dostanete jen dočasně a kdy ... Číst více »

Půjčky od lidí jsou stále oblíbenější – vítězí Zonky půjčka

jirkova pujcka

V dnešní době stále se zvyšujících cen všeho kolem nás si jen těžko dokážeme představit, že bychom všechny výlohy spojené s běžným životem hradili pouze pomocí peněz z vlastních kapes. To je všeobecně známý fakt, který si zřejmě většina z vás netroufne zpochybnit. Výplaty totiž na rozdíl od poplatků nerostou tak raketovým tempem, jak by bylo potřeba, takže nezbývá nic jiného, než si na ... Číst více »

Z úspěšného hokejisty investiční konzultant DRFG Davida Rusňáka

4 david rusnak family group drfg

Životní příběh Jana Kruliše by vydal na román. Během profesionální hokejové kariéry se mu podařilo to, o čem jiní mohli jen snít. Hrál v extralize a nastupoval také za reprezentaci. V nejvyšší soutěži nejvíce času strávil v obraně Poldi Kladno, ale oblékal například také dres Komety Brno. Dnes je jeho týmem investiční skupina DRFG Davida Rusňáka a jeho klienti, kterým ... Číst více »

Aktuálně nejatraktivnější franšízy na trhu. Jaké to jsou?

jidlo burger

Přemýšlíte nad tím, že začnete podnikat? Proč podnikat od začátku, když můžete využít takzvanou franšízu? Franšízové podnikání je v současné době nadmíru atraktivní, vždyť je to synonymum náskoku do rozjetého vlaku. Pokud nechcete začínat v podnikatelském světě od začátku a riskovat tak případný brzký krach společnosti, můžete to zkusit tak, že si odkoupíte licenční smlouvu a otevřete si pobočku značky, ... Číst více »

Srovnejte si půjčky a vyberte si tu pravou

minimoney

Půjčka je v dnešní době asi nejdostupnějším nástrojem k tomu, jak se dopracovat k požadované finanční sumě. Například v okamžiku, kdy si chcete pořídit nové vybavení do domu, vysněné auto nebo jen sháníte peníze na splnění svých tužeb. Jestliže hledáte vhodné úvěrové východisko korespondující s vašimi požadavky, hodí se vám srovnání půjček, které je možné v dnešní době provést na internetu. Pravděpodobně jediná bezpečná cesta ... Číst více »

Kde v dnešní době zaplatíte eurem?

euro 1552737927

Euro je evropskou měnou, která je rozšířená nejenom ve spoustě evropských zemí, kde představuje v podstatě oficiální měnu dané země. Narazit na ni můžete také u nás v Česku, kde je stále hlavním platidlem Česká koruna. A není se čemu divit, protože rozšířenost eura jednoduše stoupá. Vše začíná u obchodních řetězců Když se začnete pídit po tom, kde by šlo v České republice ... Číst více »

Kam odkládat peníze, které vám pravidelně zbývají?

money 1552737870

Jestliže hospodaříte dobře ve své domácnosti, pak se určitě setkáte se zásadním jevem. Každý měsíc vám budou zbývat nějaké peníze. Ať už jsou to stokoruny nebo tisíce, měli byste se zamyslet nad tím, jak s nimi naložit. Není totiž vhodné nechat je ležet ladem na účtu, když je můžete vůči současné inflaci alespoň částečně zhodnocovat. Pokud nevíte, jak si tyto úspory ... Číst více »