de de de


Novinky:
Home » Finance

Finance

 • Švýcarské zlaté slitky s hologramem

  Švýcarské zlaté slitky s hologramem

  Máte rádi zlato jako takové? Pak ho používejte nejenom na ozdobu, ale také v podobě výhodné investice. Z dlouhodobého hlediska jde o zaručené zhodnocení vložených finančních prostředků. A když už máte vlastnit zlato, tak v odpovídající kvalitě a v originálním provedení. Zaměřte se na investiční zlato pocházející z rafinérie Argor Heraeus, která patří k tomu nejlepšímu na českém trhu. ... ...

 • Proč začít investovat v dnešní době

  Proč začít investovat v dnešní době

  Život v dnešní době je plný různých výzev a nejistot. Zvýšená inflace a nejistota ohledně důchodu vedou mnoho lidí k otázce: „Co můžeme udělat, abychom zabezpečili svou finanční budoucnost?“ Jednou z nejlepších odpovědí na tuto otázku je začít investovat. Investice mohou přinést mnoho výhod a zde je několik důvodů, proč je investování důležité a proč ... ...

 • Nejistá doba si žádá jistá řešení. Investujte chytře a zhodnoťte své peníze

  Nejistá doba si žádá jistá řešení. Investujte chytře a zhodnoťte své peníze

  Vsaďte v současné nejisté době na jistotu a ochraňte své úspory před neustále rostoucí inflací. Skvělým řešením mohou být dluhopisy neboli cenné papíry, které jsou zárukou poměrně vysokého, pevně daného výnosu – oproti například rizikovým akciím tak přesně víte, na čem jste a kdy své peníze dostanete zpět. Jak dluhopisy fungují? Jasně daná pravidla Při ... ...

Švýcarské zlaté slitky s hologramem

zlate slitky

Máte rádi zlato jako takové? Pak ho používejte nejenom na ozdobu, ale také v podobě výhodné investice. Z dlouhodobého hlediska jde o zaručené zhodnocení vložených finančních prostředků. A když už máte vlastnit zlato, tak v odpovídající kvalitě a v originálním provedení. Zaměřte se na investiční zlato pocházející z rafinérie Argor Heraeus, která patří k tomu nejlepšímu na českém trhu. Garance kvality a působivá originalita ... Číst více »

Proč začít investovat v dnešní době

stock exchange jpg

Život v dnešní době je plný různých výzev a nejistot. Zvýšená inflace a nejistota ohledně důchodu vedou mnoho lidí k otázce: „Co můžeme udělat, abychom zabezpečili svou finanční budoucnost?“ Jednou z nejlepších odpovědí na tuto otázku je začít investovat. Investice mohou přinést mnoho výhod a zde je několik důvodů, proč je investování důležité a proč byste měli začít investovat právě ... Číst více »

Nejistá doba si žádá jistá řešení. Investujte chytře a zhodnoťte své peníze

img a

Vsaďte v současné nejisté době na jistotu a ochraňte své úspory před neustále rostoucí inflací. Skvělým řešením mohou být dluhopisy neboli cenné papíry, které jsou zárukou poměrně vysokého, pevně daného výnosu – oproti například rizikovým akciím tak přesně víte, na čem jste a kdy své peníze dostanete zpět. Jak dluhopisy fungují? Jasně daná pravidla Při investicích do dluhopisů jsou pravidla ... Číst více »

Rodičovská dovolená a vyčerpání příspěvku

children

Tento článek je primárně zaměřen na rodičovskou dovolenou. Jak asi každý správně tuší, zaměstnavatel je vždy povinen poskytnou svému zaměstnanci rodičovskou dovolenou. Respektive mu musí držet pracovní místo do té doby, než budou dítěti tři roky. V rámci této doby je zdravotní pojištění hrazeno státem. Pokud jde o sociální pojištění, to hrazeno není. A to zaměstnavatelem ani státem, přesto však nepřijdete ... Číst více »

Odhalte tajemství kryptoměny TRON. Revoluční kryptoměna, která mění svět!

bitcoin

TRON (TRX) je decentralizovaná open-source kryptoměna, kterou v roce 2017 spustila nadace TRON Foundation. Jedná se o platformu založenou na blockchainu, která má umožnit tvůrcům obsahu a vývojářům publikovat, ukládat a vlastnit data. Kryptoměna TRON využívá technologii distribuovaného ukládání dat, která se nazývá TRON Protocol a umožňuje uživatelům ukládat data a přistupovat k nim bezpečným a distribuovaným způsobem. Společnost TRON vytvořil Justin ... Číst více »

Tajemství úspěšného podnikání odhalena: Užitečné tipy pro každého

lookcool.cz eway uvodni

Drtivá většina lidí nakonec v podnikání neuspěje. Podle statistik americké organizace Small Business Administration činí míra neúspěchu kolem 95 % a v českém prostředí nebude o moc jiná. Důvody, proč živnostníci ruší oprávnění a firmy končí v insolvenci, jsou různé – velmi často je však na vině nedodržování základních principů. Pokud chcete ve svém oboru zazářit, nezapomeňte se řídit následujícími ... Číst více »

Víte, jak zdanit příjem z kryptoměn?

bitcoin

Kryptoměny jsou v posledních letech celkem populárním tématem. Zároveň představují jeden ze způsobů, jak investovat peníze a utržit náležitý zisk. A jak asi každý správně tuší, zisk je třeba zdanit. Kryptoměny v tomto směru nejsou žádnou výjimkou, i když mezi jejich přednosti patří určitá anonymita. Zdanění se však není radno vyhýbat. To je v Česku zkrátka povinnou záležitostí. Daň ze zisku z kryptoměn Když ... Číst více »

Autozastavárna může vyřešit vaši nepříjemnou situaci

zastava aut

Do finančních problémů se může dostat každý. To není nic neobvyklého. Horší však je, když nemáte kam sáhnout a z čeho zaplatit nečekané výdaje a každodenní potřeby. Pokud vás potkalo něco podobného a vlastníte dopravní prostředek, bude vám nápomocna autozastavárna. Jestliže nemáte tušení, jak tento proces funguje, začtěte se do následujících řádků. Zástavy aut jsou čím dál oblíbenější V první řadě je ... Číst více »

Jaké jsou možnosti ukončení pracovního poměru?

documentation

Ukončení pracovní poměru je úkonem, který nemusí být vždy milou záležitostí. Za určitých okolností je naopak vysvobozením. Tento pojem zároveň není tak jednoznačný, jak se na první pohled zdá. Právě proto vám v následujících řádcích přinášíme souhrn všech nezbytných informací týkajících se právě výpovědi v práci. Klasická výpověď Jednou z nejznámějších variant ukončení pracovního poměru je výpověď v zaměstnání. V tomto případě jde o jednostranný ... Číst více »

Jak se stavět k nebankovním společnostem?

Jak se stavet k nebankovnim spolecnostem

Nebankovní společnosti v řadě z nás vzbuzují rozporuplné reakce. Jsou sice mnohdy jedinou záchranou stanicí pro některé žadatele, ale s vysokou cenou. Jak se stavět k nebankovním společnostem? Také ve vás nebankovní společnosti vzbuzují rozporuplné reakce? Na jedné straně nabízí produkty, jako jsou rychlá půjčka či půjčka do výplaty ViaSMS a pomáhají mnohdy v tíživé finanční situaci. Na straně druhé jsou ... Číst více »

Investice do cenných papírů. Vyplatí se?

stock

Investovat lze v dnešní době do nejrůznějších věcí. Pokud toužíte po vyšším zhodnocení, než jaké nabízí například spořící účty, zaměřte se na investice do cenných papírů. V jejich případě můžete mnohé získat, ale také hodně ztratit. Možná právě proto byste měli o cenných papírech vědět co možná nejvíce. Rozdělení cenných papírů Cenné papíry se dělí do různých kategorií. Základní dělení je podle ... Číst více »

Nebankovní půjčky využívají mladí i staří

cropped portalpujcky logo

Zatímco ale mladí žadatele nemívají se získáním půjčky problém, senioři to nemají tak jednoduché. Například banky důchodcům půjčují vyloženě nerady. Ti jsou tak často odkázáni na rizikovější nebankovní půjčky. Zájem o půjčky pro seniory roste Půjčky pro seniory jsou přitom stále žádanější produktem na úvěrovém trhu. Mohou si je po finanční stránce dovolit a dopřát si tak zajímavější a pestřejší ... Číst více »

Investice do zlata si žádá určitou pozornost

zlate cihly

Zlato je celosvětově oblíbenou komoditou, o tom není žádných podob. A není to jenom proto, že je krásné na pohled. Zajímavá je především cena zlata, která má z dlouhodobého hlediska vzrůstající charakter. Přesně z těchto důvodů do zlata začíná investovat čím dál více lidí. Jestliže se chcete přidat mezi ně, začtěte se do následujících řádků. Investiční zlato má zelenou Ať už vás ... Číst více »

Nový hypotéční úvěr může být výhodnější

novy hypotecni uver

Pokud se člověk rozhodne, že si chce pořídit vlastní bydlení, vyžaduje to jednu zásadní věc. Je to dostatečné množství finančních prostředků. Když nedisponujete patřičným kapitálem, nemusíte zoufat. Jsou tu úvěrové produkty, které vám takový sen pomohou splnit. Typickým příkladem jsou hypotéky. Jestliže vás zajímá, jak získat nejvýhodnější hypotéční úvěr na trhu, začtěte se do následujících řádků. Nechte výběr hypotéky na ... Číst více »

Za jak dlouho získáte peníze z dobírky?

money

Chystáte se provozovat internetový obchod? Pak svým zákazníkům jistě nabídnete hned několik způsobů, jak mohou uhradit zakoupené zboží. I když v posledních letech hodně vede platba předem prostřednictvím platební karty nebo bankovním převodem, stále se nesmí zapomínat na dobírku. Pokud Vás zajímá, jak tato varianta funguje a kdy dostanete peníze nazpět, přinášíme vám bližší informace. Jak funguje dobírka? Každý asi správně ... Číst více »

Darujte investiční zlato a udělejte někomu radost

investicni zlato

Dárky mohou nabývat nejrůznějších podob. Pokud v tomto směru však chcete být dostatečně originální a nápadití, máme pro vás praktický tip. Zapomeňte na klasiku a vydejte se cestou investičního zlata. To je hodnotné a dnes může být i originální. Dokazují to například zlaté mince, na kterých jsou uvedena jména. Taková dar je pak daleko osobnější nežli zlaté mince a slitky bez ... Číst více »

OSVČ – Je třeba vlastnit podnikatelský účet?

bank

Běžný účet využívá v dnešní době bezpochyby každá z nás. Pokud jste ovšem OSVČ neboli osobou samostatně výdělečně činnou, asi si pokládáte jednu zásadní otázku. Musím vlastnit podnikatelský účet nebo pro své aktivity v rámci podnikání mohu využívat běžný bankovní účet? Na to vám přineseme odpověď v následujících řádcích. Přečtěte si podmínky banky Jako běžný živnostník povinnost rozhodně nemáte. Přidávají se ovšem další faktory, ... Číst více »

Chcete ochránit své úspory? Volte zlato

zlate mince

Každého člověka s finanční rezervou jistě děsí nepříjemně se zvyšující inflace. Ta pomalu užírá z vašich peněz. Přesně z těchto důvodů hledá spousta lidí příležitost vhodné investice. Jestliže v tomto směru vyžadujete jistoty a určité záruky, stane se vaším cílem zlato. Jde o investiční komoditu, která je oblíbená spoustu dlouhých let. A má to hned několik jasných důvodů, s nimiž vás blíže seznámíme v následujících řádcích. ... Číst více »

Wie wählt man eine mobile Handelsanwendung aus? | DE

R MobileTrader – Obchodovani online

Mobile Handelsanwendung ist eine App, mit der Sie als Anleger Wertpapiere auf Ihrem Handy handeln können. Mit einer solchen App haben Sie Zugriff auf viele Finanzinstrumente: Aktien, Forex, Kryptowährungen, Indizes. Die Nachfrage nach mobile Handelanwendung wächst, weil es bequem ist. Sie können jede finanzielle Transaktion durchführen, wo und wann Sie wollen.  Aufgrund der Vielzahl der Angebote stellt sich für den ... Číst více »

Jak vydělat peníze na Forexu

R MobileTrader – Obchodovani online

Zajímá vás jakým způsobem lze uložit a zhodnotit vaše úspory? Chce to čas, trpělivost a výdrž, ale potom se můžete těšit na výsledek. Řeč je o obchodování na Forexu.  Co to ten Forex vlastně je a jak začít s obchodováním, to se dozvíte níže. Jak začít obchodovat na Forexu Forex je online svět, kde můžete obchodovat s cizími měnami. Nejedná se tedy ... Číst více »

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu