de de de


Novinky:

Inzerce

Sportovní vybavení na kolo

cyklisticky batoh

Jestliže milujete jízdu na kole v terénu, na cyklostezkách či kdekoliv jinde, pak nám dáte za pravdu, že není radno opomíjet na kvalitní cyklistické oblečení. Nejenom, že budete na kole vypadat dobře, ale hlavně si užijete náležitého komfortu. Oblečení správně odvádějící pot se postará o vaše celkové pohodlí a vy si samotnou jízdu užijete více než dost. Základní vybavení pro cyklisty ... Číst více »

Je nejvyšší čas na nákup dřevěných briket

drevene brikety

Teplo domova je tím nejpříjemnějším, čeho si v chladných a zimních měsících budeme užívat. Abyste se pořádně ohřáli, potřebujete to správné topivo, kterým jsou dřevěné brikety. Ty jsou aktuálně dostupné za velice výhodné ceny, takže se jistě vyplatí neotálet s pořízením. Dřevěné brikety různého typu Dřevěné brikety máte možnost zakoupit v odlišných variantách provedení. A to nejenom z pohledu výsledného tvaru a rozměru, ale ... Číst více »

Vsaďte na optimalizace pro internetové vyhledávače

seolight

Pokud se má někdo na internetu úspěšně prezentovat, je mu k tomu nezbytně zapotřebí mít vlastní web a přilákat na tento dostatek návštěvníků. Na počátku je slovo Kdyby se někdo domníval, že se na internetu prosadí i bez vlastního webu, bez prezentace, na niž by vyvěsil to, co chce představit veřejnosti, záhy se snadno přesvědčí o tom, že se mýlí. Protože ... Číst více »

Americká hypotéka nabízí spoustu možností

lodka z eur

Když se člověk dostane do finanční tísně, je logické, že už nemůže vést plnohodnotný život. A o něco takového lidé logicky nestojí. Není vůbec divu. Půjčka to spraví Bez peněz se nedá normálně žít. Na tom se se mnou jistě shodnete. Kdo má totiž jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou, musí zapomenout na to, že by si něco koupil, a ... Číst více »

Zlepšete svoji peněžní situaci

kreslene penize

Nemít peníze znamená logicky mít problémy. Vzít si vhodnou půjčku pak znamená mít peníze, a tedy logicky už nemít ty prvně zmíněné problémy. Proč byste si nepůjčili? Někdy se to v životě zvrtne a člověk tak zkrátka a dobře zjistí, že už nemůže vést plnohodnotný život, nemůže se mít tak, jak by se mít chtěl. A sice proto, že mu na ... Číst více »

Finanční produkty, které vám pomohou

dolarove bankovky

Pokud je na tom člověk právě po finanční stránce nevalně, musí se snažit to dát nějak do pořádku. Což nejednou znamená vzít si vhodnou půjčku. Půjčit si? Proč ne? Finančně zajištěný člověk nemůže nikdy plně pochopit to, co se odehrává v duši toho, kdo se potýká s nedostatkem peněz. Jistě, domyslí si, že je tomu chudému všelijak, jenom ne do smíchu, jenže ... Číst více »

Zdravá výživa každý den

cekankovy sirup

Veškerá strava, kterou člověk konzumuje, má vliv na jeho celkový stav. Nejedná se jen o váhu či kondici, ale také o psychickou stránku a předně zdravotní stav. Správně nastavený zdravý jídelníček V dnešní době se stále více dbá na zdravé produkty a v podstatě je to velmi dobře. Tím že se správně a především zdravě stravujeme, tak tím sloužíme svému zdraví. Kvalitně ... Číst více »

Dílenský nábytek pro domácí i komerční účely

plechove skrine

Dobře vybavená dílna je základem spokojené a plnohodnotné práce. A to nejenom doma, ale také v nejrůznějších servisech, opravnách a podobných prostorách. Jestliže se právě pouštíte do vybavování takových místností, pak se vám určitě hodí několik tipů, na co byste rozhodně neměli zapomínat. Plechové skříně jsou odrazovým můstkem Jako první se zaměřte na dílenské skříně. Přece jenom, úložného prostoru není nikdy ... Číst více »

Venkovní sauny šité doslova na míru

finske sauny

Saunování je procesem, který má velice dlouhou tradici. Populární wellness aktivita, jíž se nemusíte věnovat pouze v profesionálních zařízeních, ale také v domácích podmínkách. Sauna je přínosná například pro odbourávání stresu a podporu zdravé pokožky. Přispívá k lepšímu spánku, je to jeden z nejúčinnějších detoxů, zmírňuje bolesti kloubů a obecně pomáhá zdraví. Takové finské sauny se v dnešní době mohou stát nedílnou součástí i vaší ... Číst více »

Čištění střechy od mechu a organických nečistot

čištění alpské střešní tašky BRAMAC

Mech na střeše může mít spoustu negativních vlivů. Narušuje totiž krytinu, zadržuje vodu i ucpává okapové žlaby. Proto je vhodné jej odstranit. Účinným postupem přitom může být čištění střechy wapkou. Čištění střechy wapkou Wapka je vodní mechanický přístroj, který slouží k vysokotlakému čištění povrchů a materiálů. Lze jej tedy využít i k mytí strechy. K mechanickému čištění můžete použít nástroje, jako je špachtle, ... Číst více »

Neodymové magnety mají široké užití

neodymovy magnet

Magnety obecně jsou poměrně využívaným doplňkem v mnoha oblastech. Věděli jste ale o tom, že kromě těch klasických existují také neodymové magnety? Ty vznikají složením boru, neodymu a železa. Velice často na ně lze narazit pod zkratkou NdFeB. A právě o nich si povíme něco více. Například to, že jde o nejsilnější permanentní magnety, které byly vyvinuty už v roce 1992 a ... Číst více »

LED osvětlení je stále velmi oblíbené. Podívejme se mu “pod závity”

LED osvětlení je stále velmi oblíbené

Vybíráte osvětlení do koupelny, do kuchyně nebo do dětského pokoje? Ať už je tomu jakkoli, možná zvažujete právě LED osvětlení, které je mezi všemi typy osvětlení poměrně oblíbené. Do LED osvětlení spadají jak LED pásky, tak také LED zrcadla, která patří aktuálně do každé moderní koupelny. Ptáte se, proč je právě LED osvětlení tak oblíbené? Odpovědí jsou výhody tohoto typu ... Číst více »

Instalujete potrubí? Bez kvalitních kompenzátorů se neobejdete

MWK

Každý kdo někdy opravoval či instaloval kovové potrubí, se pravděpodobně setkal se situací, kdy na sebe jednotlivé díly správně neseděly. Vlivem tepelné roztažnosti, kterou tak dobře známe z hodin fyziky, totiž kov trubek pracuje a jednotlivé díly poté na sebe navzájem nesedí. K předcházení tomuto problému se používají takzvané kompenzátory, jejichž cílem je eliminovat změny tvaru potrubí, tak aby i ... Číst více »

Zařiďte si pizzerii od A až do Z

pec na pizzu

Pizza je vynikajícím a celosvětově oblíbeným pokrmem. O tom není žádných pochyb. Jestliže je vaším snem vlastnit právě dobře zařízenou pizzerii, kde budete moci realizovat své gastronomické tužby pro nejrůznější hosty, budete potřebovat to správné vybavení. Jsou to nejenom vhodné pece na pizzu, ale i spousta dalšího příslušenství, bez něhož se jednoduše neobejdete. Kynárna, hnětače a ostatní Na počátku všeho ... Číst více »

Bezdrátová sluchátka jsou velkým lákadlem

airpods

Sluchátka jsou doplňkem, který využíváme dnes a denně. Při cestě do práce, na dovolené, při relaxaci či kdekoliv jinde. Prostředek umožňující poslouchat hudbu nebo mluvené slovo kdekoliv a kdykoliv, aniž bychom tím kohokoliv omezovali nebo obtěžovali. Jestliže si právě vybíráte nová sluchátka, pak se možná zamyslete nad tím, jakému provedení dáte přednost. Drát už dnes nepatří mezi hlavní favority. Bezdrátové ... Číst více »

Zahradní domky, které vám budou dělat radost

zahradni domek

Pobyt na zahradě je asi tou největší radostí všech, kdo ji mají. Starost o ni samotnou, vylepšování a udržování. To jsou činnosti, které doslova nabíjí. S nejrůznějšími úkony se pochopitelně pojí potřeba vlastnit spoustu nástrojů a nářadí. A právě to je třeba někam uložit. Jestliže už nemáte místo v garáži ani nikde jinde, zaměřte se na zahradní domky. Odlišné typy zahradních domků ... Číst více »

Ketonová dieta v praxi

keto dieta

O ketonové dietě bylo napsáno již hodně článků. Jen málokdo si však dokáže představit, jak vlastně taková dieta vypadá a co obnáší. Keto dieta od Ketomix, to je to, čemu se budeme dnes věnovat podrobněji. Na úvod je třeba říci, že tento způsob hubnutí je vhodný pro toho, kdo se chce zbavit přebytečných kil šetrnějším způsobem. Je zdravý a plný ... Číst více »

Výtah se stal nedílnou součástí mnoha budov

VÝTAHY SILESIA

Výtah se stal nedílnou součástí mnoha budov. Pro jeho bezpečný provoz je nutná nejen kvalitní instalace, ale také pravidelný servis a bezpečnostní prvky. Bezpečné a moderně vybavené výtahy Některé objekty si už neumíme představit bez jednoho důležitého prvku, kterým je výtah. Tento prvek je naprosto běžnou součástí nemocnic, poliklinik, škol, firem, hotelů, bytových domů nebo provozoven. Stále více také proniká ... Číst více »

Kvalitní vazník je základem stabilní střechy

vazniky

Vazníky jsou základním konstrukčním prvkem každé dřevěné střechy. Zvolte proto vazníky, v co možná nejvyšší kvalitě, aby byla zaručena dlouhá životnost střechy. Kvalitní vazník je základem pevné a stabilní střechy Když přijde na řadu rekonstrukce střechy, je to pokaždé velká událost. Jedná se o stavební úkon, který je nejenom časově, ale také finančně náročný. Proto chtějí lidé vyřešit tento rekonstrukční úkon, ... Číst více »

Rekonstrukce budov – co a jak udělat?

surik

Rekonstrukční práce na budovách musejí být prováděny s velkou zodpovědností. Základem je výběr kvalitní firmy. I v případě pronájmu lešení pro vlastní potřebu. Rekonstrukce budov Revitalizace panelových a bytových domů sestává většinou ze zateplení fasády domu, výměny výplní otvoru, výměny střešní krytiny a dalších klempířských a zámečnických prací. Opravy se mohou týkat i rekonstrukcí balkónů, zábradlí nebo zasklení lodžií. Na veškeré práce ... Číst více »