de de de


Novinky:

Vyplatí se úsporné žárovky? Jaké vybrat a jaké jsou druhy?

Spousta domácností bojuje s vyššími náklady na elektřinu. Jednou z možností, jak je snížit je vyměnit staré a provozně nákladné žárovky za úsporné, které jsou cenově dostupné a přináší v tomto směru pozitivní výsledek. Pod pojmem úsporná žárovka si nejčastěji přestavte LED žárovku.

Ta může nabývat nejrůznějších podob a přináší samozřejmě spoustu kladných vlastností. A právě s těmito informacemi vás v tomto článku seznámíme.

Výhody LED žárovek

Pokud LED žárovku porovnáte s tou klasickou, zjistíte, že ušetřit můžete až 90 % energie, což je nezanedbatelná hodnota. Ve prospěch těchto doplňků přinášejících okamžité a příjemné světlo hovoří i dlouhá životnost. Ta u vybraných modelů překračuje dokonce hranici 25 000 hodin.

Obávat se nemusíte toho, že byste častým a opakovaným zhasínám LED žárovku poškodili. To opravdu ne. Ba naopak. Tento typ žárovek je odolný, a to i mechanicky. A co dalšího vám přinese LED žárovka?

  • Bezpečný provoz
  • Jistotu, že vám tento druh žárovky nepraskne, jak to dělaly ty klasické
  • Žádné blikající světlo
  • Možnost regulovat intenzitu osvětlení
  • Nízká provozní teplota

ColiN00B / Pixabay

Jaké jsou druhy LED osvětlení?

V případě LED produktů se navíc můžete těšit na to, že omezováni nebudete ani z pohledu nejrůznějších tvarů. LED žárovky mohou nabývat odlišných podob, rozměrů a technických parametrů. Dokonce se nemusíte spoléhat pouze na běžné LED žárovky. K dispozici jsou i jiné formy těchto produktů.

Jsou to například LED pásky, které můžete zavěsit pod kuchyňskou linku nebo je umístit, kam se vám zlíbí. Výjimkou nejsou ani speciální průmyslová LED světla, která mohou firmám a živnostníkům ušetřit spoustu finančních nákladů.

Tak neváhejte investovat do pomyslných světel budoucnosti. Investice do nich se velice brzy navrátí a vy si dopřejete bezkonkurenční světlo doma, v kanceláři či kdekoliv jinde.

Ohodnoťte článek

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*