de de de


Novinky:

Pohádky a písničky pro děti na YouTube

Pojem YouTube jistě není třeba komukoliv zdlouhavě představovat. Jde o největší internetový portál zaměřený na sdílení videí. Denně přibývají na tomto serveru tisíce hodin nových videí, které nemají podobu jen klasických video blogů populárních youtuberů.

YouTube, to je také zdroj nepřeberného množství pohádek a písniček pro děti, jež v plné míře může nahradit běžný televizní program nebo vaši DVD sbírku. YouTube písničky pro děti zde mají tak velké zastoupení, že si je vaše malé ratolesti možná ani nestihnou všechny poslechnout během svého dětství a mládí.

Oblíbené písničky pro děti

Prostřednictvím jednoduchého vyhledávání máte možnost narazit na nejrůznější písničky pro děti. Při hledání obecného pojmu „písničky pro děti“ se na vás vychrlí více, jak 82 000 položek. Z nich jde v mnohých případech také o speciální kanály zaměřené na tento druh obsahu, kde jsou další desítky, stovky a tisíce písniček.

Omezovat se samozřejmě nemusíte pouze zahraničním repertoárem. Své dítko naučíte pohodlně jakoukoliv českou píseň, k níž si mimo jiné prohlédne i zábavný videozáznam a vše se možná daleko snáze naučí.

Chcete-li nějakou inspiraci pro své děti, přinášíme vám několik velice populárních písniček, které je třeba znát.

Vyberte ty správné pohádky pro děti

Dětem samozřejmě nemusíte každý den pouštět pouze písničky, s nimiž mimochodem budete přispívat k jejich celkovému rozvoji a vzdělávání. Každý v útlém věku touží především po zábavě a kreslených pohádkách. I v tomto směru vám bude nápomocen internetový server YouTube.

Omezovat se ve své podstatě nemusíte ani kresleným obsahem, protože video portál je doslova propleten také řadou klasických hraných pohádek. Výsledkem vašeho hledání mohou být české, ale i zahraniční tituly s českým dabingem, s nimiž své malé ratolesti zabavíte na spoustu dlouhých hodin.

Jestliže sháníte pestré pohádky pro děti, pak by ve vašem výběru rozhodně neměly chybět tyto tituly.

Neodpírejte svým dětem pohádky a písničky na YouTube, které jim doslova vykouzlí úsměv na tváři a obohatí o spoustu nových věcí.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: AKARAKINGDOMS).

Ohodnoťte článek

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*