de de de


Novinky:

Jezdíte motocross? A máte vše, co mít musíte?

I když se říká, že lidé mají dnes plno práce, přesto se najde volný čas, který se chce vyplnit. Sedět u počítače a hrát hry není nejlepší nápad, chce to najít koníčka, který by člověka naplňoval a bavil ho. Ideální by tedy bylo, kdyby lidé začali jezdit na motorce. I když je motorka poměrně nebezpečný koníček, jedná se o hobby, které je plné adrenalinu a napětí – a po tom lidé touží. Pokud se začne jezdit motocross, platí to dvojnásob.

Být jezdcem motocrossu je sen mnohých mužů, ale také žen. Někteří si k tomuto nebezpečnému sportu přičichnou až v dospělosti, jiní k němu přijdou už v brzkém dětském věku. Ať už jste si tento adrenalinový sport zamilovali v jakékoli fázi vašeho života, měli byste se do něj doslova ponořit. Nejdříve si však pořiďte vše, co pro jízdu na motorce potřebujete.

Motorkou to teprve začíná

Každý motokrosový závodník ví, že to nejdůležitější, do čeho se musí prvně investovat, je motorka. Bez ní to zkrátka nejde. Jenže málokterý motokrosový závodník si uvědomuje, že motorkou to všechno jenom začíná. Motocross je sice velice zajímavý sport, ale jedná se hlavně o velmi nákladný sport, který si nemůže dovolit každý.

zdroj: pixabay.com

Co všechno potřebuju koupit, než začnu jezdit motocross?

Motorka je tedy první na seznamu, za ní jsou však chrániče, a to konkrétně chrániče páteře, hrudníku, dále také motokrosové rukavice, jež ochrání ruce, a samozřejmě motokrosové brýle, jež perfektně ochrání zrak i na jakkoli nebezpečném terénu, kdy kamínky létají vzduchem. Nezapomínejte ani na motokrosovou přilbu, která chrání to nejdůležitější, na seznamu však také najdete motokrosové oblečení zahrnující dresy a motokrosové kalhoty.

Součástí motokrosového vybavení jsou mimo jiné i boty, které by měly perfektně padnout a nevyzouvat se. Po projetí cílové čáry se převlečte do pohodlné mikiny, která je přece o něco pohodlnější než moto bunda či dres.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*