de de de


Novinky:

Půjčte si minibus na dovolenou

Máte letos dovolenou teprve před sebou a opět jste se rozhodli jet vlastním autem? Ze spousty důvodů je to skvělá volba. Především jste si sami vlastním pánem a můžete se cestou zastavit, kde vás jen napadne. Jenže jet osobním automobilem může být trochu omezující, zejména prostorově.

Nabalit se na celý týden do osobního auta je pro mnoho rodin oříšek. Obzvlášť se třemi dětmi, když je vůz plně obsazený. Mnoho lidí proto volí snadnější cestu, půjčí si minibus. Ten je pohodlnější pro pasažéry – mají v něm více místa na nohy a na třech sedačkách se koneckonců člověk i trochu natáhne a prospí. Výhodnější je samozřejmě i z hlediska prostoru. Kufr bývá prostorný, případně lze využít sedačky.

Za týden od 12 000 korun

Na kolik vás vypůjčení takového minibusu vyjde? Záleží, na jak dlouho si ho půjčíte. Například půjčovna dodávek Praha 10 Vans Renting nabízí minibusy od 12 000 Kč za týden. Na čím delší dobu si ho však zapůjčíte, tím výhodnější pak bude cena za den. Auta od Vans Renting lze bez problému využívat v zemích EU, za cestu do zahraničí nemusíte připlácet, jak tomu bývá u jiných půjčoven.

Velká nabídka různých vozů

Vans Renting u zákazníků boduje férovým přístupem, a především obrovskou nabídkou. Minibusy byste možná našli i v půjčovnách osobních aut, avšak když se vydáte do půjčovny specializované na užitkové vozy, budete mít větší výběr. U Vans Renting objevíte i opravdové speciality. Například mrazicí vůz půjčovna nabízí od 20 000 Kč na měsíc.

Ještě jedna velká výhoda

Lidé si minibusy na dovolenou nepůjčují jen kvůli prostoru. Velkou výhodou je také dobrý stav vozidla. U vlastního auta byste museli zaplatit garanční prohlídku v servisu, abyste si mohli být jistí, že je v dobrém stavu. U půjčeného minibusu není třeba se o nic takového starat. Všechna půjčovaná vozidla jsou v perfektní kondici a na cestě do zahraničí vás nezklamou.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*