de de de


Novinky:

Střešní nosiče a autoboxy

Střešní nosiče, nosiče i lyží a autoboxy jsou elegantním a zároveň praktickým způsobem, jak můžete nejen v zimě převážet svá zavazadla bezpečně a pohodlně. Mohutnější věci by se nikdy neměly přepravovat uvnitř automobilu, až letos pojedete na svou zimní dovolenou, vyřešte problém se zavazadly chytře.

Jak vybírat střešní nosiče

Střešní nosiče vybírejte podle typy zavazadel, které na nich budete chtít převážet, v potaz berte i počet věcí, které budete na střeše svého vozidla převážet a v neposlední řadě se ujistěte, jakou přípravou pro montáž střešního nosiče vaše auto disponuje. Pokud je vaše střecha automobilu zcela holá, bude potřeba zjistit, zda se nosiče budou moci upevnit na příčníky nebo na podélné nosiče. Na nosičích pak bude možné převážet prakticky cokoliv, co se vám nevejde do kufru auta.

Příčníky Menabo Tiger XL

Jak vybírat střešní boxy

Střešní boxy jsou také velmi praktické a mají universální využití. Je možné v nich přepravovat cokoliv od dětských kočárků, až po lyže nebo snowboardy. Střešní autobox se dá upevnit na jakékoliv vozidlo, ale vždy musí přesně sednout na celou délku vozidla tak, aby střechu nepřesahoval ani vzadu, ani vepředu. Existují boxy určené pro přepravu širších, ale kratších věcí, jako jsou například právě dětské kočárky nebo takové, které jsou delší a užší. Ty oceníte právě v případě, že si budete potřebovat přepravit na hory jak už běžky, lyže nebo i snowboardy.

Nosiče lyží převezou i snowboardy

Nosiče lyží kromě toho, že přepraví klasické lyže a běžky, pojmou i snowboardy. Podle jejich velikosti zvládnou přepravit až šest párů lyží a běžek nebo tři snowboardy. Hodí se tak i pro velké rodiny, které míří na svou zimní dovolenou. Montují se snadno a rychle na střešní nosiče a oproti autoboxům jsou i finančně dostupnější. Pokud tedy víte, že nebudete potřebovat převážet nic jiného, než své zimní vybavení, budou tou nejlepší volbou.

Už nikdy nebudete muset řešit problémy s objemnými zavazadly.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*