de de de


Novinky:
Home » Cestování » Chorvatsko splní všechny vaše sny ohledně skvěle strávené dovolené

Chorvatsko splní všechny vaše sny ohledně skvěle strávené dovolené

Tuto zemi jsme si zamilovali díky nádherným plážím, průzračnému moři, bohatému podmořskému životu, jistotě slunečných dní, výborné kuchyni a cenové dostupnosti dovolené u nedalekého moře. Navíc se tu nabízí nespočet možností vyžití, kdy si každý přijde na své.

Jaké ubytování máte nejraději?

Chorvatsko dovolená pro vás znamená užívání si veškerého luxusu a pohodlí, které vám nabízí hotely, nebo dáte radši přednost útulným rodinným penzionům? Je-li pro vás prioritou být co nejblíže moři, budou pro vás apartmány, mobilní domky, kempy a karavany to pravé ořechové. Vyznavačům přírodního stylu učarují Robinson domy či glamping, což je moderní způsob kempování. Kombinuje se v něm spojení s přírodou a luxusním vybavením čítajícím moderní zařízení, vlastní sociální zázemí a terasu.

Mobilní domy Camp park Soline

Kde hledat dovolenou?

Nemusíte si dělat starosti s tím, že byste měli obcházet cestovní kanceláře či pročítat weby s nepřebernou nabídkou letních zájezdů. Je-li vaším cílem Chorvatsko, na webových stránkách https://www.hrvaska.net/cz naleznete zájezdy všech kategorií na jednom místě. Můžete tak jednoduše vybírat buď dle formy ubytování, nebo oblasti pobytu. V případě, že patří mezi vaše preference písčité pláže, v Chorvatsku je naleznete na Istrii v okolí Medulinu, dále na ostrově Rab a Brač, v Severní Dalmácii v Ninské laguně u Zatonu. Na většině chorvatského pobřeží se nacházejí hlavně oblázky a kamínky. Romantická zákoutí nabízejí skalnaté pláže, jež obklopují nádherné zátoky. V každém případě se Chorvatsko právem chlubí modrou vlajkou, která je symbolem čistých, bezpečných a ekologických pláží. Na výše uvedené adrese jsou uvedeny jednotlivé regiony Chorvatska – Istrie, Kvarner, Severní, Centrální a Jižní Dalmácie – včetně charakteristiky jejich pláží.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*