de de de


Novinky:

Chorvatsko splní všechny vaše sny ohledně skvěle strávené dovolené

Tuto zemi jsme si zamilovali díky nádherným plážím, průzračnému moři, bohatému podmořskému životu, jistotě slunečných dní, výborné kuchyni a cenové dostupnosti dovolené u nedalekého moře. Navíc se tu nabízí nespočet možností vyžití, kdy si každý přijde na své.

Jaké ubytování máte nejraději?

Chorvatsko dovolená pro vás znamená užívání si veškerého luxusu a pohodlí, které vám nabízí hotely, nebo dáte radši přednost útulným rodinným penzionům? Je-li pro vás prioritou být co nejblíže moři, budou pro vás apartmány, mobilní domky, kempy a karavany to pravé ořechové. Vyznavačům přírodního stylu učarují Robinson domy či glamping, což je moderní způsob kempování. Kombinuje se v něm spojení s přírodou a luxusním vybavením čítajícím moderní zařízení, vlastní sociální zázemí a terasu.

Mobilní domy Camp park Soline

Kde hledat dovolenou?

Nemusíte si dělat starosti s tím, že byste měli obcházet cestovní kanceláře či pročítat weby s nepřebernou nabídkou letních zájezdů. Je-li vaším cílem Chorvatsko, na webových stránkách https://www.hrvaska.net/cz naleznete zájezdy všech kategorií na jednom místě. Můžete tak jednoduše vybírat buď dle formy ubytování, nebo oblasti pobytu. V případě, že patří mezi vaše preference písčité pláže, v Chorvatsku je naleznete na Istrii v okolí Medulinu, dále na ostrově Rab a Brač, v Severní Dalmácii v Ninské laguně u Zatonu. Na většině chorvatského pobřeží se nacházejí hlavně oblázky a kamínky. Romantická zákoutí nabízejí skalnaté pláže, jež obklopují nádherné zátoky. V každém případě se Chorvatsko právem chlubí modrou vlajkou, která je symbolem čistých, bezpečných a ekologických pláží. Na výše uvedené adrese jsou uvedeny jednotlivé regiony Chorvatska – Istrie, Kvarner, Severní, Centrální a Jižní Dalmácie – včetně charakteristiky jejich pláží.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*