de de de


Novinky:

Ptáte se kam na dovolenou v zimě?

Také nemáte rádi dlouhé zimní měsíce? Šero, tma, zima a krátké dny můžete vyměnit za koupání v teplém moři, pojídání mořských tvorů a slunění se na písečné pláži. Už několik let neplatí pravidlo že jen v létě se jezdí k moři. Díky rozvoji leteckého průmyslu v posledních letech klesly ceny letenek do celého světa na únosnou mez. Čím dál více lidí si může cestovat do exotických destinací. Na výběr je mnoho destinací, kde si můžete užít Vánoce v plavkách.

Kam vyrazit na dovolenou v zimě

Mezi nejlepší destinace na letní dovolenou v zimě patří Maledivy. Tato zdánlivě malá ostrovní země toho má opravdu hodně co nabídnout. Mezi to co si určitě z Malediv zapamatujete, patří dlouhé písečné pláže, stálé počasí po celý rok a průzračné vody Indického oceánu. Destinace je ideální pro rodiny s dětmi, mladé zamilované páry i starší zkušené cestovatele.

Proč jet v zimě k moři

Slunce k životu naše tělo potřebuje. Bez slunečních paprsků je naše tělo více unavené. Každý také zná jak se zvedá nálada při slunečném a teplém počasí. Nemusíte čekat až bude léto v našich končinách. Opálenou pokožku z Vaší dovolené v zimě Vám bude závidět každý kolega v práci. Využijte možnosti které nám nynější svět nabízí!

Kolik stojí dokonalá dovolená

Cena letenek v poslední době se dostala do přijatelných mezí. Na Maledivách se ubytujete za podobné ceny jako v Česku. Dovolená Vás tedy nebude stát víc jak dovolená v Řecku nebo ve Španělsku. Pokud se Vám podaří zakoupit akční letenku, ušetříte podstatnou část nákladů.

Nevšední zážitky na dovolené

Myslíte si že už jste viděli a zažili všechno? Co zkusit svatbu v zahraničí? Na Maledivách si můžete na pláži při západu slunce říct své ANO, nebo obnovit svůj manželský slib. Pánové, za takové romantické gesto získáte u svých partnerek mnoho plusových bodů.

Pro ty, kteří chtějí zažít luxus za který neutratí veškeré své úspory existuje jedna možnost. Některé luxusní resorty na Maledivách nabízí denní vstup. Tato návštěva Vás bude stát kolem 150 USD. Tuto možnost určitě doporučujeme vyzkoušet.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*