de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Užijte si pohled do plápolajícího ohně, i když nemáte komín

Užijte si pohled do plápolajícího ohně, i když nemáte komín

Spousta majitelů nemovitostí v podobě bytového jednotky nebo vybraných domů závidí ostatním, že mají odvod spalin a mohou si pořídit krb. Pokud ovšem nelpíte na spalování dřeva nebo plynu, existuje varianta i pro vás. A věřte nebo ne, může být téměř do posledního detailu věrohodná a přinese vám řadu věcí navíc.

Elektrické krby jsou boomem současné doby

Na mysli máme elektrické krby mnohdy označované, jako nástěnné krbové panely. Jak už prozrazuje jejich název, zdrojem ohně je elektřina. Vizuální zážitek navíc není spojen s odvodem jakýchkoliv spalin. Plápolající oheň je tak vzhledovou záležitostí, nikoliv tou skutečnou. Právě díky tomu si můžete nástěnné krby umístit do libovolného interiéru. K jejich provozu vám stačí obyčejná zásuvka.

Přínosem tohoto řešení je také fakt, že nevyžadují žádné stavební úpravy. Rozhodně si do prostor dané místnosti nebudete instalovat velkou krbovou vložku. Ba naopak. Půjde o tenký panel, který bude vypadat, že vychází ze zdi.

fireplace

Elektrické krby mají něco do sebe

Nástěnné panely samozřejmě nejsou jen designovou záležitostí. To určitě ne. Jako klasické krby přináší teplo domova, i když to může být v menším měřítku. Zjednodušeně řečeno si pod nimi můžete představit přímotop, který mnozí využívají v interiéru. To znamená, že takové nástěnné krby mají termostat s budou se spínat například podle předem nastavené teploty v místnosti.

Kromě jiného dokáží elektrické krby nabídnout i mnohé další věci. Jsou to například ukazatelé teploty, ale také nabídka odlišných typů plamenů. Díky použitým LED panelům jde o velice věrohodný zážitek nabývající nejrůznějších podob.

Nástěnné krby jsou navíc cenově dostupnější nežli klasické plnohodnotné krby. Nebudete s nimi mít žádnou práci, nenadělají nepořádek při provozu a mají zároveň dlouhou životnost. Možná se stanou součástí i vašeho interiéru.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*