de de de


Novinky:
Home » Bydlení » Vyberte si vhodnou ledničku do domácnosti
Vyberte si vhodnou ledničku do domácnosti

Vyberte si vhodnou ledničku do domácnosti

Porouchala se vám stará lednice a vy řešíte nákup nové? Potom vám bude nápomocen tento článek. Právě nyní vám totiž přineseme několik praktických rad, jak vybrat novou a lepší lednici. Vědět byste totiž měli, na jaké technické parametry se zaměřit. Zároveň vás seznámíme s technickými parametry, o nichž možná ani nemáte tušení.

Správný typy a velikost lednice

Takovým pomyslným odrazovým můstkem bude bezpochyby typ lednice, kterou si pořídíte. Bude se jednat o chladničku s mrazničkou v jednom? Nebo chcete zvolit nějaké větší řešení v podání americké lednice. Popřípadě vám stačí lednice bez mrazáku? S tím pochopitelně souvisí i celkový objem lednice. Počítejte s tím, že pro čtyřčlennou rodinu bude vhodná spíše větší lednice kolem velikosti 180 cm, která nabízí objemu více než dost.

Důležité parametry lednice

U nové lednice si pohlídejte především energetický štítek, respektive spotřebu tohoto elektrospotřebiče. Ta se totiž výrazně promítne do celkový nákladů na elektřinu za rok. V závislosti na umístění lednice nepodceňujte ani hlučnost chladničky.

Co by vás mělo ještě zajímat?

V dnešní době nemusíte mít pouze chytré televizory, ale také chytré lednice. Ty si můžete propojit se svým mobilním televizorem. Dále by vás mohla zajímat třeba nulová zóna pro skladování ovoce a proudění chladného vzduchu, které je mnohdy označováno jako MultiAirflow. Jestliže lpíte na maximální čerstvosti a čistotě, zajímavým řešením je také ionizátor.

Pokud si budete pořizovat novou ledničku, antibakteriální povrch bude asi naprostou samozřejmostí. Co však není běžné je třeba dávkovač vody a ledu umístěný v přední části chladničky. Hodit se vám může i šestý smysl, což je v podstatě senzorová technologie mající vliv primárně na kompresor lednice. Věřte, že v současnosti máte hodně pestrou volbu z pohledu nákupu chladničky, stačí si pouze vybrat.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu