de de de


Novinky:

Chytrá datová úložiště do domácnosti

Chytrá datová úložiště jsou dnes součástí nejenom firemního sektoru, ale také domácností. Lidé mají stále častěji potřebu sdílet své dokumenty a multimediální obsah s ostatními členy rodiny. Vyžadují zálohy a bezpečnost svých dat, o něž by neradi přišli.

Mnohdy jde tato úložiště napojit na televizní obrazovky nebo herní konzole, kde se z nich stávají doslova převratná multimediální centra. Co to jsou však ona populární chytrá datová úložiště?

NAS pro zálohy, sdílení a synchronizaci

Uvedená zkratka v překladu znamená Network Attached Storage, což je anglický název, jež mnohé vypovídá. Představit si můžete moderní a úhledné zařízení s originálním vzhledem, v němž je uloženo hned několik kapacitně odlišných disků poskytujících prostor pro vaše data.

datove ulozisteS datovým úložištěm se samozřejmě pojí dostatek příjemných vlastností.

  • Kompletní centralizace dat
  • Spousta vestavěných aplikací pro rozšíření služeb
  • Jednoduchost z pohledu instalace a následné obsluhy
  • Streamování HD videí
  • Možnost uživatelských práv, včetně jejich podrobného řízení

Chytrá datová úložiště do domácnosti vás nebudou omezovat ani velkou spotřebou elektrické energie, protože disponují režimy hibernace.

Domácí úložiště za hubičku

Rozhodnete-li se povýšit moderní technologie ve své domácnosti na mnohem vyšší úroveň, určitě vám budou stačit boxy pro dvě až čtyři pozice pevných disků s omezeným přístupem uživatelů. Takové produkty započínají na ceně již kolem 2 000 Kč a stoupají vzhůru, v závislosti na potřebách uživatelů.

Výkonná NAS zařízení se stanou místem, kde budete moci shromažďovat svoji oblíbenou muziku, filmy, počítačové hry či domácí fotografie. Prostor pro dokumenty, k němuž se dostanete i prostřednictvím chytrých telefonů nebo tabletů.

Chytrá datová úložiště do domácnosti jsou téměř naprostou nutností.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Mister GC.).

Ohodnoťte článek

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*