de de de


Novinky:
Home » Elektronika » HUAWEI Scale 3 Pro nejlepší zařízení pro připojení Wi-Fi a Bluetooth v moderní době
HUAWEI Scale 3 Pro nejlepší zařízení pro připojení Wi-Fi a Bluetooth v moderní době

HUAWEI Scale 3 Pro nejlepší zařízení pro připojení Wi-Fi a Bluetooth v moderní době

HUAWEI Scale 3 Pro BMI Inteligentní váha tělesného tuku, s 8elektrodami, připojením Wi-Fi/Bluetooth, synchronizací 22 tělesných indikátorů s aplikací HUAWEI Health, bílá

Úchvatné barevné schéma: HUAWEI Scale 3 Pro vypadá každým kouskem jako elegantní domácí ozdoba, svět vzdálený od obecných celobílých šupin. Povrch matného skla je potažen průhlednou ITO fólií pro lepší vodivost.

8elektrodová, vysoce přesná měření: HUAWEI Scale 3 Pro přichází do kontaktu s vašimi chodidly i rukama a používá osm elektrod k měření vašich dolních i horních končetin – poskytuje vám mnohem přesnější údaje o celém těle.

Uživatelská zkušenost:

Chci také poznamenat, že pokud například používáte smartphone, tablet, chytré hodinky nebo fitness náramek od Huawei nebo Honor, pak jsou pro vás Scale 3 rozhodně tou nejlepší volbou, protože tyto váhy organicky doplní váš stávající ekosystém chytrých gadgetů. . Koneckonců, aplikace Huawei Health je pravděpodobně již nainstalována ve vašem smartphonu; je to centrum pro sběr všech informací o zdravotním stavu a parametrech vašeho těla.

Design a materiál:

Design, materiály, uspořádání, kvalita provedení

Design Huawei Scale 3 je typický pro tuto kategorii zařízení. Nahoře je 5mm deska ze silného tvrzeného skla s bílou podšívkou uvnitř.

Do základny jsou rovnoměrně vyřezány 4 kruhové nerezové plošiny, na které je třeba při vážení stát nohama. O jejich funkčním účelu si povíme později.

Uprostřed dole zabírá logo Huawei. Nahoře je LED znakový displej, neviditelný, dokud váha nepřejde do aktivního režimu, kdy se přes sklo objeví velká čísla a různé symboly.

Spodní podstavec je vyroben v podobě mělké vany z kvalitního matného bílého plastu.

V rozích jsou 4 šedé plastové nožičky s protiskluzovou gumovou základnou.

Uprostřed je posuvný odnímatelný poklop, který ukrývá 4 AAA baterie. Nahoře je tlačítko pro kompletní reset.

Na spodní straně je také samolepka s různými informacemi a QR kódem pro stažení nejnovější verze Huawei Health – to je důležité pro správné připojení váhy k vašemu smartphonu. Přejděme proto do této fáze.

Složitá analogie O HUAWEI Scale 3:

Komplexní analýza na první pohled: Jednoduše synchronizujte HUAWEI Scale 3 Pro s telefonem prostřednictvím aplikace HUAWEI Health a vygenerujte zprávu o celkovém složení těla jediným klepnutím. Obdržíte také analýzu 10 obecných a 12 segmentových tělesných ukazatelů* na profesionální úrovni a také vědecky podložené rady.

*Rozsah měření hmotnosti je od 5 kg do 150 kg. Je podporováno klidové sledování tepové frekvence.

Rychlé a snadné připojení Wi-Fi/Bluetooth: Připojte HUAWEI Scale 3 Pro k domácí Wi-Fi, vkročte a nechte si data zobrazit na telefonu prostřednictvím aplikace HUAWEI Health. Případně připojte HUAWEI Scale 3 Pro přímo k telefonu přes Bluetooth.

Ideální chytrá váha pro celou rodinu: HUAWEI Scale 3 Pro pomáhá rodičům vést jejich děti ke zdravějšímu životnímu stylu a vede je tak, aby se v pozdějším věku vyhnuly obezitě. Poskytuje také motivaci pro starší lidi, aby zůstali aktivní a žili zdravě.

Popis výrobku:

HUAWEI Scale 3 Pro vypadá každým kouskem jako elegantní domácí ozdoba, svět vzdálený od obecných celobílých šupin a povrch matného skla je potažen průhlednou ITO fólií pro lepší vodivost. Vestavěný ruční senzor je ergonomicky navržen pro pohodlnější úchop.

HUAWEI Scale 3 Pro přichází do kontaktu s vašimi chodidly i rukama a používá osm elektrod k měření vašich dolních i horních končetin – poskytuje vám mnohem přesnější údaje o celém těle. Jednoduše synchronizujte HUAWEI Scale 3 Pro s telefonem přes HUAWEI Aplikace Health pro vytvoření zprávy o celkovém složení těla jediným klepnutím. Obdržíte také analýzu 10 obecných a 12 segmentových tělesných ukazatelů* na profesionální úrovni a také vědecky podložené rady.

*Rozsah měření hmotnosti je od 5 kg do 150 kg. Je podporováno klidové sledování tepové frekvence.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu