de de de


Novinky:

Sušička vyřeší vaše problémy se žehlením prádla

Nemáte v bytě prostory pro sušení vypraného prádla? Chcete se zbavit vzlínající vlhkosti při tomto procesu? Nebaví vás neustálé žehlení, jemuž se nevyhnete, i když prádlo při věšení složíte sebelépe? Pak se netrapte s těmito procesy a vydejte se daleko jednodušší a dnes i naprosto ekonomičtější cestou.

Jsou to samozřejmě sušičky prádla, které vyřeší spoustu vašich strastí s mokrým a pomačkaným prádlem. Navíc byste se možná divili, kolik další špíny dokáže z  prádla při sušení dostat právě tento moderní spotřebič, jehož pořizovací náklady započínají na ceně kolem 12 000 Kč.

Vyberte si správnou sušičku prádla

susicka pradlaRozhodnete-li pro nákup elektrospotřebiče, určitě si pohlídejte několik důležitých parametrů, jež rozhodnou nejenom o pořizovacích nákladech, ale především o vaší výsledné spokojenosti.

  • Energetická třída – Volte minimálně modely A+ a lepší. Sušička prádla je obecně energeticky náročnějším spotřebičem, proto eliminujte vysokou spotřebu, jak nejvíce to půjde.
  • Správný typ sušičky – Základem všeho je kondenzační sušička. Ta vznikající páru ukládá do speciální nádržky, jíž posléze vylejete. Připlatit si však můžete za kondenzační sušičku s tepelným čerpadlem. Ta přináší hlavně větší úsporu z pohledu energie a dokáže vás zbavit přebytečné a zůstatkové vody.
  • Umístění – Obávat se nemusíte ani většího modelu, jež bude mít minimální objem na 7 Kg prádla a více. Pokud se vám sušička na prádlo nevejde vedle pračky, pořiďte si praktický stojan a umístěte ji nad ní.

Přínosné funkcionality

Aby se sušení prádla stalo skutečně dokonalým procesem, pořizujte si modely, které mají zpožděný start, disponují šestým smyslem, jsou určeny pro nejjemnější prádlo, pyšní se funkcí anti-alergenní ochrany a celý proces sušení zobrazují na přehledném displeji.

Sušička prádla vás pak překvapí ve všech ohledech.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: Salvatore Vuono).

Ohodnoťte článek

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*