de de de


Novinky:

Vlajková loď Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8+

Samsung je bezkonkurenčně výrobce, který chrlí na trh jedny z nejlepších mobilních telefonů vůbec. Zaměříte-li se na nejlepší produkty této značky, pak je zřejmé, že aktuálně narazíte na dva modely, jimiž jsou Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8+.

Bezrámečkové mobilní telefony s propracovaným designem sázející především na celkovou originalitu a nadčasovost zpracování. O preciznosti výroby ostatně vypovídá kombinace kovu a skla. Dokonalé symetrické tvary, jež si vaše ruce jednoznačně zamilují.

Rozdíl mezi Samsungem Galaxy S8 a Samsungem Galaxy S8+ je patrný hlavně ve velikosti mobilního telefonu.

  • Samsung Galaxy S8 má velikost 5,8“
  • Samsung Galaxy S8+ má velikost 6,2“

V obou případech si budete užívat bezkonkurenčního AMOLED displeje, který nabízí díky bezrámečkovému provedení až o 18 % větší plochu, než konkurenční mobily. Zaoblený displej jen přispívá k elegantnímu, ba dokonce luxusnímu vzhledu telefonu.

Vnějším designem to však nekončí, ale teprve začíná. Pojďte se s námi podívat na to, co přináší tyto modely ve svých útrobách?

Výkon, kam se podíváš

Ať už vezmete v potaz Samsung Galaxy S8 nebo Samsung Galaxy S8+, dostane se vám totožného výkonu. O ten se stará procesor Snapdragon 835, jemuž sekunduje operační paměť o velikosti 4 GB. Ta si se systémem Android poradí opravdu hravě a omezovat se nebudete ani z pohledu počtu nainstalovaných aplikací.

Důkazem toho je minimální kapacita úložného prostoru 64 GB. Ta samozřejmě narůstá nejenom v závislosti na volbě konkrétního modelu, ale také po přidání paměťové karty. Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8+ tak naplní vaše herní, pracovní i multimediální požadavky.

Displeji není možné cokoliv vytknout

V prezentaci jednotlivých parametrů budete pokračovat skrze zmiňovaný AMOLED displej, který se pyšní rozlišením 2 960 x 1 440 pixel. U obou displejů docílíte odlišné jemnosti.

  • Samsung Galaxy S8 má jemnost displeje 570 ppi
  • Samsung Galaxy S8+ má jemnost displeje 529 ppi

Zobrazovací úhly, dostatečná svítivost, viditelnost na slunci a ostatní parametry, to vše je na špičkové úrovni, což je vlajkovým lodím Samsungu naprosto vlastní. I s přednesem jednotlivých barev budete nadmíru spokojeni.

Co vás ještě potěší?

Ať už zvolíte Samsung Galaxy S8 či Samsung Galaxy S8+, nebudete ochuzeni ani o kvalitní 12 Mpix fotoaparát z vnější strany. Ten přední má 8 Mpix.

Velice příjemná je také nadstandardní odolnost zařízení, která dokonce podléhá certifikaci IP68. To znamená, že mobilní telefony jsou odolné vůči vodě, elektrickému zkratu a prachu.

Počítat můžete i s takovými technologiemi, jakými jsou například čtečka otisku prstů, skener duhovky nebo rozpoznávání obličeje.

Přečtěte si recenze na Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8+

Jestliže vám nestačila malá ochutnávka toho nejdůležitějšího z těchto mobilních telefonů, máte samozřejmě možnost nastudovat si řadu dalších informací z veřejně dostupných recenzí na internetu. Abychom vám usnadnili hledání, přinášíme vám pět nejpřínosnějších recenzí, které se týkají jak modelu Samsung Galaxy S8, tak modelu Samsung Galaxy S8+.

Pořiďte si mobilní telefon, který vám přinese více, než jenom standard a dopřejte si unikátního výkonu v kombinaci s dokonalým designem. To jsou mobilní telefony Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8+, k nimž byste v dnešní době jen stěží hledali adekvátní konkurenci.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: jimbophoto).

Vlajková loď Samsung Galaxy S8 a Samsung Galaxy S8+
5 (100%) 1 vote

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*