de de de


Novinky:
Home » Finance » Dejte zelenou rychlým platebním metodám v e-shopu
Dejte zelenou rychlým platebním metodám v e-shopu

Dejte zelenou rychlým platebním metodám v e-shopu

Provozujete internetový obchod a přemýšlíte o tom, jaké platební metody svým zákazníkům nabídnout? Pak kromě staré klasiky myslete na moderní technologie, které značným způsobem urychlují platební styk a tím pádem přispívají k rychlejšímu uhrazení zboží a jeho expedici.

Klasika v podobě dobírky

Ještě, než se dostaneme k rychlejším platbám, zavzpomínáme na dobírku. Ta je stále nedílnou součástí mnohých e-shopů. Spousta nakupujících na ní nedá dopustit, proto ji řada provozovatelů stále nabízí. Za zboží zákazník zaplatí jednoduše až při jeho převzetí. Pokud se bavíme o přežitých způsobem platby, patří mezi ně pravděpodobně i klasický bankovní převod.

Rychlé způsoby platby v e-shopu

Daleko rychlejší a dnes již vyhledávanějších způsob platby je rychlý bankovní převod. Je čím dál více zákazníků, kteří platí za zboží dopředu a tohle je jedna ze skvělých variant. Během jednoho kliknutí myši jste obratem přesměrováni do svého internetového bankovnictví, kde provedete požadovanou platbu.

Dalším řešením je platba prostřednictvím platební karty. Současné brány jsou navíc propojeny s Google Pay, Apple Pay a dalšími službami. Ty ve výsledku přináší ještě bezpečnější způsob placení, protože konkrétnímu e-shopu vlastně nesdělujete číslo své platební karty. Blesková platba kartou má i svoji alternativu v podobě elektronické peněženky. Pod tímto názvem si můžete představit v podstatě takové virtuální překladiště peněz.

Platby za zboží v internetovém obchodu mají pochopitelně svůj vývoj a majitelé e-shopů se snaží svoje zákazníci oslňovat vždy něčím novým. Možná právě proto lze uvažovat o zakomponování další platební metody. Objednáš teď a zaplatíš až za 14 dní. Takové řešení je obvykle spjato s větším e-shopy. Jak vidno, rychlých platebních možností je více než dost, stačí je jen nabídnout zákazníkům.

Rate this post
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Plotové dílce a hliníkové ploty vyřezávané laserem
Bytové dekorace, které se hodí i do vašeho bytu