de de de


Novinky:

Půjčka díky zástavě vozu je rychlá a v možnosti využívat automobil vás neomezuje

Ne vždy je jednoduché získat půjčku od banky. Pokud potřebujete vysoký obnos peněz a také pokud jej potřebujete rychle, je ideálním řešením si půjčit peníze s ručením majetkem, který již máte. Nemusíte nic prodávat, ničeho se zříkat. Věci, které dáte do zástavy, si lze kdykoliv vyplatit plně zpět do svého vlastnictví.

Rychlé peníze bez rizika zadlužení

Mezi hlavní výhody zástavy patří to, že máte peníze prakticky okamžitě. Na rozdíl od bank zde nejsou žádné čekací lhůty ani schvalovací procesy. Dalším velkým plusem je výhodná cena. Autozastavárna Praha nabízí půjčku až na 85% ceny zastaveného předmětu a nejnižší úrok od 1%. Uzavření smlouvy není nijak náročné – postačí vám doklad totožnosti. Jako zákazník také určitě oceníte možnost tzv. mobilní zastavárny, kdy přijede pracovník vše vyřídit až k vám domů. Při zástavě vám nehrozí zadlužení se do konce života – pokud nebudete splácet, přijdete jen o zastavený předmět, nikoliv o vše, co máte.

Proč je výhodné zastavit vůz?

Mezi jednu z hlavních výhod, proč zastavit při potřebě vyššího obnosu peněz právě váš vůz, není jenom jeho cena. Díky tomu, že jej můžete nadále užívat, je zaručena naprostá diskrétnost, se kterou můžete počítat i ze strany prodejce. Nepřijdete tak o možnost dopravit se z místa na místo a zároveň máte čím ručit. Auto do zástavy v Praze můžete dát bez ohledu na to, o jaký model se jedná. Přijímány jsou i motocykly, veteráni, autobusy a jakékoliv další vozy.

15195816 1774060802847000 2656973558115696651 o

Ručit můžete čímkoliv

Vedle automobilů můžete ručit celou řadou dalších věcí. Mezi nejběžnější a velice často využívané patří například nemovitosti nebo zástavy hodinek, šperků a dalších vašich cenností. Využít se dají všechny hodnotné věci. Pokud potřebujete rychle peníze a nechcete si brát půjčku či ji nemůžete u banky získat, a přitom byste raději dobře prodali svou cennost, abyste nemuseli nic splácet, nabízí se v místě zástavy také velmi rychlý výkup hodinek Rolex a dalších značek, stejně jako ostatního zboží.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*