de de de


Novinky:

Letní grilování: Jak vybrat gril?

Letní měsíce jsou tu a spolu s nimi přicházejí i oslavy a posezení s rodinkou či přáteli, ke kterým neodmyslitelně patří i grilování. Hledáte vhodný gril, který vám poslouží ještě mnoho letních sezón? Přečtěte si, na jaké parametry byste se při výběru grilu měli soustředit.

Elektrický gril k největšímu pohodlí

Elektrický gril je skvělým společníkem i během chladnějších dnů. Použít jej můžete také na terase nebo v uzavřených prostorách. Funguje díky spirále, která by měla být dostatečně výkonná, kvalitní a přístupná, abyste ji mohli čistit bez komplikací.

Pokud potřebujete větší grilovací prostor, můžete využít gril s roštem. Jeho velkou výhodou je snadná manipulace a krátká doba, kterou potřebujete na přípravu grilu. Navíc nepotřebujete ani žádné uhlí nebo dřevo.

Jak jinak, i elektrický gril oplývá nevýhodou, na které si možná potrpí někteří labužníci. Při grilování není cítit nefalšovanou grilovací vůni. Z praktického hlediska lze grilovat pouze na místech, kde je elektrický přívod, tedy park nebo louka nepřichází v úvahu.

Vlastnosti kvalitního elektrického grilu

  • nepřilnavá povrchová úprava, která zamezí připálení pokrmu
  • variabilní nastavení teploty
  • výška horní desky by měla být nastavitelná
  • světelná kontrolka nastavení teploty

Rakletový elektrický gril EG-1200 pro 8 osob

Gril, který je vhodný jako správný přítel i do deště, můžete použít pro přípravu grilovaného masa, ryb, zeleniny i sendvičů. Každého hostitele navíc potěší i nelnoucí vrstva, díky které se vám nic nepřipeče. O stavu teploty a masíčka vás bude informovat také světelná kontrolka, kterou najdete na boku. Elektrický gril oplývá několika funkcemi, mezi které patří například regulace teploty. Ani údržba není komplikovaná. Gril očistíte jednoduše pomocí papírových utěrek a desky umyjete klasicky v myčce nádobí.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*