de de de


Novinky:
Home » Móda » České 3D mikiny Utopy nesmí chybět v žádném dámském šatníku
České 3D mikiny Utopy nesmí chybět v žádném dámském šatníku

České 3D mikiny Utopy nesmí chybět v žádném dámském šatníku

Značka Utopy vám pravděpodobně nic neříká. Na českém trhu je novinkou, není prodávána masově, jedná se spíš o exkluzivní kousky. Firma se zaměřuje pouze na ženy, vyrábí krásné barevné legíny, mikiny a doplňky, jako například vaky nebo kšiltovky.

Oblečení značky Utopy je navrhováno výhradně českými designéry a šito českými švadlenkami. Zlaté české ručičky odvádí opravdu kvalitní práci, potisky drží, ani po letech nošení na nich nepoznáte rozdíl.

Mikiny s potiskem, který vás zaujme na první pohled

3D mikiny Utopy vás uchvátí hned na první pohled. Budete v nich nepřehlédnutelné. Jsou veselé, hravé, originální, a hlavně neokoukané. Padnou zejména ženám, které se nebojí dát najevo svůj styl, budou se vám hodit na běhání i na nákup. Zdobí je geometrické obrazce i něžné květinky, stačí si vybrat. Obdivné komentáře kamarádek i mužů v nich budete slýchat každý den.

Dámská mikina Utopy je skutečný originál

Mikina BURSTKdyž si koupíte mikinu v obchodě v nákupním centru, pravděpodobně dříve či později potkáte někoho, kdo nosí tu stejnou. Nebylo by lepší připlatit si za originalitu? V módě je navíc poměrně běžné plagiátorství. Stačí vystavit svou práci na sociálních sítích a v Asii ji velmi levně napodobí. Proti takovému kopírování lze bojovat nejjednodušeji tak, že budete nakupovat od menších značek, které si vytváří vlastní designy a drží se filozofie pomalé módy. Každá mikina s kapucí od značky Utopy je nadčasový originál, žádná kopie.

Výraznost barev vám vezme dech

Pro výrobu mikin Utopy jsou využívány kvalitní italské látky. Uvnitř mají všitou síťku, aby neponičily účes, nemají všité etikety, takže vás nikde nebude nic kousat. Díky unikátní technice potisku jsou navíc mikiny zdobené opravdu výraznými barvami, které drží i po dlouhých létech.

Zapomeňte na mikiny, které nosí každá druhá. Podpořte českou značku a kupte si jednu kvalitní dámskou mikinu, jež vám vydrží roky! Mrkněte na Utopy.cz.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*