de de de


Novinky:

Nákupní tašky s potiskem jsou skvělou reklamou pro vaši firmu

Lámete si hlavu s tím, jak se zviditelnit na poli velké konkurence? Bojíte se, že vás kvalitní reklama bude stát velké peníze, které prostě váš kapitál neumožňuje? Zkuste to jednodušeji. Ne nadarmo jsou reklamní předměty skvělou formou propagace jak malých, tak i korporátních společností. A nemusí vás to vždycky stát majlant. I takové „obyčejné“ nákupní tašky dokážou výrazně pomoci.

Chodící reklama

V dnešní době, kdy se snažíme žít více ekologicky, jsou v módě látkové nákupní tašky k více použití. Proto uděláte nejlépe, když vsadíte na nákupní tašky s potiskem. Výhoda je v tom, že máte k dispozici docela velkou plochu, takže mimo vaše logo můžete nechat natisknout ještě i nějaký poutavý slogan nebo zmínku o tom, jakému oboru se vaše společnost věnuje. Vzpomeňte si, kolik je neustále v supermarketech lidí. Takové tašky vám zaručí doslova „chodící reklamu“, o kterou se nemusíte nijak extra přičinit. A to je skvělé!

bavlněná taška přírodní dlouhé ucho pevný materiál

Dárkové tašky

Tento reklamní předmět můžete rozdat mezi své zaměstnance a své klienty. Ale přeci jim nedarujete tašku jenom tak? Dárkové papírové tašky jsou skvělou volbou, jak být originální při předávání různých darů, ocenění či prémií ve formě naturálií. Můžete si vybrat z pestré škály barev, takže zapomeňte na nudnou bílou a vsaďte na pastelové barvy, které na první pohled zaujmou a dají klientům, nebo zaměstnancům vědět, že o ně máte skutečně zájem.

Nákupní tašky do kabelky

Ano, i tohle je možné. Dnes jsou v módě nákupní tašky, které jednoduše schováte do praktického plátěného pouzdra. To nezabere prakticky žádné místo a vy si ho můžete prostě „hodit do kabelky“ a vyrazit. Budete tak mít nákupní tašku neustále po ruce a zároveň chránit životní prostředí tím, že nebudete muset neustále nakupovat plastové nákupní tašky.

Buďte vidět i vy!

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*