de de de


Novinky:

Seriálová trička nejen s motivem Hry o trůny nebo Černobylu

Patříte také mezi nadšené fanoušky všech seriálů, kterým neunikl Černobyl nebo Hry o trůny? Potom vás určitě nadchnou trička z Geekshirts s jejich motivem. Dejte světu najevo, že jste také propadli kouzlu těchto skvělých příběhů. Ostatní lidé stejného smýšlení se s vámi dají jistě do řeči. A ti jiní, kteří seriály neznají? Budou marně přemýšlet, co motiv na vašem tričku znamená. Buď můžete zůstat záhadní, nebo se s nimi o svou zálibu podělit a udělat z nich nové fanoušky.

Hra o trůny

Není to dávno, co tento fantasy seriál skončil a byla odvysílána jeho poslední epizoda. Pro mnohé lidi se tak uzavřel dlouhý příběh, který sledovali od roku 2011, navíc s velice fascinujícím závěrem. Ten byl tak neočekávaný, že každý, kdo prvně četl ságu Píseň ledu a ohně George R. R. Martina, která byla Hře o trůny předlohou, nebo viděl nějakou epizodu dříve, neodolala a o závěru informoval. Ačkoliv byly natáčeny hned 3 verze možného konce, nakonec byly veřejně vyzrazeny všechny. Není nic horšího, než prozrazení konce seriálu. Také se vám to stalo? Pak určitě tričko s nápisem „The internet is dark and full of spoilers“ s fontem názvu seriálu jen tak nesundáte.

Černobyl

Na rozdíl od fantasy Hry o trůny byl pětidílný seriál Černobyl založený na reálných událostech, což je na něm děsivé. Mnoho lidí si jej zamilovalo a zejména hláška „3,6 R/h NOT GREAT NOT TERRIBLE“ se stala velkým hitem internetu. V povedeném designu s touto průpovídkou najdete na Geekshirts trička, kterým se každý, kdo zná Černobyl, upřímně zasměje.

tricko potisk

Další trička s různými motivy

Pokud máte rádi jiné filmy nebo jiné seriály či si chcete vybrat další zajímavá trička dle motivu, který je váš oblíbený, na www.geekshirts.cz na vás čeká široká nabídka. Nechybí ani retro motivy postaviček Pat a Mat, Maxipes Fík nebo Bob a Bobek. Všechny potisky si můžete zakoupit v dámském, pánském i dětském provedení trička, mikiny, ale i na hrníčku, na polštáři, batohu a spoustě dalších drobnostech.

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*