de de de


Novinky:

Ať mají papoušci i andulky skvělé obydlí. Postavte jim ho

Každý člověk potřebuje mít hobby, koníček, který by ho naplňoval a bavil. Mnozí lidé hrají šachy, jiní se zaměřují především na sport, jiní však chovají mnohé exotické druhy zvířat, zatímco někteří tráví čas se svými chameleony a pavouky, kterým staví krásná terária, jiní zase chovají exotické papoušky nebo případně andulky, které jsou stále více oblíbené zejména u starších chovatelů.

Ať už jste chovatelem papoušků nebo andulek, určitě jim chcete dopřát to nejlepší. Snažíte se jim kupovat vhodná obydlí, v nichž jim bude dobře. Jenže andulkám ani papouškům nebude dobře tak moc jako v obydlí, které složíte či postavíte vy sami.

I když se to může zdát jako velká dřina, stavění klecí pro ptáky či stavění voliér není už dávno tak těžké. Stačí vzít pletivo, plastové spojky a hliníkové profily, z nichž se snadno a rychle postaví nejen klece pro ptáky, ale také zmiňované voliéry pro nádherné exotické papoušky či všední, leč krásné andulky.

zdroj: pixabay.com

Je to jako stavebnice

V současné době je možné vyrobit voliéru pro ptactvo během několika málo minut. Stačí k tomu zmiňované součástky, z nichž vytvoříte krásnou klec či voliéru snadno a rychle – doslova jako dětskou stavebnici. Nemůžeme se divit tomu, že právě díky rychlosti a snadnosti se stalo stavění voliér a klecí pro ptáky obrovským koníčkem, který miluje čím dál více lidí.

Sestavte si snadno i jiná chovatelská obydlí

Pokud nechováte papoušky nebo andulky, nemusíte smutnit. Postavit si snadno a rychle obydlí pro mazlíčky můžou i ti, kteří chovají terarijní druhy zvířat, tedy například chovatelé hadů, chameleonů nebo ještěrů či hadů. I terária je možné za pomocí hliníkových profilů sestavit rychle jako stavebnici. Stejně tak je možné rychle sestavit i holubníky či budníky pro holuby.

I dospělí se mohou stát opět na chvíli dětmi. Díky stavebnicovému systému se opět vrátíme do dětství.

Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*