de de de


Novinky:

Ať mají papoušci i andulky skvělé obydlí. Postavte jim ho

Každý člověk potřebuje mít hobby, koníček, který by ho naplňoval a bavil. Mnozí lidé hrají šachy, jiní se zaměřují především na sport, jiní však chovají mnohé exotické druhy zvířat, zatímco někteří tráví čas se svými chameleony a pavouky, kterým staví krásná terária, jiní zase chovají exotické papoušky nebo případně andulky, které jsou stále více oblíbené zejména u starších chovatelů.

Ať už jste chovatelem papoušků nebo andulek, určitě jim chcete dopřát to nejlepší. Snažíte se jim kupovat vhodná obydlí, v nichž jim bude dobře. Jenže andulkám ani papouškům nebude dobře tak moc jako v obydlí, které složíte či postavíte vy sami.

I když se to může zdát jako velká dřina, stavění klecí pro ptáky či stavění voliér není už dávno tak těžké. Stačí vzít pletivo, plastové spojky a hliníkové profily, z nichž se snadno a rychle postaví nejen klece pro ptáky, ale také zmiňované voliéry pro nádherné exotické papoušky či všední, leč krásné andulky.

zdroj: pixabay.com

Je to jako stavebnice

V současné době je možné vyrobit voliéru pro ptactvo během několika málo minut. Stačí k tomu zmiňované součástky, z nichž vytvoříte krásnou klec či voliéru snadno a rychle – doslova jako dětskou stavebnici. Nemůžeme se divit tomu, že právě díky rychlosti a snadnosti se stalo stavění voliér a klecí pro ptáky obrovským koníčkem, který miluje čím dál více lidí.

Sestavte si snadno i jiná chovatelská obydlí

Pokud nechováte papoušky nebo andulky, nemusíte smutnit. Postavit si snadno a rychle obydlí pro mazlíčky můžou i ti, kteří chovají terarijní druhy zvířat, tedy například chovatelé hadů, chameleonů nebo ještěrů či hadů. I terária je možné za pomocí hliníkových profilů sestavit rychle jako stavebnici. Stejně tak je možné rychle sestavit i holubníky či budníky pro holuby.

I dospělí se mohou stát opět na chvíli dětmi. Díky stavebnicovému systému se opět vrátíme do dětství.

Ať mají papoušci i andulky skvělé obydlí. Postavte jim ho
Ohodnoťte článek
Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*