de de de


Novinky:

Podívejte se na Svatováclavskou korunu bez fronty

Svatováclavská koruna je významným symbolem naší republiky. Pokud ji chcete spatřit, nemusíte takový zážitek spojovat s přemírou front a omezeným termínem. Jestliže se spokojíte s dokonale vytvořenou replikou, bude vám koruna představena bez jakéhokoliv zdlouhavého čekaní.

A kde je možné vidět věrnou kopii repliky Svatováclavské koruny? No přece v Obecním domě v Praze.

Dokonalé dílo českého mincovnictví

V případě Svatováclavské koruny lze s naprostou jistotou tvrdit, že jde o naši českou dominantu. Za její výrobou je skryta především precizní a detailní ruční práce, jež se promítá do dokonalé kopie nerozeznatelné od originálu.

Strůjcem repliky Svatováclavské koruny je profesionální mincovna, respektive zkušený zlatník Jiří Urban. Ten vsadil na tradiční metody výroby. A to se týká nejenom zlaté části, ale také vybraných drahokamů, které do posledního detailu věrně kopírují originál.

Obecní dům je tak ideálním místem, kde se na Svatováclavskou korunu podívat na vlastní oči, a to bez jakéhokoliv čekání. Její prohlídka je navíc bezplatná, takže nemusíte řešit ani žádné vstupné.

Pořiďte si mince ČNB

Jestliže se zajímáte nejenom o tento symbol země, ale i další mince, máte samozřejmě jedinečnou příležitost, pořídit si některou z nich. Oficiální mince ČNB nabývají bezpočtu podob a dosahují odlišných hodnot. Zakoupit si můžete české mince stříbrné i zlaté, ale také české medaile, mince nevydané, mince oběhové a mnohé jiné.

Udělejte si výlet po Praze a spojte jej s nevšedním zážitkem, jež vám poskytne právě Obecní dům, potažmo pohled na Svatováclavskou korunu. A při té příležitost si zakupte i originální suvenýr, kterým budou mince ČNB. Ty se mohou stát nepřehlédnutelnou a dominantní součástí vaší sbírky nebo si je vystavíte jako hrdí obyvatelé této země. Poznejte Svatováclavskou korunu na vlastní oči.

Podívejte se na Svatováclavskou korunu bez fronty
5 (100%) 2 votes

Sdílejte článek

Vložit komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*